ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 00:03

A jeni i shqetësuar nga raporti i Komisionit të Venecias? Meta me ironi: Shqetësimi im Hysaj dhe Kombëtarja

A jeni i shqetësuar nga raporti i Komisionit të Venecias? Meta me ironi: Shqetësimi im Hysaj dhe Kombëtarja
Jo pa doza të forta ironie, Meta nuk ka ngurruar të shtojë edhe se “Mendjen e ka tek kombëtarja”.
Top Channel | 11-Oct-2019 00:26
Jo pa doza të forta ironie, Meta nuk ka ngurruar të shtojë edhe se “Mendjen e ka tek kombëtarja”.

A do ta shpërndajë Parlamentin? Presidenti Meta përgjigjet në Open
Nga studio e emisionit “Open” të gazetares Eni Vasili, Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur pyetjes nëse do ta shpërndajë ose jo Parlamentin me 122 deputetë, nga 140 që përcaktohet në Kushtetutë.
Top Channel | 10-Oct-2019 23:46
Nga studio e emisionit “Open” të gazetares Eni Vasili, Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur pyetjes nëse do ta shpërndajë ose jo Parlamentin me 122 deputetë, nga 140 që përcaktohet në Kushtetutë.

Meta në OPEN/ Nuk ka konflikt mes Presidentit dhe Kryeministrit, është përplasje e kryeministrit me Kushtetutën
Në intervistën ekskluzive që presidenti Meta dha për Open në Top Channel foli dhe për konfliktin mes presidencës dhe qeverisë. Meta tha se ky nuk është një konflikt por përplasje e kryeministrit me Kushtetuën. Pjesë nga ...
Top Channel | 10-Oct-2019 23:15
Në intervistën ekskluzive që presidenti Meta dha për Open në Top Channel foli dhe për konfliktin mes presidencës dhe qeverisë. Meta tha se ky nuk është një konflikt por përplasje e kryeministrit me Kushtetuën. Pjesë nga ...

Meta në Open: Nuk fle çdo natë me Monikën
Presidenti i Republikës, Ilir Meta dha një intervistë për Open në Top Channel ku foli edhe për raportet e tij me opozitën, kryesisht me kryetaren e LSI-së.
Top Channel | 10-Oct-2019 22:38
Presidenti i Republikës, Ilir Meta dha një intervistë për Open në Top Channel ku foli edhe për raportet e tij me opozitën, kryesisht me kryetaren e LSI-së.

“Mesazh Ramës”, Meta rrëfen historinë e Qazim Mulletit me Kajo Karafilin: Ta ketë parasysh
Presidenti Meta ka rrëfyer sot në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel një histori të Qazim Mulletit me Kajo Karafilin, duke i përcjellë një mesazh të drejtpërdrejtë nëpërmjet saj kryeministrit Edi Rama. PJESË ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 22:32
Presidenti Meta ka rrëfyer sot në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel një histori të Qazim Mulletit me Kajo Karafilin, duke i përcjellë një mesazh të drejtpërdrejtë nëpërmjet saj kryeministrit Edi Rama. PJESË ...

Peza në Open: PS do ta çojë deri në fund procedurën për shkarkimin e Ilir Metës
Debate të shumta kishte në studion e Open pas intervistës të presidentit Ilir Meta të publikuar në Open në Top Channel.
Top Channel | 10-Oct-2019 22:31
Debate të shumta kishte në studion e Open pas intervistës të presidentit Ilir Meta të publikuar në Open në Top Channel.

Meta i sinqertë: Nuk fle çdo natë me Monikën
Ilir Meta u pyet në “Open” lidhur me deklaratën e kryetarës së LSI-së Monika Kryemadhi njëkohesisht bashkëshortja e Presidentit e cila më herët pati deklaruar se Meta e kritikonte çdo mëngjes se pse i dogjën mandatet. ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 22:38
Ilir Meta u pyet në “Open” lidhur me deklaratën e kryetarës së LSI-së Monika Kryemadhi njëkohesisht bashkëshortja e Presidentit e cila më herët pati deklaruar se Meta e kritikonte çdo mëngjes se pse i dogjën mandatet. ...

A po mendon mandatin e dytë? Ja çfarë thotë Meta, tallet me nismën e Kuvendit për shkarkimin e tij
Presidenti Meta i është përgjigjur sot pyetjes nëse po mendon ose jo një mandat të dytë në krye të Shtetit, ndërsa ka deklaruar sërish se ai është në Presidencë për një mision historik, jo për të bërë një punë. PJESË ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 22:17
Presidenti Meta i është përgjigjur sot pyetjes nëse po mendon ose jo një mandat të dytë në krye të Shtetit, ndërsa ka deklaruar sërish se ai është në Presidencë për një mision historik, jo për të bërë një punë. PJESË ...

Ilir Meta kalon në ekstrem: Për mua nuk ka rëndësi “Venecia”, por Hysaj që është dëmtuar. Do shkoja me biçikletë në Stamboll
Një ditë përpara se të shpallet vendimi i komisionit të Venecias, Presidenti Ilir Meta është shprehur i prerë se për të ai vendim nuk ka asnjë rëndësi dhe se nuk është gjë tjetër veçse propagandë. Ndryshe nga qëndrimi i ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 22:16
Një ditë përpara se të shpallet vendimi i komisionit të Venecias, Presidenti Ilir Meta është shprehur i prerë se për të ai vendim nuk ka asnjë rëndësi dhe se nuk është gjë tjetër veçse propagandë. Ndryshe nga qëndrimi i ...

Meta tregon “shansin e artë”: Ka një mundësi për të ndihmuar vendin dhe të huajt
Presidenti Meta nga studio e emisionit “Open” në TCH e vlerësoi sot raportin e OSBE-ODIHR për procesin e 30 qershorit si “mundësia e artë dhe ndoshta e fundit që i jepet komunitetit ndërkombëtar për të rivendosur ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 22:02
Presidenti Meta nga studio e emisionit “Open” në TCH e vlerësoi sot raportin e OSBE-ODIHR për procesin e 30 qershorit si “mundësia e artë dhe ndoshta e fundit që i jepet komunitetit ndërkombëtar për të rivendosur ...

A do ta shpërndajë Parlamentin? Ja si përgjigjet Presidenti Meta
Nga studio e emisionit “Open” të gazetares Eni Vasili, Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur pyetjes nëse do ta shpërndajë ose jo Parlamentin me 122 deputetë, nga 140 që përcaktohet në Kushtetutë. PJESË NGA INTERVISTA ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 21:54
Nga studio e emisionit “Open” të gazetares Eni Vasili, Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur pyetjes nëse do ta shpërndajë ose jo Parlamentin me 122 deputetë, nga 140 që përcaktohet në Kushtetutë. PJESË NGA INTERVISTA ...

Meta: Doja të shpëtoja Ramën si Qazim Mulleti me Kajo Karafilin
Presidenti Meta, i ka përcjellë sot një mesazh të tërthortë kryeministrit Edi Rama, ndërsa ka rrëfyer një histori të Qazim Mulletit me Kajo Karafilin. “Me anulimin e zgjedhjeve unë doja ta shpëtoja Edi Ramën, sepse Edi ...
Lapsi | 10-Oct-2019 23:02
Presidenti Meta, i ka përcjellë sot një mesazh të tërthortë kryeministrit Edi Rama, ndërsa ka rrëfyer një histori të Qazim Mulletit me Kajo Karafilin. “Me anulimin e zgjedhjeve unë doja ta shpëtoja Edi Ramën, sepse Edi ...

A po mendon mandatin e dytë? Meta: Jam për një mision historik
Presidenti Meta i është përgjigjur sot pyetjes nëse po mendon ose jo një mandat të dytë në krye të Shtetit, ndërsa ka deklaruar sërish se ai është në Presidencë për një mision historik, jo për të bërë një punë. PJESË ...
Telegraf | 10-Oct-2019 22:08
Presidenti Meta i është përgjigjur sot pyetjes nëse po mendon ose jo një mandat të dytë në krye të Shtetit, ndërsa ka deklaruar sërish se ai është në Presidencë për një mision historik, jo për të bërë një punë. PJESË ...

Presidenti Meta bën ironi: Do të shkoj në Venecia vetëm për karnavale, jam në Presidencë deri më 2022
Presidenti Ilir Meta u pyet në studion e “Open” nëse mendon se mazhoranca do ta finalizojë nismën për shkarkimin e tij. Meta u shpreh i vendosur se do të jetë në zyrë deri në përfudim të madatit. “ Se çfarë do të bëjë ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 21:54
Presidenti Ilir Meta u pyet në studion e “Open” nëse mendon se mazhoranca do ta finalizojë nismën për shkarkimin e tij. Meta u shpreh i vendosur se do të jetë në zyrë deri në përfudim të madatit. “ Se çfarë do të bëjë ...

Meta sqaron “dy gjërat me rëndësi” dhe rikonfirmon: President deri në 24 korrik 2022
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. Gjatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 21:47
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. Gjatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar ...

Meta tregon histori me Kajo Karafilin dhe i kërkon Ramës një shteg
Presidenti Ilir Meta, i ftuar në emisionin “Open”, ka treguar një histori me Kajo Karafilin, duke i dhënë një mesazh jo të drejtpërdrejtë Ramës. “ Po unë doja ta shpëtoja Edi Ramën, sepse Edi Rama ka harruar historinë e ...
Dritare | 10-Oct-2019 23:59
Presidenti Ilir Meta, i ftuar në emisionin “Open”, ka treguar një histori me Kajo Karafilin, duke i dhënë një mesazh jo të drejtpërdrejtë Ramës. “ Po unë doja ta shpëtoja Edi Ramën, sepse Edi Rama ka harruar historinë e ...

A do ta shpërndajë Parlamentin? Ja si përgjigjet Presidenti Meta
Nga studio e emisionit “Open” të gazetares Eni Vasili, Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur pyetjes nëse do ta shpërndajë ose jo Parlamentin me 122 deputetë, nga 140 që përcaktohet në Kushtetutë. PJESË NGA INTERVISTA ...
Telegraf | 10-Oct-2019 22:01
Nga studio e emisionit “Open” të gazetares Eni Vasili, Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur pyetjes nëse do ta shpërndajë ose jo Parlamentin me 122 deputetë, nga 140 që përcaktohet në Kushtetutë. PJESË NGA INTERVISTA ...

Meta: Nëse Komisioni i Venecias më bind se kam shkelur Kushtetutën, jap dorëheqjen
TIRANË, 10 tetor /MEDIAL – I. Vata/ “Nëse Komisioni i Venecias më bind se kam shkelur Kushtetutën, jap dorëheqjen”, – deklaroi të enjten Presidenti Ilir Meta, i ftuar në një emision televiziv. Në lidhje me shkeljen e ...
Medial | 10-Oct-2019 23:31
TIRANË, 10 tetor /MEDIAL – I. Vata/ “Nëse Komisioni i Venecias më bind se kam shkelur Kushtetutën, jap dorëheqjen”, – deklaroi të enjten Presidenti Ilir Meta, i ftuar në një emision televiziv. Në lidhje me shkeljen e ...

Meta rrëfen historinë e Qazim Mulletit me Kajo Karafilin: Ta ketë parasysh Rama
Presidenti Meta ka rrëfyer sot në emisionin “Open” një histori të Qazim Mulletit me Kajo Karafilin, duke i përcjellë një mesazh të drejtpërdrejtë nëpërmjet saj kryeministrit Edi Rama. Presidenti Meta: Po unë e bëra për ...
Gazeta Dita | 10-Oct-2019 23:09
Presidenti Meta ka rrëfyer sot në emisionin “Open” një histori të Qazim Mulletit me Kajo Karafilin, duke i përcjellë një mesazh të drejtpërdrejtë nëpërmjet saj kryeministrit Edi Rama. Presidenti Meta: Po unë e bëra për ...

Meta sqaron “dy gjërat me rëndësi” dhe rikonfirmon: President deri në 24 korrik 2022
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. Gjatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar ...
Telegraf | 10-Oct-2019 21:54
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. Gjatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved