ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 12:29

Video/ Brenda banesës ku ndodhi krimi në Kavajë, c’ka mbetur pas përplasjes me armë

Video/ Brenda banesës ku ndodhi krimi në Kavajë, c’ka mbetur pas përplasjes me armë
Njolla gjaku, rrëmujë e gjithçka përmbys, janë këto pamjet brenda banesës në Kavajë, ku një person humbi jetën ndërsa mbeti i plagosur polici i burgjeve. Gjithashtu edhe dera e apartamentit është e dëmtuar dhe e çarë. ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 10:43
Njolla gjaku, rrëmujë e gjithçka përmbys, janë këto pamjet brenda banesës në Kavajë, ku një person humbi jetën ndërsa mbeti i plagosur polici i burgjeve. Gjithashtu edhe dera e apartamentit është e dëmtuar dhe e çarë. ...

Detaje të reja nga vrasja në Kavajë, arrestohet edhe vëllai i policit të plagosur
Për ngjarjen në Kavajë ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër i plagosur, në pranga ka rënë edhe një 27 vjeçar. I arrestuari është shtetasi B., Toçi, 27 vjeç, vëllai i policit të plagosur në këtë ngjarje, Bledar ...
Top Channel | 10-Oct-2019 10:42
Për ngjarjen në Kavajë ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër i plagosur, në pranga ka rënë edhe një 27 vjeçar. I arrestuari është shtetasi B., Toçi, 27 vjeç, vëllai i policit të plagosur në këtë ngjarje, Bledar ...

Foto/ Kush është gruaja ‘mollë’ e sherrit për vrasjen në Kavajë, e martuar me 3 fëmijë
Personi që shihni në foto është gruaja që u bë ‘mollë’ e sherrit që pasoi me një të vdekur dhe një të plagosur. “BalkanWeb” ka siguruar detaje nga krimi i rëndë që tronditi mëngjesin e sotëm Kavajën. Një lidhje e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 10:26
Personi që shihni në foto është gruaja që u bë ‘mollë’ e sherrit që pasoi me një të vdekur dhe një të plagosur. “BalkanWeb” ka siguruar detaje nga krimi i rëndë që tronditi mëngjesin e sotëm Kavajën. Një lidhje e ...

Foto/ Vrasja në Kavajë, viktima kishte dalë nga burgu
Publikohen fotot e personit që mbeti i plagosur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë, pas konfliktit të armatosur me një person tjetër. Personi në fotot e mëposhtme është Bledar Toçi, punonjës i burgut në ...
Top Channel | 10-Oct-2019 09:56
Publikohen fotot e personit që mbeti i plagosur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë, pas konfliktit të armatosur me një person tjetër. Personi në fotot e mëposhtme është Bledar Toçi, punonjës i burgut në ...

Foto/ Dëshmia e banorit që pa djegien e Range Rover-it të Lelit
mapo.al Makina e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli është përshirë nga flakët në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Lef Sallata” Vlorë. Makina “Range Rover” ishte e parkuar përpara pallatit ...
Mapo | 10-Oct-2019 10:18
mapo.al Makina e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli është përshirë nga flakët në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Lef Sallata” Vlorë. Makina “Range Rover” ishte e parkuar përpara pallatit ...

Krimi në banesën e ish-të dashurës, kush janë viktima dhe i plagosuri
Nje krim i rende tronditi Kavajen pas mesnate, ku një person ka mbetur i vrarë, ndërsa një tjetër është plagosur. Krimi ndodhi pas një sherri në banesën e një gruaje në lagjen numër 2 të qytetit, nderkohe qe jane ...
Telegraf | 10-Oct-2019 10:42
Nje krim i rende tronditi Kavajen pas mesnate, ku një person ka mbetur i vrarë, ndërsa një tjetër është plagosur. Krimi ndodhi pas një sherri në banesën e një gruaje në lagjen numër 2 të qytetit, nderkohe qe jane ...

‘Luftë’ për një femër: Gruaja e kishte burrin në Itali, i dashuri që mbeti viktimë kishte marrë vesh se kishte rivalë
Personi që mbeti viktimë në Kavaje hyri ne arme ne banesen e te dashures, pasi kishte marre vesh se aty ndodheshin persona te tjere. Ne banesen e gruas me iniciale M.Q ishin polici i burgjeve qe mbeti i plagosur dhe dy ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 09:46
Personi që mbeti viktimë në Kavaje hyri ne arme ne banesen e te dashures, pasi kishte marre vesh se aty ndodheshin persona te tjere. Ne banesen e gruas me iniciale M.Q ishin polici i burgjeve qe mbeti i plagosur dhe dy ...

VIDEO/ Hyrje e dhunshme, shenja gjaku, ja vendi ku ndodhi vrasja në Kavajë
KAVAJË Ky është vendi ku ndodhi sherri e më pas vrasja në Kavajë. Në pamjet e siguruara për “BalkanWeb” duken shenjat e dhunës në apartamentin ku jetonte vajza dhe më pas ish-partneri i saj hyri për t’u konfliktuar pasi ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 09:43
KAVAJË Ky është vendi ku ndodhi sherri e më pas vrasja në Kavajë. Në pamjet e siguruara për “BalkanWeb” duken shenjat e dhunës në apartamentin ku jetonte vajza dhe më pas ish-partneri i saj hyri për t’u konfliktuar pasi ...

Dinamika e vrasjes në Kavajë/ Hyri me kallash në banesën e ish-të dashurës, plagosi mikun e saj, pastaj…
Zbardhet dinamika e ngjarjes së rëndë në Kavajë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se Dritan Haxholli ka pasur një lidhje dashurie me shtetasen me ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 09:28
Zbardhet dinamika e ngjarjes së rëndë në Kavajë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se Dritan Haxholli ka pasur një lidhje dashurie me shtetasen me ...

Vritet një person në Kavajë, hyri në shtëpinë e një vajze dhe u konfliktua me policin e burgjeve
Një person është vrarë me armë zjarri në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40, në lagjen nr.2. Mësohet se viktima D.H., banues në Kavajë, ka hyrë në banesën e shtetases M.Q., brenda së cilës ndodhej edhe ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 09:28
Një person është vrarë me armë zjarri në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40, në lagjen nr.2. Mësohet se viktima D.H., banues në Kavajë, ka hyrë në banesën e shtetases M.Q., brenda së cilës ndodhej edhe ...

Digjet makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli
Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare nga policia thanë se ka ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 09:20
Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare nga policia thanë se ka ...

Gruaja e kishte burrin në Itali, i dashuri që mbeti viktimë kishte marrë vesh se në banes ndodheshin burra të tjerë
Personi që mbeti viktimë në Kavaje hyri me armë në banesën e të dashurës, pasi kishte marrë vesh se aty ndodheshin persona të tjerë. Në banesën e gruas me iniciale M.Q ishin polici i burgjeve që mbeti i plagosur dhe dy ...
Telegraf | 10-Oct-2019 09:43
Personi që mbeti viktimë në Kavaje hyri me armë në banesën e të dashurës, pasi kishte marrë vesh se aty ndodheshin persona të tjerë. Në banesën e gruas me iniciale M.Q ishin polici i burgjeve që mbeti i plagosur dhe dy ...

VIDEO/ Pamje nga banesa ku ndodhi vrasja në Kavajë
Lapsi.al sjell pamjet nga banesa ku ndodhi vrasja mëngjesin e sotëm në Kavajë. Ngjarja që do pati pasoja fatale nisi nga një konflikt verbal me mesazhe mes viktimës, Dritan Haxhollit dhe shtetases Marsida Qatja të ...
Lapsi | 10-Oct-2019 10:42
Lapsi.al sjell pamjet nga banesa ku ndodhi vrasja mëngjesin e sotëm në Kavajë. Ngjarja që do pati pasoja fatale nisi nga një konflikt verbal me mesazhe mes viktimës, Dritan Haxhollit dhe shtetases Marsida Qatja të ...

FOTO/ Kjo është vajza, për të cilën plasi në Kavajë: Tre fëmijët ndodheshin në banesë
Policia është duke kërkuar prova për ngjarjen e rëndë në Kavajë ku mbeti një i vrarë dhe një i plagosur. Ndërkohe, është zbuluar edhe identiteti i vajzës në shtëpinë e së cilës ndodhi ngjarja. Ajo është M.Qatja. ...
ABCNews | 10-Oct-2019 10:42
Policia është duke kërkuar prova për ngjarjen e rëndë në Kavajë ku mbeti një i vrarë dhe një i plagosur. Ndërkohe, është zbuluar edhe identiteti i vajzës në shtëpinë e së cilës ndodhi ngjarja. Ajo është M.Qatja. ...

Kavajë/Si e vrau polici ish të dashurin e kushërirës, detaje (EMRAT)
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta pas mesnate, sot rreth orës 00:40 (10 tetor) në lagjen nr.2 në qytetin e Kavajës. Mësohet se e gjitha ka ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta. Burime për Mapo ...
Mapo | 10-Oct-2019 09:13
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta pas mesnate, sot rreth orës 00:40 (10 tetor) në lagjen nr.2 në qytetin e Kavajës. Mësohet se e gjitha ka ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta. Burime për Mapo ...

Vrasja në Kavajë/ Del fotoja e viktimës që u vra nga polici pas sherrit për ish të dashurën
Lapsi.al ka siguruar një foto të viktimës, që humbi jetën mëngjesin e sotëm në Kavajë, si pasojë e konfliktit të përshkallëzuar me ish të dashurën. Personi në foton e bashkëngjitur është Dritan Haxholli, i cili sipas ...
Lapsi | 10-Oct-2019 10:29
Lapsi.al ka siguruar një foto të viktimës, që humbi jetën mëngjesin e sotëm në Kavajë, si pasojë e konfliktit të përshkallëzuar me ish të dashurën. Personi në foton e bashkëngjitur është Dritan Haxholli, i cili sipas ...

U përplasën për një lidhje intime: Viktima shqeu grilën e ballkonit, ardhja e policit bëri të kriste arma
Gazetarja Enkelejda Arapi ka zbardhur nga Kavaja për abcneës.al detaje të reja në lidhje me ngjajen e rëndë që tronditi sot në mëngjes qytetin. Nga kjo ngjarje mbeti i vdekur Dritan Hoxholli, ndërsa u plagos polici ...
ABCNews | 10-Oct-2019 10:18
Gazetarja Enkelejda Arapi ka zbardhur nga Kavaja për abcneës.al detaje të reja në lidhje me ngjajen e rëndë që tronditi sot në mëngjes qytetin. Nga kjo ngjarje mbeti i vdekur Dritan Hoxholli, ndërsa u plagos polici ...

Vritet një person në Kavajë, hyri në shtëpinë e një vajze dhe u konfliktua me policin e burgjeve
Një person është vrarë me armë zjarri në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40, në lagjen nr.2.
Top Channel | 10-Oct-2019 08:54
Një person është vrarë me armë zjarri në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40, në lagjen nr.2.

Kavajë/ Dy persona sherr në banesën e gruas, polici i burgjeve e vrau me armën e shërbimit
Policia jep informacionin e parë zyrtar për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur gjatë natës në Kavajë. Një person ka mbetur i vrare dhe një tjetër është plagosur me armë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në lagjen numër 2 të ...
Telegraf | 10-Oct-2019 09:13
Policia jep informacionin e parë zyrtar për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur gjatë natës në Kavajë. Një person ka mbetur i vrare dhe një tjetër është plagosur me armë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në lagjen numër 2 të ...

Tronditet Kavaja, vret ish-të dashurin e kushërirës, mbetet vetë i plagosur rëndë, ky është polici i burgut (Foto)
Postuar: 10/10/2019 - 10:39 Kavaja është tronditur orët e para të mëngjesit të sotëm nga një përplasje me armë ku si pasojë ka mbetur i vdekur Dritan Haxholli dhe është plagosur rëndë polici i Burgjeve, Bledar Toçi. E ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 10:42
Postuar: 10/10/2019 - 10:39 Kavaja është tronditur orët e para të mëngjesit të sotëm nga një përplasje me armë ku si pasojë ka mbetur i vdekur Dritan Haxholli dhe është plagosur rëndë polici i Burgjeve, Bledar Toçi. E ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved