ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 22:21

Protesta para Drejtorisë së Policisë së Tiranës, Balliu: Pluralizmin do ta mbrojmë me gjak

Protesta para Drejtorisë së Policisë së Tiranës, Balliu: Pluralizmin do ta mbrojmë me gjak
Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, krahas ish-deputetit ...
Top Channel | 10-Oct-2019 11:42
Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, krahas ish-deputetit ...

Të arrestuarit te ”Unaza e Re”, Policia: I kap Kodi i ri Penal
Policia deklaron se tre banorët e ”Unazës së Re”, janë arrestuar pasi bllokuan rrugën në protestën e organizuar pasditen e djeshme, e cila vijon prej një viti. ”Organizim dhe pjesëmarrje në grumbullime e manifestime të ...
Telegraf | 10-Oct-2019 11:57
Policia deklaron se tre banorët e ”Unazës së Re”, janë arrestuar pasi bllokuan rrugën në protestën e organizuar pasditen e djeshme, e cila vijon prej një viti. ”Organizim dhe pjesëmarrje në grumbullime e manifestime të ...

“Bllokuan rrugën e penguan qarkullimin”, ja ç’thotë policia për arrestimet tek Unaza e Re
TIRANË Policia e Tiranës flet zyrtarisht për arrestimet tek Unaza e Re. Në një njoftim për mediat, policia deklaron se tre personat e arrestuar kanë bllokuar rrugën dhe kanë penguar qarkullimin rrugor. Me ndryshimet e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 11:35
TIRANË Policia e Tiranës flet zyrtarisht për arrestimet tek Unaza e Re. Në një njoftim për mediat, policia deklaron se tre personat e arrestuar kanë bllokuar rrugën dhe kanë penguar qarkullimin rrugor. Me ndryshimet e ...

Ndryshimi i Kodit Penal/ Efektet e para te banorët e “Unazës së Re”, tre në pranga
Vetëm dy ditë pas hyrjes në fuqi ndryshimeve të bëra në Kodin Penal, tre persona kanë rënë në pranga. Bëhet fjalë për shtetasit me iniciale S. D., 56 vjeç; G. Sh., 54 vjeç; I. K., 51 vjeç, të tre banues në rrugën ...
Top Channel | 10-Oct-2019 11:35
Vetëm dy ditë pas hyrjes në fuqi ndryshimeve të bëra në Kodin Penal, tre persona kanë rënë në pranga. Bëhet fjalë për shtetasit me iniciale S. D., 56 vjeç; G. Sh., 54 vjeç; I. K., 51 vjeç, të tre banues në rrugën ...

Balliu: Me arrestimin e banorëve Rama do të shuajë protestën si institucion
Në lidhje me arrestimin e tre banorëve te unaza e re për bllokim të qarkullimit rrugor, një vepër që dënohet me 3 vite burg dhe kundërshtim të punonjësve të policisë, ka reaguar edhe ish deputeti demokrat Klevis Balliu, ...
ABCNews | 10-Oct-2019 15:54
Në lidhje me arrestimin e tre banorëve te unaza e re për bllokim të qarkullimit rrugor, një vepër që dënohet me 3 vite burg dhe kundërshtim të punonjësve të policisë, ka reaguar edhe ish deputeti demokrat Klevis Balliu, ...

Policia për tre të arrestuarit tek Unaza e Re: Bllokuan rrugën, dënohet nga Kodi Penal
Tre banorë të unazës së re janë arrestuar nga policia. Sipas informacionit zyrtar në pranga kanë rënë S.D 56 vjec, G.SH 54 vjec dhe I.K. 51 vjec. Të tre janë arrestuar për veprat penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...
ABCNews | 10-Oct-2019 13:28
Tre banorë të unazës së re janë arrestuar nga policia. Sipas informacionit zyrtar në pranga kanë rënë S.D 56 vjec, G.SH 54 vjec dhe I.K. 51 vjec. Të tre janë arrestuar për veprat penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...

VIDEO: Tension te Drejtoria e Policisë së Tiranës, banorët e “Unazës” tentojnë të thyejnë derën
Banoret e Unazës se Re janë mbledhur përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës paraditen e sotme, pasi njoftuan se tre prej banorëve të kësaj zone janë arrestuar nga policia. Një prej banorëve ka tentuar të thyejë derën ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 11:24
Banoret e Unazës se Re janë mbledhur përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës paraditen e sotme, pasi njoftuan se tre prej banorëve të kësaj zone janë arrestuar nga policia. Një prej banorëve ka tentuar të thyejë derën ...

Tension te Drejtoria e Policisë së Tiranës, protestojnë banorët e Unazës së Re
Ka nisur me tension protesta e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Një prej banorëve ka tentuar të thyejë derën kryesore të godinës së policisë, por është ndaluar nga ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 11:42
Ka nisur me tension protesta e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Një prej banorëve ka tentuar të thyejë derën kryesore të godinës së policisë, por është ndaluar nga ...

Arrestimet te Unaza e Re, Policia jep informacion: Konsumuan tre vepra penale
Policia e Tiranës ka dhene informacion per arrestimet e kryera ne zonen e Unazes se Re per tre banore, te cilet sic thote, kane bllokuar diten e djeshme rrugen dhe me ndryshimet e reja ne Kodin Penal, kjo sjellje njihet ...
Lapsi | 10-Oct-2019 11:50
Policia e Tiranës ka dhene informacion per arrestimet e kryera ne zonen e Unazes se Re per tre banore, te cilet sic thote, kane bllokuar diten e djeshme rrugen dhe me ndryshimet e reja ne Kodin Penal, kjo sjellje njihet ...

Tiranë: Protesta para drejtorisë së policisë për lirimin e protestuesve të lagjes së unazës së re
Disa dhjetëra banorë të lagjes së lagjes periferike të mbiquajtur Unaza e Re protestuan sot para drejtorisë së policisë së kryeqytetit pas ndalimit të disa banorëve, që njihen si drejtues të protetave të zonës kundër ...
Zeri Amerikes | 10-Oct-2019 16:00
Disa dhjetëra banorë të lagjes së lagjes periferike të mbiquajtur Unaza e Re protestuan sot para drejtorisë së policisë së kryeqytetit pas ndalimit të disa banorëve, që njihen si drejtues të protetave të zonës kundër ...

Protesta e banorëve te policia, çuni i Fahriut kërcenon Ramën: Do i jap përgjigje pa mëshirë, sot tubim pa afat
Klevis Balliu u shpreh se protesta pasditen e sotme do të vijojë pavarësisht hyrjes në fuqi të ndryshimeve të Kodit Penal. Balliu akuzoi kryeministrin Rama për arrestimet dhe tha se do i japë përgjigje pa mëshirë. “ ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 11:20
Klevis Balliu u shpreh se protesta pasditen e sotme do të vijojë pavarësisht hyrjes në fuqi të ndryshimeve të Kodit Penal. Balliu akuzoi kryeministrin Rama për arrestimet dhe tha se do i japë përgjigje pa mëshirë. “ ...

Ndalohen tre protestues të Unazës së Re, banorët kërkojnë lirimin e tyre
Arrestimi i tre banorëve të Unazës së Re për veprat penale të pjesëmarrjes në protesta të paligjshme dhe bllokim i rrugëve tensionoi situatën në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, mëngjesin e kësaj të enjteje. Banorët e ...
RTSH | 10-Oct-2019 14:09
Arrestimi i tre banorëve të Unazës së Re për veprat penale të pjesëmarrjes në protesta të paligjshme dhe bllokim i rrugëve tensionoi situatën në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, mëngjesin e kësaj të enjteje. Banorët e ...

Kodi i ri penal trazon “Unazën e Re”: dyndje edhe politike te Drejtoria e Policisë
Janë rikthyer tensionet e “Unazës së Re”. Tre persona të arrestuar së fundi, referuar ndryshimeve në kodin e ri penal, ku “nuk falesh” më po bllokove rrugën, një rit që ka qenë karakteristik për protestat gati ...
Tesheshi | 10-Oct-2019 12:22
Janë rikthyer tensionet e “Unazës së Re”. Tre persona të arrestuar së fundi, referuar ndryshimeve në kodin e ri penal, ku “nuk falesh” më po bllokove rrugën, një rit që ka qenë karakteristik për protestat gati ...

Protesta e banorëve të “Unazës”, Braimllari i LSI-së: Edi Rama dhe Damian Gjiknuri duhet të ishin në burg
Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, e cila ka nisur e tensionuar është i pranishëm edhe ish-deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari.
Top Channel | 10-Oct-2019 11:17
Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, e cila ka nisur e tensionuar është i pranishëm edhe ish-deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari.

Tension te Drejtoria e Policisë së Tiranës, protestojnë banorët e Unazës së Re
Ka nisur me tension protesta e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Një prej banorëve ka tentuar të thyejë derën kryesore të godinës së policisë, por është ndaluar nga ...
Arbresh | 10-Oct-2019 11:50
Ka nisur me tension protesta e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Një prej banorëve ka tentuar të thyejë derën kryesore të godinës së policisë, por është ndaluar nga ...

Protesta në Unazën e Re, policia arreston 3 persona
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 6, arrestuan në flagrancë për veprat penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grumbullime e manifestime të paligjshme”, “Prishja e qetësisë publike” dhe Pengimi i qarkullimit të ...
ABCNews | 10-Oct-2019 11:35
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 6, arrestuan në flagrancë për veprat penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grumbullime e manifestime të paligjshme”, “Prishja e qetësisë publike” dhe Pengimi i qarkullimit të ...

Protesta e Unazës së Re, Balliu paralajmëron policët: Do mbani përgjegjësi ligjore, tubimi do vijojë
Nga protesta e banorëve pranë Drejtorisë së Policisë ish deputeti i PD, Klevis Balliu paralajmëroi sot efektivët e policisë se do të mbajnë përgjegjësi ligjore për cdo shoqërim të paligjëshëm. Balliu akuzoi kreun e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 11:14
Nga protesta e banorëve pranë Drejtorisë së Policisë ish deputeti i PD, Klevis Balliu paralajmëroi sot efektivët e policisë se do të mbajnë përgjegjësi ligjore për cdo shoqërim të paligjëshëm. Balliu akuzoi kreun e ...

Tre të arrestuarit te Unaza e Re, Policia: Bllokuan qarkullimin
Vetëm dy ditë pas hyrjes në fuqi ndryshimeve të bëra në Kodin Penal, tre persona kanë rënë në pranga. Bëhet fjalë për shtetasit me iniciale S. D., 56 vjeç; G. Sh., 54 vjeç; I. K., 51 vjeç, të tre banues në rrugën ...
Gazeta Dita | 10-Oct-2019 11:50
Vetëm dy ditë pas hyrjes në fuqi ndryshimeve të bëra në Kodin Penal, tre persona kanë rënë në pranga. Bëhet fjalë për shtetasit me iniciale S. D., 56 vjeç; G. Sh., 54 vjeç; I. K., 51 vjeç, të tre banues në rrugën ...

“Bllokuan rrugën e penguan qarkullimin”, ja ç’thotë policia për arrestimet tek Unaza e Re
TIRANË Policia e Tiranës flet zyrtarisht për arrestimet tek Unaza e Re. Në një njoftim për mediat, policia deklaron se tre personat e arrestuar kanë bllokuar rrugën dhe kanë penguar qarkullimin rrugor. Me ndryshimet e ...
Medial | 10-Oct-2019 11:42
TIRANË Policia e Tiranës flet zyrtarisht për arrestimet tek Unaza e Re. Në një njoftim për mediat, policia deklaron se tre personat e arrestuar kanë bllokuar rrugën dhe kanë penguar qarkullimin rrugor. Me ndryshimet e ...

PD rifillon përplasjen përmes banorëve të “Unazës’, çuni i Fariut sërish “star”: Ku është Amerika
Banorë të Unazës së Re janë mbledhur para drejtorisë së Policisë në Tiranë. Ata kërkojnë lirimin e personave të arrestuar mëngjesin e sotëm. Në mbështetje të banorëve, ndodhen ish deputetët e opozitës, Klevis Balliu e ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 11:14
Banorë të Unazës së Re janë mbledhur para drejtorisë së Policisë në Tiranë. Ata kërkojnë lirimin e personave të arrestuar mëngjesin e sotëm. Në mbështetje të banorëve, ndodhen ish deputetët e opozitës, Klevis Balliu e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved