ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 05:58

Digjet makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli

Digjet makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli
Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare nga policia thanë se ka ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 09:20
Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare nga policia thanë se ka ...

Kavajë/ Si e vrau polici ish të dashurin e shoqes, detaje (EMRAT)
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta pas mesnate, sot rreth orës 00:40 (10 tetor) në lagjen nr.2 në qytetin e Kavajës. Mësohet se e gjitha ka ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta. Burime për Mapo ...
Mapo | 10-Oct-2019 09:13
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta pas mesnate, sot rreth orës 00:40 (10 tetor) në lagjen nr.2 në qytetin e Kavajës. Mësohet se e gjitha ka ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta. Burime për Mapo ...

Vritet një person në Kavajë, hyri në shtëpinë e një vajze dhe u konfliktua me policin e burgjeve
Një person është vrarë me armë zjarri në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40, në lagjen nr.2.
Top Channel | 10-Oct-2019 08:54
Një person është vrarë me armë zjarri në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40, në lagjen nr.2.

Vrasja në Kavajë, policia jep detaje: Ngjarja pas mesnate, polici i burgjeve qëlloi për…
KAVAJË Policia e Kavajës jep informacionet e para zyrtare për vrasjen e ndodhur pak pas mesnatës në lagjen numër 2. Sipas policisë, ka qenë viktima Dritan Haxholli që ka qëlluar mbi policin e burgut Bledar Toci. “Rreth ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 08:47
KAVAJË Policia e Kavajës jep informacionet e para zyrtare për vrasjen e ndodhur pak pas mesnatës në lagjen numër 2. Sipas policisë, ka qenë viktima Dritan Haxholli që ka qëlluar mbi policin e burgut Bledar Toci. “Rreth ...

Kavajë/ Dy persona sherr në banesën e gruas, polici i burgjeve e vrau me armën e shërbimit
Policia jep informacionin e parë zyrtar për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur gjatë natës në Kavajë. Një person ka mbetur i vrare dhe një tjetër është plagosur me armë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në lagjen numër 2 të ...
Telegraf | 10-Oct-2019 09:13
Policia jep informacionin e parë zyrtar për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur gjatë natës në Kavajë. Një person ka mbetur i vrare dhe një tjetër është plagosur me armë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në lagjen numër 2 të ...

EMRAT/ Vrasja në Kavajë, kush është viktima dhe polici i plagosur
KAVAJË Zbulohen emrat e personave që janë përfshirë në konfliktin me armë mëngjesin e sotëm në Kavajë që çoi në vrasjen e një personi dhe plagosjen e një polici burgjesh. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 08:47
KAVAJË Zbulohen emrat e personave që janë përfshirë në konfliktin me armë mëngjesin e sotëm në Kavajë që çoi në vrasjen e një personi dhe plagosjen e një polici burgjesh. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” ...

Digjet makina e kryebashkiakut Leli, dëshmia e banorit: Zhurmë nuk dëgjuam
Një prej banorëve të lagjes "Lef Sallata" në Vlorë ka treguar për gazetarin e Top Channel, Mikel Marsi, se djegia e makinës së kryebashkiakut Dritan Leli, ka ndodhur rreth orës 04:30.
Top Channel | 10-Oct-2019 08:47
Një prej banorëve të lagjes "Lef Sallata" në Vlorë ka treguar për gazetarin e Top Channel, Mikel Marsi, se djegia e makinës së kryebashkiakut Dritan Leli, ka ndodhur rreth orës 04:30.

Vrasja në Kavajë, kush është viktima dhe polici i plagosur
Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mëngjesin e kësaj të enjtje në kavajë ku si pasojë ka humbur jetën një person dhe është plagosur një tjetër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40 në ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 09:13
Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mëngjesin e kësaj të enjtje në kavajë ku si pasojë ka humbur jetën një person dhe është plagosur një tjetër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40 në ...

Detajet/ Si ndodhi vrasja në Kavajë, polici i burgut qëlloi ish-të dashurin e të afërmes
KAVAJË Detaje të reja mësohen për vrasjen e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” duke iu referuar burimeve nga policia se viktima Dritan Haxholli ka ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 08:40
KAVAJË Detaje të reja mësohen për vrasjen e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” duke iu referuar burimeve nga policia se viktima Dritan Haxholli ka ...

Vritet një person në Kavajë, plagoset efektivi i policisë, shkak dyshohet sherri për një grua
KAVAJË Një person ka mbetur i vrarë mëngjesin e sotëm në Kavajë, ndërsa një tjetër është plagosur. Sipas të dhënave paraprake dyshohet se krimi i rëndë ka ardhur pas një sherri të ndodhur në banesën e një gruaje në ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 08:18
KAVAJË Një person ka mbetur i vrarë mëngjesin e sotëm në Kavajë, ndërsa një tjetër është plagosur. Sipas të dhënave paraprake dyshohet se krimi i rëndë ka ardhur pas një sherri të ndodhur në banesën e një gruaje në ...

E rëndë në Kavajë, vritet një person, plagoset polici (EMRI)
mapo.al Qyteti i Kavajës është tronditur mëngjesin e sotëm. Pas një sherri, i cili dyshohet të ketë ndodhur për motive të dobëta, ka mbetur i vrarë një person dhe është plagosur një tjetër, ky i fundit efektiv policie. ...
Mapo | 10-Oct-2019 08:21
mapo.al Qyteti i Kavajës është tronditur mëngjesin e sotëm. Pas një sherri, i cili dyshohet të ketë ndodhur për motive të dobëta, ka mbetur i vrarë një person dhe është plagosur një tjetër, ky i fundit efektiv policie. ...

VIDEO/ Djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, zjarri dyshohet i qëllimshëm. Pistat ku po heton policia
Detaje të reja dalin në dritë nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 08:01
Detaje të reja dalin në dritë nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare ...

Vrasja në Kavajë, policia jep detaje
Policia e Kavajës jep informacionet e para zyrtare për vrasjen e ndodhur pak pas mesnatës në lagjen numër 2. Sipas policisë, ka qenë viktima Dritan Haxholli që ka qëlluar mbi policin e burgut Bledar Toci. “Rreth orës ...
Lapsi | 10-Oct-2019 09:13
Policia e Kavajës jep informacionet e para zyrtare për vrasjen e ndodhur pak pas mesnatës në lagjen numër 2. Sipas policisë, ka qenë viktima Dritan Haxholli që ka qëlluar mbi policin e burgut Bledar Toci. “Rreth orës ...

Vlorë, shkrumbohet Range Rover-i i Kryetarit të Bashkisë
Makina e Kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli është përshirë nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 04:26 e mëngjesit, në lagjen "Lef Sallata" Vlorë pranë zyrave të punës.
Top Channel | 10-Oct-2019 07:41
Makina e Kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli është përshirë nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 04:26 e mëngjesit, në lagjen "Lef Sallata" Vlorë pranë zyrave të punës.

Shkojnë njëkohësisht tek e dashura e përbashkët, dy burra në Kavajë përplasen me armë – një i vdekur dhe një i plagosur
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kavajës ku një person ende i pa identifikuar ka mbetur i vdekur ndërsa i plagosur rëndë ka mbetur një polici burgjesh i quajtur Bledar Toçi. Burime për Report TV bëjnë me dije ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 08:54
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kavajës ku një person ende i pa identifikuar ka mbetur i vdekur ndërsa i plagosur rëndë ka mbetur një polici burgjesh i quajtur Bledar Toçi. Burime për Report TV bëjnë me dije ...

Digjet automjeti i kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli
mapo.al Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli, është djegur në rrethana ende të paqarta sot, rreth orës 04:30 të mëngjesit, në lagjen “Lef Sallata”. Burime për mediat bëjnë me dije se sipas policisë, ka ...
Mapo | 10-Oct-2019 07:54
mapo.al Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli, është djegur në rrethana ende të paqarta sot, rreth orës 04:30 të mëngjesit, në lagjen “Lef Sallata”. Burime për mediat bëjnë me dije se sipas policisë, ka ...

Tronditet Kavaja/ Vritet një person, plagoset efektivi i policisë
Një ngjarje e rëndë ka tronditur mëngjesin e kësaj të enjtje Kavajën. Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur si pasojë e përplasjes me armë zjarri. Informacionet paraprake bëjnë me dije se krimi ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 08:24
Një ngjarje e rëndë ka tronditur mëngjesin e kësaj të enjtje Kavajën. Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur si pasojë e përplasjes me armë zjarri. Informacionet paraprake bëjnë me dije se krimi ...

FOTO/ Digjet automjeti i kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli, çfarë thotë policia
Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare nga policia thanë se ka ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 07:34
Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare nga policia thanë se ka ...

Shkoi te shtëpia e ish të dashurës dhe aty gjeti policin, si ndodhi ngjarja në Kavajë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Kavajës. Një person ka humbur jetën ndërsa një tjetër është plagosur. I plagosuri është një efektiv policie i identifikuar si Bledar Toci i cili aktualisht është ...
ABCNews | 10-Oct-2019 09:01
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Kavajës. Një person ka humbur jetën ndërsa një tjetër është plagosur. I plagosuri është një efektiv policie i identifikuar si Bledar Toci i cili aktualisht është ...

Digjet vetura e kryetarit të Vlorës
Makina e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli është përshirë nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 04:26 e mëngjesit, në lagjen “Lef Sallata” Vlorë pranë zyrave të punës. Automjeti tip Range Rover e ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 08:51
Makina e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli është përshirë nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 04:26 e mëngjesit, në lagjen “Lef Sallata” Vlorë pranë zyrave të punës. Automjeti tip Range Rover e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved