ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 20:21

Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për sot

Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore.
Top Channel | 10-Oct-2019 07:58
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore.

Moti për ditën e enjte, 10 tetor 2019!
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore dhe mundësia e reshjeve të shiut të izoluara. Era do të jetë me drejtim Juglindje me shpejtësi maksimale 7 m/sek në ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 07:11
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore dhe mundësia e reshjeve të shiut të izoluara. Era do të jetë me drejtim Juglindje me shpejtësi maksimale 7 m/sek në ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 08:14
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Sot mot me diell, temperaturat deri në 22 gradë celsius
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në vendin tonë temperaturat minimale do të arrijnë në 1 gradë Celsius. Kryesisht do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. “Mot me diell dhe vranësira të ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 07:45
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në vendin tonë temperaturat minimale do të arrijnë në 1 gradë Celsius. Kryesisht do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. “Mot me diell dhe vranësira të ...

Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore. Sipas Meteoalb, temperaturat do ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 09:20
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore. Sipas Meteoalb, temperaturat do ...

Njihuni me parashikimin e Motit për ditën e sotme
Njihuni me parashikimin e Motit për ditën e sotme Kthjellime dhe vranësira të lehta do të karakterizojnë kushtet e motit për bregdetin dhe zonat e ulëta, ndërsa me vranësira disi më të dendura do të paraqitet moti për ...
Sot.Al | 24-Nov-2016 09:48
Njihuni me parashikimin e Motit për ditën e sotme Kthjellime dhe vranësira të lehta do të karakterizojnë kushtet e motit për bregdetin dhe zonat e ulëta, ndërsa me vranësira disi më të dendura do të paraqitet moti për ...

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
Flaka | 10-Oct-2019 09:05
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Mot pranveror, këto janë temperaturat për sot dhe ditët në vijim
Që nga dita e sotme në vendin tonë do të ketë ngritje të temperaturave. Duke filluar që nga dita e sotme e deri të dielën në vendin tonë do të ketë ngritje të temperaturave, shkruan lajmi.net. Sipas Prishtina Weather, ...
Albportali | 10-Oct-2019 09:05
Që nga dita e sotme në vendin tonë do të ketë ngritje të temperaturave. Duke filluar që nga dita e sotme e deri të dielën në vendin tonë do të ketë ngritje të temperaturave, shkruan lajmi.net. Sipas Prishtina Weather, ...

Moti sot me vranësira, temperatura deri në 27 gradë Celsius
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 09:01
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Mot me diell dhe me vranësira deri në mesatare
Shkup, 10 tetor – Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura e mëngjesit do të jetë në interval prej katër deri në ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 09:01
Shkup, 10 tetor – Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura e mëngjesit do të jetë në interval prej katër deri në ...

Rreshje shirash? Ja parashikimi i motit në ditët në vazhdim…
SHMU njofton se moti i kthjellët në vend ndikuar nga masat ajrore të qendrueshme, do të marrë një kthesë ditën e nesërme. Kthjellimet e orëve të mëngjesit, do të pasohen me shtim të vranësirave në bregdet e veriperëndim ...
Telegraf | 09-Oct-2019 14:57
SHMU njofton se moti i kthjellët në vend ndikuar nga masat ajrore të qendrueshme, do të marrë një kthesë ditën e nesërme. Kthjellimet e orëve të mëngjesit, do të pasohen me shtim të vranësirave në bregdet e veriperëndim ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 08:47
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Moti sot në Maqedoni
Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të izoluar të reshjeve të shkurtëra të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e dobët ...
Aktuale.MK | 24-Jun-2016 08:21
Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të izoluar të reshjeve të shkurtëra të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e dobët ...

Parashikimi i motit
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
Shenja | 10-Oct-2019 08:19
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
Arbresh | 10-Oct-2019 08:18
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Moti sot
Mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20- 22 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 08:11
Mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20- 22 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë ...

Të premten shi, nga fundjava ngrohtë dhe me diell
Të premten në mëngjes riga lokale shiu, më freskët. Nga fundjava ngrohtë dhe me diell Një front i ftohtë nga Europa qëndrore do të kaloj mbi rajonin tonë të enjten në mbrëmje, që sjellë vransira dhe riga lokale shiu më ...
Arbresh | 10-Oct-2019 07:45
Të premten në mëngjes riga lokale shiu, më freskët. Nga fundjava ngrohtë dhe me diell Një front i ftohtë nga Europa qëndrore do të kaloj mbi rajonin tonë të enjten në mbrëmje, që sjellë vransira dhe riga lokale shiu më ...

Parashikimi i motit për sot, 09 Tetor 2019
Temperaturat do te pesojne nje rritje te lehte dhe do te luhaten: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 17ºC ne zonat e uleta nga 15ºC ne 25 ºC ne zonat bregdetare nga 18C ne 27ºC. Era do te fryje ne drejtimin Jugor me force ...
ikub.al | 09-Oct-2019 08:40
Temperaturat do te pesojne nje rritje te lehte dhe do te luhaten: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 17ºC ne zonat e uleta nga 15ºC ne 25 ºC ne zonat bregdetare nga 18C ne 27ºC. Era do te fryje ne drejtimin Jugor me force ...

Të premten shi, nga fundjava ngrohtë dhe me diell
Të premten në mëngjes riga lokale shiu, më freskët. Nga fundjava ngrohtë dhe me diell Një front i ftohtë nga Europa qëndrore do të kaloj mbi rajonin tonë të enjten në mbrëmje, që sjellë vransira dhe riga lokale shiu më ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 07:34
Të premten në mëngjes riga lokale shiu, më freskët. Nga fundjava ngrohtë dhe me diell Një front i ftohtë nga Europa qëndrore do të kaloj mbi rajonin tonë të enjten në mbrëmje, që sjellë vransira dhe riga lokale shiu më ...

Mot pranveror, këto janë temperaturat për sot dhe ditët në vijim
Duke filluar që nga dita e sotme e deri të dielën në vendin tonë do të ketë ngritje të temperaturave, shkruan . Sipas Prishtina Weather, temperaturat minimale do të luhaten nga 8C deri në 10C, e maksimalet ditën e ...
Lajminet | 10-Oct-2019 07:31
Duke filluar që nga dita e sotme e deri të dielën në vendin tonë do të ketë ngritje të temperaturave, shkruan . Sipas Prishtina Weather, temperaturat minimale do të luhaten nga 8C deri në 10C, e maksimalet ditën e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved