ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 08:01

Janeva del nga burgu për kontroll mjekësor

Janeva del nga burgu për kontroll mjekësor
Avokatja e Katica Janeva, Irena Frçkovska sot vërtetoi se Janeva nga burgi do të transferohet në klinikën ‘Zhan Mitrev’ ku do të ketë kontroll mjekësore. Gjendja shëndetësore e Janevës, sipas avokatëve të saj, është e ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 12:33
Avokatja e Katica Janeva, Irena Frçkovska sot vërtetoi se Janeva nga burgi do të transferohet në klinikën ‘Zhan Mitrev’ ku do të ketë kontroll mjekësore. Gjendja shëndetësore e Janevës, sipas avokatëve të saj, është e ...

Zgjerohen hetimet për rastin “Reketi”, katër të dyshuar të tjerë
Nënkryetarja e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Frosina Remenski është e dyshuara e re në skandalin e njohur “Reketi”. Ajo dhe katër persona të tjerë, emrat e të cilëve nuk janë publikuar dyshohen të jenë përfshirë në ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 22:17
Nënkryetarja e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Frosina Remenski është e dyshuara e re në skandalin e njohur “Reketi”. Ajo dhe katër persona të tjerë, emrat e të cilëve nuk janë publikuar dyshohen të jenë përfshirë në ...

Remenski nuk ndjehet e fajshme për rastin ‘Haraçi’
Deputetja e dyshuar, Frosina Remenski pas marrjes në pyetje në Gjykatën Penale të Shkupit deklaroi se nuk ndjehet e fajshme edhe pse Prokuroria ka zgjeruar hetimin kundër saj dhe personave tjerë. “Për rolin tim në ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 11:50
Deputetja e dyshuar, Frosina Remenski pas marrjes në pyetje në Gjykatën Penale të Shkupit deklaroi se nuk ndjehet e fajshme edhe pse Prokuroria ka zgjeruar hetimin kundër saj dhe personave tjerë. “Për rolin tim në ...

E dyshuara për rastin ‘Haraçi’ Frosina Remenski shfaqet në Gjykatën Penale
Deputetja dhe nënkryetarja e Kuvendit, Frosina Remenki sot u shfaq në Gjykatën Penale para gjykatësit në procedurë paraprake për hetimin e zgjeruar për rastin ‘Haraçi’. Gjyqtarja në procedurë paraprake duhet të vendosë ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 11:20
Deputetja dhe nënkryetarja e Kuvendit, Frosina Remenki sot u shfaq në Gjykatën Penale para gjykatësit në procedurë paraprake për hetimin e zgjeruar për rastin ‘Haraçi’. Gjyqtarja në procedurë paraprake duhet të vendosë ...

Mile Jovanovski, babai i Boki-13, u shpreh se nuk ndjen faj
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Nuk ndjej faj dhe nuk kam ndjerë në mbledhjet për ndërtimin e shtëpive si pjesë e Lidhjes Ndërkombëtare, tha babai i Boki-13, Mile Jovanovski në dalje nga Gjykata Penale. Përveç ...
Medial | 10-Oct-2019 13:28
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Nuk ndjej faj dhe nuk kam ndjerë në mbledhjet për ndërtimin e shtëpive si pjesë e Lidhjes Ndërkombëtare, tha babai i Boki-13, Mile Jovanovski në dalje nga Gjykata Penale. Përveç ...

Remenski nuk ndjen faj për rastin “Reket”
Deputetja Frosina Remenski pasi u rrëfye në Gjykatën Penale para gjykatësit të procedurës paraprake për rastin “Reket” në deklaratë për mediet tha se nuk ndjehet fajtore dhe se pret që Prokuroria ta dëshmojë atë për të ...
Televizioni Koha | 10-Oct-2019 13:28
Deputetja Frosina Remenski pasi u rrëfye në Gjykatën Penale para gjykatësit të procedurës paraprake për rastin “Reket” në deklaratë për mediet tha se nuk ndjehet fajtore dhe se pret që Prokuroria ta dëshmojë atë për të ...

Janeva do të kryejë ekzaminim kardiologjik në klinikën “Zhan Mitrev”
Ish-prokurorja speciale Katica Janeva, sot nga burgu hetues do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev” ku ajo do t’i nënshtrohet një ekzaminimi kardiologjik internist, konfirmoi për MEDIAL-n avokatja e saj, Irena ...
Televizioni Koha | 10-Oct-2019 13:24
Ish-prokurorja speciale Katica Janeva, sot nga burgu hetues do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev” ku ajo do t’i nënshtrohet një ekzaminimi kardiologjik internist, konfirmoi për MEDIAL-n avokatja e saj, Irena ...

Janeva do të dërgohet në spital për kontroll
Ish prokurorja speciale Katica Janeva sot nga burgu i Shutkës do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev”, ku do të ketë kontroll kardiologjik. Për MIA këtë e ka konfirmuar avokatja e saj, Irena Fërçkovska. Sipas avokatëve ...
Shenja | 10-Oct-2019 12:49
Ish prokurorja speciale Katica Janeva sot nga burgu i Shutkës do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev”, ku do të ketë kontroll kardiologjik. Për MIA këtë e ka konfirmuar avokatja e saj, Irena Fërçkovska. Sipas avokatëve ...

Janeva do të kryejë ekzaminim kardiologjik në klinikën “Zhan Mitrev”
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Ish-prokurorja speciale Katica Janeva, sot nga burgu hetues do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev” ku ajo do t’i nënshtrohet një ekzaminimi kardiologjik internist, konfirmoi për ...
Medial | 10-Oct-2019 12:48
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Ish-prokurorja speciale Katica Janeva, sot nga burgu hetues do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev” ku ajo do t’i nënshtrohet një ekzaminimi kardiologjik internist, konfirmoi për ...

Janeva del nga burgi për kontroll mjekësor
Avokatja e Katica Janeva, Irena Frçkovska sot vërtetoi se Janeva nga burgi do të transferohet në klinikën ‘Zhan Mitrev’ ku do të ketë kontroll mjekësore. Gjendja shëndetësore e Janevës, sipas avokatëve të saj, është e ...
Arbresh | 10-Oct-2019 12:41
Avokatja e Katica Janeva, Irena Frçkovska sot vërtetoi se Janeva nga burgi do të transferohet në klinikën ‘Zhan Mitrev’ ku do të ketë kontroll mjekësore. Gjendja shëndetësore e Janevës, sipas avokatëve të saj, është e ...

Remenski nuk ndjen faj për rastin “Reket”
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Deputetja Frosina Remenski pasi u rrëfye në Gjykatën Penale para gjykatësit të procedurës paraprake për rastin “Reket” në deklaratë për mediet tha se nuk ndjehet fajtore dhe se pret që ...
Medial | 10-Oct-2019 12:34
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Deputetja Frosina Remenski pasi u rrëfye në Gjykatën Penale para gjykatësit të procedurës paraprake për rastin “Reket” në deklaratë për mediet tha se nuk ndjehet fajtore dhe se pret që ...

Remenski nuk ndjehet e fajshme për rastin ‘Haraçi’
Deputetja e dyshuar, Frosina Remenski pas marrjes në pyetje në Gjykatën Penale të Shkupit deklaroi se nuk ndjehet e fajshme edhe pse Prokuroria ka zgjeruar hetimin kundër saj dhe personave tjerë. “Për rolin tim në ...
Republika | 10-Oct-2019 12:29
Deputetja e dyshuar, Frosina Remenski pas marrjes në pyetje në Gjykatën Penale të Shkupit deklaroi se nuk ndjehet e fajshme edhe pse Prokuroria ka zgjeruar hetimin kundër saj dhe personave tjerë. “Për rolin tim në ...

Remenski nuk ndjehet e fajshme për rastin ‘Haraçi’
Deputetja e dyshuar, Frosina Remenski pas marrjes në pyetje në Gjykatën Penale të Shkupit deklaroi se nuk ndjehet e fajshme edhe pse Prokuroria ka zgjeruar hetimin kundër saj dhe personave tjerë. “Për rolin tim në ...
Albportali | 10-Oct-2019 12:29
Deputetja e dyshuar, Frosina Remenski pas marrjes në pyetje në Gjykatën Penale të Shkupit deklaroi se nuk ndjehet e fajshme edhe pse Prokuroria ka zgjeruar hetimin kundër saj dhe personave tjerë. “Për rolin tim në ...

Remenski u rrëfye në Gjykatën Penale për rastin “Reket”
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Deputetja Frosina Remenski në Gjykatën Penale u rrëfye para gjykatësit të procedurës paraprake në lidhje me rastin “Reket”. Në Gjykatë sot duhet të lajmërohen edhe disa të dyshuar në ...
Medial | 10-Oct-2019 12:15
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Deputetja Frosina Remenski në Gjykatën Penale u rrëfye para gjykatësit të procedurës paraprake në lidhje me rastin “Reket”. Në Gjykatë sot duhet të lajmërohen edhe disa të dyshuar në ...

Frosina Remenski merret në pyetje
Frosina Remenski si e dyshuar e re në rastin “Reket” po merret në pyetje në këto momente nga gjykatësi i procedurës paraprake. Dje Prokuroria për Remenski kërkoi vetëm masa kujdesi, ashtu si për babanë e Bokit 13 dhe ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 12:15
Frosina Remenski si e dyshuar e re në rastin “Reket” po merret në pyetje në këto momente nga gjykatësi i procedurës paraprake. Dje Prokuroria për Remenski kërkoi vetëm masa kujdesi, ashtu si për babanë e Bokit 13 dhe ...

Katica Janeva e sëmurë, ja në cilin spital do të dërgohet me urgjencë
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, sot përfundimisht do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev”. Irena ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 12:08
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, sot përfundimisht do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev”. Irena ...

Remenski: Nuk ndjehem fajtore dhe tërhiqem nga funksionet
Deputetja dhe ish kryetarja e Kuvendit, Frosina Remenski, pas një ore tek gjykatësja e procedurës paraprake për rastin “Zhvatja” ka deklaruar se nuk ndjen faj dhe se do të bashkëpunoj me prokurorinë që të zbardhet ...
Shenja | 10-Oct-2019 12:01
Deputetja dhe ish kryetarja e Kuvendit, Frosina Remenski, pas një ore tek gjykatësja e procedurës paraprake për rastin “Zhvatja” ka deklaruar se nuk ndjen faj dhe se do të bashkëpunoj me prokurorinë që të zbardhet ...

Remenski: Nuk ndihem fajtore
Shkup, 10 tetor – Deputetja Frosina Remenski tha se nuk ndjehet fajtore për pretendimet nga hetimi për përfshirjen e saj në një hetim të zgjeruar për rastin “Zhvatja” që ka të bëjë me organizatën joqeveritare Lidhja ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 11:50
Shkup, 10 tetor – Deputetja Frosina Remenski tha se nuk ndjehet fajtore për pretendimet nga hetimi për përfshirjen e saj në një hetim të zgjeruar për rastin “Zhvatja” që ka të bëjë me organizatën joqeveritare Lidhja ...

Të dielën ajvar, të hënën në Parlament e sot në Gjykatë
Frosina Rmenski, deputete në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, arriti në Gjykatën Penale e cila duhet të paraqitet para gjykatësit të procedurës paraprake pasi që Prokuroria dje njoftoi se Remenski dhe disa persona të ...
Flaka | 10-Oct-2019 11:50
Frosina Rmenski, deputete në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, arriti në Gjykatën Penale e cila duhet të paraqitet para gjykatësit të procedurës paraprake pasi që Prokuroria dje njoftoi se Remenski dhe disa persona të ...

E dyshuara për rastin ‘Haraçi’ Frosina Remenski shfaqet në Gjykatën Penale
Deputetja dhe nënkryetarja e Kuvendit, Frosina Remenki sot u shfaq në Gjykatën Penale para gjykatësit në procedurë paraprake për hetimin e zgjeruar për rastin ‘Haraçi’. Gjyqtarja në procedurë paraprake duhet të vendosë ...
Arbresh | 10-Oct-2019 11:42
Deputetja dhe nënkryetarja e Kuvendit, Frosina Remenki sot u shfaq në Gjykatën Penale para gjykatësit në procedurë paraprake për hetimin e zgjeruar për rastin ‘Haraçi’. Gjyqtarja në procedurë paraprake duhet të vendosë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved