ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 16:52

Ngjarja që tronditi Kavajën/ Si u përplas me armë ish-i dashuri me shefin e sigurisë së burgut të Durrësit. Zbardhet dëshmia e gruas: Më kërkonte seks

Ngjarja që tronditi Kavajën/ Si u përplas me armë ish-i dashuri me shefin e sigurisë së burgut të Durrësit. Zbardhet dëshmia e gruas: Më kërkonte seks
KAVAJË “BalkanWeb” zbardh dosjen e Prokurorisë pak orë pas ngjarjes që tronditi Kavajën dhe që nuk do të harrohet lehtë. Mësohet se viktima Dritan Haxholli, 41 vjeç kishte qenë i lidhur me 30-vjeçaren Marsida Qatja, ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 10:56
KAVAJË “BalkanWeb” zbardh dosjen e Prokurorisë pak orë pas ngjarjes që tronditi Kavajën dhe që nuk do të harrohet lehtë. Mësohet se viktima Dritan Haxholli, 41 vjeç kishte qenë i lidhur me 30-vjeçaren Marsida Qatja, ...

Video/ Brenda banesës ku ndodhi krimi në Kavajë, c’ka mbetur pas përplasjes me armë
Njolla gjaku, rrëmujë e gjithçka përmbys, janë këto pamjet brenda banesës në Kavajë, ku një person humbi jetën ndërsa mbeti i plagosur polici i burgjeve. Gjithashtu edhe dera e apartamentit është e dëmtuar dhe e çarë. ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 10:43
Njolla gjaku, rrëmujë e gjithçka përmbys, janë këto pamjet brenda banesës në Kavajë, ku një person humbi jetën ndërsa mbeti i plagosur polici i burgjeve. Gjithashtu edhe dera e apartamentit është e dëmtuar dhe e çarë. ...

Detaje të reja nga vrasja në Kavajë, arrestohet edhe vëllai i policit të plagosur
Për ngjarjen në Kavajë ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër i plagosur, në pranga ka rënë edhe një 27 vjeçar. I arrestuari është shtetasi B., Toçi, 27 vjeç, vëllai i policit të plagosur në këtë ngjarje, Bledar ...
Top Channel | 10-Oct-2019 10:42
Për ngjarjen në Kavajë ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër i plagosur, në pranga ka rënë edhe një 27 vjeçar. I arrestuari është shtetasi B., Toçi, 27 vjeç, vëllai i policit të plagosur në këtë ngjarje, Bledar ...

Foto/ Kush është gruaja ‘mollë’ e sherrit për vrasjen në Kavajë, e martuar me 3 fëmijë
Personi që shihni në foto është gruaja që u bë ‘mollë’ e sherrit që pasoi me një të vdekur dhe një të plagosur. “BalkanWeb” ka siguruar detaje nga krimi i rëndë që tronditi mëngjesin e sotëm Kavajën. Një lidhje e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 10:26
Personi që shihni në foto është gruaja që u bë ‘mollë’ e sherrit që pasoi me një të vdekur dhe një të plagosur. “BalkanWeb” ka siguruar detaje nga krimi i rëndë që tronditi mëngjesin e sotëm Kavajën. Një lidhje e ...

Krimi në banesën e ish-të dashurës, kush janë viktima dhe i plagosuri
Nje krim i rende tronditi Kavajen pas mesnate, ku një person ka mbetur i vrarë, ndërsa një tjetër është plagosur. Krimi ndodhi pas një sherri në banesën e një gruaje në lagjen numër 2 të qytetit, nderkohe qe jane ...
Telegraf | 10-Oct-2019 10:42
Nje krim i rende tronditi Kavajen pas mesnate, ku një person ka mbetur i vrarë, ndërsa një tjetër është plagosur. Krimi ndodhi pas një sherri në banesën e një gruaje në lagjen numër 2 të qytetit, nderkohe qe jane ...

Dalin detaje të reja për vrasjen në Kavajë
Policia e Kavajes zbardh të tjera detaje nga ngjarja ka ndodhur për xhelozi pak pas mesnatës së djeshme. Ka qenë Dritan Haxholli, viktima i cili për motive xhelozie, ka qëlluar mbi policin pasi e gjeti në shtëpinë e ...
ABCNews | 10-Oct-2019 10:49
Policia e Kavajes zbardh të tjera detaje nga ngjarja ka ndodhur për xhelozi pak pas mesnatës së djeshme. Ka qenë Dritan Haxholli, viktima i cili për motive xhelozie, ka qëlluar mbi policin pasi e gjeti në shtëpinë e ...

Foto/ Vrasja në Kavajë, viktima kishte dalë nga burgu
Publikohen fotot e personit që mbeti i plagosur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë, pas konfliktit të armatosur me një person tjetër. Personi në fotot e mëposhtme është Bledar Toçi, punonjës i burgut në ...
Top Channel | 10-Oct-2019 09:56
Publikohen fotot e personit që mbeti i plagosur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë, pas konfliktit të armatosur me një person tjetër. Personi në fotot e mëposhtme është Bledar Toçi, punonjës i burgut në ...

VIDEO/ Pamje nga banesa ku ndodhi vrasja në Kavajë
Lapsi.al sjell pamjet nga banesa ku ndodhi vrasja mëngjesin e sotëm në Kavajë. Ngjarja që do pati pasoja fatale nisi nga një konflikt verbal me mesazhe mes viktimës, Dritan Haxhollit dhe shtetases Marsida Qatja të ...
Lapsi | 10-Oct-2019 10:42
Lapsi.al sjell pamjet nga banesa ku ndodhi vrasja mëngjesin e sotëm në Kavajë. Ngjarja që do pati pasoja fatale nisi nga një konflikt verbal me mesazhe mes viktimës, Dritan Haxhollit dhe shtetases Marsida Qatja të ...

Krimi në Kavajë/ E thirri për ndihmë! Polici vret ish të dashurin e të afërmes, mbetet vetë i plagosur
Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Kavajës në orët e para të mëngjesit të sotëm ku ka mbetur i vdekur Dritan Haxholli dhe është plagosur efektivi i Policisë Bledar Toçi. Sipas njoftimit të Policisë 41-vjeçari ...
Gazeta Dita | 10-Oct-2019 10:59
Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Kavajës në orët e para të mëngjesit të sotëm ku ka mbetur i vdekur Dritan Haxholli dhe është plagosur efektivi i Policisë Bledar Toçi. Sipas njoftimit të Policisë 41-vjeçari ...

FOTO/ Kjo është vajza, për të cilën plasi në Kavajë: Tre fëmijët ndodheshin në banesë
Policia është duke kërkuar prova për ngjarjen e rëndë në Kavajë ku mbeti një i vrarë dhe një i plagosur. Ndërkohe, është zbuluar edhe identiteti i vajzës në shtëpinë e së cilës ndodhi ngjarja. Ajo është M.Qatja. ...
ABCNews | 10-Oct-2019 10:42
Policia është duke kërkuar prova për ngjarjen e rëndë në Kavajë ku mbeti një i vrarë dhe një i plagosur. Ndërkohe, është zbuluar edhe identiteti i vajzës në shtëpinë e së cilës ndodhi ngjarja. Ajo është M.Qatja. ...

Njolla gjaku e gjithçka e kthyer përmbys, dalin pamjet e rënda nga banesa ku ndodhi krimi në Kavajë (VIDEO)
Postuar: 10/10/2019 - 10:58 Pamje të rënda vijnë nga banesa e kavajases Marsida Qatja ku ndodhi vrasja e rëndë e Dritan Haxhollit dhe i plagosur polici Bledar Toçi. Njolla gjaku, rrëmujë e gjithçka përmbys, janë këto ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 10:59
Postuar: 10/10/2019 - 10:58 Pamje të rënda vijnë nga banesa e kavajases Marsida Qatja ku ndodhi vrasja e rëndë e Dritan Haxhollit dhe i plagosur polici Bledar Toçi. Njolla gjaku, rrëmujë e gjithçka përmbys, janë këto ...

Detaje të reja nga vrasja në Kavajë, arrestohet edhe vëllai i policit të plagosur
Për ngjarjen në Kavajë ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër i plagosur, në pranga ka rënë edhe një 27 vjeçar. I arrestuari është shtetasi B., Toçi, 27 vjeç, vëllai i policit të plagosur në këtë ngjarje, Bledar ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 10:52
Për ngjarjen në Kavajë ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër i plagosur, në pranga ka rënë edhe një 27 vjeçar. I arrestuari është shtetasi B., Toçi, 27 vjeç, vëllai i policit të plagosur në këtë ngjarje, Bledar ...

‘Luftë’ për një femër: Gruaja e kishte burrin në Itali, i dashuri që mbeti viktimë kishte marrë vesh se kishte rivalë
Personi që mbeti viktimë në Kavaje hyri ne arme ne banesen e te dashures, pasi kishte marre vesh se aty ndodheshin persona te tjere. Ne banesen e gruas me iniciale M.Q ishin polici i burgjeve qe mbeti i plagosur dhe dy ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 09:46
Personi që mbeti viktimë në Kavaje hyri ne arme ne banesen e te dashures, pasi kishte marre vesh se aty ndodheshin persona te tjere. Ne banesen e gruas me iniciale M.Q ishin polici i burgjeve qe mbeti i plagosur dhe dy ...

Detaje të reja nga vrasja në Kavajë, arrestohet edhe vëllai i policit të plagosur
I arrestuari është shtetasi B., Toçi, 27 vjeç, vëllai i policit të plagosur në këtë ngjarje, Bledar Toçi. Pasi ka ndodhur vrasja, policia ka ushtruar kontroll në banesën e të plagosurit dhe ka gjetur 7 doza kokainë që i ...
Lajminet | 10-Oct-2019 10:49
I arrestuari është shtetasi B., Toçi, 27 vjeç, vëllai i policit të plagosur në këtë ngjarje, Bledar Toçi. Pasi ka ndodhur vrasja, policia ka ushtruar kontroll në banesën e të plagosurit dhe ka gjetur 7 doza kokainë që i ...

Zbardhet dëshmia e gruas: Isha ndarë nga Dritani, ai insistonte për marrëdhënie. I thashë të vinte për sqarim
Z bardhet deshmia e gruas Marsida Qatja, ne banesen e te ciles u vra me arme zjarri shtetasi Dritan Haxholli, qelluar me armen e sherbimit nga polici Bledar Toçi, qe mbeti edhe vete i plagosur. Viktima, Dritan Haxholli ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 10:49
Z bardhet deshmia e gruas Marsida Qatja, ne banesen e te ciles u vra me arme zjarri shtetasi Dritan Haxholli, qelluar me armen e sherbimit nga polici Bledar Toçi, qe mbeti edhe vete i plagosur. Viktima, Dritan Haxholli ...

VIDEO/ Hyrje e dhunshme, shenja gjaku, ja vendi ku ndodhi vrasja në Kavajë
KAVAJË Ky është vendi ku ndodhi sherri e më pas vrasja në Kavajë. Në pamjet e siguruara për “BalkanWeb” duken shenjat e dhunës në apartamentin ku jetonte vajza dhe më pas ish-partneri i saj hyri për t’u konfliktuar pasi ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 09:43
KAVAJË Ky është vendi ku ndodhi sherri e më pas vrasja në Kavajë. Në pamjet e siguruara për “BalkanWeb” duken shenjat e dhunës në apartamentin ku jetonte vajza dhe më pas ish-partneri i saj hyri për t’u konfliktuar pasi ...

Shkojnë njëkohësisht tek e dashura e përbashkët, dy burra në Kavajë përplasen me armë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kavajës ku një person ende i pa identifikuar ka mbetur i vdekur ndërsa i plagosur rëndë ka mbetur një polici burgjesh i quajtur Bledar Toçi. Burime për Report TV bëjnë me dije ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 10:45
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kavajës ku një person ende i pa identifikuar ka mbetur i vdekur ndërsa i plagosur rëndë ka mbetur një polici burgjesh i quajtur Bledar Toçi. Burime për Report TV bëjnë me dije ...

Tronditet Kavaja, vret ish-të dashurin e kushërirës, mbetet vetë i plagosur rëndë, ky është polici i burgut (Foto)
Postuar: 10/10/2019 - 10:39 Kavaja është tronditur orët e para të mëngjesit të sotëm nga një përplasje me armë ku si pasojë ka mbetur i vdekur Dritan Haxholli dhe është plagosur rëndë polici i Burgjeve, Bledar Toçi. E ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 10:42
Postuar: 10/10/2019 - 10:39 Kavaja është tronditur orët e para të mëngjesit të sotëm nga një përplasje me armë ku si pasojë ka mbetur i vdekur Dritan Haxholli dhe është plagosur rëndë polici i Burgjeve, Bledar Toçi. E ...

Vrasja në Kavajë/ Del fotoja e viktimës që u vra nga polici pas sherrit për ish të dashurën
Lapsi.al ka siguruar një foto të viktimës, që humbi jetën mëngjesin e sotëm në Kavajë, si pasojë e konfliktit të përshkallëzuar me ish të dashurën. Personi në foton e bashkëngjitur është Dritan Haxholli, i cili sipas ...
Lapsi | 10-Oct-2019 10:29
Lapsi.al ka siguruar një foto të viktimës, që humbi jetën mëngjesin e sotëm në Kavajë, si pasojë e konfliktit të përshkallëzuar me ish të dashurën. Personi në foton e bashkëngjitur është Dritan Haxholli, i cili sipas ...

Dinamika e vrasjes në Kavajë/ Hyri me kallash në banesën e ish-të dashurës, plagosi mikun e saj, pastaj…
Zbardhet dinamika e ngjarjes së rëndë në Kavajë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se Dritan Haxholli ka pasur një lidhje dashurie me shtetasen me ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 09:28
Zbardhet dinamika e ngjarjes së rëndë në Kavajë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se Dritan Haxholli ka pasur një lidhje dashurie me shtetasen me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved