ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 23:15

Edhe i ati i Jovanovskit nuk ndjehet fajtor

Edhe i ati i Jovanovskit nuk ndjehet fajtor
Edhe i ati i Bojan Jovanovski – Boki 13, Mile Jovanvoski, u dyshuar në hetimin e zgjeruar për rastin “Haraçi’ tha se nuk ndjehet fajtor. “Nuk ndjej asnjë faj dhe nuk kam marrë pjesë në takime për ndërtimin e shtëpive si ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 13:36
Edhe i ati i Bojan Jovanovski – Boki 13, Mile Jovanvoski, u dyshuar në hetimin e zgjeruar për rastin “Haraçi’ tha se nuk ndjehet fajtor. “Nuk ndjej asnjë faj dhe nuk kam marrë pjesë në takime për ndërtimin e shtëpive si ...

Aktakuza e Prokurorisë: Janeva ka marrë 50.000 euro dhe mobilje
Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngriti aktakuzën kundër tre personave, shtetas të Maqedonisë. Sipas njoftimit të Prokurorisë, dy ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 13:10
Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngriti aktakuzën kundër tre personave, shtetas të Maqedonisë. Sipas njoftimit të Prokurorisë, dy ...

Janeva del nga burgu për kontroll mjekësor
Avokatja e Katica Janeva, Irena Frçkovska sot vërtetoi se Janeva nga burgi do të transferohet në klinikën ‘Zhan Mitrev’ ku do të ketë kontroll mjekësore. Gjendja shëndetësore e Janevës, sipas avokatëve të saj, është e ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 12:33
Avokatja e Katica Janeva, Irena Frçkovska sot vërtetoi se Janeva nga burgi do të transferohet në klinikën ‘Zhan Mitrev’ ku do të ketë kontroll mjekësore. Gjendja shëndetësore e Janevës, sipas avokatëve të saj, është e ...

Zgjerohen hetimet për rastin “Reketi”, katër të dyshuar të tjerë
Nënkryetarja e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Frosina Remenski është e dyshuara e re në skandalin e njohur “Reketi”. Ajo dhe katër persona të tjerë, emrat e të cilëve nuk janë publikuar dyshohen të jenë përfshirë në ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 22:17
Nënkryetarja e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Frosina Remenski është e dyshuara e re në skandalin e njohur “Reketi”. Ajo dhe katër persona të tjerë, emrat e të cilëve nuk janë publikuar dyshohen të jenë përfshirë në ...

Katica Janeva nuk ndjehet mirë, do të kryejë kontroll në klinikën “Zhan Mitrev”
Ish-Prokurorja Speciale Katica Janeva, e cila është në paraburgim, mori dje një takikardi të rëndë dhe administrata e burgut ka vlerësuar që ajo duhet të ekzaminohet sot kardiologjikisht, një shërbim jo i disponueshëm ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 14:40
Ish-Prokurorja Speciale Katica Janeva, e cila është në paraburgim, mori dje një takikardi të rëndë dhe administrata e burgut ka vlerësuar që ajo duhet të ekzaminohet sot kardiologjikisht, një shërbim jo i disponueshëm ...

Remenski nuk ndjehet e fajshme për rastin ‘Haraçi’
Deputetja e dyshuar, Frosina Remenski pas marrjes në pyetje në Gjykatën Penale të Shkupit deklaroi se nuk ndjehet e fajshme edhe pse Prokuroria ka zgjeruar hetimin kundër saj dhe personave tjerë. “Për rolin tim në ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 11:50
Deputetja e dyshuar, Frosina Remenski pas marrjes në pyetje në Gjykatën Penale të Shkupit deklaroi se nuk ndjehet e fajshme edhe pse Prokuroria ka zgjeruar hetimin kundër saj dhe personave tjerë. “Për rolin tim në ...

Janeva e sëmurë, do të qëndrojë për trajtim në klinikën “Zhan Mitrev”
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, është dërguar në klinikën “Zhan Mitrev”, ku dhe do të qëndrojë për ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 14:36
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, është dërguar në klinikën “Zhan Mitrev”, ku dhe do të qëndrojë për ...

Janeva do të mbahet për trajtim në klinikën “Zhan Mitrev”
Shkup, 10 tetor – Ish-kryeprokurorja special , Katica Janeva do të mbahet për kurim mjekësor në Klinikën “Zhan Mitrev”, mëson Telma, përcjellë KOHA. Me kërkesë të saj , ajo mëngjesin e së enjtes nga burgu hetues i ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 14:30
Shkup, 10 tetor – Ish-kryeprokurorja special , Katica Janeva do të mbahet për kurim mjekësor në Klinikën “Zhan Mitrev”, mëson Telma, përcjellë KOHA. Me kërkesë të saj , ajo mëngjesin e së enjtes nga burgu hetues i ...

Katica Janeva e sëmurë, do të qëndrojë për trajtim në klinikën “Zhan Mitrev”
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, është dërguar në klinikën “Zhan Mitrev”, ku dhe do të qëndrojë për ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 14:23
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, është dërguar në klinikën “Zhan Mitrev”, ku dhe do të qëndrojë për ...

Kërkohet një muaj paraburgim ndaj shtatë personave për rrahjen familjare në Rahovec
Prokurori i rastit të rrahjes familjare në Rahovec ka kërkuar një muaj parabrugim për tetë persona. “Prokuroria Themelore në Gjakovë ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit ...
InFokusi | 10-Oct-2019 14:15
Prokurori i rastit të rrahjes familjare në Rahovec ka kërkuar një muaj parabrugim për tetë persona. “Prokuroria Themelore në Gjakovë ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit ...

Aktakuza e Prokurorisë: Janeva ka marrë 50.000 euro dhe mobilje
Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngriti aktakuzën kundër tre personave, shtetas të Maqedonisë. Sipas njoftimit të Prokurorisë, dy ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 14:15
Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngriti aktakuzën kundër tre personave, shtetas të Maqedonisë. Sipas njoftimit të Prokurorisë, dy ...

Rrahje familjare në Rahovec, kërkohet një muaj paraburgim ndaj tetë personave
Sipas njoftimit, Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër shtatë të pandehurve S.N., R.N., Sh. N., B.N., Xh. N., P.N., dhe S.N., ...
Lajminet | 10-Oct-2019 14:09
Sipas njoftimit, Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër shtatë të pandehurve S.N., R.N., Sh. N., B.N., Xh. N., P.N., dhe S.N., ...

Nuk ndihet fajtor as i ati i Jovanovskit
Edhe i ati i Bojan Jovanovski – Boki 13, Mile Jovanvoski, u dyshuar në hetimin e zgjeruar për rastin “Haraçi’ tha se nuk ndjehet fajtor. “Nuk ndjej asnjë faj dhe nuk kam marrë pjesë në takime për ndërtimin e shtëpive si ...
Arbresh | 10-Oct-2019 14:05
Edhe i ati i Bojan Jovanovski – Boki 13, Mile Jovanvoski, u dyshuar në hetimin e zgjeruar për rastin “Haraçi’ tha se nuk ndjehet fajtor. “Nuk ndjej asnjë faj dhe nuk kam marrë pjesë në takime për ndërtimin e shtëpive si ...

Kërkohet paraburgim ndaj shtatë personave për rrahjen mes familjarëve në Rahovec
Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në gjykatën e këtij qyteti, për caktimin e masës së paraburgimit kundër shtatë të pandehurve S.N., R.N., Sh. N., B.N., Xh. N., P.N., dhe S.N., për shkak se të njëjtët ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 14:05
Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në gjykatën e këtij qyteti, për caktimin e masës së paraburgimit kundër shtatë të pandehurve S.N., R.N., Sh. N., B.N., Xh. N., P.N., dhe S.N., për shkak se të njëjtët ...

U ngrit akuzë kundër tre të dyshuarve të parë në rastin “Zhvatja”
Shkup, 10 tetor – Prokuroria Themelore Publike për Ndjekjen e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit sot ngriti akuzë kundër Bojan Jovanovskit, Katica Janevës dhe Zoran Milevskit – Kiçeec, të dyshuar në rastin “Zhvatja”, ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 13:55
Shkup, 10 tetor – Prokuroria Themelore Publike për Ndjekjen e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit sot ngriti akuzë kundër Bojan Jovanovskit, Katica Janevës dhe Zoran Milevskit – Kiçeec, të dyshuar në rastin “Zhvatja”, ...

Mile Jovanovski, babai i Boki-13, u shpreh se nuk ndjen faj
Nuk ndjej faj dhe nuk kam ndjerë në mbledhjet për ndërtimin e shtëpive si pjesë e Lidhjes Ndërkombëtare, tha babai i Boki-13, Mile Jovanovski në dalje nga Gjykata Penale. Përveç Jovanovskit, sot në Gjykatën Penale ishte ...
Televizioni Koha | 10-Oct-2019 13:55
Nuk ndjej faj dhe nuk kam ndjerë në mbledhjet për ndërtimin e shtëpive si pjesë e Lidhjes Ndërkombëtare, tha babai i Boki-13, Mile Jovanovski në dalje nga Gjykata Penale. Përveç Jovanovskit, sot në Gjykatën Penale ishte ...

Rrahje familjare në Rahovec, kërkohet një muaj paraburgim ndaj tetë personave
Prokuroria Themelore në Gjakovë ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër shtatë të pandehurve S.N., R.N., Sh. N., B.N., Xh. N., P.N., dhe S.N., për shkak se të ...
Kosova Press | 10-Oct-2019 13:55
Prokuroria Themelore në Gjakovë ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër shtatë të pandehurve S.N., R.N., Sh. N., B.N., Xh. N., P.N., dhe S.N., për shkak se të ...

E dyshuara për rastin ‘Haraçi’ Frosina Remenski shfaqet në Gjykatën Penale
Deputetja dhe nënkryetarja e Kuvendit, Frosina Remenki sot u shfaq në Gjykatën Penale para gjykatësit në procedurë paraprake për hetimin e zgjeruar për rastin ‘Haraçi’. Gjyqtarja në procedurë paraprake duhet të vendosë ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 11:20
Deputetja dhe nënkryetarja e Kuvendit, Frosina Remenki sot u shfaq në Gjykatën Penale para gjykatësit në procedurë paraprake për hetimin e zgjeruar për rastin ‘Haraçi’. Gjyqtarja në procedurë paraprake duhet të vendosë ...

Përleshja midis 2 familjeve në Rahovec, kërkohet paraburgim ndaj 7 personave
Dy familje ditë më parë janë rrahur ndërmjet vete për një copë tokë. Nga ajo përleshje pati edhe të lënduar. Prokuroria Themelore e Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë,......
Zeri | 10-Oct-2019 13:51
Dy familje ditë më parë janë rrahur ndërmjet vete për një copë tokë. Nga ajo përleshje pati edhe të lënduar. Prokuroria Themelore e Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë,......

Përleshja midis 2 familjeve në Rahovec, kërkohet paraburgim ndaj 7 personave
Dy familje ditë më parë janë rrahur ndërmjet vete për një copë tokë, raporton IndeksOnline. Nga ajo përleshje pati edhe të lënduar. Prokuroria Themelore e Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 13:44
Dy familje ditë më parë janë rrahur ndërmjet vete për një copë tokë, raporton IndeksOnline. Nga ajo përleshje pati edhe të lënduar. Prokuroria Themelore e Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved