ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 00:06

Kosovë/ KQZ vendos, rinumrim në 313 vendvotime

Kosovë/ KQZ vendos, rinumrim në 313 vendvotime
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve gjatë mbledhjes së mbajtur sot ka vendosur sot që të rinumërohen 313 vendvotime.
Top Channel | 09-Oct-2019 17:19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve gjatë mbledhjes së mbajtur sot ka vendosur sot që të rinumërohen 313 vendvotime.

Zgjedhjet në Kosovë, KQZ: Rinumërim në 313 qendra votimi
mapo.al Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) në Kosovë ka marrë vendim që 313 vendvotime të shkojnë në rinumërim. Sipas Komisionit 303 vendvotime do t’i nënshtrohen rinumërimit pasi janë evidentuar gabime teknike në ...
Mapo | 09-Oct-2019 17:22
mapo.al Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) në Kosovë ka marrë vendim që 313 vendvotime të shkojnë në rinumërim. Sipas Komisionit 303 vendvotime do t’i nënshtrohen rinumërimit pasi janë evidentuar gabime teknike në ...

Kosovë/ KQZ vendos për rinumërim të 313 vendvotimeve
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) në Kosovë ka marrë vendim që 313 vendvotime të shkojnë në rinumërim. Sipas Komisionit 303 vendvotime do t’i nënshtrohen rinumërimit pasi janë evidentuar gabime teknike në formularët ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 17:59
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) në Kosovë ka marrë vendim që 313 vendvotime të shkojnë në rinumërim. Sipas Komisionit 303 vendvotime do t’i nënshtrohen rinumërimit pasi janë evidentuar gabime teknike në formularët ...

Numër i madh i fletëvotimeve të pavlefshme, përfaqësuesit e organizatave joqeveritare kërkojnë nga KQZ t’i edukojë votuesit
Një numër i madh i fletëvotimeve të pavlefshme e kanë përcjellë Kosovën edhe në këto zgjedhje parlamentare, të cilat janë mbajtur ditën e diele më 6 tetor. Sipas Komisionit Qendror të zgjedhjeve, numri i votave të ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 22:30
Një numër i madh i fletëvotimeve të pavlefshme e kanë përcjellë Kosovën edhe në këto zgjedhje parlamentare, të cilat janë mbajtur ditën e diele më 6 tetor. Sipas Komisionit Qendror të zgjedhjeve, numri i votave të ...

Nisma thotë se do ta kalojnë pragun zgjedhor – kërkon që KQZ-ja të çojë në rinumërim të gjitha vendvotimet
Koalicioni NISMA-AKR-PD nuk ka mundur ta kalojë pragun zgjedhor, sipas rezultateve preliminare të Komiisonit Qendror të Zgjedhjeve. Sipas këtyre rezultateve të cilat nuk përfshijnë votat me kusht dhe ato nga diaspora, ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 18:45
Koalicioni NISMA-AKR-PD nuk ka mundur ta kalojë pragun zgjedhor, sipas rezultateve preliminare të Komiisonit Qendror të Zgjedhjeve. Sipas këtyre rezultateve të cilat nuk përfshijnë votat me kusht dhe ato nga diaspora, ...

Nisma- AKR, besojnë se do ta kalojnë pragun zgjedhor
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar rezultatet preliminare për zgjedhjet parlamentare, të cilat janë mbajtur ditën e diele (6 tetor). Sipas këtyre rezultateve preliminare të cilat nuk përfshijnë votat me kusht ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 17:55
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar rezultatet preliminare për zgjedhjet parlamentare, të cilat janë mbajtur ditën e diele (6 tetor). Sipas këtyre rezultateve preliminare të cilat nuk përfshijnë votat me kusht ...

Kërkohet të rinumërohen 303 vendvotime
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve gjatë mbledhjes së mbajtur sot ka vendosur sot që të rinumërohen 303 vendvotime. Në mbledhje u tha se 10 vendvotime do të rinumërohen pasi sipas Qendrës për Numërimin e Rezultateve (QNR) ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 17:13
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve gjatë mbledhjes së mbajtur sot ka vendosur sot që të rinumërohen 303 vendvotime. Në mbledhje u tha se 10 vendvotime do të rinumërohen pasi sipas Qendrës për Numërimin e Rezultateve (QNR) ...

KQZ njofton orën e saktë se kur fillon rinumërimi i votave
Ndërsa, sot në ora 16:00 do të filloj rinumërimi. Përmes një njoftimi për medie, KQZ ka thënë se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, në Fushë Kosovë do të përfundoj ky proces. Kujtojmë se , Partia Demokratike e ...
Lajminet | 10-Oct-2019 11:10
Ndërsa, sot në ora 16:00 do të filloj rinumërimi. Përmes një njoftimi për medie, KQZ ka thënë se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, në Fushë Kosovë do të përfundoj ky proces. Kujtojmë se , Partia Demokratike e ...

KQZ njofton se kur fillon rinumërimi votave
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dje ka njoftuar se do të rinumërohen 303 vendvotime. Ndërsa, sot në ora 16:00 do të filloj rinumërimi. Valmir Elezi, nga KQZ, ka thënë se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, në Fushë ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 11:03
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dje ka njoftuar se do të rinumërohen 303 vendvotime. Ndërsa, sot në ora 16:00 do të filloj rinumërimi. Valmir Elezi, nga KQZ, ka thënë se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, në Fushë ...

KQZ njofton se kur fillon rinumërimi votave
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dje ka njoftuar se do të rinumërohen 303 vendvotime. Ndërsa, sot në ora 16:00 do të filloj rinumërimi. Valmir Elezi, nga KQZ, ka thënë se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, në Fushë ...
Zeri | 10-Oct-2019 10:59
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dje ka njoftuar se do të rinumërohen 303 vendvotime. Ndërsa, sot në ora 16:00 do të filloj rinumërimi. Valmir Elezi, nga KQZ, ka thënë se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, në Fushë ...

KQZ-ja njofton se kur fillon rinumërimi i votave
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dje ka njoftuar se do të rinumërohen 303 vendvotime. Ndërsa, sot në orën 16:00 do të fillojë rinumërimi. Valmir Elezi, nga KQZ-ja, ka thënë se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, në ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 10:59
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dje ka njoftuar se do të rinumërohen 303 vendvotime. Ndërsa, sot në orën 16:00 do të fillojë rinumërimi. Valmir Elezi, nga KQZ-ja, ka thënë se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, në ...

KQZ: Sot fillon rinumërimi i vendvotimeve
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka bërë të ditur se sot nis rinumërimi i votave. Kështu ka bërë të ditur zyra për media e KQZ-së. Ky venim i KQZ-së është marr dje në mbledhjen e këtij komisioni, pas kërkesës së tri ...
Arbresh | 10-Oct-2019 10:49
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka bërë të ditur se sot nis rinumërimi i votave. Kështu ka bërë të ditur zyra për media e KQZ-së. Ky venim i KQZ-së është marr dje në mbledhjen e këtij komisioni, pas kërkesës së tri ...

Ja ku do të rinumërohen votat
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dje ka njoftuar se do të rinumuërohen 303 vendvotime. Ndërsa, sot në ora 16:00 do të filloj rinumërimi, raporton IndeksOnline. Valmir Elezi, nga KQZ, ka thënë se në Qendrën e Numërimit dhe ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 10:45
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dje ka njoftuar se do të rinumuërohen 303 vendvotime. Ndërsa, sot në ora 16:00 do të filloj rinumërimi, raporton IndeksOnline. Valmir Elezi, nga KQZ, ka thënë se në Qendrën e Numërimit dhe ...

Kaq vota ka marrë në Malishevë Fatmir Limaj
Fatmir Limaj, në vendlidjen e tij në Malishevë ka marrë 822 vota. Në vendlindjen e Fatmir Limajt, në fshatin Banjë të Malishevës, koalicioni Nisma-AKR-PD, ka marrë mbi 50 për qind të votave. Në shkollën fillore “Naim ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 09:43
Fatmir Limaj, në vendlidjen e tij në Malishevë ka marrë 822 vota. Në vendlindjen e Fatmir Limajt, në fshatin Banjë të Malishevës, koalicioni Nisma-AKR-PD, ka marrë mbi 50 për qind të votave. Në shkollën fillore “Naim ...

Kosovë, nis rinumërimi i 313 vendvotime
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë ka vendosur që sot të nis rinumërimi i 313 vendvotime për shkak të gabimeve teknike në formularin e përputhjes së të dhënave dhe rezultateve. Këto vendvotime nuk kanë arritur të ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 09:20
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë ka vendosur që sot të nis rinumërimi i 313 vendvotime për shkak të gabimeve teknike në formularin e përputhjes së të dhënave dhe rezultateve. Këto vendvotime nuk kanë arritur të ...

Sot nis rinumërimi i 313 vendvotime
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që sot të nis rinumërimi i 313 vendvotime për shkak të gabimeve teknike në formularin e përputhjes së të dhënave dhe rezultateve. Këto vendvotime nuk kanë arritur të procesohen ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 09:13
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që sot të nis rinumërimi i 313 vendvotime për shkak të gabimeve teknike në formularin e përputhjes së të dhënave dhe rezultateve. Këto vendvotime nuk kanë arritur të procesohen ...

Sot nis rinumërimi i 313 vendvotimeve ku u bënë gabime teknike
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që të bëhet rinumërimi i votave në 313 vendvotime. Ky proces do të fillojë të ënjten. Këto vendvotime nuk kanë arritur të procesohen si të rregullta për shkak të parregullsive. ...
InFokusi | 10-Oct-2019 09:13
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që të bëhet rinumërimi i votave në 313 vendvotime. Ky proces do të fillojë të ënjten. Këto vendvotime nuk kanë arritur të procesohen si të rregullta për shkak të parregullsive. ...

PZAP numëron ankesat, parregullsitë dhe shkeljet e tjera gjatë procesit zgjedhor
Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa – PZAP-i, deri me sot ka pranuar 269 ankesa dhe 86 apele nga zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Kosovë, shkruan . Gjithsejtë në total janë 355 apele dhe ankesa të cilat ...
Arbresh | 10-Oct-2019 09:05
Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa – PZAP-i, deri me sot ka pranuar 269 ankesa dhe 86 apele nga zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Kosovë, shkruan . Gjithsejtë në total janë 355 apele dhe ankesa të cilat ...

Sot nis rinumërimi i 313 vendvotime
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që sot të nis rinumërimi i 313 vendvotime për shkak të gabimeve teknike në formularin e përputhjes së të dhënave dhe rezultateve. Këto vendvotime nuk kanë arritur të procesohen ...
Shenja | 10-Oct-2019 08:48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që sot të nis rinumërimi i 313 vendvotime për shkak të gabimeve teknike në formularin e përputhjes së të dhënave dhe rezultateve. Këto vendvotime nuk kanë arritur të procesohen ...

Sot nis rinumërimi i 313 vendvotime
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që sot të nis rinumërimi i 313 vendvotime për shkak të gabimeve teknike në formularin e përputhjes së të dhënave dhe rezultateve. Këto vendvotime nuk kanë arritur të procesohen ...
Zeri | 10-Oct-2019 08:47
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që sot të nis rinumërimi i 313 vendvotime për shkak të gabimeve teknike në formularin e përputhjes së të dhënave dhe rezultateve. Këto vendvotime nuk kanë arritur të procesohen ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved