ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 00:16

Fotot e tre personave të përfshirë në ngjarjen e Kavajës

Fotot e tre personave të përfshirë në ngjarjen e Kavajës
Janë bërë publike fotot e tre personave të përfshirë në ngjarjen e Kavajës. Si pasojë e një konflikti për shkaqe xhelozie, përdorimi i armëve shkaktoi vdekjen e shtetasit Dritan Haxholli dhe plagosjen e Bledar Toçit. ...
Top Channel | 10-Oct-2019 11:35
Janë bërë publike fotot e tre personave të përfshirë në ngjarjen e Kavajës. Si pasojë e një konflikti për shkaqe xhelozie, përdorimi i armëve shkaktoi vdekjen e shtetasit Dritan Haxholli dhe plagosjen e Bledar Toçit. ...

“Bllokuan rrugën e penguan qarkullimin”, ja ç’thotë policia për arrestimet tek Unaza e Re
TIRANË Policia e Tiranës flet zyrtarisht për arrestimet tek Unaza e Re. Në një njoftim për mediat, policia deklaron se tre personat e arrestuar kanë bllokuar rrugën dhe kanë penguar qarkullimin rrugor. Me ndryshimet e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 11:35
TIRANË Policia e Tiranës flet zyrtarisht për arrestimet tek Unaza e Re. Në një njoftim për mediat, policia deklaron se tre personat e arrestuar kanë bllokuar rrugën dhe kanë penguar qarkullimin rrugor. Me ndryshimet e ...

Ndryshimi i Kodit Penal/ Efektet e para te banorët e “Unazës së Re”, tre në pranga
Vetëm dy ditë pas hyrjes në fuqi ndryshimeve të bëra në Kodin Penal, tre persona kanë rënë në pranga. Bëhet fjalë për shtetasit me iniciale S. D., 56 vjeç; G. Sh., 54 vjeç; I. K., 51 vjeç, të tre banues në rrugën ...
Top Channel | 10-Oct-2019 11:35
Vetëm dy ditë pas hyrjes në fuqi ndryshimeve të bëra në Kodin Penal, tre persona kanë rënë në pranga. Bëhet fjalë për shtetasit me iniciale S. D., 56 vjeç; G. Sh., 54 vjeç; I. K., 51 vjeç, të tre banues në rrugën ...

‘Mollë’ sherri për vrasjen në Kavajë, Marsida Qatja nën hetimin nga prokuroria për mashtrim
30-vjeçarja Marsida Qatja, e cila u bë ‘mollë’ sherri për krimin që ndodhi gjatë natës, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër, ka qenë nën hetim nga prokuroria e Kavajës për mashtrim. Gazetarja Klodiana ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 11:28
30-vjeçarja Marsida Qatja, e cila u bë ‘mollë’ sherri për krimin që ndodhi gjatë natës, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër, ka qenë nën hetim nga prokuroria e Kavajës për mashtrim. Gazetarja Klodiana ...

EMRAT/ Kush janë dy dëshmitarët e krimit në Kavajë, ‘kurthi’ për 41-vjeçarin. Në shtëpinë e policit u gjet…
KAVAJË Pesë të rritur dhe tre fëmijë kanë qenë pjesë e një sherri dhe batareje plumbash mesnatën e kaluar në Kavajë. Përveç gruas 30-vjeçare Marsida Qatja, viktimës që ka shkuar me një kallashnikov Dritan Haxholli dhe ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 11:24
KAVAJË Pesë të rritur dhe tre fëmijë kanë qenë pjesë e një sherri dhe batareje plumbash mesnatën e kaluar në Kavajë. Përveç gruas 30-vjeçare Marsida Qatja, viktimës që ka shkuar me një kallashnikov Dritan Haxholli dhe ...

“Lufta” brenda apartamentit në Kavajë, 17 plumba të zbrazur në praninë e 3 fëmijëve. E kaluara e errët e viktimës
41-vjeçari Dritan Haxholli, që mbeti i vrarë me armë zjarri gjatë një sherri në banesën e ish-të dashurës, nuk është një emër i panjohur për policinë. Burime zyrtare për “BalkanWeb” thanë se viktima ka qenë i dënuar për ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 11:14
41-vjeçari Dritan Haxholli, që mbeti i vrarë me armë zjarri gjatë një sherri në banesën e ish-të dashurës, nuk është një emër i panjohur për policinë. Burime zyrtare për “BalkanWeb” thanë se viktima ka qenë i dënuar për ...

Detaje të reja nga vrasja në Kavajë, në pranga vëllai i policit të plagosur
Nga ngjarja e rëndë që ka tronditur Kavajën këtë të enjte ku një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur është arrestuar dhe vëllai i autorit 27 vjeçari B.Toçi. Sipas informacioneve, 27 vjeçari është vëllai i ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 11:35
Nga ngjarja e rëndë që ka tronditur Kavajën këtë të enjte ku një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur është arrestuar dhe vëllai i autorit 27 vjeçari B.Toçi. Sipas informacioneve, 27 vjeçari është vëllai i ...

Ngjarja që tronditi Kavajën/ Si u përplas me armë ish-i dashuri me shefin e sigurisë së burgut të Durrësit. Zbardhet dëshmia e gruas: Më kërkonte seks
KAVAJË “BalkanWeb” zbardh dosjen e Prokurorisë pak orë pas ngjarjes që tronditi Kavajën dhe që nuk do të harrohet lehtë. Mësohet se viktima Dritan Haxholli, 41 vjeç kishte qenë i lidhur me 30-vjeçaren Marsida Qatja, ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 10:56
KAVAJË “BalkanWeb” zbardh dosjen e Prokurorisë pak orë pas ngjarjes që tronditi Kavajën dhe që nuk do të harrohet lehtë. Mësohet se viktima Dritan Haxholli, 41 vjeç kishte qenë i lidhur me 30-vjeçaren Marsida Qatja, ...

FOTO/ Krim pasioni, sherri mes dy burrave për gruan e martuar
mapo.al Ngjarja që tronditi Kavajën është një krim pasioni. Këtë e konfirmon policia, e cila në një njoftim për mediat thotë se “Bledar Toçi, 31 vjeç ka vrarë me armë zjarri Dritan Haxhollin 38 vjeç, për motive ...
Mapo | 10-Oct-2019 10:59
mapo.al Ngjarja që tronditi Kavajën është një krim pasioni. Këtë e konfirmon policia, e cila në një njoftim për mediat thotë se “Bledar Toçi, 31 vjeç ka vrarë me armë zjarri Dritan Haxhollin 38 vjeç, për motive ...

Krim pasioni në Kavajë, polici i burgut vret 41-vjeçarin
Një dashuri e refuzuar dyshohet se është shkaku i një krimi që përfundoi me një të vdekur e një të plagosur në Kavajë. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 00:40 duke u gdhirë e enjtja, në banesën e një 30-vjeçareje. ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 11:21
Një dashuri e refuzuar dyshohet se është shkaku i një krimi që përfundoi me një të vdekur e një të plagosur në Kavajë. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 00:40 duke u gdhirë e enjtja, në banesën e një 30-vjeçareje. ...

Video/ Brenda banesës ku ndodhi krimi në Kavajë, c’ka mbetur pas përplasjes me armë
Njolla gjaku, rrëmujë e gjithçka përmbys, janë këto pamjet brenda banesës në Kavajë, ku një person humbi jetën ndërsa mbeti i plagosur polici i burgjeve. Gjithashtu edhe dera e apartamentit është e dëmtuar dhe e çarë. ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 10:43
Njolla gjaku, rrëmujë e gjithçka përmbys, janë këto pamjet brenda banesës në Kavajë, ku një person humbi jetën ndërsa mbeti i plagosur polici i burgjeve. Gjithashtu edhe dera e apartamentit është e dëmtuar dhe e çarë. ...

FOTO/ Nuk ishin vetëm: Dy burra të tjerë ndodheshin brenda shtëpisë së të resë në Kavajë
Abcnws.al zbulon detaje të reja nga dosja hetimore mbi vrasjen dhe plagosjen në orët e para të ditës së sotme në Kavajë. Gazetari Andi Qosja bën me dije se para hyrjes së Dritan Hoxhollit me dhunë në banesën e M.Qatjës, ...
ABCNews | 10-Oct-2019 11:42
Abcnws.al zbulon detaje të reja nga dosja hetimore mbi vrasjen dhe plagosjen në orët e para të ditës së sotme në Kavajë. Gazetari Andi Qosja bën me dije se para hyrjes së Dritan Hoxhollit me dhunë në banesën e M.Qatjës, ...

VIDEO/ “Lufta” në Kavajë, në shtëpi ndodheshin edhe tre fëmijët e gruas: Pamje nga ambientet e brendshme
Ngjarja me një të vrarë dhe një të plagosur në Kavajë mund të kishte marrë përmasa më të mëdha. Abcneës.al mëson se në banesën e 30 vjeçares ndodheshin edhe tre fëmijët e saj të mitur, të cilët për fat të mirë i kanë ...
ABCNews | 10-Oct-2019 11:35
Ngjarja me një të vrarë dhe një të plagosur në Kavajë mund të kishte marrë përmasa më të mëdha. Abcneës.al mëson se në banesën e 30 vjeçares ndodheshin edhe tre fëmijët e saj të mitur, të cilët për fat të mirë i kanë ...

Detaje të reja nga vrasja në Kavajë, arrestohet edhe vëllai i policit të plagosur
Për ngjarjen në Kavajë ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër i plagosur, në pranga ka rënë edhe një 27 vjeçar. I arrestuari është shtetasi B., Toçi, 27 vjeç, vëllai i policit të plagosur në këtë ngjarje, Bledar ...
Top Channel | 10-Oct-2019 10:42
Për ngjarjen në Kavajë ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër i plagosur, në pranga ka rënë edhe një 27 vjeçar. I arrestuari është shtetasi B., Toçi, 27 vjeç, vëllai i policit të plagosur në këtë ngjarje, Bledar ...

Protesta në Unazën e Re, policia arreston 3 persona
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 6, arrestuan në flagrancë për veprat penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grumbullime e manifestime të paligjshme”, “Prishja e qetësisë publike” dhe Pengimi i qarkullimit të ...
ABCNews | 10-Oct-2019 11:35
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 6, arrestuan në flagrancë për veprat penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grumbullime e manifestime të paligjshme”, “Prishja e qetësisë publike” dhe Pengimi i qarkullimit të ...

FOTOT/ Kush janë viktima dhe i plagosuri nga ngjarja në Kavajë
Janë publikuar fotot e personit që mbeti i plagosur pas mesnate në Kavajë. Personi që shihni në foto është Bledar Toçi, punonjës i burgut në Durrës dhe Dritan Haxholli./abcnews.al
ABCNews | 10-Oct-2019 11:27
Janë publikuar fotot e personit që mbeti i plagosur pas mesnate në Kavajë. Personi që shihni në foto është Bledar Toçi, punonjës i burgut në Durrës dhe Dritan Haxholli./abcnews.al

FOTO/ E martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, kush është Marsida Qatja, “molla” e sherrit në ngjarjen e Kavajës
Personi që shihni në foton bashkëngjitur më poshtë është Marsida Qatja, gruaja që shërbeu si “mollë” e sherrit që u përshkallëzua në një përplasje me armë, duke shkaktuar një të vdekur dhe një të plagosur. Lapsi.al ka ...
Lapsi | 10-Oct-2019 11:24
Personi që shihni në foton bashkëngjitur më poshtë është Marsida Qatja, gruaja që shërbeu si “mollë” e sherrit që u përshkallëzua në një përplasje me armë, duke shkaktuar një të vdekur dhe një të plagosur. Lapsi.al ka ...

Thriller në Kavajë: Polici vrau të ish-të dashurin e të dashurës, arrestohet edhe vëllai i tij
Policia ka arrestuar edhe vëllain e policit B.Toci pasi kontrollit në shtëpinë e tij ndërkohë që po kërkonte prova për vrasjen në qytetin e Kavajës. Burime zyrtare bëjnë me dije se i arrestuar është B.T (vëllai i ...
ABCNews | 10-Oct-2019 11:24
Policia ka arrestuar edhe vëllain e policit B.Toci pasi kontrollit në shtëpinë e tij ndërkohë që po kërkonte prova për vrasjen në qytetin e Kavajës. Burime zyrtare bëjnë me dije se i arrestuar është B.T (vëllai i ...

Foto/ Kush është gruaja ‘mollë’ e sherrit për vrasjen në Kavajë, e martuar me 3 fëmijë
Personi që shihni në foto është gruaja që u bë ‘mollë’ e sherrit që pasoi me një të vdekur dhe një të plagosur. “BalkanWeb” ka siguruar detaje nga krimi i rëndë që tronditi mëngjesin e sotëm Kavajën. Një lidhje e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 10:26
Personi që shihni në foto është gruaja që u bë ‘mollë’ e sherrit që pasoi me një të vdekur dhe një të plagosur. “BalkanWeb” ka siguruar detaje nga krimi i rëndë që tronditi mëngjesin e sotëm Kavajën. Një lidhje e ...

“Hoxholli më kërkonte vazhdimisht seks!”: Zbardhet dëshmia e gruas në Kavajë
Abcnews.al zbardh dëshminë e gruas, e cila ishte shkak për përplasjen që solli një viktimë dhe një të plagosur në Kavajë. Gazetari Andi Qosja bën me dije për abcnews.al se 30 vjeçarja M.Qatja ka deklaruar para oficerëve ...
ABCNews | 10-Oct-2019 11:14
Abcnews.al zbardh dëshminë e gruas, e cila ishte shkak për përplasjen që solli një viktimë dhe një të plagosur në Kavajë. Gazetari Andi Qosja bën me dije për abcnews.al se 30 vjeçarja M.Qatja ka deklaruar para oficerëve ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved