ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/10/2019 01:34

Dinamika e vrasjes në Kavajë/ Hyri me kallash në banesën e ish-të dashurës, plagosi mikun e saj, pastaj…

Dinamika e vrasjes në Kavajë/ Hyri me kallash në banesën e ish-të dashurës, plagosi mikun e saj, pastaj…
Zbardhet dinamika e ngjarjes së rëndë në Kavajë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se Dritan Haxholli ka pasur një lidhje dashurie me shtetasen me ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 09:28
Zbardhet dinamika e ngjarjes së rëndë në Kavajë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se Dritan Haxholli ka pasur një lidhje dashurie me shtetasen me ...

Vritet një person në Kavajë, hyri në shtëpinë e një vajze dhe u konfliktua me policin e burgjeve
Një person është vrarë me armë zjarri në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40, në lagjen nr.2. Mësohet se viktima D.H., banues në Kavajë, ka hyrë në banesën e shtetases M.Q., brenda së cilës ndodhej edhe ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 09:28
Një person është vrarë me armë zjarri në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40, në lagjen nr.2. Mësohet se viktima D.H., banues në Kavajë, ka hyrë në banesën e shtetases M.Q., brenda së cilës ndodhej edhe ...

Digjet makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli
Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare nga policia thanë se ka ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 09:20
Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare nga policia thanë se ka ...

Kavajë/Si e vrau polici ish të dashurin e kushërirës, detaje (EMRAT)
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta pas mesnate, sot rreth orës 00:40 (10 tetor) në lagjen nr.2 në qytetin e Kavajës. Mësohet se e gjitha ka ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta. Burime për Mapo ...
Mapo | 10-Oct-2019 09:13
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta pas mesnate, sot rreth orës 00:40 (10 tetor) në lagjen nr.2 në qytetin e Kavajës. Mësohet se e gjitha ka ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta. Burime për Mapo ...

Vritet një person në Kavajë, hyri në shtëpinë e një vajze dhe u konfliktua me policin e burgjeve
Një person është vrarë me armë zjarri në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40, në lagjen nr.2.
Top Channel | 10-Oct-2019 08:54
Një person është vrarë me armë zjarri në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40, në lagjen nr.2.

Kavajë/ Dy persona sherr në banesën e gruas, polici i burgjeve e vrau me armën e shërbimit
Policia jep informacionin e parë zyrtar për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur gjatë natës në Kavajë. Një person ka mbetur i vrare dhe një tjetër është plagosur me armë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në lagjen numër 2 të ...
Telegraf | 10-Oct-2019 09:13
Policia jep informacionin e parë zyrtar për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur gjatë natës në Kavajë. Një person ka mbetur i vrare dhe një tjetër është plagosur me armë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në lagjen numër 2 të ...

Vrasja në Kavajë, policia jep detaje: Ngjarja pas mesnate, polici i burgjeve qëlloi për…
KAVAJË Policia e Kavajës jep informacionet e para zyrtare për vrasjen e ndodhur pak pas mesnatës në lagjen numër 2. Sipas policisë, ka qenë viktima Dritan Haxholli që ka qëlluar mbi policin e burgut Bledar Toci. “Rreth ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 08:47
KAVAJË Policia e Kavajës jep informacionet e para zyrtare për vrasjen e ndodhur pak pas mesnatës në lagjen numër 2. Sipas policisë, ka qenë viktima Dritan Haxholli që ka qëlluar mbi policin e burgut Bledar Toci. “Rreth ...

EMRAT/ Vrasja në Kavajë, kush është viktima dhe polici i plagosur
KAVAJË Zbulohen emrat e personave që janë përfshirë në konfliktin me armë mëngjesin e sotëm në Kavajë që çoi në vrasjen e një personi dhe plagosjen e një polici burgjesh. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 08:47
KAVAJË Zbulohen emrat e personave që janë përfshirë në konfliktin me armë mëngjesin e sotëm në Kavajë që çoi në vrasjen e një personi dhe plagosjen e një polici burgjesh. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” ...

Vrasja në Kavajë, kush është viktima dhe polici i plagosur
Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mëngjesin e kësaj të enjtje në kavajë ku si pasojë ka humbur jetën një person dhe është plagosur një tjetër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40 në ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 09:13
Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mëngjesin e kësaj të enjtje në kavajë ku si pasojë ka humbur jetën një person dhe është plagosur një tjetër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40 në ...

Digjet makina e kryebashkiakut Leli, dëshmia e banorit: Zhurmë nuk dëgjuam
Një prej banorëve të lagjes "Lef Sallata" në Vlorë ka treguar për gazetarin e Top Channel, Mikel Marsi, se djegia e makinës së kryebashkiakut Dritan Leli, ka ndodhur rreth orës 04:30.
Top Channel | 10-Oct-2019 08:47
Një prej banorëve të lagjes "Lef Sallata" në Vlorë ka treguar për gazetarin e Top Channel, Mikel Marsi, se djegia e makinës së kryebashkiakut Dritan Leli, ka ndodhur rreth orës 04:30.

Detajet/ Si ndodhi vrasja në Kavajë, polici i burgut qëlloi ish-të dashurin e të afërmes
KAVAJË Detaje të reja mësohen për vrasjen e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” duke iu referuar burimeve nga policia se viktima Dritan Haxholli ka ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 08:40
KAVAJË Detaje të reja mësohen për vrasjen e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” duke iu referuar burimeve nga policia se viktima Dritan Haxholli ka ...

(VIDEO) Dinamika e vrasjes në Kavajë/ Hyri me kallash në banesën e ish-të dashurës, plagosi…
Zbardhet dinamika e ngjarjes së rëndë të mëngjesit të sotëm në Kavajë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër. Viktima Dritan Haxholli ka pasur një lidhje dashurie me shtetasen me inicialet M. Q. Po ashtu ...
Lapsi | 10-Oct-2019 09:35
Zbardhet dinamika e ngjarjes së rëndë të mëngjesit të sotëm në Kavajë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër. Viktima Dritan Haxholli ka pasur një lidhje dashurie me shtetasen me inicialet M. Q. Po ashtu ...

KAVAJË/ Hoxholli shkoi me kallash në shtëpinë e ish-të dashurës, polici qëlloi për vetëmbrojtje
Është zbardhur ngjarja e rëndë që ndodhi gjatë dorëve të para të ditës së sotme ku mbetën një i vrarë dhe një i plagosur. Gazetari i ABC News, Andi Qosja raporton nga Kavaja se ishte Dritan Hoxholli ai që hyri në ...
ABCNews | 10-Oct-2019 09:28
Është zbardhur ngjarja e rëndë që ndodhi gjatë dorëve të para të ditës së sotme ku mbetën një i vrarë dhe një i plagosur. Gazetari i ABC News, Andi Qosja raporton nga Kavaja se ishte Dritan Hoxholli ai që hyri në ...

Vritet një person në Kavajë, plagoset efektivi i policisë, shkak dyshohet sherri për një grua
KAVAJË Një person ka mbetur i vrarë mëngjesin e sotëm në Kavajë, ndërsa një tjetër është plagosur. Sipas të dhënave paraprake dyshohet se krimi i rëndë ka ardhur pas një sherri të ndodhur në banesën e një gruaje në ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 08:18
KAVAJË Një person ka mbetur i vrarë mëngjesin e sotëm në Kavajë, ndërsa një tjetër është plagosur. Sipas të dhënave paraprake dyshohet se krimi i rëndë ka ardhur pas një sherri të ndodhur në banesën e një gruaje në ...

E rëndë në Kavajë, vritet një person, plagoset polici (EMRI)
mapo.al Qyteti i Kavajës është tronditur mëngjesin e sotëm. Pas një sherri, i cili dyshohet të ketë ndodhur për motive të dobëta, ka mbetur i vrarë një person dhe është plagosur një tjetër, ky i fundit efektiv policie. ...
Mapo | 10-Oct-2019 08:21
mapo.al Qyteti i Kavajës është tronditur mëngjesin e sotëm. Pas një sherri, i cili dyshohet të ketë ndodhur për motive të dobëta, ka mbetur i vrarë një person dhe është plagosur një tjetër, ky i fundit efektiv policie. ...

Vrasja në Kavajë, policia jep detaje
Policia e Kavajës jep informacionet e para zyrtare për vrasjen e ndodhur pak pas mesnatës në lagjen numër 2. Sipas policisë, ka qenë viktima Dritan Haxholli që ka qëlluar mbi policin e burgut Bledar Toci. “Rreth orës ...
Lapsi | 10-Oct-2019 09:13
Policia e Kavajës jep informacionet e para zyrtare për vrasjen e ndodhur pak pas mesnatës në lagjen numër 2. Sipas policisë, ka qenë viktima Dritan Haxholli që ka qëlluar mbi policin e burgut Bledar Toci. “Rreth orës ...

VIDEO/ Djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, zjarri dyshohet i qëllimshëm. Pistat ku po heton policia
Detaje të reja dalin në dritë nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 08:01
Detaje të reja dalin në dritë nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare ...

Shkojnë njëkohësisht tek e dashura e përbashkët, dy burra në Kavajë përplasen me armë – një i vdekur dhe një i plagosur
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kavajës ku një person ende i pa identifikuar ka mbetur i vdekur ndërsa i plagosur rëndë ka mbetur një polici burgjesh i quajtur Bledar Toçi. Burime për Report TV bëjnë me dije ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 08:54
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kavajës ku një person ende i pa identifikuar ka mbetur i vdekur ndërsa i plagosur rëndë ka mbetur një polici burgjesh i quajtur Bledar Toçi. Burime për Report TV bëjnë me dije ...

Digjet vetura e kryetarit të kësaj komune
Makina e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli është përshirë nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 04:26 e mëngjesit, në lagjen “Lef Sallata” Vlorë pranë zyrave të punës. Automjeti tip Range Rover......
Zeri | 10-Oct-2019 09:35
Makina e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli është përshirë nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 04:26 e mëngjesit, në lagjen “Lef Sallata” Vlorë pranë zyrave të punës. Automjeti tip Range Rover......

Vlorë, shkrumbohet Range Rover-i i Kryetarit të Bashkisë
Makina e Kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli është përshirë nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 04:26 e mëngjesit, në lagjen "Lef Sallata" Vlorë pranë zyrave të punës.
Top Channel | 10-Oct-2019 07:41
Makina e Kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli është përshirë nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 04:26 e mëngjesit, në lagjen "Lef Sallata" Vlorë pranë zyrave të punës.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved