ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 17:53

Lëvizjet në Kadastra/ Lame: Në Vlorë nuk gjen njeri me emrin ‘Durim’, kanë rënë piramidat e vjetra të pushtetit

Lëvizjet në Kadastra/ Lame: Në Vlorë nuk gjen njeri me emrin ‘Durim’, kanë rënë piramidat e vjetra të pushtetit
ELBASAN Kreu i Kadastrës Artan Lame ka folur nga Elbasani për atë që po ndodh me lëvizjet në Kadastrat në rrethe. Duke iu referuar konkretisht rastit të Vlorës dhe ndryshimeve të drejtorëve, Lame bëri fajtorë vlonjatët, ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 16:48
ELBASAN Kreu i Kadastrës Artan Lame ka folur nga Elbasani për atë që po ndodh me lëvizjet në Kadastrat në rrethe. Duke iu referuar konkretisht rastit të Vlorës dhe ndryshimeve të drejtorëve, Lame bëri fajtorë vlonjatët, ...

Largimi i tre drejtorëve në një muaj në Vlorë, flet Lame: Kanë rënë “piramidat” e vjetra
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame ka komentuar dorëheqjet e njëpasnjëshme në Vlorë, ku sipas tij është një tregues i qartë se sot paligjshmërinë nuk e mbron askush. Nga Elbasani, i pyetur se përse ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 17:16
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame ka komentuar dorëheqjet e njëpasnjëshme në Vlorë, ku sipas tij është një tregues i qartë se sot paligjshmërinë nuk e mbron askush. Nga Elbasani, i pyetur se përse ...

Rita Ora shkëlqen në Moskë: Nëna ime ka studiuar këtu, më pëlqen ushqimi dhe kultura e këtij vendi
Së fundmi, u përfol në mediat e huaja se këngëtari Liam Payne ka lënë të kuptohet se kimia me të në performancat e fundit, ka qenë arsyeja pse ai u nda nga ish-bashkëshortja e tij, Cheryl Dhe këngëtarja shqiptare me ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 09:13
Së fundmi, u përfol në mediat e huaja se këngëtari Liam Payne ka lënë të kuptohet se kimia me të në performancat e fundit, ka qenë arsyeja pse ai u nda nga ish-bashkëshortja e tij, Cheryl Dhe këngëtarja shqiptare me ...

E veshur me fustan elegant, Bebe Rexha bën lëvizje provokuese ndërsa vë në pah trupin
Artistja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj. Së fundmi, ajo publikoi në rrjetin social Instagram një video, ku shfaqej e veshur me një fustan të zi dhe ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 08:39
Artistja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj. Së fundmi, ajo publikoi në rrjetin social Instagram një video, ku shfaqej e veshur me një fustan të zi dhe ...

Lame: Probleme si ai i Vlorës do të dëgjoni edhe në qytete të tjera
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame e konsideron rastin e Vlorës si fundin e paligjshmërisë ndërsa paralajmëroi se fenomene si ky qytetarët shqiptarë do të dëgjojnë edhe në qytete të tjera të vendit. ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 17:19
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame e konsideron rastin e Vlorës si fundin e paligjshmërisë ndërsa paralajmëroi se fenomene si ky qytetarët shqiptarë do të dëgjojnë edhe në qytete të tjera të vendit. ...

Kolapsi me dorëheqjet, ja ç’po ndodh sot në Kadastrën e Vlorës, zbulohet kush do jetë drejtori i ri
Kadastra e Vlorës është zhytur në kolaps, teksa janë dorëhequr brenda një muaji tre drejtorë. I pari që dha dorëheqjen më 9 shtator ishte Florian Almadhi, i cili u zëvendësua nga Alteo Nazeraj. Ky i fundit nuk qëndroi ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 12:16
Kadastra e Vlorës është zhytur në kolaps, teksa janë dorëhequr brenda një muaji tre drejtorë. I pari që dha dorëheqjen më 9 shtator ishte Florian Almadhi, i cili u zëvendësua nga Alteo Nazeraj. Ky i fundit nuk qëndroi ...

Arta Nitaj merr vëmendje me një tjetër fotografi atraktive nga Dubai
Aktorja e njohur kosovare, Arta Nitaj, është ndër emrat që përflitet më së shumti në showbizzin shqiptar. Këto ditë, bukuroshja nga Peja ka nisur pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe, më saktësisht në Dubai. Meqenëse ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 22:09
Aktorja e njohur kosovare, Arta Nitaj, është ndër emrat që përflitet më së shumti në showbizzin shqiptar. Këto ditë, bukuroshja nga Peja ka nisur pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe, më saktësisht në Dubai. Meqenëse ...

Kylie Jenner dëshironte një fëmijë të dytë me Travis Scott para ndarjes së tyre
Kylie Jenner dhe Travis Scott me sa duket nuk u takuan ‘sy më sy’ para ndarjes së tyre përfundimtare. Një burim tregon për Us Weekly se mogulja e bukurisë “dëshironte të kishte një fëmijë të dytë” dhe reperi “jo”. ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 21:25
Kylie Jenner dhe Travis Scott me sa duket nuk u takuan ‘sy më sy’ para ndarjes së tyre përfundimtare. Një burim tregon për Us Weekly se mogulja e bukurisë “dëshironte të kishte një fëmijë të dytë” dhe reperi “jo”. ...

Loredana Zefi vë në pah linjat trupore, tregon se nuk bën palestër dhe se nuk ka operacione plastike
Rap – artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, kohëve të fundit është kthyer në një nga personazhet më të përfolura në shtypin rozë. Biondja, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, vazhdon të komentohet për ndarjen nga ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 18:45
Rap – artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, kohëve të fundit është kthyer në një nga personazhet më të përfolura në shtypin rozë. Biondja, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, vazhdon të komentohet për ndarjen nga ...

Para ndeshje me Çekinë, Kane u ka thënë lojtarëve të Anglisë: Nëse ka fyerje raciste – largohemi nga fusha
Republika e Çekisë do të jetë nikoqir i Anglisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja që fillon në ora 20:45, do të zhvillohet më 11 tetor në stadiumin ‘Sinobo Stadium’, e që ‘Tre Luanët’ shiheni si favorit. ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 17:13
Republika e Çekisë do të jetë nikoqir i Anglisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja që fillon në ora 20:45, do të zhvillohet më 11 tetor në stadiumin ‘Sinobo Stadium’, e që ‘Tre Luanët’ shiheni si favorit. ...

Selena Gomez publikon foto pa grim, komplimentohet për dukjen nga fansat
Këngëtarja e famshme amerikane, Selena Gomez, vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer në industrinë e muzikës në botë. Gomez, e cila u bë personi i katërt më i ndjekur në Instagram me mbi 157 milionë ndjekës pas ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 17:00
Këngëtarja e famshme amerikane, Selena Gomez, vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer në industrinë e muzikës në botë. Gomez, e cila u bë personi i katërt më i ndjekur në Instagram me mbi 157 milionë ndjekës pas ...

Largimet në Kadastrën e Vlorës, Lame: Ranë piramidat e vjetra, prisni raste të tjera
Artan Lame paralajmëron nga Elbasani, se probleme si me Kadastrën e Vlorës do të dëgjoni në shumë qytete. Drejtori i Përgjithshëm i Agjencisë Shtetërore tha nga Elbasani se probleme largime apo dorëheqje do të ketë edhe ...
ABCNews | 09-Oct-2019 18:27
Artan Lame paralajmëron nga Elbasani, se probleme si me Kadastrën e Vlorës do të dëgjoni në shumë qytete. Drejtori i Përgjithshëm i Agjencisë Shtetërore tha nga Elbasani se probleme largime apo dorëheqje do të ketë edhe ...

Demi Rose me veshje transparente, zbulon pjesët intime
Demi Rose e ka vërtetuar edhe një herë se përse është një nga femrat më seksi në botë. Modelja e cila ndiçet nga miliona fansa në rrjetet sociale, vazhdon të rrëmbejë vëmendje me format trupore shumë seksi, shkruan ...
Arbresh | 10-Oct-2019 09:20
Demi Rose e ka vërtetuar edhe një herë se përse është një nga femrat më seksi në botë. Modelja e cila ndiçet nga miliona fansa në rrjetet sociale, vazhdon të rrëmbejë vëmendje me format trupore shumë seksi, shkruan ...

Bebe Rexha nxjerr në pah asetet joshëse në fustanin e zi
Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, është shfaqur joshëse në postimin e fundit në Instagram. E veshur me një fustan elegant i cili i zbulon shumë këmbën, ka lënë të dyshohet nëse ka veshur apo jo të brendshme. “Më ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 09:13
Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, është shfaqur joshëse në postimin e fundit në Instagram. E veshur me një fustan elegant i cili i zbulon shumë këmbën, ka lënë të dyshohet nëse ka veshur apo jo të brendshme. “Më ...

Fjolla Morina thotë se “don vetura të shtrenjta e jo lule” në këngën e saj të re
Këngëtarja Fjolla Morina është në përgatitje e sipër të një projekti i ri muzikor. Me gjasë kënga e re do të titullohet “Lulja”, ngase kështu ka bërë të ditur këngëtarja në një video të publikuar në InstaStory, ku ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 15:17
Këngëtarja Fjolla Morina është në përgatitje e sipër të një projekti i ri muzikor. Me gjasë kënga e re do të titullohet “Lulja”, ngase kështu ka bërë të ditur këngëtarja në një video të publikuar në InstaStory, ku ...

Aktori shqiptar përkrah futbollistët e Kosovës për ndeshjen e sotme
Sonte në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë do të zhvillohet ndeshja miqësore në mes Kosovës dhe Gjibraltarit, shkruan . Me këtë rast djemtë e Kosovës kanë pranuar përkrahje të shumta nga publiku por edhe nga emrat e ...
Lajminet | 10-Oct-2019 09:13
Sonte në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë do të zhvillohet ndeshja miqësore në mes Kosovës dhe Gjibraltarit, shkruan . Me këtë rast djemtë e Kosovës kanë pranuar përkrahje të shumta nga publiku por edhe nga emrat e ...

Bebe Rexha duket tejet joshëse në fustanin e zi
Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj. Ajo është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram ku i ka ekspozuar linjat e saj trupore superseksi, ...
Arbresh | 10-Oct-2019 09:05
Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj. Ajo është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram ku i ka ekspozuar linjat e saj trupore superseksi, ...

Bebe Rexha shfaqet joshëse duke kërcyer me fustanin elegant
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram, shkruan . E veshur me një fustan të zi dhe tejet elegant, këngëtarja ka zbuluar gjoksin ndërsa ka bërë ...
Lajminet | 10-Oct-2019 08:39
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram, shkruan . E veshur me një fustan të zi dhe tejet elegant, këngëtarja ka zbuluar gjoksin ndërsa ka bërë ...

E veshur me ngjyrat e ylberit, Eliza Hoxha: Jeto një jetë shumëngjyrëshe, ia vlen
Këngëtarja dhe arkitektja e njohur, Eliza Hoxha, tashmë edhe politikane, është një personazh mjaft i ndjekur nga rrjetet sociale. Në të shumtën e rasteve, ajo i përdor ato për të promovuar punën e saj, për të shprehur ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 14:57
Këngëtarja dhe arkitektja e njohur, Eliza Hoxha, tashmë edhe politikane, është një personazh mjaft i ndjekur nga rrjetet sociale. Në të shumtën e rasteve, ajo i përdor ato për të promovuar punën e saj, për të shprehur ...

Kunata e Dua Lipës ka ditëlindjen
Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve. Imazhi shihet se është i rrallë dhe është realizuar shumë vite më parë, ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 08:31
Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve. Imazhi shihet se është i rrallë dhe është realizuar shumë vite më parë, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved