ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 05:17

Edhe i ati i Jovanovskit nuk ndjehet fajtor

Edhe i ati i Jovanovskit nuk ndjehet fajtor
Edhe i ati i Bojan Jovanovski – Boki 13, Mile Jovanvoski, u dyshuar në hetimin e zgjeruar për rastin “Haraçi’ tha se nuk ndjehet fajtor. “Nuk ndjej asnjë faj dhe nuk kam marrë pjesë në takime për ndërtimin e shtëpive si ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 13:36
Edhe i ati i Bojan Jovanovski – Boki 13, Mile Jovanvoski, u dyshuar në hetimin e zgjeruar për rastin “Haraçi’ tha se nuk ndjehet fajtor. “Nuk ndjej asnjë faj dhe nuk kam marrë pjesë në takime për ndërtimin e shtëpive si ...

Aktakuza e Prokurorisë: Janeva ka marrë 50.000 euro dhe mobilje
Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngriti aktakuzën kundër tre personave, shtetas të Maqedonisë. Sipas njoftimit të Prokurorisë, dy ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 13:10
Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngriti aktakuzën kundër tre personave, shtetas të Maqedonisë. Sipas njoftimit të Prokurorisë, dy ...

Zgjerohen hetimet për rastin “Reketi”, katër të dyshuar të tjerë
Nënkryetarja e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Frosina Remenski është e dyshuara e re në skandalin e njohur “Reketi”. Ajo dhe katër persona të tjerë, emrat e të cilëve nuk janë publikuar dyshohen të jenë përfshirë në ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 22:17
Nënkryetarja e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Frosina Remenski është e dyshuara e re në skandalin e njohur “Reketi”. Ajo dhe katër persona të tjerë, emrat e të cilëve nuk janë publikuar dyshohen të jenë përfshirë në ...

Arrestohen pesë persona për falsifikim të dokumenteve dhe diplomave shkollore
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona për veprën penale “falsifikim i dokumenteve”. Ky institucion me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disamujore dje me datën në ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 15:06
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona për veprën penale “falsifikim i dokumenteve”. Ky institucion me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disamujore dje me datën në ...

Arrestohen pesë persona për falsifikim të dokumenteve
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar pesë persona në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës. për falsifikim të dokumenteve, përfshirë edhe diploma shkollore. Gjatë bastistjes në këto rajone, janë sekuestruar para, ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 15:02
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar pesë persona në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës. për falsifikim të dokumenteve, përfshirë edhe diploma shkollore. Gjatë bastistjes në këto rajone, janë sekuestruar para, ...

Policia në aksion: Arrestohen pesë persona për falsifikim të dokumenteve, përfshirë edhe diploma
Policia e Kosovës me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disa mujore dje me datën 09.10.2019, në lokacione të ndryshme në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës, ka arrestuar pesë ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 15:02
Policia e Kosovës me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disa mujore dje me datën 09.10.2019, në lokacione të ndryshme në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës, ka arrestuar pesë ...

Aktakuza e Prokurorisë: Janeva ka marrë 50.000 euro dhe mobilje
Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngriti aktakuzën kundër tre personave, shtetas të Maqedonisë. Sipas njoftimit të Prokurorisë, dy ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 15:02
Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngriti aktakuzën kundër tre personave, shtetas të Maqedonisë. Sipas njoftimit të Prokurorisë, dy ...

Një vit burgim për sulm seksual
Gjykata Themelore në Prishtinë ka vendosur për një vit burgim ndaj të akuzuarit V.K për veprën penale “sulm seksual”. Në dënimin e shqiptuar të akuzuarit i është llogaritur edhe koha e kaluar në paraburgim nga data ...
Medial | 10-Oct-2019 15:02
Gjykata Themelore në Prishtinë ka vendosur për një vit burgim ndaj të akuzuarit V.K për veprën penale “sulm seksual”. Në dënimin e shqiptuar të akuzuarit i është llogaritur edhe koha e kaluar në paraburgim nga data ...

Një vit burgim për sulm seksual
Gjykata Themelore në Prishtinë ka vendosur për një vit burgim ndaj të akuzuarit V.K për veprën penale “sulm seksual”. Në dënimin e shqiptuar të akuzuarit i është llogaritur edhe koha e kaluar në paraburgim nga data ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 14:58
Gjykata Themelore në Prishtinë ka vendosur për një vit burgim ndaj të akuzuarit V.K për veprën penale “sulm seksual”. Në dënimin e shqiptuar të akuzuarit i është llogaritur edhe koha e kaluar në paraburgim nga data ...

Krimet ekonomike të Policisë arrestojnë pesë persona për falsifikim të dokumenteve, përfshirë edhe diploma
Policia e Kosovës me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disa mujore dje me datën 09.10.2019, në lokacione të ndryshme në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës, ka arrestuar pesë ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 14:58
Policia e Kosovës me njësitë kompetente për hetimin e krimit ekonomik dhe korrupsionit, pas hetimeve disa mujore dje me datën 09.10.2019, në lokacione të ndryshme në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës, ka arrestuar pesë ...

Edhe i ati i Jovanovskit nuk ndjehet fajtor
Edhe i ati i Bojan Jovanovski – Boki 13, Mile Jovanvoski, u dyshuar në hetimin e zgjeruar për rastin “Haraçi’ tha se nuk ndjehet fajtor. “Nuk ndjej asnjë faj dhe nuk kam marrë pjesë në takime për ndërtimin e shtëpive si ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 14:56
Edhe i ati i Bojan Jovanovski – Boki 13, Mile Jovanvoski, u dyshuar në hetimin e zgjeruar për rastin “Haraçi’ tha se nuk ndjehet fajtor. “Nuk ndjej asnjë faj dhe nuk kam marrë pjesë në takime për ndërtimin e shtëpive si ...

Aktakuza për Janevën: Ka marrë 50 mijë euro dhe mobilje
Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngriti aktakuzën kundër tre personave, shtetas të Maqedonisë. Sipas njoftimit të Prokurorisë, dy ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 14:52
Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngriti aktakuzën kundër tre personave, shtetas të Maqedonisë. Sipas njoftimit të Prokurorisë, dy ...

Remenski nuk ndjehet e fajshme për rastin ‘Haraçi’
Deputetja e dyshuar, Frosina Remenski pas marrjes në pyetje në Gjykatën Penale të Shkupit deklaroi se nuk ndjehet e fajshme edhe pse Prokuroria ka zgjeruar hetimin kundër saj dhe personave tjerë. “Për rolin tim në ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 11:50
Deputetja e dyshuar, Frosina Remenski pas marrjes në pyetje në Gjykatën Penale të Shkupit deklaroi se nuk ndjehet e fajshme edhe pse Prokuroria ka zgjeruar hetimin kundër saj dhe personave tjerë. “Për rolin tim në ...

Ushtrojë dhunë seksuale një person, dënohet me 1 vit burgim
Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti i Përgjithshëm, Divizioni për Çështje Penale ka shpallur Aktgjykimin kundër të akuzuarit V.K për veprën penale Sulm seksual nga neni 229 par.2, pika 2.3 të KPRK-së. “I ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 14:43
Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti i Përgjithshëm, Divizioni për Çështje Penale ka shpallur Aktgjykimin kundër të akuzuarit V.K për veprën penale Sulm seksual nga neni 229 par.2, pika 2.3 të KPRK-së. “I ...

1 vit burgim për të akuzuarin për sulm seksual
Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti i Përgjithshëm, Divizioni për Çështje Penale ka shpallur Aktgjykimin kundër të akuzuarit V.K për veprën penale Sulm seksual nga neni 229 par.2, pika 2.3 të KPRK-së. I ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 14:43
Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti i Përgjithshëm, Divizioni për Çështje Penale ka shpallur Aktgjykimin kundër të akuzuarit V.K për veprën penale Sulm seksual nga neni 229 par.2, pika 2.3 të KPRK-së. I ...

Një vit burg për ‘Sulm seksual’
Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti i Përgjithshëm, Divizioni për Çështje Penale ka shpallur Aktgjykimin kundër të akuzuarit V.K për veprën penale Sulm seksual nga neni 229 par.2, pika 2.3 të KPRK-së. “I ...
Zeri | 10-Oct-2019 14:40
Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti i Përgjithshëm, Divizioni për Çështje Penale ka shpallur Aktgjykimin kundër të akuzuarit V.K për veprën penale Sulm seksual nga neni 229 par.2, pika 2.3 të KPRK-së. “I ...

Katica Janeva nuk ndjehet mirë, do të kryejë kontroll në klinikën “Zhan Mitrev”
Ish-Prokurorja Speciale Katica Janeva, e cila është në paraburgim, mori dje një takikardi të rëndë dhe administrata e burgut ka vlerësuar që ajo duhet të ekzaminohet sot kardiologjikisht, një shërbim jo i disponueshëm ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 14:40
Ish-Prokurorja Speciale Katica Janeva, e cila është në paraburgim, mori dje një takikardi të rëndë dhe administrata e burgut ka vlerësuar që ajo duhet të ekzaminohet sot kardiologjikisht, një shërbim jo i disponueshëm ...

Një vit burg për “Sulm seksual”
Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti i Përgjithshëm, Divizioni për Çështje Penale ka shpallur Aktgjykimin kundër të akuzuarit V.K për veprën penale sulm seksual nga neni 229 par.2, pika 2.3 të KPRK-së. “I ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 14:40
Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti i Përgjithshëm, Divizioni për Çështje Penale ka shpallur Aktgjykimin kundër të akuzuarit V.K për veprën penale sulm seksual nga neni 229 par.2, pika 2.3 të KPRK-së. “I ...

Kërkohet një muaj paraburgim ndaj shtatë personave për rrahjen familjare në Rahovec
Prokurori i rastit të rrahjes familjare në Rahovec ka kërkuar një muaj parabrugim për tetë persona. “Prokuroria Themelore në Gjakovë ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit ...
InFokusi | 10-Oct-2019 14:15
Prokurori i rastit të rrahjes familjare në Rahovec ka kërkuar një muaj parabrugim për tetë persona. “Prokuroria Themelore në Gjakovë ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit ...

E dyshuara për rastin ‘Haraçi’ Frosina Remenski shfaqet në Gjykatën Penale
Deputetja dhe nënkryetarja e Kuvendit, Frosina Remenki sot u shfaq në Gjykatën Penale para gjykatësit në procedurë paraprake për hetimin e zgjeruar për rastin ‘Haraçi’. Gjyqtarja në procedurë paraprake duhet të vendosë ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 11:20
Deputetja dhe nënkryetarja e Kuvendit, Frosina Remenki sot u shfaq në Gjykatën Penale para gjykatësit në procedurë paraprake për hetimin e zgjeruar për rastin ‘Haraçi’. Gjyqtarja në procedurë paraprake duhet të vendosë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved