ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 08:15

Aksident i rëndë në Shijak. Ndërrojnë jetë dy shoferët

Aksident i rëndë në Shijak. Ndërrojnë jetë dy shoferët
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Shijak ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy shoferët e automjeteve. Njoftimi i policisë: Më datë 10.10.2019, rreth orës 16:00, në Hardhishtë, Shijak automjeti tip Benz me drejtues ...
Dritare | 10-Oct-2019 19:29
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Shijak ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy shoferët e automjeteve. Njoftimi i policisë: Më datë 10.10.2019, rreth orës 16:00, në Hardhishtë, Shijak automjeti tip Benz me drejtues ...

Aksidenti i rëndë- vdesin dy shqiptarë, dalin pamjet
Një aksident tragjik i ka marrë jetën dy personave në zonën e Shijakut. Makinat u përplasën këtë pasdite dhe për pasojë të dy shoferët e automjeteve kanë mbetur të vdekur. Policia ka reaguar në lidhje me ngjarjen duke ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 19:21
Një aksident tragjik i ka marrë jetën dy personave në zonën e Shijakut. Makinat u përplasën këtë pasdite dhe për pasojë të dy shoferët e automjeteve kanë mbetur të vdekur. Policia ka reaguar në lidhje me ngjarjen duke ...

Aksident i rëndë, vdesin dy persona
Një aksident tragjik i ka marrë jetën dy personave në zonën e Shijakut. Makinat u përplasën këtë pasdite dhe për pasojë të dy shoferët e automjeteve kanë mbetur të vdekur. Policia ka reaguar në lidhje me ngjarjen ...
Zeri | 10-Oct-2019 18:50
Një aksident tragjik i ka marrë jetën dy personave në zonën e Shijakut. Makinat u përplasën këtë pasdite dhe për pasojë të dy shoferët e automjeteve kanë mbetur të vdekur. Policia ka reaguar në lidhje me ngjarjen ...

Djegia e makines se kryebashkiakut të Vlores, dyshimet e policise
Detaje të reja dalin në dritë nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:44
Detaje të reja dalin në dritë nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare ...

Aksident i rëndë trafiku, dy persona vdesin në Shijak
Policia informon se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa viktimat janë M.T., 44 vjeç, banues në Durrës dhe N.H., 41 vjeç. “Më datë 10.10.2019, rreth orës 16:00, në Hardhishtë, Shijak automjeti tip Benz me ...
Lajminet | 10-Oct-2019 18:37
Policia informon se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa viktimat janë M.T., 44 vjeç, banues në Durrës dhe N.H., 41 vjeç. “Më datë 10.10.2019, rreth orës 16:00, në Hardhishtë, Shijak automjeti tip Benz me ...

Aksidenti i rëndë i merr jetën dy shoferëve shqiptarë
Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar në Shijak pasditen e të enjtes, ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy persona. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se personat që kanë mbetur humbur jetën janë drejtuesit ...
InFokusi | 10-Oct-2019 18:34
Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar në Shijak pasditen e të enjtes, ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy persona. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se personat që kanë mbetur humbur jetën janë drejtuesit ...

Shijak, dy persona vdesin nga aksidenti rrugor
Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar në Shijak pasditen e sotme, ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.Nga informacionet paraprake bëhet me dije se personat që kanë mbetur humbur jetën janë drejtuesit e ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 18:30
Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar në Shijak pasditen e sotme, ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.Nga informacionet paraprake bëhet me dije se personat që kanë mbetur humbur jetën janë drejtuesit e ...

Shijak/ Aksident i rëndë rrugor, vdesin dy persona
Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar në Shijak pasditen e sotme, ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.
Top Channel | 10-Oct-2019 18:10
Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar në Shijak pasditen e sotme, ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.

Detaje nga aksidenti në Shijak ku humbën jetën dy persona
Policia ka dhënë detaje në lidhje me aksidentin e ndodhur këtë të enjte në Shijak, ku humbën jetën dy persona. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, në zonën e Hardhishtës në Shijak ku automjeti tip Benz me drejtues ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 18:21
Policia ka dhënë detaje në lidhje me aksidentin e ndodhur këtë të enjte në Shijak, ku humbën jetën dy persona. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, në zonën e Hardhishtës në Shijak ku automjeti tip Benz me drejtues ...

Aksident i rëndë në Shijak, përplasen dy makina, 2 të vdekur
Një aksident tragjik ka ndodhur këtë pasdite në Shijak, me 2 persona të vdekur. Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për rrjedhojë kanë ndërruar jetë shoferët e makinave. Njoftimi i policisë: ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 18:04
Një aksident tragjik ka ndodhur këtë pasdite në Shijak, me 2 persona të vdekur. Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për rrjedhojë kanë ndërruar jetë shoferët e makinave. Njoftimi i policisë: ...

Shijak, aksident tragjik rrugor, ndërrojnë jetë dy drejtuesit e mjeteve
Një aksident tragjik rrugor është regjistruar në Shijak, si pasojë e të cilit kanë ndërruar jetë dy persona. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se personat që kanë mbetur humbur jetën janë drejtuesit e makinave. ...
RTSH | 10-Oct-2019 18:27
Një aksident tragjik rrugor është regjistruar në Shijak, si pasojë e të cilit kanë ndërruar jetë dy persona. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se personat që kanë mbetur humbur jetën janë drejtuesit e makinave. ...

Thellohet bilanci i viktimave të aksidentit në Shijak, ndërron jetë dhe shoferi i dytë
Është thelluar bilanci i viktimave në aksidentin e ndodhur gjatë pasdites në fshatin Gjepalaj të Shijakut. Pas raportimit të parë ku u mësua se kishte humbur jetën një nga drejtuesit e mjeteve të përfshira në aksident, ...
Telegraf | 10-Oct-2019 18:14
Është thelluar bilanci i viktimave në aksidentin e ndodhur gjatë pasdites në fshatin Gjepalaj të Shijakut. Pas raportimit të parë ku u mësua se kishte humbur jetën një nga drejtuesit e mjeteve të përfshira në aksident, ...

E rëndë/ Përplasja e 2 makinave në Shijak, vdes dhe shoferi tjetër
Postuar: 10/10/2019 - 18:25 Dy shoferë kanë humbur jetën si pasojë e përplasjes së makinave të tyre në Shijak, në zonën e Hardhishtes. Policia informon se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa viktimat janë ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 18:27
Postuar: 10/10/2019 - 18:25 Dy shoferë kanë humbur jetën si pasojë e përplasjes së makinave të tyre në Shijak, në zonën e Hardhishtes. Policia informon se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa viktimat janë ...

Shijakut/ Përplasen dy makina, ndërron jetë një nga drejtuesit e mjeteve,
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në qytetin e Shijakut. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë ka mbetur i vdekur një nga drejtuesit e mjeteve. Viktima është identifikuar si ...
Telegraf | 10-Oct-2019 18:03
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në qytetin e Shijakut. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë ka mbetur i vdekur një nga drejtuesit e mjeteve. Viktima është identifikuar si ...

Aksident me dy të vdekur në Shijak, foto nga vendngjarja (FOTO)
Dy shoferë kanë humbur jetën si pasojë e përplasjes së makinave të tyre në Shijak, në zonën e Hardhishtes. Policia informon se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa viktimat janë M.T., 44 vjeç, banues në Durrës ...
Lapsi | 10-Oct-2019 18:18
Dy shoferë kanë humbur jetën si pasojë e përplasjes së makinave të tyre në Shijak, në zonën e Hardhishtes. Policia informon se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa viktimat janë M.T., 44 vjeç, banues në Durrës ...

Digjet makina e kryebashkiakut Leli, dëshmia e banorit: Zhurmë nuk dëgjuam
Një prej banorëve të lagjes "Lef Sallata" në Vlorë ka treguar për gazetarin e Top Channel, Mikel Marsi, se djegia e makinës së kryebashkiakut Dritan Leli, ka ndodhur rreth orës 04:30.
Top Channel | 10-Oct-2019 08:47
Një prej banorëve të lagjes "Lef Sallata" në Vlorë ka treguar për gazetarin e Top Channel, Mikel Marsi, se djegia e makinës së kryebashkiakut Dritan Leli, ka ndodhur rreth orës 04:30.

Aksidenti i rëndë i merr jetën dy shoferëve shqiptarë, dalin pamjet
Një aksident tragjik i ka marrë jetën dy personave në zonën e Shijakut. Makinat u përplasën këtë pasdite dhe për pasojë të dy shoferët e automjeteve kanë mbetur të vdekur. Policia ka reaguar në lidhje me ngjarjen duke ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 18:24
Një aksident tragjik i ka marrë jetën dy personave në zonën e Shijakut. Makinat u përplasën këtë pasdite dhe për pasojë të dy shoferët e automjeteve kanë mbetur të vdekur. Policia ka reaguar në lidhje me ngjarjen duke ...

VIDEO/ Djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, zjarri dyshohet i qëllimshëm. Pistat ku po heton policia
Detaje të reja dalin në dritë nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 08:01
Detaje të reja dalin në dritë nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare ...

Vlorë, shkrumbohet Range Rover-i i Kryetarit të Bashkisë
Makina e Kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli është përshirë nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 04:26 e mëngjesit, në lagjen "Lef Sallata" Vlorë pranë zyrave të punës.
Top Channel | 10-Oct-2019 07:41
Makina e Kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli është përshirë nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 04:26 e mëngjesit, në lagjen "Lef Sallata" Vlorë pranë zyrave të punës.

FOTO/ Digjet automjeti i kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli, çfarë thotë policia
Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare nga policia thanë se ka ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 07:34
Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare nga policia thanë se ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved