ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 18:13

Shpërndante drogë afër shkollave në Vlorë, 1 në pranga, sekuestrohen 56 doza me kanabis

Shpërndante drogë afër shkollave në Vlorë, 1 në pranga, sekuestrohen 56 doza me kanabis
Policia e Vlorës ka finalizuar operacioni antidrogë të koduar “PlayStation”, ndërsa kë vënë në pranga një person dhe një tjetër e ka proceduar penalisht. Dyshohet se në bashkëpunim mes tyre shpërndanin lënë narkotike ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 17:17
Policia e Vlorës ka finalizuar operacioni antidrogë të koduar “PlayStation”, ndërsa kë vënë në pranga një person dhe një tjetër e ka proceduar penalisht. Dyshohet se në bashkëpunim mes tyre shpërndanin lënë narkotike ...

Shpërndante lëndë narkotike pranë shkollave dhe qendrave të internetit, arrestohet 41-vjeçari në Vlorë
Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 41-vjeçar, i cili shpërndante lëndë narkotike në qytet, kryesisht në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit.
Top Channel | 09-Oct-2019 17:16
Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 41-vjeçar, i cili shpërndante lëndë narkotike në qytet, kryesisht në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit.

VIDEO/ 18 vite burg për trafik heroine, kush është i shumëkërkuari i arrestuar në Fier (Emri)
FIER Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar sot në Fier. Burime zyrtare për ‘BalkanWeb’ thanë se Fredi Genica, ishte dënuar me 18 vite e katër muaj burg për trafik heroine në Itali. ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 14:25
FIER Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar sot në Fier. Burime zyrtare për ‘BalkanWeb’ thanë se Fredi Genica, ishte dënuar me 18 vite e katër muaj burg për trafik heroine në Itali. ...

Kishte krijuar organizatë kriminale dhe fshihej në Dërmënas, arrestohet i shumëkërkuari
Policia dhe FNSH-ja e Fierit në bashkëpunim me Interpol Tirana kanë arrestuar një shtetas që ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për shkak se rezulton i dënuar me 18 vite e katër muaj burg në Itali.
Top Channel | 09-Oct-2019 14:25
Policia dhe FNSH-ja e Fierit në bashkëpunim me Interpol Tirana kanë arrestuar një shtetas që ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për shkak se rezulton i dënuar me 18 vite e katër muaj burg në Itali.

Vrasja e Santiago Malkos, arrestohet personi me rrezikshmëri të lartë, Elvis Gaçaj
Policia e Durrësit ka arrestuar një natë më parë, pak pas mesnate, ka arrestuar Elvis Gaçajn, person i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos në kryeqytet. Ai fillimisht i ka bërë rezistencë Policisë duke i ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 14:25
Policia e Durrësit ka arrestuar një natë më parë, pak pas mesnate, ka arrestuar Elvis Gaçajn, person i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos në kryeqytet. Ai fillimisht i ka bërë rezistencë Policisë duke i ...

Emri/ Heroinë nga Italia në Holandë, mafiozi kapet në Dërmenas
mapo.al Një person i dënuar në Itali me 18 vite burg për trafik të drogërave të forta është kapur në shtëpinë e tij në Dërmënas të Fierit. Policia tha se gjatë operacionit për kapjen e tij u sekuestrua një pushkë dhe ...
Mapo | 09-Oct-2019 14:25
mapo.al Një person i dënuar në Itali me 18 vite burg për trafik të drogërave të forta është kapur në shtëpinë e tij në Dërmënas të Fierit. Policia tha se gjatë operacionit për kapjen e tij u sekuestrua një pushkë dhe ...

Fier/ 18 vite burg për trafik heroine, kush është i shumëkërkuari i arrestuar
Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar sot në Fier. Fredi Genica ishte dënuar me 18 vite e katër muaj burg për trafik heroine në Itali. Në kuadër të operacionit ‘Dërmënas’, policia ...
Telegraf | 09-Oct-2019 15:20
Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar sot në Fier. Fredi Genica ishte dënuar me 18 vite e katër muaj burg për trafik heroine në Itali. Në kuadër të operacionit ‘Dërmënas’, policia ...

Durrës/ Qarkullonin me armë zjarri pa leje, arrestohen 2 persona
Janë sekuestruar një armë zjarri dhe monicion luftarak, dhe janë vënë në pranga dy shtetas në qytetin e Durrësit.
Top Channel | 09-Oct-2019 14:02
Janë sekuestruar një armë zjarri dhe monicion luftarak, dhe janë vënë në pranga dy shtetas në qytetin e Durrësit.

Në kërkim nga Interpol, kapet 45 vjeçari në Fier
Një 45 vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje është vënë në prangat e policisë së Fierit. “Dërmënas” ka bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e F. G., 45 vjeç, i dënuar me 18 vite e katër muaj burg nën akuzën ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 14:30
Një 45 vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje është vënë në prangat e policisë së Fierit. “Dërmënas” ka bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e F. G., 45 vjeç, i dënuar me 18 vite e katër muaj burg nën akuzën ...

Del videoja, si u arrestua i “forti” i Tiranës, me “BMW” dhe pistoletën e mbushur plot
Policia e Durrësit ka zbardhur detaje të reja për arrestimin e Elvis Gaçajt, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë, ndërsa ka publikuar dhe videon e momentit të ndalimit të tij. Durrës Finalizohet një ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 13:52
Policia e Durrësit ka zbardhur detaje të reja për arrestimin e Elvis Gaçajt, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë, ndërsa ka publikuar dhe videon e momentit të ndalimit të tij. Durrës Finalizohet një ...

VIDEO- Momentet e panikut në Durrës, kur ndiqej makina me dy persona të rrezikshëm brenda. Policia jep detajet, si u kapën
Policia e Durrësit ka dhënë detaje për një operacion të zhvilluar mesditën e sotme në qytetin bregdetar, ku ranë në pranga dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore të cilët qarkullonin me armë zjarri pa leje dhe ...
Telegraf | 09-Oct-2019 14:25
Policia e Durrësit ka dhënë detaje për një operacion të zhvilluar mesditën e sotme në qytetin bregdetar, ku ranë në pranga dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore të cilët qarkullonin me armë zjarri pa leje dhe ...

Arrestohet “i forti” i Tiranës Elvis Gaçaj, iu shpëtoi disa atentateve
Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe si “i forti” i Tiranës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 13:35
Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe si “i forti” i Tiranës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” ...

Video/ Vrasja e Santiago Malkos, arrestohet në Durrës Elvis Gaçaj
mapo.al Policia e Durrësit ka arrestuar sot, pak pas mesnate, Elvis Gaçajn, person i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos në kryeqytet. Ai fillimisht i ka bërë rezistencë policisë, duke iu shmangur disa ...
Mapo | 09-Oct-2019 13:49
mapo.al Policia e Durrësit ka arrestuar sot, pak pas mesnate, Elvis Gaçajn, person i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos në kryeqytet. Ai fillimisht i ka bërë rezistencë policisë, duke iu shmangur disa ...

“Taulantia” vë në pranga 2 persona me rrezikshëmri shoqërore
Dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, me precedentë penalë të mëparshëm në fushën e veprave penale kundër personit dhe armëmbajtjes pa leje. Sipas policisë është bërë ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 14:18
Dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, me precedentë penalë të mëparshëm në fushën e veprave penale kundër personit dhe armëmbajtjes pa leje. Sipas policisë është bërë ...

Në pranga Elvis Gaçaj “i forti” i Tiranës , iu shpëtoi disa atentateve
Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe si “i forti” i Tiranës. Gaçaj i kishte ikur postbllokut të policisë, dhe ...
Telegraf | 09-Oct-2019 14:02
Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe si “i forti” i Tiranës. Gaçaj i kishte ikur postbllokut të policisë, dhe ...

Trafik heroine nga Italia në Holandë, kapet në Fier mafiozi shqiptar
Një person i dënuar në Itali me 18 vite burg për trafik të drogërave të forta është kapur në shtëpinë e tij në Dërmënas të Fierit. Policia tha se gjatë operacionit për kapjen e tij u sekuestrua një pushkë dhe një sasi ...
Lapsi | 09-Oct-2019 15:07
Një person i dënuar në Itali me 18 vite burg për trafik të drogërave të forta është kapur në shtëpinë e tij në Dërmënas të Fierit. Policia tha se gjatë operacionit për kapjen e tij u sekuestrua një pushkë dhe një sasi ...

Policia arreston burrin dhunues, por edhe gruan e armatosur
Një shtetas me iniciale R.H., ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij. Kanë qenë efektivët e komisariatit nr.6 që kanë bërë të mundur arrestimin e ...
Top Channel | 09-Oct-2019 10:01
Një shtetas me iniciale R.H., ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij. Kanë qenë efektivët e komisariatit nr.6 që kanë bërë të mundur arrestimin e ...

Kush është personazhi mjaft i njohur që u kap në Durrës me disa armë?!
Arrestohet nga policia në Durrësi shtetasi Elvis Gaçaj. Ai është një personazh i njohur per policinë pasi ka qene i perfshire ne vitet e fundit ne nje sere ngjarjesh, perfshire edhe faktin qe i jane bere dy here ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 13:20
Arrestohet nga policia në Durrësi shtetasi Elvis Gaçaj. Ai është një personazh i njohur per policinë pasi ka qene i perfshire ne vitet e fundit ne nje sere ngjarjesh, perfshire edhe faktin qe i jane bere dy here ...

Dhunon bashkëjetuesen, arrestohet autori në Tiranë, e pëson keq dhe e lënduara, ja çfarë i gjendet në banesë
Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas, pasi akuzohet për dhunë ndaj bashkëjetuese. Në pranga ka rënë edhe gruaja e dhunuar, e cila akuzohet për armëmbajtje pa leje. Njoftimi i policisë: Dhunon fizikisht ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 09:58
Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas, pasi akuzohet për dhunë ndaj bashkëjetuese. Në pranga ka rënë edhe gruaja e dhunuar, e cila akuzohet për armëmbajtje pa leje. Njoftimi i policisë: Dhunon fizikisht ...

Arrestohet çifti, burri për dhunë dhe gruaja për armëmbajtje pa leje
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, një për dhunë dhe një tjetër për armëmbajtje pa leje. Informacionet bëjnë me dije se në pranga ka rënë R. H., pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses, ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 10:32
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, një për dhunë dhe një tjetër për armëmbajtje pa leje. Informacionet bëjnë me dije se në pranga ka rënë R. H., pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved