ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 10:00

Del videoja e sulmit me dy të vdekur në Gjermani, autori i veshur me kamuflazh qëllon me automatik

Del videoja e sulmit me dy të vdekur në Gjermani, autori i veshur me kamuflazh qëllon me automatik
GJERMANI Dy persona janë raportuar të vdekur pas një sulmi me automatik dhe granata jashtë një sinagoge në qytetin Halle të Gjermanisë. Agresori ka qëlluar disa herë me automatik, duke vrarë në grua dhe një burrë e duke ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 16:28
GJERMANI Dy persona janë raportuar të vdekur pas një sulmi me automatik dhe granata jashtë një sinagoge në qytetin Halle të Gjermanisë. Agresori ka qëlluar disa herë me automatik, duke vrarë në grua dhe një burrë e duke ...

FOTOT: Sulm me armë në Gjermani, arrestohet agresori
Prokurorët federalë kundër terrorizmit në Gjermani kanë nisur hetimet rreth të shtënave me armë zjarri që kanë lënë të vdekur dy persona në qytetin lindor Halle të Gjermanisë. Një person është arrestuar në qytetin ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 16:18
Prokurorët federalë kundër terrorizmit në Gjermani kanë nisur hetimet rreth të shtënave me armë zjarri që kanë lënë të vdekur dy persona në qytetin lindor Halle të Gjermanisë. Një person është arrestuar në qytetin ...

VIDEO/ Sulmi me armë në Gjermani, dy të vdekur
Një ngjarje horror ka tronditur ditën e sotme Gjermaninë ku një person i armatosur ka vrarë dy persona në qytetin Halle. Në afërsi të një sinagoge, autori ka hapur zjarr ndaj personave që ndodheshin në brendësi të ...
Telegraf | 09-Oct-2019 15:07
Një ngjarje horror ka tronditur ditën e sotme Gjermaninë ku një person i armatosur ka vrarë dy persona në qytetin Halle. Në afërsi të një sinagoge, autori ka hapur zjarr ndaj personave që ndodheshin në brendësi të ...

Publikohen pamjet e para të sulmit në Gjermani (Video)
Të paktën dy persona janë vrarë para një sinagoge në qytetin gjerman Halle, kurse autoritetet kanë publikuar pamjet e para të shtënave. Aty mund të shihet një burrë i veshur me rroba të ushtrisë, duke dalë nga vetura ku ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 16:35
Të paktën dy persona janë vrarë para një sinagoge në qytetin gjerman Halle, kurse autoritetet kanë publikuar pamjet e para të shtënave. Aty mund të shihet një burrë i veshur me rroba të ushtrisë, duke dalë nga vetura ku ...

Video shokuese/ Armë dhe granatë kundër civilëve në Gjermani
Pamjet e xhiruara me telefon në Halle të Gjermanisë tregojnë momentin kur një person del nga makina dhe nis të qëllojë me një pushke gjysmë-automatike drejt civileve afer nje sinagoge cifute. Ngjarja e rëndë që tronditu ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 14:58
Pamjet e xhiruara me telefon në Halle të Gjermanisë tregojnë momentin kur një person del nga makina dhe nis të qëllojë me një pushke gjysmë-automatike drejt civileve afer nje sinagoge cifute. Ngjarja e rëndë që tronditu ...

Të shtëna kundër një sinagoge në Gjermani, dy të vdekur
Alarm në Gjermani për të shtëna me armë zjarri në një sinagogë në qytetin Halle, në lindje të Gjermanisë. Nga të shtënat me armë kanë mbetur të vdekur dy persona, ndërsa një person është arrestuar dhe dy të tjerë janë ...
Alsat-M | 09-Oct-2019 16:18
Alarm në Gjermani për të shtëna me armë zjarri në një sinagogë në qytetin Halle, në lindje të Gjermanisë. Nga të shtënat me armë kanë mbetur të vdekur dy persona, ndërsa një person është arrestuar dhe dy të tjerë janë ...

Dalin pamjet e sulmit me armë në Gjermani (VIDEO)
Një person është arrestuar në qytetin lindor Halle në Gjermani, pas të shtënave me armë zjarri që kanë lënë të vdekur dy persona, ka thënë policia. Përmes një postimi në rrjetin social, Twitter, policia u ka bërë ...
ABCNews | 09-Oct-2019 15:07
Një person është arrestuar në qytetin lindor Halle në Gjermani, pas të shtënave me armë zjarri që kanë lënë të vdekur dy persona, ka thënë policia. Përmes një postimi në rrjetin social, Twitter, policia u ka bërë ...

Prokurorët gjermanë kundër terrorizmit nisin hetimet për sulmin në Halle
Prokurorët federalë kundër terrorizmit në Gjermani kanë nisur hetimet rreth të shtënave me armë zjarri që kanë lënë të vdekur dy persona në qytetin lindor Halle të Gjermanisë. Një person është arrestuar në lidhje me ...
Radio Evropa e Lire | 09-Oct-2019 15:24
Prokurorët federalë kundër terrorizmit në Gjermani kanë nisur hetimet rreth të shtënave me armë zjarri që kanë lënë të vdekur dy persona në qytetin lindor Halle të Gjermanisë. Një person është arrestuar në lidhje me ...

Dy persona të vdekur nga sulmi në Gjermani
Dy persona u vranë përpara një sinagoge në Gjermani. Ngjarja e rëndë u regjistrua në qytetin Halle. Sipas gazetës BILD, përveç kësaj, mbi varrezën hebrenje është hedhur edhe një granatë. Autorët kanë përdorur një armë ...
Arbresh | 09-Oct-2019 15:17
Dy persona u vranë përpara një sinagoge në Gjermani. Ngjarja e rëndë u regjistrua në qytetin Halle. Sipas gazetës BILD, përveç kësaj, mbi varrezën hebrenje është hedhur edhe një granatë. Autorët kanë përdorur një armë ...

Dalin pamjet e Sul.mit me armë në Gjermani (VIDEO)
Lexime: 33 Një person është arrestuar në qytetin lindor Halle në Gjermani, pas të shtënave me armë zjarri që kanë lënë të vdekur dy persona, ka thënë policia. Përmes një postimi në rrjetin social, Twitter, policia u ka ...
Medial | 09-Oct-2019 15:14
Lexime: 33 Një person është arrestuar në qytetin lindor Halle në Gjermani, pas të shtënave me armë zjarri që kanë lënë të vdekur dy persona, ka thënë policia. Përmes një postimi në rrjetin social, Twitter, policia u ka ...

U arrestua i dyshuari i sulmit në Halle të Gjermanisë
Një person është arrestuar në qytetin lindor Halle në Gjermani, pas të shtënave me armë zjarri që kanë lënë të vdekur dy persona, ka thënë policia, njofton REL. Përmes një postimi në rrjetin social, Twitter, policia u ...
Portalb | 09-Oct-2019 15:01
Një person është arrestuar në qytetin lindor Halle në Gjermani, pas të shtënave me armë zjarri që kanë lënë të vdekur dy persona, ka thënë policia, njofton REL. Përmes një postimi në rrjetin social, Twitter, policia u ...

(FOTO) Gjermani, sulm me granata dhe automatik, të paktën dy të vdekur
Dy persona janë raportuar të vdekur pas një sulmi me automatik dhe granata jashtë një sinagoge në qytetin Halle të Gjermanisë. Agresori ka qëlluar disa herë me automatik, duke vrarë në grua e duke plagosur shumë të ...
Shenja | 09-Oct-2019 14:58
Dy persona janë raportuar të vdekur pas një sulmi me automatik dhe granata jashtë një sinagoge në qytetin Halle të Gjermanisë. Agresori ka qëlluar disa herë me automatik, duke vrarë në grua e duke plagosur shumë të ...

Sul.m me armë në Gjermani: Dy të vdekur dhe disa të plagosur
Lexime: 654 Dy persona kanë mbetur të vrarë dhe disa të plagosur si pasojë e një sulmi me armë në Halle, në lindje të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë se është kapur njëri nga autorët. Atentati ndodhi pranë një ...
Medial | 09-Oct-2019 14:45
Lexime: 654 Dy persona kanë mbetur të vrarë dhe disa të plagosur si pasojë e një sulmi me armë në Halle, në lindje të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë se është kapur njëri nga autorët. Atentati ndodhi pranë një ...

Kapet autori i sulmit tragjik në Gjermani, i veshur si ushtarak e me helmetë
Arrestohet autori I masakrës në tempullin hebre në Halle të Gjermanisë. Ai u kap në ndjekje e siper nga forcat e rendit, pak pasi kishte gjuajtur me arme gjysmëautomatike tek një sinagoge hebreje gjatë festes “Yom ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 14:18
Arrestohet autori I masakrës në tempullin hebre në Halle të Gjermanisë. Ai u kap në ndjekje e siper nga forcat e rendit, pak pasi kishte gjuajtur me arme gjysmëautomatike tek një sinagoge hebreje gjatë festes “Yom ...

Arrestohet i dyshuari i sulmit në Halle të Gjermanisë
Një person është arrestuar në qytetin lindor Halle në Gjermani, pas të shtënave me armë zjarri që kanë lënë të vdekur dy persona, ka thënë policia. Përmes një postimi në rrjetin social, Twitter, policia u ka bërë ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 14:45
Një person është arrestuar në qytetin lindor Halle në Gjermani, pas të shtënave me armë zjarri që kanë lënë të vdekur dy persona, ka thënë policia. Përmes një postimi në rrjetin social, Twitter, policia u ka bërë ...

Ngjarje tragjike në Gjermani: Të shtëna para sinagogës – të paktën dy të vdekur
Një ngjarje tragjike raportohet se ka ndodhur sot në Gjermani, ku është qëlluar me armë gjatë një feste fetare nga një person ende i paidentifikuar dhe për pasojë kanë humbur jetën të paktën dy vetë. Ngjarja tragjike ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 14:45
Një ngjarje tragjike raportohet se ka ndodhur sot në Gjermani, ku është qëlluar me armë gjatë një feste fetare nga një person ende i paidentifikuar dhe për pasojë kanë humbur jetën të paktën dy vetë. Ngjarja tragjike ...

Sulm me armë në Gjermani, ka të vdekur dhe të plagosur
Disa persona kanë mbetur të vrarë dhe disa të plagosur, si pasojë e një sulmi me armë në Halle, në lindje të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë se autori i sulmit është ende në arrati. Atentati ndodhi pranë një ...
InFokusi | 09-Oct-2019 14:37
Disa persona kanë mbetur të vrarë dhe disa të plagosur, si pasojë e një sulmi me armë në Halle, në lindje të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë se autori i sulmit është ende në arrati. Atentati ndodhi pranë një ...

Sulm me granata dhe automatik në Gjermani, dy persona të vdekur
Dy persona janë raportuar të vdekur pas një sulmi me automatik dhe granata jashtë një sinagoge në qytetin Halle të Gjermanisë. Agresori ka qëlluar disa herë me automatik, duke vrarë në grua e duke plagosur shumë të ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 14:37
Dy persona janë raportuar të vdekur pas një sulmi me automatik dhe granata jashtë një sinagoge në qytetin Halle të Gjermanisë. Agresori ka qëlluar disa herë me automatik, duke vrarë në grua e duke plagosur shumë të ...

Gjuajtje pranë sinagogës në Gjermani, konfirmohen dy jetë të humbura
Së paku dy persona e kanë pësuar me jetë si pasojë e gjuajtjes me armë zjarri pranë një Sinagoge në qytetin Halle në Gjermani. Policia gjermane konfirmoi për mediat se të shtënat që ishin më shumë se dhjetë, u dëgjuan ...
Tesheshi | 09-Oct-2019 14:25
Së paku dy persona e kanë pësuar me jetë si pasojë e gjuajtjes me armë zjarri pranë një Sinagoge në qytetin Halle në Gjermani. Policia gjermane konfirmoi për mediat se të shtënat që ishin më shumë se dhjetë, u dëgjuan ...

Sulm me armë në Gjermani, ka të vdekur dhe të plagosur
Disa persona kanë mbetur të vrarë dhe disa të plagosur, si pasojë e një sulmi me armë në Halle, në lindje të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë se autori i sulmit është ende në arrati. Atentati ndodhi pranë një ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 14:18
Disa persona kanë mbetur të vrarë dhe disa të plagosur, si pasojë e një sulmi me armë në Halle, në lindje të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë se autori i sulmit është ende në arrati. Atentati ndodhi pranë një ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved