ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 14:09

Milan prezanton Stefano Pioli: Kritikat e tifozëve më motivojnë…

Milan prezanton Stefano Pioli: Kritikat e tifozëve më motivojnë…
Edhe më parë nuk kishte dyshime, por tani është zyrtare. Stefano Pioli merr drejtimin e Milanit, duke zëvendësuar në pankinë Marco Giampaolo të shkarkuar nga detyra pas paraqitjeve zhgënjyese në shtatë javët e para të ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 13:30
Edhe më parë nuk kishte dyshime, por tani është zyrtare. Stefano Pioli merr drejtimin e Milanit, duke zëvendësuar në pankinë Marco Giampaolo të shkarkuar nga detyra pas paraqitjeve zhgënjyese në shtatë javët e para të ...

Gazidis: E shpëtuam Milanin nga falimentimi
Ivan Gazidis ka siguruar tifozët se bordi i tij e shpëtoi Milanin nga falimentimi dhe se Stefano Pioli mund të forcojë lojtarët e rinj. Drejtori gjeneral nuk po bën punë edhe aq të madhe te Rossonerët, derisa sot (e ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 16:48
Ivan Gazidis ka siguruar tifozët se bordi i tij e shpëtoi Milanin nga falimentimi dhe se Stefano Pioli mund të forcojë lojtarët e rinj. Drejtori gjeneral nuk po bën punë edhe aq të madhe te Rossonerët, derisa sot (e ...

Zyrtare/ Milani del kundër dëshirës së tifozëve, prezanton trajnerin interist
Pak orë pasi Milani largoi nga drejtimi i skuadrës trajnerin Marko Xhampaolo, sot ka ardhur edhe zyrtarizimi i teknikut të ri. Ashtu siç edhe pritej, Stefano Pioli është zyrtarisht trajner i Milanit dhe tekniku i lindur ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 12:37
Pak orë pasi Milani largoi nga drejtimi i skuadrës trajnerin Marko Xhampaolo, sot ka ardhur edhe zyrtarizimi i teknikut të ri. Ashtu siç edhe pritej, Stefano Pioli është zyrtarisht trajner i Milanit dhe tekniku i lindur ...

Pioli drejton stërvitjen e parë, njihuni me stafin teknik te Milanit
Milani ka kryer sot seancën e parë stërvitore me në krye trajnerin Stefano Pioli. Ish-tekniku i Interit dhe Fiorentinës ka zgjedhur edhe stafin e tij teknik, të cilët po ashtu kanë qenë prezent në stërvitje. Bonera nuk ...
ABCNews | 09-Oct-2019 19:56
Milani ka kryer sot seancën e parë stërvitore me në krye trajnerin Stefano Pioli. Ish-tekniku i Interit dhe Fiorentinës ka zgjedhur edhe stafin e tij teknik, të cilët po ashtu kanë qenë prezent në stërvitje. Bonera nuk ...

Fjalët e para të Piolit si trajner i Milanit: Vij me entuziazëm dhe pasion, kritikat janë stimul për mua
Trajneri i ri i Milanit, Stefano Pioli ka thënë se kritikat janë “një stimul shtesë” për të që të bëjë “gjëra të mëdha” dhe se ai do t’i përshtatet lojtarëve të Rossonerëve. Pioli u konfirmua zyrtarisht si trajner i ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 15:17
Trajneri i ri i Milanit, Stefano Pioli ka thënë se kritikat janë “një stimul shtesë” për të që të bëjë “gjëra të mëdha” dhe se ai do t’i përshtatet lojtarëve të Rossonerëve. Pioli u konfirmua zyrtarisht si trajner i ...

Milan shkarkon Giampaolon, ja kush pritet ta zëvendësojë
Zyrtarizimi i Stefano Piolit në krye të Milanit mbetet çështje orësh, por më parë klubi kuqezi duhej të shkarkonte Marco Giampaolon. E bën më në fund nëpërmjet një komunikate të shkurtër për shtyp.
Top Channel | 08-Oct-2019 23:47
Zyrtarizimi i Stefano Piolit në krye të Milanit mbetet çështje orësh, por më parë klubi kuqezi duhej të shkarkonte Marco Giampaolon. E bën më në fund nëpërmjet një komunikate të shkurtër për shtyp.

Maldini: Nuk prisnim dot 10 vite, thjesht nuk funksionoi me Marcon!
Gjatë konferencës në ditën e sotme, kur u prezantua trajneri i ri i Milanit, drejtori i kuqezinjëve, Paolo Maldini ka folur për atë çka po ndodh në klub. Milani konfirmoi dje në mbrëmje shkarkimin e Gampaolos pas vetëm ...
ABCNews | 09-Oct-2019 14:37
Gjatë konferencës në ditën e sotme, kur u prezantua trajneri i ri i Milanit, drejtori i kuqezinjëve, Paolo Maldini ka folur për atë çka po ndodh në klub. Milani konfirmoi dje në mbrëmje shkarkimin e Gampaolos pas vetëm ...

Pioli: Tifozët më karikojnë, ju tregoj si do e ndryshoj Milanin!
Stefano Pioli është trajneri i ri i Milanit. Kuqezinjtë nuk kanë humbur kohë dhe e kanë prezantuar pasuesin e Marco Giampaolos. “Vij këtu me entuziazëm dhe pasion. Jam i bindur që mund të bëjmë një punë të shkëlqyer”, u ...
ABCNews | 09-Oct-2019 14:37
Stefano Pioli është trajneri i ri i Milanit. Kuqezinjtë nuk kanë humbur kohë dhe e kanë prezantuar pasuesin e Marco Giampaolos. “Vij këtu me entuziazëm dhe pasion. Jam i bindur që mund të bëjmë një punë të shkëlqyer”, u ...

Pas emërimit të Piolit, Milani merr një super lajm
Mattia Caldara është rikthyer nga lëndimi dhe i është bashkuar stërvitjes me ekipin gjatë ditës së sotme, transmeton zeri.info Trajneri i ri i Milanit, Stefano Pioli ka mbajtur sot stërvitjen e parë me skuadrën dhe ka ...
Zeri | 09-Oct-2019 18:27
Mattia Caldara është rikthyer nga lëndimi dhe i është bashkuar stërvitjes me ekipin gjatë ditës së sotme, transmeton zeri.info Trajneri i ri i Milanit, Stefano Pioli ka mbajtur sot stërvitjen e parë me skuadrën dhe ka ...

Gazidis: E shpëtuam Milanin nga falimentimi
Ivan Gazidis ka siguruar tifozët se bordi i tij e shpëtoi Milanin nga falimentimi dhe se Stefano Pioli mund të forcojë lojtarët e rinj. Drejtori gjeneral nuk po bën punë edhe aq të madhe te Rossonerët, derisa sot (e ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 18:01
Ivan Gazidis ka siguruar tifozët se bordi i tij e shpëtoi Milanin nga falimentimi dhe se Stefano Pioli mund të forcojë lojtarët e rinj. Drejtori gjeneral nuk po bën punë edhe aq të madhe te Rossonerët, derisa sot (e ...

Këta janë lojtarët që Pioli vlerëson shumë te Milani
Stefano Pioli është emëruar trajner i Milanit pas një starti katastrof nga Marco Giampaolo. Ai sot nënshkroi kontratën me kuqezinjtë dhe tani puna e tij është ta nxjerrë skuadrën nga kjo krizë, shkruan Indeksonline. ...
Albportali | 09-Oct-2019 17:29
Stefano Pioli është emëruar trajner i Milanit pas një starti katastrof nga Marco Giampaolo. Ai sot nënshkroi kontratën me kuqezinjtë dhe tani puna e tij është ta nxjerrë skuadrën nga kjo krizë, shkruan Indeksonline. ...

E çuditshme: Tifozët e Milanit kërkojnë largimin e trajnerit të ri
53 vjeçari ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me skuadrën nga Serie A, duke zëvendësuar të shkarkuarin Marco Giampaolo. Giampaolo ka paguar çmimin për startin e dobët të sezonit me Milanin në Serie A, duke u shkarkuar ...
Lajminet | 09-Oct-2019 17:16
53 vjeçari ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me skuadrën nga Serie A, duke zëvendësuar të shkarkuarin Marco Giampaolo. Giampaolo ka paguar çmimin për startin e dobët të sezonit me Milanin në Serie A, duke u shkarkuar ...

Prezantohet Pioli: Gjykimet t’ia lëmë fushës, këtu për të çuar Milanin në Champions
Stefano Pioli është prezantuar zyrtarisht para mediave si trajneri i ri i Milanit. Pasi hodhi firmën mbi kontratën që do ta lidhë me kuqezinjtë për dy vitet e ardhshme ish trajneri i Lazios dhe Interi foli me entuziazëm ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 16:24
Stefano Pioli është prezantuar zyrtarisht para mediave si trajneri i ri i Milanit. Pasi hodhi firmën mbi kontratën që do ta lidhë me kuqezinjtë për dy vitet e ardhshme ish trajneri i Lazios dhe Interi foli me entuziazëm ...

Pioli vlerëson lartë këta futbollist të Milanit
Stefano Pioli është emëruar trajner i Milanit pas një starti katastrof nga Marco Giampaolo. Ai sot nënshkroi kontratën me kuqezinjtë dhe tani puna e tij është ta nxjerrë skuadrën nga kjo krizë, shkruan Indeksonline. ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 16:21
Stefano Pioli është emëruar trajner i Milanit pas një starti katastrof nga Marco Giampaolo. Ai sot nënshkroi kontratën me kuqezinjtë dhe tani puna e tij është ta nxjerrë skuadrën nga kjo krizë, shkruan Indeksonline. ...

Zyrtare: Pioli, trajner i ri i Milanit
Milani ka emëruar zyrtarisht ish-trajnerin e Fiorentinas, Interit dhe Lazios, Stefano Pioli, si trajner i tyre i ri në një marrëveshje dy-vjeçare. Rossonerët vendosën dje (e martë) për të shkarkuar Marco Giampaolon, ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 12:37
Milani ka emëruar zyrtarisht ish-trajnerin e Fiorentinas, Interit dhe Lazios, Stefano Pioli, si trajner i tyre i ri në një marrëveshje dy-vjeçare. Rossonerët vendosën dje (e martë) për të shkarkuar Marco Giampaolon, ...

Messi: Dëshiroja që Ronaldo të qëndronte në Real Madrid
Sot dhe zyrtarisht skuadra e Milanit e ka konfirmuar trajnerin e ri. Menaxheri i ri i Milanit, Stefano Pioli beson se do të bëjë një punë të shkëlqyeshme te kuqezinjtë, tani që është emëruar si shefi i klubit, përcjellë ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 16:21
Sot dhe zyrtarisht skuadra e Milanit e ka konfirmuar trajnerin e ri. Menaxheri i ri i Milanit, Stefano Pioli beson se do të bëjë një punë të shkëlqyeshme te kuqezinjtë, tani që është emëruar si shefi i klubit, përcjellë ...

“Familja ime është interiste, besimi im zikaltër”, trajneri i ri i Milanit xhindos tifozët!
Sikur të mos mjaftonte emërimi dhe shkarkimi i Giampaolos, mundësia e pashfrytëzuar për të marrë Luciano Spallettin, tashmë tifozët e Milanit duhet të durojnë edhe një tjetër trajner që me Interin ka shumë lidhje dhe, ...
GazetaTema | 08-Oct-2019 22:38
Sikur të mos mjaftonte emërimi dhe shkarkimi i Giampaolos, mundësia e pashfrytëzuar për të marrë Luciano Spallettin, tashmë tifozët e Milanit duhet të durojnë edhe një tjetër trajner që me Interin ka shumë lidhje dhe, ...

Milani prezantoi Piolin, si trajner i ri
Pas largimit të Marko Xhampaollos, drejtuesit e Milanit reguan shpejtë dhe plotësuan vendin e zbrazët të stafit teknik me trajnerin Stefan Pioli. Rezultatet e dobëta kohëve të fundit ishin bazë e mjaftueshme që ...
Alsat-M | 09-Oct-2019 16:14
Pas largimit të Marko Xhampaollos, drejtuesit e Milanit reguan shpejtë dhe plotësuan vendin e zbrazët të stafit teknik me trajnerin Stefan Pioli. Rezultatet e dobëta kohëve të fundit ishin bazë e mjaftueshme që ...

Fjalët e para të Piolit si trajner i Milanit: Vij me entuziazëm dhe pasion, kritikat janë stimul për mua
Trajneri i ri i Milanit, Stefano Pioli ka thënë se kritikat janë “një stimul shtesë” për të që të bëjë “gjëra të mëdha” dhe se ai do t’i përshtatet lojtarëve të Rossonerëve. Pioli u konfirmua zyrtarisht si trajner i ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 16:01
Trajneri i ri i Milanit, Stefano Pioli ka thënë se kritikat janë “një stimul shtesë” për të që të bëjë “gjëra të mëdha” dhe se ai do t’i përshtatet lojtarëve të Rossonerëve. Pioli u konfirmua zyrtarisht si trajner i ...

Milan prezanton Stefano Pioli: Kritikat e tifozëve më motivojnë…
Edhe më parë nuk kishte dyshime, por tani është zyrtare. Stefano Pioli merr drejtimin e Milanit, duke zëvendësuar në pankinë Marco Giampaolo të shkarkuar nga detyra pas paraqitjeve zhgënjyese në shtatë javët e para të ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 15:01
Edhe më parë nuk kishte dyshime, por tani është zyrtare. Stefano Pioli merr drejtimin e Milanit, duke zëvendësuar në pankinë Marco Giampaolo të shkarkuar nga detyra pas paraqitjeve zhgënjyese në shtatë javët e para të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved