ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 17:14

Kim Kardashian pagëzon fëmijët në vend-origjinën e familjes së saj

Kim Kardashian pagëzon fëmijët në vend-origjinën e familjes së saj
Siç dihet, babai i Kim, Robert Kardashian (1944-2003) ishte me origjine armene, brezi i trete, nga rajoni i Karakale (sot: Merkezkarakale). Ne kete event, Kardashian kishte veshur nje fustan te ngushte bezhe. Pagezimi u ...
ikub.al | 08-Oct-2019 20:41
Siç dihet, babai i Kim, Robert Kardashian (1944-2003) ishte me origjine armene, brezi i trete, nga rajoni i Karakale (sot: Merkezkarakale). Ne kete event, Kardashian kishte veshur nje fustan te ngushte bezhe. Pagezimi u ...

Pas largimit nga Klan, Ermal Mamaqi po bën gati hakmarrjen?
Por duket se largimi nga Klan dhe zevendesimi i tij dhe show-t te tij me Klanfornian e Marines dhe Turjanit, nuk eshte kaperdire lehte nga ai qe duket se ka nisur revanshin, promovimin e Portokallise, show-n tjeter qe ...
ikub.al | 08-Oct-2019 20:27
Por duket se largimi nga Klan dhe zevendesimi i tij dhe show-t te tij me Klanfornian e Marines dhe Turjanit, nuk eshte kaperdire lehte nga ai qe duket se ka nisur revanshin, promovimin e Portokallise, show-n tjeter qe ...

Albumi i Dua Lipës shpallet më i suksesshmi
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme në botë. Këngëtarja me origjinë shqiptare arriti shifrën e 100 milionë klikimeve më këngën “New Rules” dhe renditjes në vend të parë të “Offical UK Top Charts”, ajo ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 11:39
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme në botë. Këngëtarja me origjinë shqiptare arriti shifrën e 100 milionë klikimeve më këngën “New Rules” dhe renditjes në vend të parë të “Offical UK Top Charts”, ajo ...

Fjolla Morina thotë se “don vetura të shtrenjta e jo lule” në këngën e saj të re
Këngëtarja Fjolla Morina është në përgatitje e sipër të një projekti i ri muzikor. Me gjasë kënga e re do të titullohet “Lulja”, ngase kështu ka bërë të ditur këngëtarja në një video të publikuar në InstaStory, ku ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 15:17
Këngëtarja Fjolla Morina është në përgatitje e sipër të një projekti i ri muzikor. Me gjasë kënga e re do të titullohet “Lulja”, ngase kështu ka bërë të ditur këngëtarja në një video të publikuar në InstaStory, ku ...

E veshur me ngjyrat e ylberit, Eliza Hoxha: Jeto një jetë shumëngjyrëshe, ia vlen
Këngëtarja dhe arkitektja e njohur, Eliza Hoxha, tashmë edhe politikane, është një personazh mjaft i ndjekur nga rrjetet sociale. Në të shumtën e rasteve, ajo i përdor ato për të promovuar punën e saj, për të shprehur ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 14:57
Këngëtarja dhe arkitektja e njohur, Eliza Hoxha, tashmë edhe politikane, është një personazh mjaft i ndjekur nga rrjetet sociale. Në të shumtën e rasteve, ajo i përdor ato për të promovuar punën e saj, për të shprehur ...

Dafina Zeqiri transformohet sërish
Këngëtarja Dafina Zeqiri, përveç këngëve të shumta, këtë vit ka bërë bujë edhe me ndryshimet e saj drastike në pamje. Së fundmi, ajo publikoi një fotografi në InstaStory, ku tregonte ndryshimin e ri në pamje. Përveç ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 14:25
Këngëtarja Dafina Zeqiri, përveç këngëve të shumta, këtë vit ka bërë bujë edhe me ndryshimet e saj drastike në pamje. Së fundmi, ajo publikoi një fotografi në InstaStory, ku tregonte ndryshimin e ri në pamje. Përveç ...

Pas suksesit të “Zemër”, Dhurata Dora më gati së kurrë për ‘bombën’ e rradhës!
Kjo verë për Dhurata Dorën ka qenë e tej mbushur me projekte muzikore. Ajo ka korrur sukses me të gjitha produksionet që ka bërë, por këtë sukses që ka arritur së fundmi, nuk e kishte përjetuar më parë. Të gjithë jemi ...
VizionPlus | 08-Oct-2019 23:02
Kjo verë për Dhurata Dorën ka qenë e tej mbushur me projekte muzikore. Ajo ka korrur sukses me të gjitha produksionet që ka bërë, por këtë sukses që ka arritur së fundmi, nuk e kishte përjetuar më parë. Të gjithë jemi ...

Skenaristi i “SHPK Nazi”, Ard Islami kërcënohet me jetë
Skenaristi i njohur i serialeve “SHPK Nazi” dhe “O Sa Mirë”, Ard Islami, ka marrë së fundmi një mesazh jo fort të këndshëm në Instagram. Një ndjekës i ka shkruar skenaristit gjilanas, me kërcënime me jetë pasi sipas ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 12:15
Skenaristi i njohur i serialeve “SHPK Nazi” dhe “O Sa Mirë”, Ard Islami, ka marrë së fundmi një mesazh jo fort të këndshëm në Instagram. Një ndjekës i ka shkruar skenaristit gjilanas, me kërcënime me jetë pasi sipas ...

Enca nuk pëlqen ndryshimet e reja të Instagramit, pasi nuk do të mund të shohë aktivitetin e të tjerëve
Rrjeti i famshëm social Instagram, ka larguar së fundmi opcionin “Following Activity”, i cili mundësonte të shihte se çfarë të tjerët bëjnë – cilat postime i pëlqejnë, cilat i komentojnë dhe kë ndjekin. Ky opcion ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 11:47
Rrjeti i famshëm social Instagram, ka larguar së fundmi opcionin “Following Activity”, i cili mundësonte të shihte se çfarë të tjerët bëjnë – cilat postime i pëlqejnë, cilat i komentojnë dhe kë ndjekin. Ky opcion ...

Linda Halimi provokon duke bërë “twerk” në palestër
Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, është rikthyer në trevat shqiptare pas një kohe të gjatë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo ndodhet këtu për festivalin “Kënga Magjike”, pasi ka vendosur sivjet të ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 10:55
Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, është rikthyer në trevat shqiptare pas një kohe të gjatë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo ndodhet këtu për festivalin “Kënga Magjike”, pasi ka vendosur sivjet të ...

Albumi i Dua Lipës më i suksesshmi në Spotify
Sukseset e këngëtares së njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa duket se nuk kanë fund. Pasi arriti shifrën e 100 milionë klikimeve më këngën “New Rules” dhe renditjes në vend të parë të “Offical UK Top Charts”, ajo ...
Lapsi | 09-Oct-2019 13:44
Sukseset e këngëtares së njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa duket se nuk kanë fund. Pasi arriti shifrën e 100 milionë klikimeve më këngën “New Rules” dhe renditjes në vend të parë të “Offical UK Top Charts”, ajo ...

Pas shkurorëzimit, Verratti konfirmon romancën e re
Futbollisti italian, Marco Verratti, duket se e ka konfirmuar lidhjen e re me bukuroshen Jessica Aidi, pas shkurorëzimit nga ish-bashkëshortja e tij, Laura Zazza. 26-vjeçari ka pozuar për fotoreporterët i shoqëruar nga ...
Telegrafi | 08-Oct-2019 23:50
Futbollisti italian, Marco Verratti, duket se e ka konfirmuar lidhjen e re me bukuroshen Jessica Aidi, pas shkurorëzimit nga ish-bashkëshortja e tij, Laura Zazza. 26-vjeçari ka pozuar për fotoreporterët i shoqëruar nga ...

Spotify e shpall albumin e Duas si albumi më i suksesshëm i gjitha kohërave nga artistet
Ka shënuar një sukses të ri. Këngëtarja Dua Lipa ka arritur që të merr një tjetër çmim shumë me rëndësi në karrierën e saj si këngëtare, shkruan Syri Kosova. Spotify, një nga platformat më të ndjekura muzikore, albumin ...
Telegraf | 08-Oct-2019 19:14
Ka shënuar një sukses të ri. Këngëtarja Dua Lipa ka arritur që të merr një tjetër çmim shumë me rëndësi në karrierën e saj si këngëtare, shkruan Syri Kosova. Spotify, një nga platformat më të ndjekura muzikore, albumin ...

Pas dasmës, Justin Bieber dhe Hailey publikojnë fotografi provokuese vetëm në të brendshme
Këngëtari i njohur me famë botërore, Justin Bieber, ka kurorëzuar së fundmi dashurinë e tij me martesë, me bukuroshen Hailey Baldwin. Çifti u martuan në një dasmë përrallore, ku nuk munguan edhe shumë të ftuar ...
Telegrafi | 08-Oct-2019 23:13
Këngëtari i njohur me famë botërore, Justin Bieber, ka kurorëzuar së fundmi dashurinë e tij me martesë, me bukuroshen Hailey Baldwin. Çifti u martuan në një dasmë përrallore, ku nuk munguan edhe shumë të ftuar ...

Ajola Xoxa publikon foto familjare me bashkëshortin dhe djalin: Dashuria jonë përgjithmonë
Ajo është bërë nënë prej pak kohësh dhe në rrjetet sociale Ajola Xoxa publikon shpesh herë foto personale dhe të djalit të saj. Këtë herë bashkëshortja e kryetarit të bashkisë Erion Veliaj ka publikuar një foto ku ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 15:18
Ajo është bërë nënë prej pak kohësh dhe në rrjetet sociale Ajola Xoxa publikon shpesh herë foto personale dhe të djalit të saj. Këtë herë bashkëshortja e kryetarit të bashkisë Erion Veliaj ka publikuar një foto ku ...

Paraqitjet presidenciale të Lumnije Thaçit – stilistja Vjollca Llapashtica tregon se a është e vështirë të punosh me Zonjën e Parë
Zonja e Parë e Kosovës, Lumnije Thaçi, megjithëse e heshtur në shumicën e kohës para kamerës, ajo nuk qëndron larg mediave kur është në krah të bashkëshortit të saj, Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi. Në paraqitjet e ...
Telegrafi | 08-Oct-2019 22:21
Zonja e Parë e Kosovës, Lumnije Thaçi, megjithëse e heshtur në shumicën e kohës para kamerës, ajo nuk qëndron larg mediave kur është në krah të bashkëshortit të saj, Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi. Në paraqitjet e ...

Paralajmërimi i Artan Lames: Së shpejti do ia dëgjoni këngën edhe Sarandës
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame ka komentuar dorëheqjet e njëpasnjëshme në Vlorë, ku sipas tij është një tregues i qartë se sot paligjshmërinë nuk e mbron askush. Nga Elbasani, pyetjes së bërë nga ...
Saranda Web | 09-Oct-2019 16:35
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame ka komentuar dorëheqjet e njëpasnjëshme në Vlorë, ku sipas tij është një tregues i qartë se sot paligjshmërinë nuk e mbron askush. Nga Elbasani, pyetjes së bërë nga ...

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta
Ka disa ditë që Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë udhëtuar drejt Plavës, nga ku dhe këngëtarja publikonte fotografi të ndryshme, shkruan GazetaBlic. Ndërsa ditën e sotme ajo ka publikuar dhe një fotografi me nënën, duke ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 16:31
Ka disa ditë që Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë udhëtuar drejt Plavës, nga ku dhe këngëtarja publikonte fotografi të ndryshme, shkruan GazetaBlic. Ndërsa ditën e sotme ajo ka publikuar dhe një fotografi me nënën, duke ...

Pasi Justin Bieber poston fotot e dasmës, Selena Gomez reagon e mërzitur
Shumë media e burime janë shprehur se Selena Gomez po e kalon shumë mirë dhe nuk e ndjen më mungesën e Justin Bieber, madje disa media të huaja kanë shkruar se ajo është më mirë pa të. Mirëpo, menjëherë sa këngëtari ...
Politiko | 09-Oct-2019 15:41
Shumë media e burime janë shprehur se Selena Gomez po e kalon shumë mirë dhe nuk e ndjen më mungesën e Justin Bieber, madje disa media të huaja kanë shkruar se ajo është më mirë pa të. Mirëpo, menjëherë sa këngëtari ...

Selena Gomez shfaqet pa grim, ky është reagimi i adhuruesve
Selena Gomez si duket e ka marr aprovimin e adhuruesve të saj se duket më bukur pa grim se me të. Aktorja 26 vjeçarja është personi i katërt më i ndjekuri në Instagram dhe foto e fundi që ka publikuar është bërë ...
Arbresh | 09-Oct-2019 15:37
Selena Gomez si duket e ka marr aprovimin e adhuruesve të saj se duket më bukur pa grim se me të. Aktorja 26 vjeçarja është personi i katërt më i ndjekuri në Instagram dhe foto e fundi që ka publikuar është bërë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved