ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 17:22

Kosovë/ KQZ vendos, rinumrim në 313 vendvotime

Kosovë/ KQZ vendos, rinumrim në 313 vendvotime
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve gjatë mbledhjes së mbajtur sot ka vendosur sot që të rinumërohen 313 vendvotime.
Top Channel | 09-Oct-2019 17:19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve gjatë mbledhjes së mbajtur sot ka vendosur sot që të rinumërohen 313 vendvotime.

Kërkohet të rinumërohen 303 vendvotime
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve gjatë mbledhjes së mbajtur sot ka vendosur sot që të rinumërohen 303 vendvotime. Në mbledhje u tha se 10 vendvotime do të rinumërohen pasi sipas Qendrës për Numërimin e Rezultateve (QNR) ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 17:13
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve gjatë mbledhjes së mbajtur sot ka vendosur sot që të rinumërohen 303 vendvotime. Në mbledhje u tha se 10 vendvotime do të rinumërohen pasi sipas Qendrës për Numërimin e Rezultateve (QNR) ...

KQZ vendos të rinumërohen kutitë e 303 vendvotimeve
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që të rinumërohen kutitë e 303 vendvotimeve. Këtë vendim KQZ-ja e mori pas rekomandimit të Qendrës për Numërin e Rezultateve. Gazetarja e ABC News në Prishtinë Blerta Dalloshi ...
ABCNews | 09-Oct-2019 17:09
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që të rinumërohen kutitë e 303 vendvotimeve. Këtë vendim KQZ-ja e mori pas rekomandimit të Qendrës për Numërin e Rezultateve. Gazetarja e ABC News në Prishtinë Blerta Dalloshi ...

Daka: Do të jepet raporte dy herë në ditë sa i përket punës në QNR
Kryetarja e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka në fund të mbledhjes ka dhënë një njoftim për media sa i përket punës në Qendrën e Numërimit të Votave, shkruan arbresh.info. “Zëdhënësi do të japë raporte dy ...
Medial | 09-Oct-2019 17:19
Kryetarja e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka në fund të mbledhjes ka dhënë një njoftim për media sa i përket punës në Qendrën e Numërimit të Votave, shkruan arbresh.info. “Zëdhënësi do të japë raporte dy ...

Zgjedhjet në Kosovë, KQZ vendos rinumërimin e votave në 303 kuti
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë ka marrë vendim sot që të rinumërohen votat në 303 kuti, raporton zeri.info. Kjo pasi, siç është thënë në mbledhjen e sotme, ka pasur disa probleme teknike sa i përket vendosjes ...
Lexo | 09-Oct-2019 17:14
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë ka marrë vendim sot që të rinumërohen votat në 303 kuti, raporton zeri.info. Kjo pasi, siç është thënë në mbledhjen e sotme, ka pasur disa probleme teknike sa i përket vendosjes ...

Daka: Do të jepen raporte dy herë në ditë sa i përket punës në QNR
Kryetarja e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka në fund të mbledhjes ka dhënë një njoftim për media sa i përket punës në Qendrën e Numërimit të Votave, shkruan . “E kam një njoftim për media që zëdhënësi do të ...
Arbresh | 09-Oct-2019 17:13
Kryetarja e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka në fund të mbledhjes ka dhënë një njoftim për media sa i përket punës në Qendrën e Numërimit të Votave, shkruan . “E kam një njoftim për media që zëdhënësi do të ...

KQZ vendos për rinumërimin e më shumë se 300 vendvotimeve
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur për rinumërimin e 303 vendvotimeve, bazuar në rekomandimin e Qendrës së Numërimit dhe Rezultateve. “S’po flitet për manipulim, por për një gabim teknik që ka ndodhur, për shkak ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 17:10
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur për rinumërimin e 303 vendvotimeve, bazuar në rekomandimin e Qendrës së Numërimit dhe Rezultateve. “S’po flitet për manipulim, por për një gabim teknik që ka ndodhur, për shkak ...

KQZ vendos që të rinumërohen më shumë se 300 vendvotime
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve gjatë mbledhjes së mbajtur sot ka vendosur sot që të rinumërohen 313 vendvotime. 10 vendvotime do të rinumërohen pasi sipas Qendrës për Numërimin e Rezultateve (QNR) këto vendvotime nuk ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 17:07
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve gjatë mbledhjes së mbajtur sot ka vendosur sot që të rinumërohen 313 vendvotime. 10 vendvotime do të rinumërohen pasi sipas Qendrës për Numërimin e Rezultateve (QNR) këto vendvotime nuk ...

Më shumë se 300 vendvotime shkojnë në rinumërim
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka votuar që 303 vendvotime të shkojnë në rinumërim. Ky vendim i mor pas rekomandimit të koordinatorit të Qendrës së Numërimit të Votave, raporton arbresh.info. Koordinatori i ...
Medial | 09-Oct-2019 17:06
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka votuar që 303 vendvotime të shkojnë në rinumërim. Ky vendim i mor pas rekomandimit të koordinatorit të Qendrës së Numërimit të Votave, raporton arbresh.info. Koordinatori i ...

Do të rinumërohen më shumë se 300 vendvotimeve në Kosovë
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka vendosur për rinumërimin e 303 vendvotimeve, bazuar në rekomandimin e Qendrës së Numërimit dhe Rezultateve, transmeton Koha.net “S’po flitet për manipulim, por për një gabim ...
Portalb | 09-Oct-2019 17:03
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka vendosur për rinumërimin e 303 vendvotimeve, bazuar në rekomandimin e Qendrës së Numërimit dhe Rezultateve, transmeton Koha.net “S’po flitet për manipulim, por për një gabim ...

KQZ: 303 vendvotime shkojnë në rinumërim
“Formularët janë shtypur gabimisht, i kujt është faji do të zbulohet gjatë ditës së ardhshme, dhe do të dihet pse ka ardhë deri tek shtypja e gabueshme. Sekretariati është përgjegjës për shpërndarjen e formularit në të ...
AlbInfo | 09-Oct-2019 17:00
“Formularët janë shtypur gabimisht, i kujt është faji do të zbulohet gjatë ditës së ardhshme, dhe do të dihet pse ka ardhë deri tek shtypja e gabueshme. Sekretariati është përgjegjës për shpërndarjen e formularit në të ...

Vendos KQZ: 303 vendvotime shkojnë në rinumërim
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mënyrë unanime ka vendosur që të miratojë rekomandimin e Qendrës së Rinumërimit që të rinumërohen 303 vendvotime në të cilat ka pasur gabime teknike në formularët në të cilët janë ...
InFokusi | 09-Oct-2019 17:00
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mënyrë unanime ka vendosur që të miratojë rekomandimin e Qendrës së Rinumërimit që të rinumërohen 303 vendvotime në të cilat ka pasur gabime teknike në formularët në të cilët janë ...

Vendos KQZ: 303 vendvotime shkojnë në rinumërim
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mënyrë unanime ka vendosur që të miratojë rekomandimin e Qendrës së Rinumërimit që të rinumërohen 303 vendvotime në të cilat ka pasur gabime teknike në formularët në të cilët janë ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 16:56
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mënyrë unanime ka vendosur që të miratojë rekomandimin e Qendrës së Rinumërimit që të rinumërohen 303 vendvotime në të cilat ka pasur gabime teknike në formularët në të cilët janë ...

Më shumë se 300 vendvotime shkojnë në rinumërim
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka votuar që 303 vendvotime të shkojnë në rinumërim. Ky vendim i mor pas rekomandimit të koordinatorit të Qendrës së Numërimit të Votave, raporton . Koordinatori i Qendrës së ...
Arbresh | 09-Oct-2019 16:52
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka votuar që 303 vendvotime të shkojnë në rinumërim. Ky vendim i mor pas rekomandimit të koordinatorit të Qendrës së Numërimit të Votave, raporton . Koordinatori i Qendrës së ...

KQZ vendos për rinumërimin e dhjetë qendrave të votimit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur për rinumërimin e dhjetë vendvotimeve në tërësi. Burim Ahmetaj nga Qendra e Numërimit dhe Rezultateve ka thënë se pas vendosjes në karantinë të këtyre kutive dhe shqyrtimit të ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 16:52
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur për rinumërimin e dhjetë vendvotimeve në tërësi. Burim Ahmetaj nga Qendra e Numërimit dhe Rezultateve ka thënë se pas vendosjes në karantinë të këtyre kutive dhe shqyrtimit të ...

KQZ vendos për rinumërim të votave në 303 vendvotime
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka marrë vendim sot që të rinumërohen votat në 303 vendvotime, raporton zeri.info. Kjo pasi, siç është thënë në mbledhjen e sotme, ka pasur disa probleme teknike sa iu përket ...
Zeri | 09-Oct-2019 16:52
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka marrë vendim sot që të rinumërohen votat në 303 vendvotime, raporton zeri.info. Kjo pasi, siç është thënë në mbledhjen e sotme, ka pasur disa probleme teknike sa iu përket ...

Vendos KQZ: 303 vendvotime shkojnë në rinumërim
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mënyrë unanime ka vendosur që të miratojë rekomandimin e Qendrës së Rinumërimit që të rinumërohen 303 vendvotime në të cilat ka pasur gabime teknike në formularët në të cilët janë ...
Gazeta Monitor | 09-Oct-2019 16:52
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mënyrë unanime ka vendosur që të miratojë rekomandimin e Qendrës së Rinumërimit që të rinumërohen 303 vendvotime në të cilat ka pasur gabime teknike në formularët në të cilët janë ...

Vendos KQZ: 303 vendvotime shkojnë në rinumërim
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mënyrë unanime ka vendosur që të miratojë rekomandimin e Qendrës së Rinumërimit që të rinumërohen 303 vendvotime në të cilat ka pasur gabime teknike në formularët në të cilët janë ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 16:48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mënyrë unanime ka vendosur që të miratojë rekomandimin e Qendrës së Rinumërimit që të rinumërohen 303 vendvotime në të cilat ka pasur gabime teknike në formularët në të cilët janë ...

QNR rekomandoi rinumërim në 300 vendvotime, VV kërkon informacione shtesë
Në mbledhjen e radhës të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve po diskutohet lidhur me rekomandimin e QNR-së për shkuarjen në rinumërim të 300 vendvotimeve. E përfaqësuesi i Lëvizjes Vetëvendosje në KQZ, Adnan Rrustemi ka ...
Arbresh | 09-Oct-2019 16:44
Në mbledhjen e radhës të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve po diskutohet lidhur me rekomandimin e QNR-së për shkuarjen në rinumërim të 300 vendvotimeve. E përfaqësuesi i Lëvizjes Vetëvendosje në KQZ, Adnan Rrustemi ka ...

KQZ-ja merr vendimin për rinumërim të votave në disa vendvotime
Komisioni Qëndrorë Zgjedhorë gjatë ditës së sotme ka mbajtur mbledhjen e radhës. Koordinatori i qendrës të numërimit dhe rezultateve (QNR) Burim Ahmeti, tha se sipas raportit të karantinës së QNR duhet të ketë rinumërim ...
InFokusi | 09-Oct-2019 16:41
Komisioni Qëndrorë Zgjedhorë gjatë ditës së sotme ka mbajtur mbledhjen e radhës. Koordinatori i qendrës të numërimit dhe rezultateve (QNR) Burim Ahmeti, tha se sipas raportit të karantinës së QNR duhet të ketë rinumërim ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved