ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 11:33

VIDEO/ Policia nuk lejon Crvena Zvezdën të hyjë në Kosovë, i detyron të kthehen andej nga erdhën

VIDEO/ Policia nuk lejon Crvena Zvezdën të hyjë në Kosovë, i detyron të kthehen andej nga erdhën
Policia e Kosovës ka marrë vendimin që autobusi me futbollistët e Crvena Zvezdës, të mos lejohet të futet në territorin kosovar.Poli Klubi serb ishte nisur drejt Zveçanit për të luajtur me Trepçën nga Mitrovica Veriore, ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 14:45
Policia e Kosovës ka marrë vendimin që autobusi me futbollistët e Crvena Zvezdës, të mos lejohet të futet në territorin kosovar.Poli Klubi serb ishte nisur drejt Zveçanit për të luajtur me Trepçën nga Mitrovica Veriore, ...

VIDEO/ Ja si policia e Kosovës ndaloi hyrjen në kufi të skuadrës serbe
Ashtu siç kishte njoftuar më parë, policia e Kosovës nuk ka ndaluar hyrjen në territorin e saj të skuadrës së Crvena Zvezda. Pavarësisht se vizita e saj për të zhvilluar ndeshjen e Kupës së Serbisë kundër ekipit ilegal ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 13:55
Ashtu siç kishte njoftuar më parë, policia e Kosovës nuk ka ndaluar hyrjen në territorin e saj të skuadrës së Crvena Zvezda. Pavarësisht se vizita e saj për të zhvilluar ndeshjen e Kupës së Serbisë kundër ekipit ilegal ...

VIDEO/ “Mirëserdhët” dhe“Mirupafshim”, Policia nuk lejon ekipin “Crvena Zvezda” të hyjë në Kosovë
Policia e Kosovës ka dhënë urdhër të mos lejohet futja e autobusit me futbollistët e klubit të futbollit Crvena Zveda, i cili ka arritur të mërkurën në vendkalimin kufitar Jarinjë në veri të Kosovës. Lojtarët ishin ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 14:10
Policia e Kosovës ka dhënë urdhër të mos lejohet futja e autobusit me futbollistët e klubit të futbollit Crvena Zveda, i cili ka arritur të mërkurën në vendkalimin kufitar Jarinjë në veri të Kosovës. Lojtarët ishin ...

Momenti kur polici i Kosovës e kthen mbrapa drejtorin e Crvena Zvezdas: Është urdhër i Qeverisë së Kosovës, nuk mund të hyni
Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdas, Zvezdan Terzic teksa kthehet mbrapa nga një polic i Kosovës në pikën e kufitare në Jarinje. Crvena Zvezda ishte nisur në ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 15:58
Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdas, Zvezdan Terzic teksa kthehet mbrapa nga një polic i Kosovës në pikën e kufitare në Jarinje. Crvena Zvezda ishte nisur në ...

Crvena Zvezda dhe tifozët serb nuk lejohen të futen në Kosovë
Policia e Kosovës ka dhënë urdhër për moslejim të hyrjes së autobusit me futbollistët e klubit të futbollit Crvena Zvezda i cili arriti të mërkurën ne mesdite në vendkalimin kufitar Jarinjë në veri të Kosovës. Lojtarët ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 13:28
Policia e Kosovës ka dhënë urdhër për moslejim të hyrjes së autobusit me futbollistët e klubit të futbollit Crvena Zvezda i cili arriti të mërkurën ne mesdite në vendkalimin kufitar Jarinjë në veri të Kosovës. Lojtarët ...

FOTO/ “Plan i fëlliqur i shqiptarëve kundër nesh”: Mediat serbe me tërbim ndaj Kosovës
Mediat serbe kanë reaguar ashpër ndaj vendimit të Federatës së Futbollit të Kosovës për të mos lejuar zhvillimin e ndeshjes mes ekipit serb të Trepçës në Mitrovicë dhe ekipit të Crvna Zvezdës. Pasi nuk dha leje për ...
ABCNews | 09-Oct-2019 14:57
Mediat serbe kanë reaguar ashpër ndaj vendimit të Federatës së Futbollit të Kosovës për të mos lejuar zhvillimin e ndeshjes mes ekipit serb të Trepçës në Mitrovicë dhe ekipit të Crvna Zvezdës. Pasi nuk dha leje për ...

Autoritetet nuk lejuan ekipin e futbollit nga Beogradi të luajë në Kosovë
Autoritetet në Kosovë i ndaluan hyrjen në territorin e vendit klubit të futbollit nga Beogradi, “Cërvena Zvezva” (Ylli i Kuq) për të luajtur një ndeshje futbolli me një ekip lokal serb në veriun e Kosovës me emrin ...
Zeri Amerikes | 09-Oct-2019 16:36
Autoritetet në Kosovë i ndaluan hyrjen në territorin e vendit klubit të futbollit nga Beogradi, “Cërvena Zvezva” (Ylli i Kuq) për të luajtur një ndeshje futbolli me një ekip lokal serb në veriun e Kosovës me emrin ...

Policia e Kosovës ndalon hyrjen në Mitrovicë të Crvena Zvezdës (VIDEO)
Ajo që pritej tashmë ka ndodhur. Policia Kosovare nuk ka lejuar skuadrën të Crvena Zvezdës të hyjë në terrotorin kosovar për t’u ndeshur me skuadrën amatore serbe Trepça ilegale. Në pikën e kalimit kufitar Jarinjë, ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 16:24
Ajo që pritej tashmë ka ndodhur. Policia Kosovare nuk ka lejuar skuadrën të Crvena Zvezdës të hyjë në terrotorin kosovar për t’u ndeshur me skuadrën amatore serbe Trepça ilegale. Në pikën e kalimit kufitar Jarinjë, ...

Federata e Serbisë reagon për ndeshjen Trepça – Crvena Zvezda Federata e Futbollit e Serbisë ka bërë të ditur se ndeshja mes Trepçës dhe Crvena Zvezdës, që dështoi sot për shkak të ndërhyrjes së Policisë së Kosovës, do të...
Federata e Futbollit e Serbisë ka bërë të ditur se ndeshja mes Trepçës dhe Crvena Zvezdës, që dështoi sot për shkak të ndërhyrjes së Policisë së Kosovës, do të zhvillohet nesër në orën 15:00 në Stara Pazovë. Pasi që ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 16:15
Federata e Futbollit e Serbisë ka bërë të ditur se ndeshja mes Trepçës dhe Crvena Zvezdës, që dështoi sot për shkak të ndërhyrjes së Policisë së Kosovës, do të zhvillohet nesër në orën 15:00 në Stara Pazovë. Pasi që ...

Federata e Serbisë reagon për ndeshjen Trepça – Crvena Zvezda
Federata e Futbollit e Serbisë ka bërë të ditur se ndeshja mes Trepçës dhe Crvena Zvezdës, që dështoi sot për shkak të ndërhyrjes së Policisë së Kosovës, do të zhvillohet nesër në orën 15:00 në Stara Pazovë. Pasi që ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 16:11
Federata e Futbollit e Serbisë ka bërë të ditur se ndeshja mes Trepçës dhe Crvena Zvezdës, që dështoi sot për shkak të ndërhyrjes së Policisë së Kosovës, do të zhvillohet nesër në orën 15:00 në Stara Pazovë. Pasi që ...

Polici i Kosovës, drejtorit të ekipit serb: Nuk mund të hyni në Kosovë
Policia e Kosovës tregoi forcën e saj duke mos e lënë ekipin serb, Crvena Zvezda të hyjë në Kosovë për ndeshjen e paraparë fillimisht të zhvillohet në Zveçan. Përfundimisht, ndeshja do të zhvillohet në territorin serb, ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 16:08
Policia e Kosovës tregoi forcën e saj duke mos e lënë ekipin serb, Crvena Zvezda të hyjë në Kosovë për ndeshjen e paraparë fillimisht të zhvillohet në Zveçan. Përfundimisht, ndeshja do të zhvillohet në territorin serb, ...

Kosova mbrapsht Crvena Zvezdën, reagojnë tifozët serb
Ashtu si pritej të ndodhte, policia kufitare e Kosovës ka ndaluar autobusin me delegacionin e Crvena Zvezda që po hynte në territorin kosovar teksa do të luante ndeshjen me ekipin ilegal Trepca në Zveçan. Vetë faqja e ...
Alsat-M | 09-Oct-2019 16:08
Ashtu si pritej të ndodhte, policia kufitare e Kosovës ka ndaluar autobusin me delegacionin e Crvena Zvezda që po hynte në territorin kosovar teksa do të luante ndeshjen me ekipin ilegal Trepca në Zveçan. Vetë faqja e ...

Nga Crvena Zvezda thonë se kishte urdhër që policia speciale e Kosovës t’i arrestonte anëtarët e klubit tonë
Mediat serbe shkruajnë se sot kishte urdhër që njësia speciale e Policisë së Kosovës t’i arrestonte anëtarët e delegacionit të Crvena Zvezdës në rast se do të shfaqej ndonjë problem ndërkohë Mediat serbe vazhdojnë të ...
AlbInfo | 09-Oct-2019 16:01
Mediat serbe shkruajnë se sot kishte urdhër që njësia speciale e Policisë së Kosovës t’i arrestonte anëtarët e delegacionit të Crvena Zvezdës në rast se do të shfaqej ndonjë problem ndërkohë Mediat serbe vazhdojnë të ...

Presidenti i Crvena Zvezda reagon ashper pas ngjarjes ne Jarinje, i quan shqiptaret te pacivilizuar
Delegacioni i Crvena Zvezdës së bashku me gazetarët serbë nuk kishin leje për të hyrë në Kosovë, aty ku supozohej të luhej ndeshja e Kupës së Serbisë mes ‘Trepçës’ dhe Crvena Zvezdës. Në lidhje me atë......
Zeri | 09-Oct-2019 15:54
Delegacioni i Crvena Zvezdës së bashku me gazetarët serbë nuk kishin leje për të hyrë në Kosovë, aty ku supozohej të luhej ndeshja e Kupës së Serbisë mes ‘Trepçës’ dhe Crvena Zvezdës. Në lidhje me atë......

Drejtori i Crvena Zvezdas, Terzic: Vendimi u mor nga Qeveria e Kosovës, fitore diplomatike për Serbinë
Delegacioni i Crvena Zvezdas, i udhëhequr nga Zvezdan Terzic, nuk u lejuan të hyjnë në Kosovës në vendkalimin në Jarinje dhe kjo sipas tij ishte një vendim që u mor nga Qeveria e Kosovës dhe është fitore për Serbinë. ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 13:55
Delegacioni i Crvena Zvezdas, i udhëhequr nga Zvezdan Terzic, nuk u lejuan të hyjnë në Kosovës në vendkalimin në Jarinje dhe kjo sipas tij ishte një vendim që u mor nga Qeveria e Kosovës dhe është fitore për Serbinë. ...

Momenti kur policia e Kosovës kthen mbrapa Crvena Zvezdan
Policia e Kosovës nuk ka lejuar futjen e klubit serb, Crvena Zvezda, në territorin e Kosovës. Crvena Zvezda ishte nisur në drejtim të Kosovës për të tentuar hyrjen brenda territorit tonë për të zhvilluar ndeshjen ndaj ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 15:48
Policia e Kosovës nuk ka lejuar futjen e klubit serb, Crvena Zvezda, në territorin e Kosovës. Crvena Zvezda ishte nisur në drejtim të Kosovës për të tentuar hyrjen brenda territorit tonë për të zhvilluar ndeshjen ndaj ...

FFK-ja i përgjigjet Gjuriqit, që tha se Kosova duhet të “fluturojë” nga UEFA e FIFA Kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, e ka cilësuar deklaratën e shefit të Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriqit, qesharake, duke s
Kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, e ka cilësuar deklaratën e shefit të Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriqit, qesharake, duke shtuar se FFK-ja është e barbartë me Federata si ajo e ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 15:42
Kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, e ka cilësuar deklaratën e shefit të Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriqit, qesharake, duke shtuar se FFK-ja është e barbartë me Federata si ajo e ...

FFK-ja i përgjigjet Gjuriqit, që tha se Kosova duhet të “fluturojë” nga UEFA e FIFA
Kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, e ka cilësuar deklaratën e shefit të Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriqit, qesharake, duke shtuar se FFK-ja është e barbartë me Federata si ajo e ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 15:37
Kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, e ka cilësuar deklaratën e shefit të Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriqit, qesharake, duke shtuar se FFK-ja është e barbartë me Federata si ajo e ...

S’ka ndeshje në Kosovë, Zvezda me bishtin ndër këmbë kthehet në Beograd (Video)
Policia e Kosovës bllokon lojtarët e Cërvena Zvezdës! Dorëzohet Serbia, bishtin ndër këmbë!! Nuk ka ndeshje në Kosovë. Mediat serbe supozojnë, se ndeshja mund të luhet nesër në Serbi, në Pazova mes Trepçës dhe Zvezdës. ...
Ina-Online | 09-Oct-2019 15:37
Policia e Kosovës bllokon lojtarët e Cërvena Zvezdës! Dorëzohet Serbia, bishtin ndër këmbë!! Nuk ka ndeshje në Kosovë. Mediat serbe supozojnë, se ndeshja mund të luhet nesër në Serbi, në Pazova mes Trepçës dhe Zvezdës. ...

Federata e Serbisë reagon për ndeshjen Trepça – Crvena Zvezda
Crvena Zvezda po planifikonte të luante ndeshjen e raundit të 1/16 në kuadër të Kupës së Serbisë kundër Trepçës ilegale në Zveçan. Por kjo ishte e pamundur pasi forcat policore të Kosovës bllokuan hyrjen e ekipit serb ...
Lajminet | 09-Oct-2019 15:33
Crvena Zvezda po planifikonte të luante ndeshjen e raundit të 1/16 në kuadër të Kupës së Serbisë kundër Trepçës ilegale në Zveçan. Por kjo ishte e pamundur pasi forcat policore të Kosovës bllokuan hyrjen e ekipit serb ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved