ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 12:41

Tërmeti, Meta propozon: specialistët e Energjisë Atomike, në Shqipëri për vlerësimin e dëmeve

Tërmeti, Meta propozon: specialistët e Energjisë Atomike, në Shqipëri për vlerësimin e dëmeve
Presidenti Meta ka përcjellë një tjetër mesazh të diskutueshëm në përmbajtje, duke propozuar që për vlerësimin e dëmeve nga tërmeti, në Shqipëri të vijë Agjencia Ndërkombëtare e Energjisë Atomike. “Në veçanti, vlerësimi ...
Tesheshi | 23-Sep-2019 18:19
Presidenti Meta ka përcjellë një tjetër mesazh të diskutueshëm në përmbajtje, duke propozuar që për vlerësimin e dëmeve nga tërmeti, në Shqipëri të vijë Agjencia Ndërkombëtare e Energjisë Atomike. “Në veçanti, vlerësimi ...

Presidenti Meta: Transparencë dhe përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave të tërmetit
“Në veçanti, vlerësimi teknik i banesave, pallateve dhe godinave të dëmtuara është tepër i domosdoshëm për të ardhmen. Ndaj duke vlerësuar dhe solidaritetin e vendeve partnere dhe Bashkimit Europian, Presidenti Meta i ...
Medial | 23-Sep-2019 17:50
“Në veçanti, vlerësimi teknik i banesave, pallateve dhe godinave të dëmtuara është tepër i domosdoshëm për të ardhmen. Ndaj duke vlerësuar dhe solidaritetin e vendeve partnere dhe Bashkimit Europian, Presidenti Meta i ...

Tërmetet/ Meta: Të ftojmë Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike
Presidenti i Republikës Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga aktorët institucionalë, politikë, shoqërorë dhe ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 16:48
Presidenti i Republikës Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga aktorët institucionalë, politikë, shoqërorë dhe ...

Tërmetet, Meta: Transparencë dhe përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave
Presidenti Ilir Meta pas situatës të tërmeteve që e tronditën Shqipërinë ka thënë se duhet ruajtur qetësia nga të gjithë. Meta ka deklaruar se transparenca dhe përgjegjshmëria maksimale për evidentimin e pasojave është ...
Klan Kosova | 23-Sep-2019 17:38
Presidenti Ilir Meta pas situatës të tërmeteve që e tronditën Shqipërinë ka thënë se duhet ruajtur qetësia nga të gjithë. Meta ka deklaruar se transparenca dhe përgjegjshmëria maksimale për evidentimin e pasojave është ...

Presidenti Meta: Transparencë dhe përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave të tërmetit
Presidenti Ilir Meta, pas situatës tërmeteve që tronditën vendin, thotë se duhet ruajtur qetësia nga të gjithë, ndërsa vë theksin në rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga ...
RTSH | 23-Sep-2019 17:36
Presidenti Ilir Meta, pas situatës tërmeteve që tronditën vendin, thotë se duhet ruajtur qetësia nga të gjithë, ndërsa vë theksin në rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga ...

Meta pas tërmeteve: Përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën vendin, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, për ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 16:52
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën vendin, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, për ...

Meta pas tërmeteve: Përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën vendin, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, për ...
Gazeta Observer | 23-Sep-2019 17:21
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën vendin, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, për ...

Meta pas tërmeteve: Përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën Shqipërinë, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa......
Zeri | 23-Sep-2019 17:12
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën Shqipërinë, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa......

Meta pas tërmeteve: Përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën Shqipërinë, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, ...
Alsat-M | 23-Sep-2019 17:03
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën Shqipërinë, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, ...

Meta pas tërmeteve: Të kontribuojmë pozitivitet dhe solidaritet, pa përjashtim!
Pas lëkundjeve të tërmeteve në Tiranë dhe Durrës dhe pas lajmit të rremë mbrëmjen e djeshme, Presidenti Ilir Meta ka bërë thirrje që të gjithë të kontribuojnë për pozitivitet dhe solidaritet, për normalizmin e situatës. ...
Dritare | 23-Sep-2019 17:03
Pas lëkundjeve të tërmeteve në Tiranë dhe Durrës dhe pas lajmit të rremë mbrëmjen e djeshme, Presidenti Ilir Meta ka bërë thirrje që të gjithë të kontribuojnë për pozitivitet dhe solidaritet, për normalizmin e situatës. ...

Meta do përgjegjësi në evidentimin e pasojave nga tërmetet
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën vendin, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, ...
EkonomiaOnline | 23-Sep-2019 16:52
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën vendin, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, ...

Meta apel qeverisë: Asistencë ndërkombëtare për vlerësimin e dëmtimeve
Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka kërkuar qeverisë të ftojë zyrtarisht Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike për të përcaktuar sigurinë dhe rezistencën e banesave, pallateve dhe godinave të dëmtuara nga ...
ABCNews | 23-Sep-2019 16:41
Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka kërkuar qeverisë të ftojë zyrtarisht Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike për të përcaktuar sigurinë dhe rezistencën e banesave, pallateve dhe godinave të dëmtuara nga ...

Tërmetet/ Meta: Të ftojmë Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Ato.mike
Presidenti i Republikës Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga aktorët institucionalë, politikë, shoqërorë dhe ...
Medial | 23-Sep-2019 16:48
Presidenti i Republikës Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga aktorët institucionalë, politikë, shoqërorë dhe ...

Meta pas tërmeteve: Transparencë dhe përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave
“Transparenca dhe përgjegjshmëria maksimale për evidentimin e pasojave është tepër e rëndësishme në këto momente”, thotë Meta. “Në veçanti, vlerësimi teknik i banesave, pallateve dhe godinave të dëmtuara është tepër i ...
Lajminet | 23-Sep-2019 16:34
“Transparenca dhe përgjegjshmëria maksimale për evidentimin e pasojave është tepër e rëndësishme në këto momente”, thotë Meta. “Në veçanti, vlerësimi teknik i banesave, pallateve dhe godinave të dëmtuara është tepër i ...

Meta pas tërmeteve: Përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën vendin, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, për ...
Kosova Press | 23-Sep-2019 16:31
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën vendin, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, për ...

Tërmetet/ Meta: Transparencë dhe përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave
Nisur nga situtata e krijuar në vend pas disa tërmeteve të fuqishme në dy ditët e fundit, të shoqëruar edhe nga lëkundje sizmike, presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ka kërkuar sot qeverisë që të ftojë Agjencinë ...
Lapsi | 23-Sep-2019 16:28
Nisur nga situtata e krijuar në vend pas disa tërmeteve të fuqishme në dy ditët e fundit, të shoqëruar edhe nga lëkundje sizmike, presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ka kërkuar sot qeverisë që të ftojë Agjencinë ...

Meta: Keqpërdorimi nga kushdo i situatës nuk është mënyra për t’u përballur me të
Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një deklaratë për shtyp ditën e hënë i ka kërkuar qytetarëve të ruajnë qetësinë dhe të solidarizohen, teksa bën thirrje për transparencë dhe përgjegjshmëri në evidentimin e pasojave ...
Gazeta Dita | 23-Sep-2019 16:28
Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një deklaratë për shtyp ditën e hënë i ka kërkuar qytetarëve të ruajnë qetësinë dhe të solidarizohen, teksa bën thirrje për transparencë dhe përgjegjshmëri në evidentimin e pasojave ...

Meta pas tërmeteve: Transparencë dhe përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave
Presidenti Ilir Meta pas situatës tërmeteve që tronditën vendin thotë se duhet ruajtur qetësia nga të gjithë, ndërsa vë theksin në rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga ...
Top Channel | 23-Sep-2019 16:21
Presidenti Ilir Meta pas situatës tërmeteve që tronditën vendin thotë se duhet ruajtur qetësia nga të gjithë, ndërsa vë theksin në rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga ...

Meta kërkesë qeverisë të ftojë Agjencinë e Energjisë Atomike për vlerësimin e banesave të prekura nga tërmeti
Presidenti Ilir Meta, përmes një deklarate për mediat i bën kërkesë qeverisë të ftojë zyrtarisht Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike, për të përcaktuar sigurinë dhe rezistencën e banesave, pallateve dhe ...
Politiko | 23-Sep-2019 16:28
Presidenti Ilir Meta, përmes një deklarate për mediat i bën kërkesë qeverisë të ftojë zyrtarisht Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike, për të përcaktuar sigurinë dhe rezistencën e banesave, pallateve dhe ...

Meta i kërkon qeverisë të ftojë në ndihmë Agjencinë Ndërkombëtare: Me rëndësi ruajtja e qetësisë
“Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga aktorët institucionalë, politikë, shoqërorë ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 16:28
“Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga aktorët institucionalë, politikë, shoqërorë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved