ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2019 11:07

VIDEO/ Stuhi e reshje shiu në Shqipërinë Qendrore e Veriore. Në 10 minuta 290 shkarkesa elektrike

VIDEO/ Stuhi e reshje shiu në Shqipërinë Qendrore e Veriore. Në 10 minuta 290 shkarkesa elektrike
Reshje të dendura shi e erë e fortë gjatë mbrëmjes në Tiranë e në qytete të tjera të vendit. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, SHMU njofton se në një pjesë të mirë të vendit kryesisht në Shqipërinë Qendrore e Veriore ka ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 20:34
Reshje të dendura shi e erë e fortë gjatë mbrëmjes në Tiranë e në qytete të tjera të vendit. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, SHMU njofton se në një pjesë të mirë të vendit kryesisht në Shqipërinë Qendrore e Veriore ka ...

VIDEO: Moti i keq mbërthen Tiranën, Durrësin e Lezhën, reshje intensive shiu
Shërbimi Metereologjik Ushtarak njofton më parë se në qytetin e Lezhës ka rënë sasia më e madhe e shiut në orët e pasdites së sotme. Ndërkohë që edhe Tirana është përfshirë nga reshje intensive shiu mbrëmjen e sotme. ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 20:33
Shërbimi Metereologjik Ushtarak njofton më parë se në qytetin e Lezhës ka rënë sasia më e madhe e shiut në orët e pasdites së sotme. Ndërkohë që edhe Tirana është përfshirë nga reshje intensive shiu mbrëmjen e sotme. ...

Natë me rrebeshe shiu, sinoptikania për ‘News24’: Shtrëngata në Tiranë, Durrës dhe Elbasan, ja sa do zgjasin
Sinoptikania Lajda Porja tha në një lidhje telefonike për “News24” se pasditja e sotme dhe mbrëmja, deri mëngjesin e të martës, do të shoqërohen nga rrebeshe shiu dhe stuhi ere. Sinoptikania Porja deklaroi se reshjet më ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 14:59
Sinoptikania Lajda Porja tha në një lidhje telefonike për “News24” se pasditja e sotme dhe mbrëmja, deri mëngjesin e të martës, do të shoqërohen nga rrebeshe shiu dhe stuhi ere. Sinoptikania Porja deklaroi se reshjet më ...

Pak minuta shi, përmbyten disa lagje në Lezhë
Disa lagje të qytetit të Lezhës janë përmbytur si pasojë e motit të keq në vend. Probleme pati lagjia Beslidhja ku banorët nuk mundën dotë të lëviznin pasi uji doli mbi sipërfaqe duke bllokuar hyrjet e pallateve. Po ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 17:08
Disa lagje të qytetit të Lezhës janë përmbytur si pasojë e motit të keq në vend. Probleme pati lagjia Beslidhja ku banorët nuk mundën dotë të lëviznin pasi uji doli mbi sipërfaqe duke bllokuar hyrjet e pallateve. Po ...

Moti: Ja zonat që preken nga shtrëngatat e shiut gjatë 24-orëve
mapo.al Tirana është përfshirë paraditen e sotme nga reshjet e shiut, ndërsa ato pritet të vazhdojnë edhe për 24 orët në vazhdim. Por jo vetëm Tirana, rreshje intensive shiu dhe rrebeshe do të ketë dhe në Shkodër, ...
Mapo | 23-Sep-2019 12:38
mapo.al Tirana është përfshirë paraditen e sotme nga reshjet e shiut, ndërsa ato pritet të vazhdojnë edhe për 24 orët në vazhdim. Por jo vetëm Tirana, rreshje intensive shiu dhe rrebeshe do të ketë dhe në Shkodër, ...

Rrebeshe shiu dhe stuhi, çfarë parashikohet të ndodhë pasditen e sotme në të gjithë vendin
Pasditja e sotme do të përfshihet nga një mot i ftohtë, me rrebeshe shiu dhe stuhi në mbarë vendin, duke paralajmëruar zyrtarisht ardhjen e stinës së vjeshtës. Ky është parashikimi më i fundit i “Meteoalb”, i cili ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 12:04
Pasditja e sotme do të përfshihet nga një mot i ftohtë, me rrebeshe shiu dhe stuhi në mbarë vendin, duke paralajmëruar zyrtarisht ardhjen e stinës së vjeshtës. Ky është parashikimi më i fundit i “Meteoalb”, i cili ...

I gjithë vendi përfshihet nga rrebeshe e stuhi, çfarë parashikojnë sinoptikanët për të gjithë javën
Sinoptikanët thonë se rrebeshe shiu dhe stuhi-afatshkurtra ere do të përfshijnë vendin tonë në orët e pasdites dhe deri mëngjesin e së martës. Kjo situate e motit, sipas Meteoalb, mbetet prezent deri në mesditën e ...
Telegraf | 23-Sep-2019 13:09
Sinoptikanët thonë se rrebeshe shiu dhe stuhi-afatshkurtra ere do të përfshijnë vendin tonë në orët e pasdites dhe deri mëngjesin e së martës. Kjo situate e motit, sipas Meteoalb, mbetet prezent deri në mesditën e ...

Parashikimi i motit për sot, 23 Shtator 2019
Temperaturat do te luhaten nga 10 grade Celsius ne 30 grade Celsius. Era do te fryje me shpejtesi 60 km/h ne drejtimin jugperendimor duke shkaktuar ne det dallgezim 6 balle.
ikub.al | 23-Sep-2019 09:30
Temperaturat do te luhaten nga 10 grade Celsius ne 30 grade Celsius. Era do te fryje me shpejtesi 60 km/h ne drejtimin jugperendimor duke shkaktuar ne det dallgezim 6 balle.

VIDEO/ Stuhi me shi, erë dhe rrufe godasin Tiranën
Mbrëmja e kësaj të henë ka sjellë stuhi me erë të fortë në pothuajse të gjithë vendin. Në Tiranë mbrëmjen e sotme ka pasur një ‘furtunë’ rrufesh. Pranë kryqëzimit të ’21 Dhjetorit’ raportohet edhe për një pemë të rënë ...
Lapsi | 23-Sep-2019 20:26
Mbrëmja e kësaj të henë ka sjellë stuhi me erë të fortë në pothuajse të gjithë vendin. Në Tiranë mbrëmjen e sotme ka pasur një ‘furtunë’ rrufesh. Pranë kryqëzimit të ’21 Dhjetorit’ raportohet edhe për një pemë të rënë ...

MeteoAlb: Stuhi dhe rrebeshe deri të mërkurën në mesditë
Thatësira e madhe e javëve të fundit I ka lënë vendin rrebesheve të shiut këtë të martë. MeteoAlb konfirmon se do të ketë rrebeshe dhe stuhi në të gjithë vendin thuajse për gati 24 orë. Situata do të zgjasë deri të ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 12:01
Thatësira e madhe e javëve të fundit I ka lënë vendin rrebesheve të shiut këtë të martë. MeteoAlb konfirmon se do të ketë rrebeshe dhe stuhi në të gjithë vendin thuajse për gati 24 orë. Situata do të zgjasë deri të ...

Kujdes! Natë me rrebeshe shiu dhe stuhi ere në Tiranë, Durrës dhe Elbasan
Pasditja e sotme dhe mbrëmja deri në mëngjesin e së martës do të shoqërohen nga rrebeshe shiu dhe stuhi ere. Sinoptikania Lajda Porja deklaroi për Neës 24 se reshjet më të dendura të shiut do të jenë në veriperëndim dhe ...
Lapsi | 23-Sep-2019 15:25
Pasditja e sotme dhe mbrëmja deri në mëngjesin e së martës do të shoqërohen nga rrebeshe shiu dhe stuhi ere. Sinoptikania Lajda Porja deklaroi për Neës 24 se reshjet më të dendura të shiut do të jenë në veriperëndim dhe ...

Stuhitë dhe reshjet e shumta/ Shërbimi Meterologjik Ushtarak del me njoftimin e rëndësishëm
Postuar: 23/09/2019 - 21:01 Shërbimi Meterologjik Ushtarak ka reaguar në lidhje me reshjet e shiut në formën e shtrëngatave e stuhive që kanë rënë gjatë ditës së sotme në vend. Në njoftimin zyrtar Shërbimi Meterologjik ...
Sot.Al | 23-Sep-2019 21:02
Postuar: 23/09/2019 - 21:01 Shërbimi Meterologjik Ushtarak ka reaguar në lidhje me reshjet e shiut në formën e shtrëngatave e stuhive që kanë rënë gjatë ditës së sotme në vend. Në njoftimin zyrtar Shërbimi Meterologjik ...

VIDEO/ Reshje të dendura të shiut në Tiranë, ja kur pritet që të përmirësohet situata
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, SHIU njofton se në shumë qytete të vendit, sot ka rënë shi i dendur, mes tyre edhe në Tiranë. Sipas këtij Shërbimi, situata do të jetë e tillë të paktën deri nesër pasdite. SHIU thotë se ...
Medial | 23-Sep-2019 20:47
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, SHIU njofton se në shumë qytete të vendit, sot ka rënë shi i dendur, mes tyre edhe në Tiranë. Sipas këtij Shërbimi, situata do të jetë e tillë të paktën deri nesër pasdite. SHIU thotë se ...

Pamjet e Tiranës të mbuluar nga reshjet e dendura të shiut, shtrëngata merr përpara pemë
Moti këtë të hënë është përkeqësuar ndjeshëm teksa reshjet e dendura të shiut dhe shtrëngatat e erës ka “veshur” thuajse të gjithë territorin në Shqipëri. Konkretisht në Tiranë, shiu dhe shtrëngatat e erës kanë sjellë ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 20:44
Moti këtë të hënë është përkeqësuar ndjeshëm teksa reshjet e dendura të shiut dhe shtrëngatat e erës ka “veshur” thuajse të gjithë territorin në Shqipëri. Konkretisht në Tiranë, shiu dhe shtrëngatat e erës kanë sjellë ...

Stuhi ere dhe shiu në Tiranë!
Ashtu siç ishte paralajmëruar nga sinoptikanët, Tirana është përfshirë mbrëmjetn e sotme nga një mot shumë i paqëndrueshëm. Stuhia dhe era e shiut ka nisur prej disa minutash. Sipas Meteoalb kjo situatë do të mbetet ...
Dritare | 23-Sep-2019 20:40
Ashtu siç ishte paralajmëruar nga sinoptikanët, Tirana është përfshirë mbrëmjetn e sotme nga një mot shumë i paqëndrueshëm. Stuhia dhe era e shiut ka nisur prej disa minutash. Sipas Meteoalb kjo situatë do të mbetet ...

Shkrepëtima, rrufe dhe erë e fortë, ja sa pritet të zgjasë kjo situatë dramatike (Video+Foto)
Pasditja e sotme ka sjellë stuhi-afatshkurtra dhe erë në pothuajse të gjithë vendin. Sipas MetoAlb kjo situatë do të vijojë deri në mesditën e së martës, ku pritet dobësim i ndjeshëm i intensitetit të shirave. Ndërkohë ...
Lexo | 23-Sep-2019 20:36
Pasditja e sotme ka sjellë stuhi-afatshkurtra dhe erë në pothuajse të gjithë vendin. Sipas MetoAlb kjo situatë do të vijojë deri në mesditën e së martës, ku pritet dobësim i ndjeshëm i intensitetit të shirave. Ndërkohë ...

Rrufe, shi dhe erë, moti i keq përfshin Shqipërinë
Pasditja e sotme ka sjellë stuhi dhe erë në pothuajse të gjithë vendin. Kjo situatë pritet të vijojë deri në mesditën e nesërme, ku pritet dobësim i ndjeshëm i intensitetit të shirave. Në Tiranë, mbrëmjen e sotme, ka ...
Medial | 23-Sep-2019 20:35
Pasditja e sotme ka sjellë stuhi dhe erë në pothuajse të gjithë vendin. Kjo situatë pritet të vijojë deri në mesditën e nesërme, ku pritet dobësim i ndjeshëm i intensitetit të shirave. Në Tiranë, mbrëmjen e sotme, ka ...

Moti i keq përfshinë Shqipërinë, ja sa do të zgjasë kjo situatë
Pasditën e së hënës, Tirana është përfshirë nga reshje të dendura shiu dhe bubullima. Tashmë vendi është futur zyrtarisht në stinën e vjeshtës dhe temperaturave të larta ua kanë lënë vendin, reshjeve të shiut, të cilat ...
Lajmi i Fundit | 23-Sep-2019 20:31
Pasditën e së hënës, Tirana është përfshirë nga reshje të dendura shiu dhe bubullima. Tashmë vendi është futur zyrtarisht në stinën e vjeshtës dhe temperaturave të larta ua kanë lënë vendin, reshjeve të shiut, të cilat ...

Rrufe, shi dhe erë, moti i keq përfshin Shqipërinë
Pasditja e sotme ka sjellë stuhi dhe erë në pothuajse të gjithë vendin. Kjo situatë pritet të vijojë deri në mesditën e nesërme, ku pritet dobësim i ndjeshëm i intensitetit të shirave. Në Tiranë, mbrëmjen e sotme, ka ...
RTSH | 23-Sep-2019 20:24
Pasditja e sotme ka sjellë stuhi dhe erë në pothuajse të gjithë vendin. Kjo situatë pritet të vijojë deri në mesditën e nesërme, ku pritet dobësim i ndjeshëm i intensitetit të shirave. Në Tiranë, mbrëmjen e sotme, ka ...

Pas tërmetit, Tirana dhe Durrësi përfshihet nga rebeshe shiu, MetoAlb tregon sa do të zgjasë kjo situatë
Postuar: 23/09/2019 - 20:10 Pasditja e sotme ka sjellë stuhi-afatshkurtra dhe erë në pothuajse të gjithë vendin. Sipas MetoAlb kjo situatë do të vijojë deri në mesditën e së martës, ku pritet dobësim i ndjeshëm i ...
Sot.Al | 23-Sep-2019 20:12
Postuar: 23/09/2019 - 20:10 Pasditja e sotme ka sjellë stuhi-afatshkurtra dhe erë në pothuajse të gjithë vendin. Sipas MetoAlb kjo situatë do të vijojë deri në mesditën e së martës, ku pritet dobësim i ndjeshëm i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved