ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 14:34

Mourinho “hakmerret” me “Djajtë e Kuq”: S’janë as për vendin e gjashtë

Mourinho “hakmerret” me “Djajtë e Kuq”: S’janë as për vendin e gjashtë
José Mourinho vazhdon të jetë pa një ekip, por mbetet protagonist në studiot televizive. Opinioni i tij në “Sky Sport” pas humjes 2-0 të Manchester ndaj West Hamit, ka ngjallur interesin e tifozëve të “Djajve të Kuq”. ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 15:37
José Mourinho vazhdon të jetë pa një ekip, por mbetet protagonist në studiot televizive. Opinioni i tij në “Sky Sport” pas humjes 2-0 të Manchester ndaj West Hamit, ka ngjallur interesin e tifozëve të “Djajve të Kuq”. ...

Mourinho pranon se e meritoi shkarkimin nga Unitedi, por thotë se situata aktualisht është më e keqe
Jose Mourinho ka pranuar se e ka merituar shkarkimin nga posti i trajnerit të Manchester Unitedit, mirëpo nuk po e shijon vuajtjen e Djajve të Kuq nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. Pas humbjes nga West Hami (2-0), ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 13:16
Jose Mourinho ka pranuar se e ka merituar shkarkimin nga posti i trajnerit të Manchester Unitedit, mirëpo nuk po e shijon vuajtjen e Djajve të Kuq nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. Pas humbjes nga West Hami (2-0), ...

Fornals: Jam gati për Premier League, ky do jetë një sezon special
Fantazisti i West Ham United, Pablo Fornals, ndihet mëse i lumtur në Londër, aty ku u transferua këtë merkato vere nga Villareal. Spanjolli bëri një ndeshje të shkëlqyer kundër Manchester United, duke qenë një ndër më ...
ABCNews | 23-Sep-2019 13:50
Fantazisti i West Ham United, Pablo Fornals, ndihet mëse i lumtur në Londër, aty ku u transferua këtë merkato vere nga Villareal. Spanjolli bëri një ndeshje të shkëlqyer kundër Manchester United, duke qenë një ndër më ...

Solskjaer: Maguire, mund të jetë kapiteni i ardhshëm i United
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se qendërmbrojtësi, Harry Maguire mund të jetë kapiten në të ardhmen.
Kosova Press | 23-Sep-2019 16:08
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se qendërmbrojtësi, Harry Maguire mund të jetë kapiten në të ardhmen.

Manchester United në kolaps, mposhtet në transfertë
Manchester United është mposhtur në transfertë nga West Ham me rezultatin 2 me 0. Humbje kjo që tregonë qartë se United vijon të ketë probleme dhe të jetë larg formës që ka treguar gjatë drejtimit të Sir Alex Ferguson. ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 20:02
Manchester United është mposhtur në transfertë nga West Ham me rezultatin 2 me 0. Humbje kjo që tregonë qartë se United vijon të ketë probleme dhe të jetë larg formës që ka treguar gjatë drejtimit të Sir Alex Ferguson. ...

Mourinho pranon se e meritoi shkarkimin nga Unitedi, por thotë se situata aktualisht është më e keqe
Jose Mourinho ka pranuar se e ka merituar shkarkimin nga posti i trajnerit të Manchester Unitedit, mirëpo nuk po e shijon vuajtjen e Djajve të Kuq nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. Pas humbjes nga West Hami (2-0), ...
E Dua Sportin | 23-Sep-2019 15:01
Jose Mourinho ka pranuar se e ka merituar shkarkimin nga posti i trajnerit të Manchester Unitedit, mirëpo nuk po e shijon vuajtjen e Djajve të Kuq nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. Pas humbjes nga West Hami (2-0), ...

VIDEO/ Man.United në kolaps total, i thyen dhe West Ham
“Djajtë e kuq” janë një kujtim i largët i atij ekipi që nën drejtimin e Sir Alex Ferguson dominonin futbollin britanik. Man.United vijon sezonin me shumë ulje ngritje por disfata e fundit në transfertë kundër West Ham ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 17:20
“Djajtë e kuq” janë një kujtim i largët i atij ekipi që nën drejtimin e Sir Alex Ferguson dominonin futbollin britanik. Man.United vijon sezonin me shumë ulje ngritje por disfata e fundit në transfertë kundër West Ham ...

“Manchesteri nuk do të mund të renditet as në 6-shen më të mirë”
José Mourinho vazhdon të jetë pa një ekip, por mbetet protagonist në studiot televizive. Opinioni i tij në “Sky Sport” pas humjes 2-0 të Manchester ndaj West Hamit, ka ngjallur interesin e tifozëve të “Djajve të Kuq”. ...
Koha.mk | 23-Sep-2019 13:16
José Mourinho vazhdon të jetë pa një ekip, por mbetet protagonist në studiot televizive. Opinioni i tij në “Sky Sport” pas humjes 2-0 të Manchester ndaj West Hamit, ka ngjallur interesin e tifozëve të “Djajve të Kuq”. ...

Mourinho “hakmerret” me “Djajtë e Kuq”: S’janë as për vendin e gjashtë
José Mourinho vazhdon të jetë pa një ekip, por mbetet protagonist në studiot televizive. Opinioni i tij në “Sky Sport” pas humjes 2-0 të Manchester ndaj West Hamit, ka ngjallur interesin e tifozëve të “Djajve të Kuq”. ...
InFokusi | 23-Sep-2019 13:01
José Mourinho vazhdon të jetë pa një ekip, por mbetet protagonist në studiot televizive. Opinioni i tij në “Sky Sport” pas humjes 2-0 të Manchester ndaj West Hamit, ka ngjallur interesin e tifozëve të “Djajve të Kuq”. ...

“Jam i tronditur dhe pikëlluar nga Manchester United” Legjenda e Manchester United, Roy Keane, ka thënë se ndihet i tronditur dhe thellësisht i pikëlluar nga ish-klubi i tij, pas humbjes kundër West Hamit të dielën. Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cres
Legjenda e Manchester United, Roy Keane, ka thënë se ndihet i tronditur dhe thellësisht i pikëlluar nga ish-klubi i tij, pas humbjes kundër West Hamit të dielën. Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell shënuan nga një ...
Kosova Sot | 23-Sep-2019 12:52
Legjenda e Manchester United, Roy Keane, ka thënë se ndihet i tronditur dhe thellësisht i pikëlluar nga ish-klubi i tij, pas humbjes kundër West Hamit të dielën. Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell shënuan nga një ...

“Jam i tronditur dhe pikëlluar nga Manchester United”
Legjenda e Manchester United, Roy Keane, ka thënë se ndihet i tronditur dhe thellësisht i pikëlluar nga ish-klubi i tij, pas humbjes kundër West Hamit të dielën. Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell shënuan nga një ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 12:51
Legjenda e Manchester United, Roy Keane, ka thënë se ndihet i tronditur dhe thellësisht i pikëlluar nga ish-klubi i tij, pas humbjes kundër West Hamit të dielën. Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell shënuan nga një ...

Video/ “Djajtë e Kuq” rikthehen sërish në “krizë”, dështojnë në transfertë
Situata tek Manchester United duket se nuk ka përmirësime pas ndeshjes së humbur në transfertë me West Ham ditën e djeshme. Pas dy sukseseve të mëparshme në Premier league dhe Europa League djajtë e kuq nuk arritën të ...
Standard | 23-Sep-2019 11:35
Situata tek Manchester United duket se nuk ka përmirësime pas ndeshjes së humbur në transfertë me West Ham ditën e djeshme. Pas dy sukseseve të mëparshme në Premier league dhe Europa League djajtë e kuq nuk arritën të ...

Gary Neville: Ja çka duhet të bëjë Solskjaeri
Legjenda e Manchester United, Gary Neville beson që trajneri Ole Gunnar Solskjaer duhet të shpenzojë 100 milionë euro për t’a kompletuar ekipin. West Ham dje i befasoi “Djajtë e Kuq”, duke arritur t’i mposhtë me ...
Medial | 23-Sep-2019 11:21
Legjenda e Manchester United, Gary Neville beson që trajneri Ole Gunnar Solskjaer duhet të shpenzojë 100 milionë euro për t’a kompletuar ekipin. West Ham dje i befasoi “Djajtë e Kuq”, duke arritur t’i mposhtë me ...

Gary Neville: Ja çka duhet të bëjë Solskjaeri
Legjenda e Manchester United, Gary Neville beson që trajneri Ole Gunnar Solskjaer duhet të shpenzojë 100 milionë euro për t’a kompletuar ekipin. West Ham dje i befasoi “Djajtë e Kuq”, duke arritur t’i mposhtë me ...
Arbresh | 23-Sep-2019 11:11
Legjenda e Manchester United, Gary Neville beson që trajneri Ole Gunnar Solskjaer duhet të shpenzojë 100 milionë euro për t’a kompletuar ekipin. West Ham dje i befasoi “Djajtë e Kuq”, duke arritur t’i mposhtë me ...

Zidane dëshiron ta nënshkruajë Camavingan
Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, është i interesuar që ta përvetësojë adoleshentin Eduardo Camavinga. Mesfushori 16 vjeçar po konsiderohet si “Mbappe i ri”, për shkak të aftësive të tij të shkëlqyera në fushë, ...
Klan Kosova | 23-Sep-2019 10:53
Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, është i interesuar që ta përvetësojë adoleshentin Eduardo Camavinga. Mesfushori 16 vjeçar po konsiderohet si “Mbappe i ri”, për shkak të aftësive të tij të shkëlqyera në fushë, ...

Neville: Solskjaer duhet të shpenzoi 100 milionë euro
Legjenda e Manchester United, Gary Neville beson që trajneri Ole Gunnar Solskjaer duhet të shpenzoi 100 milionë euro për t’u kompletuar.
Kosova Press | 23-Sep-2019 10:31
Legjenda e Manchester United, Gary Neville beson që trajneri Ole Gunnar Solskjaer duhet të shpenzoi 100 milionë euro për t’u kompletuar.

Solskjaer i nënshkruan autografe, tifozët i thonë: ”Do shkarkohesh në mëngjes”
Ole Gunnar Solskjaerit iu tha se do të ‘shkarkohet në mëngjes’ nga dy tifozë jashtë stadiumit të Londrës pasi Manchester United humbi 2-0 ndaj West Ham United. Golat nga Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell vazhduan ...
Gazeta Observer | 23-Sep-2019 10:20
Ole Gunnar Solskjaerit iu tha se do të ‘shkarkohet në mëngjes’ nga dy tifozë jashtë stadiumit të Londrës pasi Manchester United humbi 2-0 ndaj West Ham United. Golat nga Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell vazhduan ...

Mourinho: United nuk do renditet as në 6 vendet e para
Manchester United dhe Jose Mourinho po shndërrohen dita-ditës në rivalë. Që nga shkarkimi i tij në muajin dhjetor të vitit të shkuar, Mou e ka kritikuar shpeshherë klubin e “Djajve të Kuq”. Sot, i ftuar në studiot e Sky ...
ABCNews | 22-Sep-2019 22:17
Manchester United dhe Jose Mourinho po shndërrohen dita-ditës në rivalë. Që nga shkarkimi i tij në muajin dhjetor të vitit të shkuar, Mou e ka kritikuar shpeshherë klubin e “Djajve të Kuq”. Sot, i ftuar në studiot e Sky ...

Mourinho parashikon se në cilën pozitë do të përfundojë Unitedi në këtë sezon
Jose Mourinho mendon se Manchester United do të përfundojë në mes të pozitës katër dhe gjashtë në Ligën Premier në këtë sezon, pasi nuk e kanë të mundur të përfundojnë në vendin e top dyshe. Djajtë e Kuq përfunduan në ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 21:12
Jose Mourinho mendon se Manchester United do të përfundojë në mes të pozitës katër dhe gjashtë në Ligën Premier në këtë sezon, pasi nuk e kanë të mundur të përfundojnë në vendin e top dyshe. Djajtë e Kuq përfunduan në ...

Solskjaer i nënshkruan autografe, tifozët i thonë: ”Do shkarkohesh në mëngjes”
Golat nga Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell vazhduan formën katastrofale të United – me ‘Djajt e Kuq’ që nuk kishin fituar një ndeshje si mysafir që nga fitorja e famshme 3-1 ndaj PSG në mars. Megjithë zhgënjimin, ...
Lajminet | 23-Sep-2019 10:14
Golat nga Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell vazhduan formën katastrofale të United – me ‘Djajt e Kuq’ që nuk kishin fituar një ndeshje si mysafir që nga fitorja e famshme 3-1 ndaj PSG në mars. Megjithë zhgënjimin, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved