ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 04:11

VIDEO/ Stuhi e reshje shiu në Shqipërinë Qendrore e Veriore. Në 10 minuta 290 shkarkesa elektrike

VIDEO/ Stuhi e reshje shiu në Shqipërinë Qendrore e Veriore. Në 10 minuta 290 shkarkesa elektrike
Reshje të dendura shi e erë e fortë gjatë mbrëmjes në Tiranë e në qytete të tjera të vendit. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, SHMU njofton se në një pjesë të mirë të vendit kryesisht në Shqipërinë Qendrore e Veriore ka ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 20:34
Reshje të dendura shi e erë e fortë gjatë mbrëmjes në Tiranë e në qytete të tjera të vendit. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, SHMU njofton se në një pjesë të mirë të vendit kryesisht në Shqipërinë Qendrore e Veriore ka ...

VIDEO: Moti i keq mbërthen Tiranën, Durrësin e Lezhën, reshje intensive shiu
Shërbimi Metereologjik Ushtarak njofton më parë se në qytetin e Lezhës ka rënë sasia më e madhe e shiut në orët e pasdites së sotme. Ndërkohë që edhe Tirana është përfshirë nga reshje intensive shiu mbrëmjen e sotme. ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 20:33
Shërbimi Metereologjik Ushtarak njofton më parë se në qytetin e Lezhës ka rënë sasia më e madhe e shiut në orët e pasdites së sotme. Ndërkohë që edhe Tirana është përfshirë nga reshje intensive shiu mbrëmjen e sotme. ...

VIDEO/ Pak minuta shi, përmbytet Lezha. Nën ujë dhe kopshti Besëlidhja, u inaugurua sot
Pas fenomenit të tërmetit, disa qytete të vendit po përballen me reshje shiu. Kështu, në Lezhë reshjet e shiut kanë shkaktuar përmbytje, ndërsa pjesa më e madhe e qytetit ndodhet nën ‘pushtetin’ e ujit. Gazetari Elidon ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 16:57
Pas fenomenit të tërmetit, disa qytete të vendit po përballen me reshje shiu. Kështu, në Lezhë reshjet e shiut kanë shkaktuar përmbytje, ndërsa pjesa më e madhe e qytetit ndodhet nën ‘pushtetin’ e ujit. Gazetari Elidon ...

Stuhi e fuqishme, rrufe e shumë shi në Tiranë e rrethe
Pas tërmetit, Shqipëria është përfshirë nga një stuhi e fuqishme reshjesh shiu. Sasia më e madhe e reshjeve është regjistruar deri më tani në qarkun e Lezhës me 53.0 mm, SHkodrës me 26.0 mm dhe Tiranës me 20.0 mm. Si ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 21:16
Pas tërmetit, Shqipëria është përfshirë nga një stuhi e fuqishme reshjesh shiu. Sasia më e madhe e reshjeve është regjistruar deri më tani në qarkun e Lezhës me 53.0 mm, SHkodrës me 26.0 mm dhe Tiranës me 20.0 mm. Si ...

Reshje të forta shiu. Përmbytje në rrugët e Lezhës (video)
Pas mesditës në zonën e Lezhës nisën reshje të forta shiu në formën e shtrëngatave.
Top Channel | 23-Sep-2019 16:41
Pas mesditës në zonën e Lezhës nisën reshje të forta shiu në formën e shtrëngatave.

Natë me rrebeshe shiu, sinoptikania për ‘News24’: Shtrëngata në Tiranë, Durrës dhe Elbasan, ja sa do zgjasin
Sinoptikania Lajda Porja tha në një lidhje telefonike për “News24” se pasditja e sotme dhe mbrëmja, deri mëngjesin e të martës, do të shoqërohen nga rrebeshe shiu dhe stuhi ere. Sinoptikania Porja deklaroi se reshjet më ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 14:59
Sinoptikania Lajda Porja tha në një lidhje telefonike për “News24” se pasditja e sotme dhe mbrëmja, deri mëngjesin e të martës, do të shoqërohen nga rrebeshe shiu dhe stuhi ere. Sinoptikania Porja deklaroi se reshjet më ...

Pak minuta shi, përmbyten disa lagje në Lezhë
Disa lagje të qytetit të Lezhës janë përmbytur si pasojë e motit të keq në vend. Probleme pati lagjia Beslidhja ku banorët nuk mundën dotë të lëviznin pasi uji doli mbi sipërfaqe duke bllokuar hyrjet e pallateve. Po ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 17:08
Disa lagje të qytetit të Lezhës janë përmbytur si pasojë e motit të keq në vend. Probleme pati lagjia Beslidhja ku banorët nuk mundën dotë të lëviznin pasi uji doli mbi sipërfaqe duke bllokuar hyrjet e pallateve. Po ...

Pas tërmetit vendi përfshihet nga stuhi dhe rrebeshe shiu, Lezha përmbytet në pak minuta
Tërmeti i fortë, i cili shkundi Shqipërinë dy ditë më parë, duket se i ka lënë vendin stuhive dhe reshjeve me rrebeshe, të cilat kanë përfshirë të gjithë qarkun e Lezhës. Shirat kanë sjellë edhe uljen e menjëhershme të ...
Telegraf | 23-Sep-2019 16:50
Tërmeti i fortë, i cili shkundi Shqipërinë dy ditë më parë, duket se i ka lënë vendin stuhive dhe reshjeve me rrebeshe, të cilat kanë përfshirë të gjithë qarkun e Lezhës. Shirat kanë sjellë edhe uljen e menjëhershme të ...

FOTO/ Shqipëria pushtohet nga stuhi të fuqishme, moti përmirësohet ditën e …
Pas tërmetit gjysma e vendit përfshihet nga shirat dhe rrebeshi dhe stuhitë e fuqishme. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak thotë se sasia më e madhe e reshjeve është regjistruar në qytetin Lezhës me 53.0 mm, Shkodër me ...
Lapsi | 23-Sep-2019 21:12
Pas tërmetit gjysma e vendit përfshihet nga shirat dhe rrebeshi dhe stuhitë e fuqishme. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak thotë se sasia më e madhe e reshjeve është regjistruar në qytetin Lezhës me 53.0 mm, Shkodër me ...

Moti: Ja zonat që preken nga shtrëngatat e shiut gjatë 24-orëve
mapo.al Tirana është përfshirë paraditen e sotme nga reshjet e shiut, ndërsa ato pritet të vazhdojnë edhe për 24 orët në vazhdim. Por jo vetëm Tirana, rreshje intensive shiu dhe rrebeshe do të ketë dhe në Shkodër, ...
Mapo | 23-Sep-2019 12:38
mapo.al Tirana është përfshirë paraditen e sotme nga reshjet e shiut, ndërsa ato pritet të vazhdojnë edhe për 24 orët në vazhdim. Por jo vetëm Tirana, rreshje intensive shiu dhe rrebeshe do të ketë dhe në Shkodër, ...

Rrebeshe shiu dhe stuhi, çfarë parashikohet të ndodhë pasditen e sotme në të gjithë vendin
Pasditja e sotme do të përfshihet nga një mot i ftohtë, me rrebeshe shiu dhe stuhi në mbarë vendin, duke paralajmëruar zyrtarisht ardhjen e stinës së vjeshtës. Ky është parashikimi më i fundit i “Meteoalb”, i cili ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 12:04
Pasditja e sotme do të përfshihet nga një mot i ftohtë, me rrebeshe shiu dhe stuhi në mbarë vendin, duke paralajmëruar zyrtarisht ardhjen e stinës së vjeshtës. Ky është parashikimi më i fundit i “Meteoalb”, i cili ...

VIDEO/ Stuhi me shi, erë dhe rrufe godasin Tiranën
Mbrëmja e kësaj të henë ka sjellë stuhi me erë të fortë në pothuajse të gjithë vendin. Në Tiranë mbrëmjen e sotme ka pasur një ‘furtunë’ rrufesh. Pranë kryqëzimit të ’21 Dhjetorit’ raportohet edhe për një pemë të rënë ...
Lapsi | 23-Sep-2019 20:26
Mbrëmja e kësaj të henë ka sjellë stuhi me erë të fortë në pothuajse të gjithë vendin. Në Tiranë mbrëmjen e sotme ka pasur një ‘furtunë’ rrufesh. Pranë kryqëzimit të ’21 Dhjetorit’ raportohet edhe për një pemë të rënë ...

I gjithë vendi përfshihet nga rrebeshe e stuhi, çfarë parashikojnë sinoptikanët për të gjithë javën
Sinoptikanët thonë se rrebeshe shiu dhe stuhi-afatshkurtra ere do të përfshijnë vendin tonë në orët e pasdites dhe deri mëngjesin e së martës. Kjo situate e motit, sipas Meteoalb, mbetet prezent deri në mesditën e ...
Telegraf | 23-Sep-2019 13:09
Sinoptikanët thonë se rrebeshe shiu dhe stuhi-afatshkurtra ere do të përfshijnë vendin tonë në orët e pasdites dhe deri mëngjesin e së martës. Kjo situate e motit, sipas Meteoalb, mbetet prezent deri në mesditën e ...

Parashikimi i motit për sot, 23 Shtator 2019
Temperaturat do te luhaten nga 10 grade Celsius ne 30 grade Celsius. Era do te fryje me shpejtesi 60 km/h ne drejtimin jugperendimor duke shkaktuar ne det dallgezim 6 balle.
ikub.al | 23-Sep-2019 09:30
Temperaturat do te luhaten nga 10 grade Celsius ne 30 grade Celsius. Era do te fryje me shpejtesi 60 km/h ne drejtimin jugperendimor duke shkaktuar ne det dallgezim 6 balle.

Reshjet në vend, ja njoftimi i Shërbimit Metereologjik
Në këto momente në vendin tonë po bien reshje shiu dhe Shërbimi Metereologjik ka dalë me njoftimin e mëposhtëm: “Reshjet e shiut në formën e shtrëngatave e stuhive po ushtrojnë aktivitetin e tyre në qytetet Tiranë, ...
Lajmi i Fundit | 23-Sep-2019 21:20
Në këto momente në vendin tonë po bien reshje shiu dhe Shërbimi Metereologjik ka dalë me njoftimin e mëposhtëm: “Reshjet e shiut në formën e shtrëngatave e stuhive po ushtrojnë aktivitetin e tyre në qytetet Tiranë, ...

Përmbytet Tirana, rrugët të pakalueshme nga uji
Kanë mjaftuar pak minuta shi dhe Tirana është përmbytur e gjitha Siç shikohet edhe nga pamjet e siguruara nga syri.net, në Tiranë në këto momente është e pamundur të kalosh me automjete. Sipas raportimit të Shërbimit ...
Lajmi i Fundit | 23-Sep-2019 21:20
Kanë mjaftuar pak minuta shi dhe Tirana është përmbytur e gjitha Siç shikohet edhe nga pamjet e siguruara nga syri.net, në Tiranë në këto momente është e pamundur të kalosh me automjete. Sipas raportimit të Shërbimit ...

Stuhi e fuqishme, rrufe e shumë shi në Tiranë e rrethe
Pas tërmetit, Shqipëria është përfshirë nga një stuhi e fuqishme reshjesh shiu. Sasia më e madhe e reshjeve është regjistruar deri më tani në qarkun e Lezhës me 53.0 mm, SHkodrës me 26.0 mm dhe Tiranës me 20.0 mm. Si ...
Medial | 23-Sep-2019 21:18
Pas tërmetit, Shqipëria është përfshirë nga një stuhi e fuqishme reshjesh shiu. Sasia më e madhe e reshjeve është regjistruar deri më tani në qarkun e Lezhës me 53.0 mm, SHkodrës me 26.0 mm dhe Tiranës me 20.0 mm. Si ...

Reshje shiu në Lezhë, mbulohen me ujë rrugët e disa lagjeve
Ka mjaftuar një rrebesh shiu që disa rrugë problematike në qytetin e Lezhës të mbulohen nga uji. Kryesisht situata më e rëndë ka qenë në lagjen “Besëlidhja” aty ku rruga përmbytet sa herë bie shi. Por duket se disa ...
ABCNews | 23-Sep-2019 16:46
Ka mjaftuar një rrebesh shiu që disa rrugë problematike në qytetin e Lezhës të mbulohen nga uji. Kryesisht situata më e rëndë ka qenë në lagjen “Besëlidhja” aty ku rruga përmbytet sa herë bie shi. Por duket se disa ...

Stuhitë dhe reshjet e shumta/ Shërbimi Meterologjik Ushtarak del me njoftimin e rëndësishëm
Postuar: 23/09/2019 - 21:01 Shërbimi Meterologjik Ushtarak ka reaguar në lidhje me reshjet e shiut në formën e shtrëngatave e stuhive që kanë rënë gjatë ditës së sotme në vend. Në njoftimin zyrtar Shërbimi Meterologjik ...
Sot.Al | 23-Sep-2019 21:02
Postuar: 23/09/2019 - 21:01 Shërbimi Meterologjik Ushtarak ka reaguar në lidhje me reshjet e shiut në formën e shtrëngatave e stuhive që kanë rënë gjatë ditës së sotme në vend. Në njoftimin zyrtar Shërbimi Meterologjik ...

Lezha përmbytet nga stuhia, dalin pamjet (VIDEO)
Kanë mjaftuar pak minuta reshje shiu që Lezhës t’i kthehet problemi i përhershëm, përmbytjet. I gjithë qyteti përfundoi nën ujë pak minuta pas stuhisë së kësaj pasditeje. Pamjet në video vijnë nga blloku “11 Janari” dhe ...
TetovaSot | 23-Sep-2019 20:56
Kanë mjaftuar pak minuta reshje shiu që Lezhës t’i kthehet problemi i përhershëm, përmbytjet. I gjithë qyteti përfundoi nën ujë pak minuta pas stuhisë së kësaj pasditeje. Pamjet në video vijnë nga blloku “11 Janari” dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved