ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 05:17

Udhëtimi i fundit nga morti në mort, aksidenti tragjik në Elbasan, dalin emrat e viktimave

Udhëtimi i fundit nga morti në mort, aksidenti tragjik në Elbasan, dalin emrat e viktimave
Detaje të tjera nga aksidenti tragjik me katër viktima që ndodhi pasditen e sotme në Elbasan. Burime jo zyrtare pohuan se nga aksidenti humbi jetën 30-vjeçarja Jonida Kotorri, 30 vjeçe. Po kështu humbën jetën Fatushe ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 16:42
Detaje të tjera nga aksidenti tragjik me katër viktima që ndodhi pasditen e sotme në Elbasan. Burime jo zyrtare pohuan se nga aksidenti humbi jetën 30-vjeçarja Jonida Kotorri, 30 vjeçe. Po kështu humbën jetën Fatushe ...

4 femrat që vdiqën në Elbasan po ktheheshin nga varrimi/ VIDEO
Katër persona humbën jetën ndërsa tre të tjerë u plagosën në një aksident të trefishtë në aksin Elbasan-Peqin të ndodhur pasditen e kësaj të hëne rreth orës 15:00. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Papër ku makina u ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 17:46
Katër persona humbën jetën ndërsa tre të tjerë u plagosën në një aksident të trefishtë në aksin Elbasan-Peqin të ndodhur pasditen e kësaj të hëne rreth orës 15:00. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Papër ku makina u ...

4 viktimat e aksidentit në Elbasan nga një familje/ EMRAT
Detaje të tjera kanë dalë nga aksidenti tragjik me katër viktima që ndodhi pasditen e kësaj të hëne në Elbasan. Mësohet se katër viktimat janë Jonida Kotorri, 30 vjeçe banuese në Tiranë. Po ashtu kanë humbur jetën edhe ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 16:59
Detaje të tjera kanë dalë nga aksidenti tragjik me katër viktima që ndodhi pasditen e kësaj të hëne në Elbasan. Mësohet se katër viktimat janë Jonida Kotorri, 30 vjeçe banuese në Tiranë. Po ashtu kanë humbur jetën edhe ...

“Një nga aksidentet më të rënda të viteve të fundit në Elbasan”, ja çfarë ndodhi sot në Papër
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Papër në rrugën Elbasan – Peqin. Në këtë aksident janë përfshirë 3 automjete. Gazetari Fatmiri Popja raporton për “Balkanweb” se katër persona kanë mbetur të vdekur në vend, ndërsa 2 ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 15:58
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Papër në rrugën Elbasan – Peqin. Në këtë aksident janë përfshirë 3 automjete. Gazetari Fatmiri Popja raporton për “Balkanweb” se katër persona kanë mbetur të vdekur në vend, ndërsa 2 ...

Detaje nga aksidenti fatal në Papër, tre nga viktimat pjestarë të së njëjtës familje nga Gramshi
Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti tragjik në Elbasan. Tre nga pasagjerët ishin pjesëtarë të së njëjtës familje nga Gramshi. Ende nuk dihet lidhja e tyre me shoferin e mjetit. Informacion paraprak Më datë ...
Telegraf | 23-Sep-2019 16:28
Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti tragjik në Elbasan. Tre nga pasagjerët ishin pjesëtarë të së njëjtës familje nga Gramshi. Ende nuk dihet lidhja e tyre me shoferin e mjetit. Informacion paraprak Më datë ...

Ktheheshin nga varrimi, humbin jetën 4 gra, 3 burra plagosen
Katër persona që po ktheheshin nga një ceremoni mortore kanë humbur jetën në një aksident të rëndë rrugor në Elbasan – Peqin, kurse tre të tjerë janë të plagosur. Po kthehej nga varrimi i burrit, por vdes bashke me tre ...
ABCNews | 23-Sep-2019 18:41
Katër persona që po ktheheshin nga një ceremoni mortore kanë humbur jetën në një aksident të rëndë rrugor në Elbasan – Peqin, kurse tre të tjerë janë të plagosur. Po kthehej nga varrimi i burrit, por vdes bashke me tre ...

Aksidenti në Elbasan, ndërron jetë 25-vjeçarja
Lajm i hidhur vjen pak minuta pas aksidentit të trefishtë që ndodhi në aksin Elbasan-Peqin, në afërsi të fshatit Papër. Raportohet se një vajzë 25-vjeçare ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Elbasanit. Përplasja ...
Telegraf | 23-Sep-2019 16:08
Lajm i hidhur vjen pak minuta pas aksidentit të trefishtë që ndodhi në aksin Elbasan-Peqin, në afërsi të fshatit Papër. Raportohet se një vajzë 25-vjeçare ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Elbasanit. Përplasja ...

Po ktheheshin nga një ceremoni mortore, emrat e 4 viktimave të aksidentit në Elbasan
Aksident mes tre makinash në aksin rrugor Elbasan- Papër, është kthyer në një tragjedi të rëndë, ku si pasojë e përplasjes kanë humbur jetën katër persona, anëtarë të një familjeje, dhe dy të tjera kanë mbetur të ...
Lapsi | 23-Sep-2019 17:01
Aksident mes tre makinash në aksin rrugor Elbasan- Papër, është kthyer në një tragjedi të rëndë, ku si pasojë e përplasjes kanë humbur jetën katër persona, anëtarë të një familjeje, dhe dy të tjera kanë mbetur të ...

Dëme nga tërmeti në Elbasan/ Në gjithë qarkun, 260 ndërtesa me proleme
Në qarkun e Elbasanit janë 260 objekte të dëmtuara.
Top Channel | 23-Sep-2019 15:47
Në qarkun e Elbasanit janë 260 objekte të dëmtuara.

Po shkonte të bënte gati varrimin e burrit, humbi jetën në aksident
Policia ka zbuluar të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur sot në aksin Peqin-Elbasan pranë fshatit Papër, ku humbën jetën 4 shtetas dhe u përplasën 3 të tjerë. Sipas informacioneve gratë që humbën jetën po ...
Lajmi i Fundit | 23-Sep-2019 21:20
Policia ka zbuluar të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur sot në aksin Peqin-Elbasan pranë fshatit Papër, ku humbën jetën 4 shtetas dhe u përplasën 3 të tjerë. Sipas informacioneve gratë që humbën jetën po ...

Po ktheheshin nga ceremonia mortore! Zbulohen emrat e 4 grave shqiptare që humbën jetën në aksident (FOTO)
Po ktheheshin nga një ceremoni mortore por një aksident tragjik u mori jetën. Aksidenti ka ndodhur këtë pasdite në aksin Elbasan- Papër, ku pas përplasjes së tre makinave 4 jetë janë shuar. Tashmë janë mësuar dhe emrat ...
TetovaSot | 23-Sep-2019 21:10
Po ktheheshin nga një ceremoni mortore por një aksident tragjik u mori jetën. Aksidenti ka ndodhur këtë pasdite në aksin Elbasan- Papër, ku pas përplasjes së tre makinave 4 jetë janë shuar. Tashmë janë mësuar dhe emrat ...

Aksident tragjik në Elbasan, 4 të vdekur e 2 të plagosur. Shihni pamjet e rënda
Katër persona kanë humbur jetën në një aksident tragjik në Elbasan që ndodhi pasdite pranë Paprrit. Dy persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Gazetari Fatmir Popja ka siguruar për “BalkanWeb” edhe pamjet e vendit të ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 15:45
Katër persona kanë humbur jetën në një aksident tragjik në Elbasan që ndodhi pasdite pranë Paprrit. Dy persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Gazetari Fatmir Popja ka siguruar për “BalkanWeb” edhe pamjet e vendit të ...

Si ndodhi aksidenti me 4 viktima nga e njëjta familje në rrugën Elbasan-Peqin
Katër persona humbën jetën në një aksident tragjik, pasditen e kësaj të hëne në aksin nacional Elbasan-Peqin, pranë fshatit Papër. Tre automjetet u përplasën njëra me tjetrën, ndërsa për të nxjerrë trupat është dashur ...
PortaliOnline | 23-Sep-2019 20:51
Katër persona humbën jetën në një aksident tragjik, pasditen e kësaj të hëne në aksin nacional Elbasan-Peqin, pranë fshatit Papër. Tre automjetet u përplasën njëra me tjetrën, ndërsa për të nxjerrë trupat është dashur ...

Detaje të reja, zbulohet lidhja e personave që humbën jetën në aksident
Janë zbuluar të tjera detaje nga aksidenti i tmerrshëm që ndodhi mesditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin, ku pranë fshatit Papër humbën jetën katër gra dhe u plagosën tre persona të tjerë. Sikundër është mësuar viktimat ...
Lajmi i Fundit | 23-Sep-2019 20:31
Janë zbuluar të tjera detaje nga aksidenti i tmerrshëm që ndodhi mesditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin, ku pranë fshatit Papër humbën jetën katër gra dhe u plagosën tre persona të tjerë. Sikundër është mësuar viktimat ...

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, katër të vdekur dhe dy të lënduar
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin. Në këtë aksident kanë humbur jetën katër persona dhe dy të tjerë janë lënduar. Forcave zjarrfikëse u është dashur të presin automjetet për të nxjerrë ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 16:21
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin. Në këtë aksident kanë humbur jetën katër persona dhe dy të tjerë janë lënduar. Forcave zjarrfikëse u është dashur të presin automjetet për të nxjerrë ...

Po kthehej nga varrimi i burrit, vdes gruaja dhe tri familjarët e saj!
Po ktheheshin nga një ceremoni mortore por një aksident tragjik u mori jetën. Aksidenti ka ndodhur këtë pasdite në aksin Elbasan- Papër, ku pas përplasjes së tre makinave 4 jetë janë shuar. Tashmë janë mësuar dhe emrat ...
Gazeta Monitor | 23-Sep-2019 20:14
Po ktheheshin nga një ceremoni mortore por një aksident tragjik u mori jetën. Aksidenti ka ndodhur këtë pasdite në aksin Elbasan- Papër, ku pas përplasjes së tre makinave 4 jetë janë shuar. Tashmë janë mësuar dhe emrat ...

Detajet e rënda/ Si ndodhi aksidenti me 4 viktima në Elbasan
Postuar: 23/09/2019 - 19:45 Katër persona humbën jetën në një aksident tragjik, pasditen e kësaj të hëne në aksin nacional Elbasan-Peqin, pranë fshatit Papër. Tre automjetet u përplasën njëra me tjetrën, ndërsa për të ...
Sot.Al | 23-Sep-2019 19:47
Postuar: 23/09/2019 - 19:45 Katër persona humbën jetën në një aksident tragjik, pasditen e kësaj të hëne në aksin nacional Elbasan-Peqin, pranë fshatit Papër. Tre automjetet u përplasën njëra me tjetrën, ndërsa për të ...

Tragjedia në Elbasan – Paper, 4 të vdekur e 3 të plagosur
Katër persona kanë humbur jetën në një aksident tragjik në Elbasan që ndodhi pasdite pranë Paprrit. Tre persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Dyshohet se viktimat janë nga një familje. Informacion paraprak Më datë ...
Telegraf | 23-Sep-2019 15:57
Katër persona kanë humbur jetën në një aksident tragjik në Elbasan që ndodhi pasdite pranë Paprrit. Tre persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Dyshohet se viktimat janë nga një familje. Informacion paraprak Më datë ...

Po kthehej nga varrimi i burrit, vdes gruaja dhe tri familjarët e saj!
Po ktheheshin nga një ceremoni mortore por një aksident tragjik u mori jetën. Aksidenti ka ndodhur këtë pasdite në aksin Elbasan- Papër, ku pas përplasjes së tre makinave 4 jetë janë shuar. Tashmë janë mësuar dhe emrat ...
Zeri | 23-Sep-2019 19:17
Po ktheheshin nga një ceremoni mortore por një aksident tragjik u mori jetën. Aksidenti ka ndodhur këtë pasdite në aksin Elbasan- Papër, ku pas përplasjes së tre makinave 4 jetë janë shuar. Tashmë janë mësuar dhe emrat ...

Aksident tragjik, zbulohen emrat e 4 grave shqiptare që humbën jetën
Aksidenti ka ndodhur këtë pasdite në aksin Elbasan- Papër, ku pas përplasjes së tre makinave 4 jetë janë shuar. Tashmë janë mësuar dhe emrat e personave që humbën jetën, të gjithë pasagjerë në një makinë të drejtuar nga ...
AlbInfo | 23-Sep-2019 18:22
Aksidenti ka ndodhur këtë pasdite në aksin Elbasan- Papër, ku pas përplasjes së tre makinave 4 jetë janë shuar. Tashmë janë mësuar dhe emrat e personave që humbën jetën, të gjithë pasagjerë në një makinë të drejtuar nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved