ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:02

Moti për ditën e hënë, 23 shtator 2019!

Moti për ditën e hënë, 23 shtator 2019!
Moti do të jetë me vranësira mesatare dhe reshje shiu në mesditë dhe pasdite, Reshjet e shiut do të intesifikohen gjatë mbrëmjes dhe në orët e para të ditës së martë me stuhi dhe shkarkesa elektrike . Era do të jetë me ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 07:17
Moti do të jetë me vranësira mesatare dhe reshje shiu në mesditë dhe pasdite, Reshjet e shiut do të intesifikohen gjatë mbrëmjes dhe në orët e para të ditës së martë me stuhi dhe shkarkesa elektrike . Era do të jetë me ...

Moti gjatë kësaj jave, sot reshje shiu dhe shkarkime rrufesh
Gjatë pesë ditëve të javës së ardhshme mbi vendin tonë do të mbretërojë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat pasditen e së hënës do të krijojnë kushte për ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 07:23
Gjatë pesë ditëve të javës së ardhshme mbi vendin tonë do të mbretërojë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat pasditen e së hënës do të krijojnë kushte për ...

Kapriçot e stinës: Ja parashikimi i motit deri në fund të shtatorit
Fundi i muajit Shtator pritet ta gjejë vendin tonë me vranësira e kthjellime të herëpashershme. Në ditët në vazhdim në zonat jugore-juglindore pritet të ketë rrebeshe shiu e stuhi të forta. Ndërsa përgjatë gjithë ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 18:09
Fundi i muajit Shtator pritet ta gjejë vendin tonë me vranësira e kthjellime të herëpashershme. Në ditët në vazhdim në zonat jugore-juglindore pritet të ketë rrebeshe shiu e stuhi të forta. Ndërsa përgjatë gjithë ...

Ndryshim temperaturash, java fillon me shi
Java në vijim me shi. Temperaturat rriten rreth vlerave mesatare. Nga Atlantiku fusha të presionit të ulët po depërtojnë mbi Mesdhe, e ditëve të ardhshme edhe mbi vendin tonë, që do të sjellin kushte për reshje shiu, me ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 23:10
Java në vijim me shi. Temperaturat rriten rreth vlerave mesatare. Nga Atlantiku fusha të presionit të ulët po depërtojnë mbi Mesdhe, e ditëve të ardhshme edhe mbi vendin tonë, që do të sjellin kushte për reshje shiu, me ...

Ulje temperaturash e vranësira, ja si do të jetë moti deri në fund të shtatorit
Fundi i shtatorit duket se do ta gjejë vendin tonë me vranësira e kthjellime të herëpashershme. Në ditët në vazhdim në zonat jugore-juglindore pritet të ketë rrebeshe shiu e stuhi të forta. Ndërsa përgjatë gjithë ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 16:01
Fundi i shtatorit duket se do ta gjejë vendin tonë me vranësira e kthjellime të herëpashershme. Në ditët në vazhdim në zonat jugore-juglindore pritet të ketë rrebeshe shiu e stuhi të forta. Ndërsa përgjatë gjithë ...

Gjatë ditës së nesërme priten reshje të shiut në Maqedoni
Moti gjatë ditës së nesërme do të jetë me diell. Gjatë pasdites dhe në fund të ditës do të ketë reshje të shiut. Temperaturat minimale do të jenë nga 5 deri 13 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale nga 22 deri 29 ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 18:23
Moti gjatë ditës së nesërme do të jetë me diell. Gjatë pasdites dhe në fund të ditës do të ketë reshje të shiut. Temperaturat minimale do të jenë nga 5 deri 13 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale nga 22 deri 29 ...

Moti gjatë kësaj jave
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë pesë ditëve të ardhshme vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Sipas IHMK-së, në këto kushte do të mbajë mot ...
Indeks Online | 24-Apr-2017 07:23
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë pesë ditëve të ardhshme vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Sipas IHMK-së, në këto kushte do të mbajë mot ...

Moti e diel, 22 Shtator 2019!
E diel, 22 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Mbetemi edhe nesër në ndikimin e vlerave të larta barike ku kthjellimet dhe vranësirat e shpeshta mbizoterojne në të gjithe territorin e vendit, më të ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 09:21
E diel, 22 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Mbetemi edhe nesër në ndikimin e vlerave të larta barike ku kthjellimet dhe vranësirat e shpeshta mbizoterojne në të gjithe territorin e vendit, më të ...

Moti për ditën e hënë, 23 shtator 2019!
Moti do të jetë me vranësira mesatare dhe reshje shiu në mesditë dhe pasdite, Reshjet e shiut do të intesifikohen gjatë mbrëmjes dhe në orët e para të ditës së martë me stuhi dhe shkarkesa elektrike . Era do të jetë me ...
Medial | 23-Sep-2019 07:19
Moti do të jetë me vranësira mesatare dhe reshje shiu në mesditë dhe pasdite, Reshjet e shiut do të intesifikohen gjatë mbrëmjes dhe në orët e para të ditës së martë me stuhi dhe shkarkesa elektrike . Era do të jetë me ...

Parashikimi i motit për ditët e ardhshme
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të ardhshme, do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme.
Kosova Press | 26-Feb-2017 20:24
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të ardhshme, do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme.

Mot me vranësira, por temperaturat sot do arrijnë deri 30ºC
mapo.al Dita e sotme do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat do të jenë deri të dendura në pjesën e dytë të ditës. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, era do të jetë nga kuadrati i Jugut me ...
Mapo | 22-Sep-2019 08:45
mapo.al Dita e sotme do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat do të jenë deri të dendura në pjesën e dytë të ditës. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, era do të jetë nga kuadrati i Jugut me ...

Ndryshim temperaturash, java fillon me shi
Java në vijim me shi. Temperaturat rriten rreth vlerave mesatare. Nga Atlantiku fusha të presionit të ulët po depërtojnë mbi Mesdhe, e ditëve të ardhshme edhe mbi vendin tonë, që do të sjellin kushte për reshje shiu, me ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 23:50
Java në vijim me shi. Temperaturat rriten rreth vlerave mesatare. Nga Atlantiku fusha të presionit të ulët po depërtojnë mbi Mesdhe, e ditëve të ardhshme edhe mbi vendin tonë, që do të sjellin kushte për reshje shiu, me ...

Ky është parashikimi i motit për ditët e ardhshme
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se javën e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi ...
InFokusi | 22-Sep-2019 22:28
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se javën e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi ...

Ky është parashikimi i motit për ditët e ardhshme
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se javën e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi ...
Medial | 22-Sep-2019 22:20
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se javën e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi ...

Moti për pesë ditët e ardhshme me vranësira, shi dhe intervale kohore me diell
Gjatë pesë ditëve të javës së ardhshme mbi vendin tonë do të mbretërojë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat pasditen e së hënës do të krijojnë kushte për reshje lokale shiu të shoqëruara me shkarkime ...
Medial | 22-Sep-2019 22:07
Gjatë pesë ditëve të javës së ardhshme mbi vendin tonë do të mbretërojë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat pasditen e së hënës do të krijojnë kushte për reshje lokale shiu të shoqëruara me shkarkime ...

Ky është parashikimi i motit për ditët e ardhshme
Në fundjavë rikthehet vapa afrikane. Temperaturat minimale do të sillen nga 14C deri në 16C, e maksimalet nga 31C deri në 33C, e në Dukagjin edhe deri në 35C. Në ditët e fundjavës, fusha të larta barike që do të ...
Gazeta Monitor | 29-Jul-2017 09:28
Në fundjavë rikthehet vapa afrikane. Temperaturat minimale do të sillen nga 14C deri në 16C, e maksimalet nga 31C deri në 33C, e në Dukagjin edhe deri në 35C. Në ditët e fundjavës, fusha të larta barike që do të ...

Ky është parashikimi i motit për ditët në vazhdim
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se javën e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi ...
Gazeta Observer | 22-Sep-2019 22:07
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se javën e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi ...

Ky është parashikimi i motit për ditët e ardhshme
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se javën e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 22:00
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se javën e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi ...

Moti për pesë ditët e ardhshme me vranësira, shi dhe intervale kohore me diell
Gjatë pesë ditëve të javës së ardhshme mbi vendin tonë do të mbretërojë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat pasditen e së hënës do të krijojnë kushte për reshje lokale shiu të shoqëruara me shkarkime ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 22:00
Gjatë pesë ditëve të javës së ardhshme mbi vendin tonë do të mbretërojë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat pasditen e së hënës do të krijojnë kushte për reshje lokale shiu të shoqëruara me shkarkime ...

Ky është parashikimi i motit, për pesë ditët e ardhshme
Nga dita e hënë deri të mërkurën, vendi do të jetë nën ndikimin e masave relativisht të ngrohta të cilat vijnë nga pjesa jugperëndimore e kontinentit. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, në këto kushte do të ...
Bota Sot | 31-Jan-2016 17:29
Nga dita e hënë deri të mërkurën, vendi do të jetë nën ndikimin e masave relativisht të ngrohta të cilat vijnë nga pjesa jugperëndimore e kontinentit. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, në këto kushte do të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved