ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 20:02

Tërmetet/ Meta: Të ftojmë Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike

Tërmetet/ Meta: Të ftojmë Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike
Presidenti i Republikës Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga aktorët institucionalë, politikë, shoqërorë dhe ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 16:48
Presidenti i Republikës Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga aktorët institucionalë, politikë, shoqërorë dhe ...

Meta pas tërmeteve: Përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën vendin, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, për ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 16:52
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën vendin, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, për ...

Meta pas tërmeteve: Transparencë dhe përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave
Presidenti Ilir Meta pas situatës tërmeteve që tronditën vendin thotë se duhet ruajtur qetësia nga të gjithë, ndërsa vë theksin në rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga ...
Top Channel | 23-Sep-2019 16:21
Presidenti Ilir Meta pas situatës tërmeteve që tronditën vendin thotë se duhet ruajtur qetësia nga të gjithë, ndërsa vë theksin në rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga ...

Tërmetet, Meta kërkesë qeverisë: Ftoni agjencinë e energjisë atomike për të përcaktuar sigurinë dhe rezistencën e banesave
Ilir Meta ka reaguar pas tërmeteve që goditën vendin në këto dy ditë, ku më i fuqishmi ishte ai i ditës së shtunë. Në një deklaratë për median Meta i bën kërkesë qeverisë që të ftojë “zyrtarisht Agjencinë Ndërkombëtare ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 16:21
Ilir Meta ka reaguar pas tërmeteve që goditën vendin në këto dy ditë, ku më i fuqishmi ishte ai i ditës së shtunë. Në një deklaratë për median Meta i bën kërkesë qeverisë që të ftojë “zyrtarisht Agjencinë Ndërkombëtare ...

Tërmeti, Meta i kërkon qeverisë të ftojë në ndihmë Agjencinë Ndërkombëtare: Me rëndësi ruajtja e qetësisë
“Transparenca dhe përgjegjshmëria maksimale për evidentimin e pasojave është tepër e rëndësishme në këto momente”. Ky ka qenë mesazhi i presidentit Ilir Meta lidhur me situatën e krijuar pasi nje pjesë e madhe e vendit ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 16:14
“Transparenca dhe përgjegjshmëria maksimale për evidentimin e pasojave është tepër e rëndësishme në këto momente”. Ky ka qenë mesazhi i presidentit Ilir Meta lidhur me situatën e krijuar pasi nje pjesë e madhe e vendit ...

Meta apel qeverisë: Asistencë ndërkombëtare për vlerësimin e dëmtimeve
Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka kërkuar qeverisë të ftojë zyrtarisht Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike për të përcaktuar sigurinë dhe rezistencën e banesave, pallateve dhe godinave të dëmtuara nga ...
ABCNews | 23-Sep-2019 16:41
Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka kërkuar qeverisë të ftojë zyrtarisht Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike për të përcaktuar sigurinë dhe rezistencën e banesave, pallateve dhe godinave të dëmtuara nga ...

Dëmet në banesa, Meta: Qeveria të ftojë Agjencinë e Energjisë Atomike
mapo.al Presidenti Meta dy ditë pas termetit të fuqishëm të së shtunës, që u shoqërua me disa pasgoditje i bën thirrje qeverisë që të ftojë zyrtarisht Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike, që ka kapacitetet e ...
Mapo | 23-Sep-2019 16:12
mapo.al Presidenti Meta dy ditë pas termetit të fuqishëm të së shtunës, që u shoqërua me disa pasgoditje i bën thirrje qeverisë që të ftojë zyrtarisht Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike, që ka kapacitetet e ...

Meta do përgjegjësi në evidentimin e pasojave nga tërmetet
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën vendin, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, ...
EkonomiaOnline | 23-Sep-2019 16:52
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën vendin, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, ...

Tërmetet/ Meta: Transparencë dhe përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave
Nisur nga situtata e krijuar në vend pas disa tërmeteve të fuqishme në dy ditët e fundit, të shoqëruar edhe nga lëkundje sizmike, presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ka kërkuar sot qeverisë që të ftojë Agjencinë ...
Lapsi | 23-Sep-2019 16:28
Nisur nga situtata e krijuar në vend pas disa tërmeteve të fuqishme në dy ditët e fundit, të shoqëruar edhe nga lëkundje sizmike, presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ka kërkuar sot qeverisë që të ftojë Agjencinë ...

Tërmeti/ Presidenti Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit
Deklaratë e Presidentit të Republikës Sh.T.Z Ilir Meta Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa ...
Telegraf | 23-Sep-2019 16:14
Deklaratë e Presidentit të Republikës Sh.T.Z Ilir Meta Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa ...

Tërmetet/ Meta: Të ftojmë Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Ato.mike
Presidenti i Republikës Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga aktorët institucionalë, politikë, shoqërorë dhe ...
Medial | 23-Sep-2019 16:48
Presidenti i Republikës Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga aktorët institucionalë, politikë, shoqërorë dhe ...

Meta pas tërmeteve: Transparencë dhe përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave
“Transparenca dhe përgjegjshmëria maksimale për evidentimin e pasojave është tepër e rëndësishme në këto momente”, thotë Meta. “Në veçanti, vlerësimi teknik i banesave, pallateve dhe godinave të dëmtuara është tepër i ...
Lajminet | 23-Sep-2019 16:34
“Transparenca dhe përgjegjshmëria maksimale për evidentimin e pasojave është tepër e rëndësishme në këto momente”, thotë Meta. “Në veçanti, vlerësimi teknik i banesave, pallateve dhe godinave të dëmtuara është tepër i ...

Meta pas tërmeteve: Përgjegjshmëri maksimale për evidentimin e pasojave
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën vendin, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, për ...
Kosova Press | 23-Sep-2019 16:31
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, pas situatës së tërmeteve që tronditën vendin, kërkoi ruajtjen e qetësisë nga të gjithë, derisa vuri theksin në rëndësinë e bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, për ...

Meta: Keqpërdorimi nga kushdo i situatës nuk është mënyra për t’u përballur me të
Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një deklaratë për shtyp ditën e hënë i ka kërkuar qytetarëve të ruajnë qetësinë dhe të solidarizohen, teksa bën thirrje për transparencë dhe përgjegjshmëri në evidentimin e pasojave ...
Gazeta Dita | 23-Sep-2019 16:28
Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një deklaratë për shtyp ditën e hënë i ka kërkuar qytetarëve të ruajnë qetësinë dhe të solidarizohen, teksa bën thirrje për transparencë dhe përgjegjshmëri në evidentimin e pasojave ...

Meta kërkesë qeverisë të ftojë Agjencinë e Energjisë Atomike për vlerësimin e banesave të prekura nga tërmeti
Presidenti Ilir Meta, përmes një deklarate për mediat i bën kërkesë qeverisë të ftojë zyrtarisht Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike, për të përcaktuar sigurinë dhe rezistencën e banesave, pallateve dhe ...
Politiko | 23-Sep-2019 16:28
Presidenti Ilir Meta, përmes një deklarate për mediat i bën kërkesë qeverisë të ftojë zyrtarisht Agjencinë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike, për të përcaktuar sigurinë dhe rezistencën e banesave, pallateve dhe ...

Meta i kërkon qeverisë të ftojë në ndihmë Agjencinë Ndërkombëtare: Me rëndësi ruajtja e qetësisë
“Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga aktorët institucionalë, politikë, shoqërorë ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 16:28
“Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga aktorët institucionalë, politikë, shoqërorë ...

"Është tepër e rëndësishme", zbardhet kërkesa urgjente e Ilir Metës pas tërmeteve të fuqishme
Postuar: 23/09/2019 - 16:21 Presidenti i Republikës, Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga aktorët institucionalë, ...
Sot.Al | 23-Sep-2019 16:28
Postuar: 23/09/2019 - 16:21 Presidenti i Republikës, Ilir Meta vlerëson ruajtjen e qetësisë nga të gjithë dhe rëndësinë e frymës së bashkëpunimit dhe solidaritetit njerëzor, pa përjashtim, nga aktorët institucionalë, ...

“Kompleksohet” Presidenti: Media të jetë bashkëpunuese, na duhet ndihma e Agjencisë së Energjisë Atomike
Presidenti Ilir Meta ka reagur pas lajmeve që shkaktuan panik te qytetarët për tërmete të mundshme. I komentuar orët e fundit si njeri i afërt dhe që mbështetet nga portalet që prodhuan lajmin e rremë, duket se kreu i ...
Lexo | 23-Sep-2019 16:22
Presidenti Ilir Meta ka reagur pas lajmeve që shkaktuan panik te qytetarët për tërmete të mundshme. I komentuar orët e fundit si njeri i afërt dhe që mbështetet nga portalet që prodhuan lajmin e rremë, duket se kreu i ...

Meta pas tërmetit: T’i kthehemi jetës së përditshme
Pas dy ditësh të mbushur me frikë dhe panik për shkak të lëkundjeve të tokës në Shqipëri, sot Ilir Meta porosit për rikthim në përditshmëri dhe qetësi. Presidenti i shtetit shqiptar në Facebook ka postuar një fotografi ...
Klan Kosova | 23-Sep-2019 11:00
Pas dy ditësh të mbushur me frikë dhe panik për shkak të lëkundjeve të tokës në Shqipëri, sot Ilir Meta porosit për rikthim në përditshmëri dhe qetësi. Presidenti i shtetit shqiptar në Facebook ka postuar një fotografi ...

Meta pas panikut të tërmeteve: T’i kthehemi jetës dhe qetësisë!
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka zgjedhur të publikojë një foto me qenin këtë fillim jave dhe për të kërkuar nga qytetarët që t’i rikthehen jetës së përditshme dhe qetësisë, pas panikut që shkaktuan ditët e fundit ...
Gazeta Observer | 23-Sep-2019 10:41
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka zgjedhur të publikojë një foto me qenin këtë fillim jave dhe për të kërkuar nga qytetarët që t’i rikthehen jetës së përditshme dhe qetësisë, pas panikut që shkaktuan ditët e fundit ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved