ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:32

Një tjetër tërmet godet vendin tonë, ja epiqendra

Një tjetër tërmet godet vendin tonë, ja epiqendra
Një tjetër tërmet ka goditur vendin tonë në mesnatë. Tërmeti ka qenë i magnitudës 3.8 i shkallës rihter dhe është regjistruar rreth orës 00:03 në Fushë-Krujë. Epiqendra e tërmetit ka qenë rreth 3 kilometra nga ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 00:58
Një tjetër tërmet ka goditur vendin tonë në mesnatë. Tërmeti ka qenë i magnitudës 3.8 i shkallës rihter dhe është regjistruar rreth orës 00:03 në Fushë-Krujë. Epiqendra e tërmetit ka qenë rreth 3 kilometra nga ...

Publikimi i lajmit të rremë, reagon Ministri Sandër Lleshaj
Pas panikut të krijuar nga përhapja e një lajmi të rremë nga disa portale për një tërmet 6 ballë, ka reaguar edhe Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj. “Ata që në vend të solidaritetit njerëzor zgjodhën të nxisin ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 00:46
Pas panikut të krijuar nga përhapja e një lajmi të rremë nga disa portale për një tërmet 6 ballë, ka reaguar edhe Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj. “Ata që në vend të solidaritetit njerëzor zgjodhën të nxisin ...

Ministri Lleshaj reagon pas lajmit të rremë
Pas panikut të krijuar mes qytetarëve nga përhapja e një lajmi të rremë nga disa portale, MInistri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar me një postim në rrjetet shoqërore.
Top Channel | 23-Sep-2019 00:39
Pas panikut të krijuar mes qytetarëve nga përhapja e një lajmi të rremë nga disa portale, MInistri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar me një postim në rrjetet shoqërore.

Balla: Përhapja e lajmeve false, deri në 5 vite burg
Një lajm i rremë për një tërmet ka alarmuar jo pak qytetarët e kryeqytetit duke shtuar panikun në radhët e tyre dhe duke bërë që ata të braktisin shtëpitë duke dalë në rrugë dhe sheshe.
Top Channel | 23-Sep-2019 00:39
Një lajm i rremë për një tërmet ka alarmuar jo pak qytetarët e kryeqytetit duke shtuar panikun në radhët e tyre dhe duke bërë që ata të braktisin shtëpitë duke dalë në rrugë dhe sheshe.

Publikuan lajmin e rremë për termetin, shoqërohen në polici dy gazetarët
Menjëherë pas publikimit të një lajmi të rremë në rrjetet sociale se sipas parashikimeve të një sizmologu grek do ketë në orën 23.30 një tërmet të fuqishëm, lajm i cili shkaktoi panik të madh tek qytetarët të cilët ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 00:37
Menjëherë pas publikimit të një lajmi të rremë në rrjetet sociale se sipas parashikimeve të një sizmologu grek do ketë në orën 23.30 një tërmet të fuqishëm, lajm i cili shkaktoi panik të madh tek qytetarët të cilët ...

Publikuan lajme të rreme për tërmetin/ Policia shoqëron dy gazetarë
Pas publikimit të lajmeve të rreme nga disa portale të cilat shkaktuan panik tek qytetarët ka ardhur edhe reagimi i POlicisë së Shtetit.
Top Channel | 23-Sep-2019 00:31
Pas publikimit të lajmeve të rreme nga disa portale të cilat shkaktuan panik tek qytetarët ka ardhur edhe reagimi i POlicisë së Shtetit.

Arrestohet gazetari i portalit të Shkëlzen Berishës dhe Koço Kokëdhimës për përphapje paniku dhe terror
Menjëherë pas publikimit të një lajmi të rremë në portalin “SYRI.net” dhe më pas edhe në disa portale të tjera, se sipas parashikimeve të një sizmologu grek do ketë në orën 23.30 një tërmet të fuqishëm, lajm i cili ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 00:31
Menjëherë pas publikimit të një lajmi të rremë në portalin “SYRI.net” dhe më pas edhe në disa portale të tjera, se sipas parashikimeve të një sizmologu grek do ketë në orën 23.30 një tërmet të fuqishëm, lajm i cili ...

Balla: Parashikimi i tërmetit i pamundur, përhapja e lajmeve false deri në 5 vite burg
Një alram i rremë për një tërmet 6 ballë ka alarmuar jo pak qytetarët e kryeqytetit duke shtuar panikun në rradhët e tyre dhe duke bërë që ata të braktisin shtëpitë duke dalë në rrugë dhe sheshe. Në lidhje me këtë ka ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 00:25
Një alram i rremë për një tërmet 6 ballë ka alarmuar jo pak qytetarët e kryeqytetit duke shtuar panikun në rradhët e tyre dhe duke bërë që ata të braktisin shtëpitë duke dalë në rrugë dhe sheshe. Në lidhje me këtë ka ...

Lajmi për tërmetin, policia shoqëron dy gazetarë, reagon Syri.net
mapo.al Policia njofton se ka shoqëruar dy gazetarë pas publikimit të një lajmi, sipas institucioneve i rremë, në portalin “SYRI.net” dhe më pas edhe në disa portale të tjera, se sipas parashikimeve të një sizmologu ...
Mapo | 23-Sep-2019 00:29
mapo.al Policia njofton se ka shoqëruar dy gazetarë pas publikimit të një lajmi, sipas institucioneve i rremë, në portalin “SYRI.net” dhe më pas edhe në disa portale të tjera, se sipas parashikimeve të një sizmologu ...

Lajmi i rremë për tërmetin, Xhaçka: Kush e përhapi do të paguajë me burg
TIRANË, 23 shtator /MEDIAL/ Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka doli mbrëmjen e sotme në një konferencë për mediet pas lajmit të rremë të përhapur për lëkundje të forta tërmeti në Tiranë. “Kushdo që e ka përhapur këtë ...
Medial | 23-Sep-2019 01:19
TIRANË, 23 shtator /MEDIAL/ Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka doli mbrëmjen e sotme në një konferencë për mediet pas lajmit të rremë të përhapur për lëkundje të forta tërmeti në Tiranë. “Kushdo që e ka përhapur këtë ...

Ministrja Xhaçka fton qytetarët të qëndrojnë në shtëpi: Termetet nuk parashikohen
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka në një dalje për mediat në lidhje me alamin fals për një tërmet në orën 23:30 ka ftuar qytetarët që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre dhe të mos krijojnë panik. Xhaçka tha se termetet ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 00:07
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka në një dalje për mediat në lidhje me alamin fals për një tërmet në orën 23:30 ka ftuar qytetarët që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre dhe të mos krijojnë panik. Xhaçka tha se termetet ...

Policia arreston dy gazetarë shqiptarë: Përcollën lajmin e rremë të tërmetit 6 ballë
Policia e Shtetit ka bërë një reagim në këtë orë të vonë nga ku ka lajmëruar se ka arrestuar dy gazetarë të dy portaleve shqiptare në lidhje me publikimin e një lajmi të rremë, ku thuhej se në orën 23:00 të së dielës ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 01:05
Policia e Shtetit ka bërë një reagim në këtë orë të vonë nga ku ka lajmëruar se ka arrestuar dy gazetarë të dy portaleve shqiptare në lidhje me publikimin e një lajmi të rremë, ku thuhej se në orën 23:00 të së dielës ...

Lajmi i rremë mbi tërmetin, policia ndalon dy gazetarë
Policia njoftoi se ka shoqëruar dy gazetarë pasi dyshon se ata kanë përhapur lajmin se një tërmet parashikonte të binte në orën 23:30 të datës 22 shtatorit. “Menjëherë pas publikimit të një lajmi të rremë në portalin ...
Medial | 23-Sep-2019 01:05
Policia njoftoi se ka shoqëruar dy gazetarë pasi dyshon se ata kanë përhapur lajmin se një tërmet parashikonte të binte në orën 23:30 të datës 22 shtatorit. “Menjëherë pas publikimit të një lajmi të rremë në portalin ...

KOMENTET/ Qytetarët masakrojnë Çim Pekën pas lajmit për tërmet apokaliptik: O kafshë, nxorrët kalamaj e pleq në rrugë, burgun e keni pak, plera…
Portali i Çim Pekës, syri.net ka publikuar nje lajm te rreme per nje termet apokaliptik qe pritej te binte ne oren 23:30. Ky lajm ka bere qe Tirana te panikoset dhe qytetaret braktisen shtepite e dolen ne rruge e ...
Lexo | 23-Sep-2019 01:03
Portali i Çim Pekës, syri.net ka publikuar nje lajm te rreme per nje termet apokaliptik qe pritej te binte ne oren 23:30. Ky lajm ka bere qe Tirana te panikoset dhe qytetaret braktisen shtepite e dolen ne rruge e ...

Një tjetër tërmet godet vendin tonë, ja epiqendra
Një tjetër tërmet ka goditur vendin tonë në mesnatë. Tërmeti ka qenë i magnitudës 3.8 i shkallës rihter dhe është regjistruar rreth orës 00:03 në Fushë-Krujë. Epiqendra e tërmetit ka qenë rreth 3 kilometra nga ...
Medial | 23-Sep-2019 01:02
Një tjetër tërmet ka goditur vendin tonë në mesnatë. Tërmeti ka qenë i magnitudës 3.8 i shkallës rihter dhe është regjistruar rreth orës 00:03 në Fushë-Krujë. Epiqendra e tërmetit ka qenë rreth 3 kilometra nga ...

Ministria e Mbrojtjes: Lajmi i rremë do të ndëshkohet me burg
Për shkak të lajmit të rremë të shpërndarë nga portali syri.net qytetarët e Tiranës, Durrësit dhe Elbasanit dolën në rrugë.
Top Channel | 23-Sep-2019 00:06
Për shkak të lajmit të rremë të shpërndarë nga portali syri.net qytetarët e Tiranës, Durrësit dhe Elbasanit dolën në rrugë.

Lajmi i rremë mbi tërmetin, policia ndalon dy gazetarë
Policia njoftoi se ka shoqëruar dy gazetarë pasi dyshon se ata kanë përhapur lajmin se një tërmet parashikonte të binte në orën 23:30 të datës 22 shtatorit. “Menjëherë pas publikimit të një lajmi të rremë në portalin ...
RTSH | 23-Sep-2019 01:00
Policia njoftoi se ka shoqëruar dy gazetarë pasi dyshon se ata kanë përhapur lajmin se një tërmet parashikonte të binte në orën 23:30 të datës 22 shtatorit. “Menjëherë pas publikimit të një lajmi të rremë në portalin ...

Qeveria përgënjeshtron lajmet e rrejshme për tërmet të fuqishëm në Tiranë
Kryeministri i vendit Edi Rama dhe Ministria e Mbrojtjes kanë përgënjeshtruar një lajm të rremë të përhapur në rrjetet sociale, sipas së cilit sonte në orën 23.30 minuta dfo të bjerë një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6 ...
Ina-Online | 23-Sep-2019 00:54
Kryeministri i vendit Edi Rama dhe Ministria e Mbrojtjes kanë përgënjeshtruar një lajm të rremë të përhapur në rrjetet sociale, sipas së cilit sonte në orën 23.30 minuta dfo të bjerë një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6 ...

Publikimi i lajmit të rremë, reagon Ministri Lleshaj
Pas panikut të krijuar nga përhapja e një lajmi të rremë nga disa portale për një tërmet 6 ballë, ka reaguar edhe Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj. “Ata që në vend të solidaritetit njerëzor zgjodhën të nxisin ...
Medial | 23-Sep-2019 00:48
Pas panikut të krijuar nga përhapja e një lajmi të rremë nga disa portale për një tërmet 6 ballë, ka reaguar edhe Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj. “Ata që në vend të solidaritetit njerëzor zgjodhën të nxisin ...

Frika nga tërmeti mbushi rrugët e Tiranës (Foto)
Sheshi qendror i kryeqytetit, ai “Skënderbej”, “Nënë Tereza” dhe zona e Stacionit të Trenit u mbipopulluan me qytetarë në panik, nga frika se Tirana mund të goditet nga një tërmet shkatërrues orët në vijim. Mijëra ...
EkonomiaOnline | 23-Sep-2019 00:44
Sheshi qendror i kryeqytetit, ai “Skënderbej”, “Nënë Tereza” dhe zona e Stacionit të Trenit u mbipopulluan me qytetarë në panik, nga frika se Tirana mund të goditet nga një tërmet shkatërrues orët në vijim. Mijëra ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved