ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 18:41

Kush triumfoi në Emmy Awards?! Lista e plotë e fituesve

Kush triumfoi në Emmy Awards?! Lista e plotë e fituesve
SHBA Mbrëmjen e djeshme bota e ekranit të vogël kishte natën e tij më të rëndësishme, teksa u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve Emmy. 2019-ta ishte 71-vjetori i ndarjes së këtij trofeu për protagonistët dhe ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 16:35
SHBA Mbrëmjen e djeshme bota e ekranit të vogël kishte natën e tij më të rëndësishme, teksa u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve Emmy. 2019-ta ishte 71-vjetori i ndarjes së këtij trofeu për protagonistët dhe ...

‘Game of Thrones’ drama më e mirë
Ceremonia që vlerëson ekselencën në televizion, u ndanë në Los Angeles, të dielën në mbrëmje. Comer, fitoi çmimin si aktorja më e madhe dramatike për portretizimin e Villanelle në Killing Eve, shkruan CNN, transmeton ...
Lajminet | 23-Sep-2019 16:21
Ceremonia që vlerëson ekselencën në televizion, u ndanë në Los Angeles, të dielën në mbrëmje. Comer, fitoi çmimin si aktorja më e madhe dramatike për portretizimin e Villanelle në Killing Eve, shkruan CNN, transmeton ...

Aktorja e “Game of Thrones” zbulon tatuazhin te pjesa intime
Aktorja e famshme e “Game of Thrones”, Emilia Clarke, është shfaqur në ndarjen e çmimeve në “Emmy Awards”, shkruan . Në fotot të cilat po qarkullojnë në ballinat e mediave rozë shihet tautazhi i saj në pjesën intime nën ...
Lajminet | 23-Sep-2019 15:13
Aktorja e famshme e “Game of Thrones”, Emilia Clarke, është shfaqur në ndarjen e çmimeve në “Emmy Awards”, shkruan . Në fotot të cilat po qarkullojnë në ballinat e mediave rozë shihet tautazhi i saj në pjesën intime nën ...

Game of Thrones triumfon në Emmy Awards 2019, fiton çmimin “Drama më e mirë
“Game of Thrones” a arriti të triumfojë sërish në ndarjen e çmimeve Emmy 2019. Mbrëmë u mbaj 71-vjetori i Emmy Awards dhe serial-drama fitoi çmimin si “Drama më e mirë”. Ndërkohë, Peter Dinklage ishte i vetmi aktor i ...
Dritare | 23-Sep-2019 14:55
“Game of Thrones” a arriti të triumfojë sërish në ndarjen e çmimeve Emmy 2019. Mbrëmë u mbaj 71-vjetori i Emmy Awards dhe serial-drama fitoi çmimin si “Drama më e mirë”. Ndërkohë, Peter Dinklage ishte i vetmi aktor i ...

Kush triumfoi në Emmy Awards? Lista e plotë e fituesve
Ja cilët janë triumfuesit e mbrëmjes së kaluar në Emmy Awards. Më poshtë gjeni listën e plotë të fituesve. Seriali më i mirë dramatik Game of Thrones (HBO) Seriali më i mirë komik The Marvelous Mrs.Maisel (Amazon) ...
Portalb | 23-Sep-2019 14:43
Ja cilët janë triumfuesit e mbrëmjes së kaluar në Emmy Awards. Më poshtë gjeni listën e plotë të fituesve. Seriali më i mirë dramatik Game of Thrones (HBO) Seriali më i mirë komik The Marvelous Mrs.Maisel (Amazon) ...

Nuk i dhanë çmimin si aktorja më e mirë, por Emilia Clarke ishte protagoniste në ‘Emmys’
Edhe pse i shkruajtën një fund të tmerrshëm në “Game of Thrones” dhe ngjarja në Westeros me Danerys Targaryen që dogji këdo e gjithçka, mund të bëntë të gjithë “ta urrenin”, por në fakt e gjithë bota e do. Kjo për shkak ...
Politiko | 23-Sep-2019 14:42
Edhe pse i shkruajtën një fund të tmerrshëm në “Game of Thrones” dhe ngjarja në Westeros me Danerys Targaryen që dogji këdo e gjithçka, mund të bëntë të gjithë “ta urrenin”, por në fakt e gjithë bota e do. Kjo për shkak ...

HBO rekord çmimesh “Emmy”, rrjeti televiziv amerikan triumfon me “Game Of Thrones”
Mbrëmja spektakolare e së dielës me çmimet EMMY kishte rezervuar emocione të mëdha . Rrjeti televiziv amerikan, HBO, theu rekordet ndërsa pas 137 nominimeve, çoi ne shtëpi plot 34 trofe, përfshirë atë për dramën më të ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 11:41
Mbrëmja spektakolare e së dielës me çmimet EMMY kishte rezervuar emocione të mëdha . Rrjeti televiziv amerikan, HBO, theu rekordet ndërsa pas 137 nominimeve, çoi ne shtëpi plot 34 trofe, përfshirë atë për dramën më të ...

Ndahen çmimet Emmy/ Game of Thrones, drama më e mirë
Krijuesja e Fleabag Phoebe Waller Bridge dhe ylli i Killing Eve, Jodie Comer ishin mes fituesve të mëdhenj britanikë në ceremoninë e çmimeve Emmy të këtij viti. Ceremonia që vlerëson ekselencën në televizion, u ndanë në ...
InFokusi | 23-Sep-2019 14:24
Krijuesja e Fleabag Phoebe Waller Bridge dhe ylli i Killing Eve, Jodie Comer ishin mes fituesve të mëdhenj britanikë në ceremoninë e çmimeve Emmy të këtij viti. Ceremonia që vlerëson ekselencën në televizion, u ndanë në ...

Fituesit e çmimeve Emmys 2019
Mbrëmjen e djeshme bota e ekranit të vogël kishte natën e tij më të rëndëisishme, teksa u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve Emmy. 2019-ta ishte 71-vjetori i ndarjes së këtij trofeu për protagonistët dhe personazhet ...
Lapsi | 23-Sep-2019 12:43
Mbrëmjen e djeshme bota e ekranit të vogël kishte natën e tij më të rëndëisishme, teksa u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve Emmy. 2019-ta ishte 71-vjetori i ndarjes së këtij trofeu për protagonistët dhe personazhet ...

Aktorja e “Game of Thrones” zbulon tatuazhin në këtë pjesë të trupit
Seria fantastike e “Game of Thrones” është tejet e suksesshme në të gjithë botën, prandaj edhe interesimi për aktorët që luajnë në këtë projekt janë në qendër të vëmendjes nga publiku, shkruan Indeksonline. Aktorja e ...
Gazeta Observer | 23-Sep-2019 14:14
Seria fantastike e “Game of Thrones” është tejet e suksesshme në të gjithë botën, prandaj edhe interesimi për aktorët që luajnë në këtë projekt janë në qendër të vëmendjes nga publiku, shkruan Indeksonline. Aktorja e ...

Ndahen çmimet Emmy, Game of Thrones drama më e mirë
Krijuesja e Fleabag Phoebe Waller Bridge dhe ylli i Killing Eve, Jodie Comer ishin mes fituesve të mëdhenj britanikë në ceremoninë e çmimeve Emmy të këtij viti. Ceremonia që vlerëson ekselencën në televizion, u ndanë në ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 14:06
Krijuesja e Fleabag Phoebe Waller Bridge dhe ylli i Killing Eve, Jodie Comer ishin mes fituesve të mëdhenj britanikë në ceremoninë e çmimeve Emmy të këtij viti. Ceremonia që vlerëson ekselencën në televizion, u ndanë në ...

Ndahen çmimet Emmy,Game of Thrones, drama më e mirë
Krijuesja e Fleabag Phoebe Waller Bridge dhe ylli i Killing Eve, Jodie Comer ishin mes fituesve të mëdhenj britanikë në ceremoninë e çmimeve Emmy të këtij viti.
Kosova Press | 23-Sep-2019 13:04
Krijuesja e Fleabag Phoebe Waller Bridge dhe ylli i Killing Eve, Jodie Comer ishin mes fituesve të mëdhenj britanikë në ceremoninë e çmimeve Emmy të këtij viti.

Njihuni me fituesit e çmimeve Emmy
Pak orë më parë në “Microsoft Theatër” në Los Angelos u mbajt edicioni i 71 i ndarjes së çmimeve Emmy. Më poshtë gjeni listën e plotë të fituesve në eventin e rëndësishëm të prodhimeve televizive. Aktori protagonist më ...
Bordo | 23-Sep-2019 12:37
Pak orë më parë në “Microsoft Theatër” në Los Angelos u mbajt edicioni i 71 i ndarjes së çmimeve Emmy. Më poshtë gjeni listën e plotë të fituesve në eventin e rëndësishëm të prodhimeve televizive. Aktori protagonist më ...

Lista e fituesve në “Emmy Awards” 2019
Të dielën në mbrëmje, është mbajtura eventi i 71-të i Emmy Awards, teksa këtë vit, pati shumë surpriza në rrethin e fituesve. Historia më interesante e natës ishte se seriali më i famshëm në botë “Game of Thrones” nuk ...
Indeks Online | 23-Sep-2019 11:33
Të dielën në mbrëmje, është mbajtura eventi i 71-të i Emmy Awards, teksa këtë vit, pati shumë surpriza në rrethin e fituesve. Historia më interesante e natës ishte se seriali më i famshëm në botë “Game of Thrones” nuk ...

U kritikua shumë sezona e fundit, por ‘Game Of Thrones’ shpallet seriali më i mirë i vitit 2019
‘Game of Thrones’ sërish ka treguar se është ndër serialet më të mira të të gjitha kohëve, me fitimet në Emmy mbrëmë. Mbrëmë është mbajtur ceremonia e Emmy Awards, ceremoni kjo në të cilën shpallen çmimet për seritë më ...
Albportali | 23-Sep-2019 11:02
‘Game of Thrones’ sërish ka treguar se është ndër serialet më të mira të të gjitha kohëve, me fitimet në Emmy mbrëmë. Mbrëmë është mbajtur ceremonia e Emmy Awards, ceremoni kjo në të cilën shpallen çmimet për seritë më ...

Aktorja e “Game of Thrones” zbulon tatuazhin në këtë pjesë të trupit
Seria fantastike e “Game of Thrones” është tejet e suksesshme në të gjithë botën, prandaj edhe interesimi për aktorët që luajnë në këtë projekt janë në qendër të vëmendjes nga publiku, shkruan Indeksonline. Aktorja e ...
Arbresh | 23-Sep-2019 11:00
Seria fantastike e “Game of Thrones” është tejet e suksesshme në të gjithë botën, prandaj edhe interesimi për aktorët që luajnë në këtë projekt janë në qendër të vëmendjes nga publiku, shkruan Indeksonline. Aktorja e ...

U kritikua shumë sezona e fundit, por ‘Game Of Thrones’ shpallet seriali më i mirë i vitit 2019
‘Game of Thrones’ sërish ka treguar se është ndër serialet më të mira të të gjitha kohëve, me fitimet në Emmy mbrëmë. Mbrëmë është mbajtur ceremonia e Emmy Awards, ceremoni kjo në të cilën shpallen çmimet për seritë më ...
Republika | 23-Sep-2019 11:00
‘Game of Thrones’ sërish ka treguar se është ndër serialet më të mira të të gjitha kohëve, me fitimet në Emmy mbrëmë. Mbrëmë është mbajtur ceremonia e Emmy Awards, ceremoni kjo në të cilën shpallen çmimet për seritë më ...

Gili la pa fjalë të gjithë me dukjen në dasmën e Bleros dhe Afronës
Game of Thrones’ sërish ka treguar se është ndër serialet më të mira të të gjitha kohëve, me fitimet në Emmy mbrëmë. Mbrëmë është mbajtur ceremonia e Emmy Awards, ceremoni kjo në të cilën shpallen çmimet për seritë më ...
GazetaBlic | 23-Sep-2019 11:00
Game of Thrones’ sërish ka treguar se është ndër serialet më të mira të të gjitha kohëve, me fitimet në Emmy mbrëmë. Mbrëmë është mbajtur ceremonia e Emmy Awards, ceremoni kjo në të cilën shpallen çmimet për seritë më ...

Jharrel Jerome fiton Emmy për herë të parë
Jharrel Jerome ka pranuar çmimin e tij të parë Emmy. 21 vjeçari, mori çmim për “Aktori kryesor i shquar” për rolin e tij si Korey Ëise në serinë “Ëhen They See Us”, transmeton Klan Kosova. “Ndjehem sikur duhet të jem në ...
Klan Kosova | 23-Sep-2019 10:53
Jharrel Jerome ka pranuar çmimin e tij të parë Emmy. 21 vjeçari, mori çmim për “Aktori kryesor i shquar” për rolin e tij si Korey Ëise në serinë “Ëhen They See Us”, transmeton Klan Kosova. “Ndjehem sikur duhet të jem në ...

U kritikua shumë sezona e fundit, por ‘Game Of Thrones’ shpallet seriali më i mirë i vitit 2019
‘Game of Thrones’ sërish ka treguar se është ndër serialet më të mira të të gjitha kohëve, me fitimet në Emmy mbrëmë. Mbrëmë është mbajtur ceremonia e Emmy Awards, ceremoni kjo në të cilën shpallen çmimet për seritë më ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 10:39
‘Game of Thrones’ sërish ka treguar se është ndër serialet më të mira të të gjitha kohëve, me fitimet në Emmy mbrëmë. Mbrëmë është mbajtur ceremonia e Emmy Awards, ceremoni kjo në të cilën shpallen çmimet për seritë më ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved