ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/10/2019 07:24

Veliaj: Brenda dhjetorit shtëpitë e reja në fshat

Veliaj: Brenda dhjetorit shtëpitë e reja në fshat
Tirana mbetet solidare me këdo që është në vështirësi. Komuniteti i biznesit të ndërtimit iu përgjigj pozitivisht thirrjes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për të ndihmuar në rikonstruksionin dhe ...
Top Channel | 23-Sep-2019 19:19
Tirana mbetet solidare me këdo që është në vështirësi. Komuniteti i biznesit të ndërtimit iu përgjigj pozitivisht thirrjes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për të ndihmuar në rikonstruksionin dhe ...

Veliaj mbledh Shtabin e Emergjencave: Do rindërtojmë banesat e dëmtuara
Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij.
Top Channel | 23-Sep-2019 18:07
Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij.

Veliaj mbledh Shtabin e Emergjencave: Kontakt të drejtpërdrejt me familjet e prekura, do rindërtojmë banesat e dëmtuara
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 17:59
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi ...

Veliaj mbledh Shtabin e Emergjencave: Do rindërtojmë banesat e dëmtuara
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 18:30
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi ...

Veliaj mbledh Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës: Do rindërtojmë banesat e dëmtuara
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 18:02
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi ...

Veliaj mbledh Shtabin e Emergjencave: Do rindërtojmë banesat e dëmtuara
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit që solli shkatërrimin e disa banesave. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi se sfida është ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 17:57
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit që solli shkatërrimin e disa banesave. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi se sfida është ...

Veliaj: Do të rindërtojmë banesat e dëmtuara
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, mblodhi sot pasdite shtabin e emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Veliaj deklaroi se sfida ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 18:33
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, mblodhi sot pasdite shtabin e emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Veliaj deklaroi se sfida ...

Veliaj pakt me ndërtuesit për rindërtimin e shtëpive të dëmtuara nga tërmeti
“Adopto një shtëpi” është nisma që Bashkia e Tiranës nisi në bashkëpunim me shoqatën e ndërtuesve. Në një mbledhje të zhvilluar në Bashkinë e Tiranës, ndërtuesit iu përgjigjën pozitivisht apelit të Veliajt, duke u ...
ABCNews | 23-Sep-2019 19:11
“Adopto një shtëpi” është nisma që Bashkia e Tiranës nisi në bashkëpunim me shoqatën e ndërtuesve. Në një mbledhje të zhvilluar në Bashkinë e Tiranës, ndërtuesit iu përgjigjën pozitivisht apelit të Veliajt, duke u ...

Veliaj: “Kontakt të drejtpërdrejtë me familjet e prekura, do rindërtojmë banesat e dëmtuara”
Kryebashkiaku i Tiranës mbledh Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së ...
Telegraf | 23-Sep-2019 17:58
Kryebashkiaku i Tiranës mbledh Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së ...

Kaos në Tiranë, pemë të rrëzuara dhe përmbytje rrugësh (Publikohen pamjet)
Postuar: 23/09/2019 - 20:58 Erërat e forta dhe stuhitë e shiut kanë sjellë dëmet e para në Tiranë. Disa pemë janë thyer ose shkulur nga intensiteti i lartë i erërave. Ndërkohë, kryebashkiaku Erion Veliaj u ka bërë ...
Sot.Al | 23-Sep-2019 21:00
Postuar: 23/09/2019 - 20:58 Erërat e forta dhe stuhitë e shiut kanë sjellë dëmet e para në Tiranë. Disa pemë janë thyer ose shkulur nga intensiteti i lartë i erërave. Ndërkohë, kryebashkiaku Erion Veliaj u ka bërë ...

Veliaj: Solidariteti triumfon mbi histerinë dhe panikun, brenda dhjetorit shtëpitë e reja në fshat!
Postuar: 23/09/2019 - 20:39 Tirana mbetet solidare me këdo që është në vështirësi. Komuniteti i biznesit të ndërtimit iu përgjigj pozitivisht thirrjes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për të ndihmuar ...
Sot.Al | 23-Sep-2019 20:40
Postuar: 23/09/2019 - 20:39 Tirana mbetet solidare me këdo që është në vështirësi. Komuniteti i biznesit të ndërtimit iu përgjigj pozitivisht thirrjes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për të ndihmuar ...

Tërmeti, Veliaj: Brenda dhjetorit shtëpitë e reja në fshat
Tirana mbetet solidare me këdo që është në vështirësi. Komuniteti i biznesit të ndërtimit iu përgjigj pozitivisht thirrjes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për të ndihmuar në rikonstruksionin dhe ...
Flaka | 23-Sep-2019 20:02
Tirana mbetet solidare me këdo që është në vështirësi. Komuniteti i biznesit të ndërtimit iu përgjigj pozitivisht thirrjes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për të ndihmuar në rikonstruksionin dhe ...

Biznesi i ndërtimit do të rindërtojë shtëpitë e dëmtuara nga tërmeti, Veliaj: “Solidariteti triumfon mbi histerinë dhe panikun, brenda dhjetorit shtëpitë e reja në fshat”
Tirana mbetet solidare me këdo që është në vështirësi. Komuniteti i biznesit të ndërtimit iu përgjigj pozitivisht thirrjes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për të ndihmuar në rikonstruksionin dhe ...
RTSH | 23-Sep-2019 19:38
Tirana mbetet solidare me këdo që është në vështirësi. Komuniteti i biznesit të ndërtimit iu përgjigj pozitivisht thirrjes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për të ndihmuar në rikonstruksionin dhe ...

Veliaj në Ndroq: Do të ndërhyjmë shumë shpejt për shtëpitë e dëmtuara
Kryebashkiaku i Tiranës ka vizituar një nga familjet e prekura nga tërmeti në Ndroq.
Top Channel | 23-Sep-2019 14:42
Kryebashkiaku i Tiranës ka vizituar një nga familjet e prekura nga tërmeti në Ndroq.

Pasojat e tërmetit në Tiranë/ Komuniteti i biznesit të ndërtimit merr përsipër rikonstruksionin e banesave të dëmtuara
TIRANË, 23 shtator/MEDIAL/ Tirana mbetet solidare me këdo që është në vështirësi. Komuniteti i biznesit të ndërtimit iu përgjigj pozitivisht thirrjes së kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për të ndihmuar në ...
Medial | 23-Sep-2019 19:19
TIRANË, 23 shtator/MEDIAL/ Tirana mbetet solidare me këdo që është në vështirësi. Komuniteti i biznesit të ndërtimit iu përgjigj pozitivisht thirrjes së kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për të ndihmuar në ...

Veliaj, pas tërmetit: “Do të rindërtojmë banesat e dëmtuara”
Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj, pas disa tërmeteve që ndodhën në Shqipëri, sot pasdite ka mbledhur shtabin e emergjencave për raportimin e situatës në terren. Veliaj, ka deklaruar se sfida është kthimi në normalitet ...
InFokusi | 23-Sep-2019 19:17
Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj, pas disa tërmeteve që ndodhën në Shqipëri, sot pasdite ka mbledhur shtabin e emergjencave për raportimin e situatës në terren. Veliaj, ka deklaruar se sfida është kthimi në normalitet ...

Veliaj: Do të rindërtojmë banesat e dëmtuara
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, mblodhi sot pasdite shtabin e emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Veliaj deklaroi se sfida ...
Gazeta Observer | 23-Sep-2019 19:15
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, mblodhi sot pasdite shtabin e emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Veliaj deklaroi se sfida ...

Veliaj: Do të rindërtojmë banesat e dëmtuara
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, mblodhi sot pasdite shtabin e emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Veliaj deklaroi se sfida ...
EkonomiaOnline | 23-Sep-2019 18:37
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, mblodhi sot pasdite shtabin e emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Veliaj deklaroi se sfida ...

Veliaj: “Do të ndërhyjmë shumë shpejt për shtëpitë e dëmtuara; Kemi dosjet për çdo rast, lehtësim të lejeve të ndërtimit
Kryebashkiaku i Tiranës viziton një nga familjet e prekura nga tërmeti në Ndroq Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj vizitoi sot një tjetër familje të prekur nga tërmeti i fuqishëm që përfshiu kryeqytetin dy ditë më ...
Telegraf | 23-Sep-2019 14:58
Kryebashkiaku i Tiranës viziton një nga familjet e prekura nga tërmeti në Ndroq Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj vizitoi sot një tjetër familje të prekur nga tërmeti i fuqishëm që përfshiu kryeqytetin dy ditë më ...

Kryebashkiaku i Tiranës mbledh Shtabin e Emergjencave, Veliaj: “Do rindërtojmë banesat e dëmtuara”
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi ...
Medial | 23-Sep-2019 18:35
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved