ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 16:53

Cakaj nga New York: Mbyllja e çështjeve të hapura në Ballkanin Perëndimor, thelbësore

Cakaj nga New York: Mbyllja e çështjeve të hapura në Ballkanin Perëndimor, thelbësore
I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e ...
Top Channel | 23-Sep-2019 19:04
I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e ...

Në New York për asamblenë e OKB, Cakaj i ftuar në darkën e Mogherinit me liderët e Ballkanit: Ja për çfarë folëm
I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 19:02
I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e ...

Cakaj takohet me Mogherinin: Në fokus sitauta politike në rajon
I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 19:37
I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e ...

Cakaj në New York: Thelbësore, mbyllja e çështjeve të hapura në Ballkanin Perëndimor,
I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 19:41
I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e ...

Cakaj takon Mogherinin në New York: Integrimi i Ballkanit në BE garanton stabilitet
Federika Mogherini dhe Gent Cakaj ndajne qendrimin se mbyllja e çështjeve të hapura në Ballkanin Perëndimor është thelbësore për të garantuar jo vetëm stabilitetin, por edhe zhvillimin e përgjithshëm social-politik të ...
ABCNews | 23-Sep-2019 19:52
Federika Mogherini dhe Gent Cakaj ndajne qendrimin se mbyllja e çështjeve të hapura në Ballkanin Perëndimor është thelbësore për të garantuar jo vetëm stabilitetin, por edhe zhvillimin e përgjithshëm social-politik të ...

Thaçi në New York nën përcjellje të “Secret Service”
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është duke qëndruar në New York, ku po merr pjesë në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Në një Video të siguruar nga RTK, shihet që Thaçi është duke u ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 18:45
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është duke qëndruar në New York, ku po merr pjesë në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Në një Video të siguruar nga RTK, shihet që Thaçi është duke u ...

Presidenti Thaçi takoi presidenten kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviq
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në kuadër të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara në New York, ka zhvilluar takime të shumta me përfaqësues të shteteve të ndryshme të botës. Në ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 18:30
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në kuadër të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara në New York, ka zhvilluar takime të shumta me përfaqësues të shteteve të ndryshme të botës. Në ...

Hashim Thaçi takon Kolinda Grabar-Kitaroviqin
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi është takuar me presidenten kroate, Kolinda Krabar-Kitaroviq, në kuadër të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të OKBS’së. Sipas njoftimit, Thaçi ka biseduar për ...
TetovaSot | 23-Sep-2019 21:02
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi është takuar me presidenten kroate, Kolinda Krabar-Kitaroviq, në kuadër të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të OKBS’së. Sipas njoftimit, Thaçi ka biseduar për ...

Presidenti Thaçi takoi presidenten kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviq
Nju Jork, 23 shtator – Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka zhvilluar takime të shumta me përfaqësues të shteteve të ndryshme të botës, në margjina të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. ...
Illyriapress | 23-Sep-2019 21:02
Nju Jork, 23 shtator – Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka zhvilluar takime të shumta me përfaqësues të shteteve të ndryshme të botës, në margjina të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. ...

New York/ Ministri në detyrë Cakaj takim me Mogherinin dhe krerët e Ballkanit Perëndimor
Hapja e negociatave për anëtarësim në BE të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut është një nevojë aktuale në Ballkanin Perëndimor. Kjo ka qenë një nga pikat ku kanë rënë dakord krerët e delegacioneve të vendeve të ...
Medial | 23-Sep-2019 20:04
Hapja e negociatave për anëtarësim në BE të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut është një nevojë aktuale në Ballkanin Perëndimor. Kjo ka qenë një nga pikat ku kanë rënë dakord krerët e delegacioneve të vendeve të ...

New York/ Ministri në detyrë Cakaj takim me Mogherinin dhe krerët e Ballkanit Perëndimor
Hapja e negociatave për anëtarësim në BE të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut është një nevojë aktuale në Ballkanin Perëndimor. Kjo ka qenë një nga pikat ku kanë rënë dakord krerët e delegacioneve të vendeve të ...
RTSH | 23-Sep-2019 20:00
Hapja e negociatave për anëtarësim në BE të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut është një nevojë aktuale në Ballkanin Perëndimor. Kjo ka qenë një nga pikat ku kanë rënë dakord krerët e delegacioneve të vendeve të ...

Cakaj në New York: Thelbësore, mbyllja e çështjeve të hapura në Ballkanin Perëndimor
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian për Punët e Jashtme dhe Sigurinë, Federica Mogherini, në një darkë të shtruar për krerët e ...
EkonomiaOnline | 23-Sep-2019 19:56
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian për Punët e Jashtme dhe Sigurinë, Federica Mogherini, në një darkë të shtruar për krerët e ...

Takohen Thaçi dhe Kitaroviq: Kroacia shembull i mirë që duhet të ndjekë Kosova
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka takuar në New York presidenten kroate Kolinda Grabar-Kitaroviç. Thaçi dhe Grabar-Kitaroviç kanë biseduar për mundësinë e rritjes së shkëmbimit më të madh diplomatik dhe ekonomik ...
PortaliOnline | 23-Sep-2019 19:52
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka takuar në New York presidenten kroate Kolinda Grabar-Kitaroviç. Thaçi dhe Grabar-Kitaroviç kanë biseduar për mundësinë e rritjes së shkëmbimit më të madh diplomatik dhe ekonomik ...

Cakaj në New York: Thelbësore, mbyllja e çështjeve të hapura në Ballkanin Perëndimor
I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e ...
Lajminet | 23-Sep-2019 19:52
I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e ...

Cakaj nga New York-u: Hapja e negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë, nevojë e rëndësishme për gjithë Ballkanin
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, përmes një postimi në Facebook njofton se ndodhej në New York ku ka marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të ...
Politiko | 23-Sep-2019 19:43
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, përmes një postimi në Facebook njofton se ndodhej në New York ku ka marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të ...

New Yorku i bën bashkë vendet e Ballkanit Perëndimor
I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e ...
Indeks Online | 23-Sep-2019 19:39
I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e ...

Thaçi në New York i shoqëruar nga “Secret Service”
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është duke qëndruar në New York, ku po merr pjesë në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Në një video të siguruar nga RTK, shihet që Thaçi është duke u ...
Gazeta Observer | 23-Sep-2019 19:29
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është duke qëndruar në New York, ku po merr pjesë në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Në një video të siguruar nga RTK, shihet që Thaçi është duke u ...

Presidenti Thaçi takoi presidenten kroate, Kolinda Grabar-Kitarovic
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në kuadër të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar takime të shumta me përfaqësues të shteteve të ndryshme të botës. Në një takim ...
Gazeta Monitor | 23-Sep-2019 19:13
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në kuadër të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, ka zhvilluar takime të shumta me përfaqësues të shteteve të ndryshme të botës. Në një takim ...

Në New York për asamblenë e OKB, Cakaj i ftuar në darkën e Mogherinit me liderët e Ballkanit: Ja për çfarë folëm
I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e ...
Lexo | 23-Sep-2019 19:09
I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, është ftuar nga Përfaqësuesja e ...

I ftuar në darkën e Mogherinit me liderët e Ballkanit, Gent Cakaj zbulon detaje nga takimi
Postuar: 23/09/2019 - 19:07 I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ...
Sot.Al | 23-Sep-2019 19:08
Postuar: 23/09/2019 - 19:07 I ndodhur në New York për të marrë pjesë në punimet e sesionit të 74 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved