ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 17:24

Presidenti i PE: Europa pranë shqiptarëve për pasojat e tërmetit

Presidenti i PE: Europa pranë shqiptarëve për pasojat e tërmetit
Presidenti i Parlamentit Europian, David Sassoli ka nisur nje mesazh solidarizimi per te gjithe te lenduarit apo ata qe kane humbur shtepite e tyre pas termetiet te se shtunes ne vendin tone. Në një postim ne rrjetin ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 15:01
Presidenti i Parlamentit Europian, David Sassoli ka nisur nje mesazh solidarizimi per te gjithe te lenduarit apo ata qe kane humbur shtepite e tyre pas termetiet te se shtunes ne vendin tone. Në një postim ne rrjetin ...

Tërmeti në Shqipëri, reagon Presidenti i Parlamentit Europian, ja çfarë thotë
“Evropa është e gatshme të ndihmojë në rimëkëmbjen dhe rindërtimin e vendit”. Presidenti i Parlamentit Europian, David Sassoli ka reaguar me një status në Twitter pas tërmetit të së shtunës në Shqipëri, që ngjalli panik ...
Telegraf | 23-Sep-2019 13:30
“Evropa është e gatshme të ndihmojë në rimëkëmbjen dhe rindërtimin e vendit”. Presidenti i Parlamentit Europian, David Sassoli ka reaguar me një status në Twitter pas tërmetit të së shtunës në Shqipëri, që ngjalli panik ...

Presidenti i PE: Jemi me shqiptarët, të gatshëm për rimëkëmbjen e situatës
Presidenti i Parlamentit Europian, David Sassoli ka nisur një mesazh solidarizimi për të gjithë të lënduarit apo ata që kanë humbur shtëpitë e tyre pas termetit të së shtunës në vendin tonë. Në një postim në rrjetin ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 13:26
Presidenti i Parlamentit Europian, David Sassoli ka nisur një mesazh solidarizimi për të gjithë të lënduarit apo ata që kanë humbur shtëpitë e tyre pas termetit të së shtunës në vendin tonë. Në një postim në rrjetin ...

“Faleminderit Sassoli, por Kryeministri ynë ka ikur”/ Vasili: Ky i yni është nje fosil monist…
Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili në rrjetin social facebook ka reaguar me kritika nda kryeministrit Rama. “Faleminderit Sassoli, por Kryeministri yne ka ikur se nuk ka nge te rrije ne Shqiperi dhe prane shqiptareve ...
Standard | 23-Sep-2019 15:44
Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili në rrjetin social facebook ka reaguar me kritika nda kryeministrit Rama. “Faleminderit Sassoli, por Kryeministri yne ka ikur se nuk ka nge te rrije ne Shqiperi dhe prane shqiptareve ...

Ambasada Gjermane publikon foto në Facebook, mesazh qytetarëve: Shpresojmë që të gjithë ta kalojnë shpejt tronditjen!
Ambasada gjermane ka publikuar një foto sot në të cilën tregon se edhe godina e saj është dëmtuar nga tërmeti. Në një shënim në Fb, ambasada u jep zemër, qytetarëve shqiptarë: “Tërmetet e fundjavës na tronditën ...
Standard | 23-Sep-2019 15:44
Ambasada gjermane ka publikuar një foto sot në të cilën tregon se edhe godina e saj është dëmtuar nga tërmeti. Në një shënim në Fb, ambasada u jep zemër, qytetarëve shqiptarë: “Tërmetet e fundjavës na tronditën ...

Presidenti i PE reagon për tërmetet: Evropa e gatshme të ndihmojë për rimëkëmbjen
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka reaguar për tërmetet që goditën vendin tonë këtë fundjavë. Përmes një postimi në Twitter, Sassoli shkruan se, BE-ja i qëndron pranë popullit shqiptar në këto çaste të ...
Dritare | 23-Sep-2019 14:55
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka reaguar për tërmetet që goditën vendin tonë këtë fundjavë. Përmes një postimi në Twitter, Sassoli shkruan se, BE-ja i qëndron pranë popullit shqiptar në këto çaste të ...

Tërmetet, presidenti i PE: Evropa e gatshme të ndihmojë në rikonstruksionet
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka reaguar për situatën e krijuar në Shqipëri pas një serie tërmetesh në tri ditët e fundit. Pasi jep mbështetje për të gjithë shqiptarët, Sassoli thekson se Evropa është ...
Albportali | 23-Sep-2019 14:55
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka reaguar për situatën e krijuar në Shqipëri pas një serie tërmetesh në tri ditët e fundit. Pasi jep mbështetje për të gjithë shqiptarët, Sassoli thekson se Evropa është ...

Tërmetet në Shqipëri, Presidenti i PE: Evropa e gatshme të ndihmojë në rikonstruksionet
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka reaguar për situatën e krijuar në Shqipëri pas një serie tërmetesh në tri ditët e fundit. Pasi jep mbështetje për të gjithë shqiptarët, Sassoli thekson se Evropa është ...
Republika | 23-Sep-2019 14:48
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka reaguar për situatën e krijuar në Shqipëri pas një serie tërmetesh në tri ditët e fundit. Pasi jep mbështetje për të gjithë shqiptarët, Sassoli thekson se Evropa është ...

Presidenti i PE: Të gatshëm të ndihmojmë Shqipërinë pas tërmetit
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka shprehur solidaritetin e tij pas tërmeteve të rëna në Shqipëri dy ditët e fundit.
Kosova Press | 23-Sep-2019 14:45
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka shprehur solidaritetin e tij pas tërmeteve të rëna në Shqipëri dy ditët e fundit.

Tërmetet në Shqipëri, Presidenti i PE: Evropa e gatshme të ndihmojë në rikonstruksionet
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka reaguar për situatën e krijuar në Shqipëri pas një serie tërmetesh këto tre ditët e fundit. Pasi jep mbështetje për të gjithë shqiptarët, Sassoli thekson se Evropa ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 14:14
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka reaguar për situatën e krijuar në Shqipëri pas një serie tërmetesh këto tre ditët e fundit. Pasi jep mbështetje për të gjithë shqiptarët, Sassoli thekson se Evropa ...

Tërmeti dëmton edhe Ambasadën e Gjermanisë në Tiranë
Edhe ndërtesa e Ambasadës së Gjermanisë në Tiranë është dëmtuar nga tërmeti. Foto është publikuar nga vetë ambasada. Stafi i ambasadës jep mbështetje edhe për shqiptarët e prekur nga lëkundjet e tokës. “Tërmetet e ...
EkonomiaOnline | 23-Sep-2019 14:03
Edhe ndërtesa e Ambasadës së Gjermanisë në Tiranë është dëmtuar nga tërmeti. Foto është publikuar nga vetë ambasada. Stafi i ambasadës jep mbështetje edhe për shqiptarët e prekur nga lëkundjet e tokës. “Tërmetet e ...

Presidenti i PE: Evropa e gatshme të ndihmojë Shqipërinë pas tërmeteve
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka reaguar për situatën e krijuar në Shqipëri pas një serie tërmetesh në tri ditët e fundit. Pasi jep mbështetje për të gjithë shqiptarët, Sassoli thekson se Evropa është ...
EkonomiaOnline | 23-Sep-2019 14:03
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka reaguar për situatën e krijuar në Shqipëri pas një serie tërmetesh në tri ditët e fundit. Pasi jep mbështetje për të gjithë shqiptarët, Sassoli thekson se Evropa është ...

Tërmetet në Shqipëri, Presidenti i PE: Evropa e gatshme të ndihmojë në rikonstruksionet
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka reaguar për situatën e krijuar në Shqipëri pas një serie tërmetesh në tri ditët e fundit. Pasi jep mbështetje për të gjithë shqiptarët, Sassoli thekson se Evropa është ...
TetovaSot | 23-Sep-2019 13:54
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka reaguar për situatën e krijuar në Shqipëri pas një serie tërmetesh në tri ditët e fundit. Pasi jep mbështetje për të gjithë shqiptarët, Sassoli thekson se Evropa është ...

Tërmetet, presidenti i PE: Evropa e gatshme të ndihmojë në rikonstruksionet
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka reaguar për situatën e krijuar në Shqipëri pas një serie tërmetesh në tri ditët e fundit. Pasi jep mbështetje për të gjithë shqiptarët, Sassoli thekson se Evropa është ...
Alsat-M | 23-Sep-2019 13:50
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli ka reaguar për situatën e krijuar në Shqipëri pas një serie tërmetesh në tri ditët e fundit. Pasi jep mbështetje për të gjithë shqiptarët, Sassoli thekson se Evropa është ...

Presidenti i Parlamentit Evropian solidarizohet me shqiptarët pas tërmetit: Gati t’ju ndihmojmë për rimëkëmbje
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli është solidarizuar me shqiptarët, pasi u tronditën nga goditjet e tërmetit, prej të shtunës. Në një postim në rrjetet sociale, Sassoli shkruan se Evropa është e gatshme ...
Politiko | 23-Sep-2019 13:50
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli është solidarizuar me shqiptarët, pasi u tronditën nga goditjet e tërmetit, prej të shtunës. Në një postim në rrjetet sociale, Sassoli shkruan se Evropa është e gatshme ...

Tërmeti dëmton edhe Ambasadën e Gjermanisë në Tiranë
Edhe ndërtesa e Ambasadës së Gjermanisë në Tiranë është dëmtuar nga tërmeti. Foto është publikuar nga vetë ambasada. Stafi i ambasadës jep mbështetje edhe për shqiptarët e prekur nga lëkundjet e......
Zeri | 23-Sep-2019 13:40
Edhe ndërtesa e Ambasadës së Gjermanisë në Tiranë është dëmtuar nga tërmeti. Foto është publikuar nga vetë ambasada. Stafi i ambasadës jep mbështetje edhe për shqiptarët e prekur nga lëkundjet e......

Tërmetet, reagon presidenti i PE: Jemi me shqiptarët në këto orë të vështira, Evropa është e gatshme të ndihmojë
Presidenti i Parlamentit Europian, David Sassoli ka reaguar me një status në Twitter pas serive të tërmeteve që prekën vendin duke filluar nga dita e shtunë. “Evropa është e gatshme të ndihmojë në rimëkëmbjen dhe ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 12:53
Presidenti i Parlamentit Europian, David Sassoli ka reaguar me një status në Twitter pas serive të tërmeteve që prekën vendin duke filluar nga dita e shtunë. “Evropa është e gatshme të ndihmojë në rimëkëmbjen dhe ...

Presidenti i PE: Jemi me shqiptarët, të gatshëm për rimëkëmbjen e situatës
Presidenti i Parlamentit Europian, David Sassoli ka nisur një mesazh solidarizimi për të gjithë të lënduarit apo ata që kanë humbur shtëpitë e tyre pas termetit të së shtunës në vendin tonë. Në një postim në rrjetin ...
Medial | 23-Sep-2019 13:34
Presidenti i Parlamentit Europian, David Sassoli ka nisur një mesazh solidarizimi për të gjithë të lënduarit apo ata që kanë humbur shtëpitë e tyre pas termetit të së shtunës në vendin tonë. Në një postim në rrjetin ...

Tërmeti shkatërrues, Presidenti i PE: Jemi me shqiptarët, gati t’iu ndihmojmë për rimëkëmbjen e situatës
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli, ka reaguar pas tërmetit të fuqishëm me magnitudë 5.8, që tronditi Shqipërinë pasditen e së shtunës, dhe që vijon ende me postgoditje më të vogla. Përmes një mesazhi ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 12:52
Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli, ka reaguar pas tërmetit të fuqishëm me magnitudë 5.8, që tronditi Shqipërinë pasditen e së shtunës, dhe që vijon ende me postgoditje më të vogla. Përmes një mesazhi ...

Tërmeti shkatërrues, Presidenti i PE: Jemi me shqiptarët, gati t’iu ndihmojmë për rimëkëmbjen e situatës
David Sassoli, ka reaguar pas tërmetit të fuqishëm me magnitudë 5.8, që tronditi Shqipërinë pasditen e së shtunës Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli, ka reaguar pas tërmetit të fuqishëm me magnitudë 5.8, ...
Zeri | 23-Sep-2019 13:30
David Sassoli, ka reaguar pas tërmetit të fuqishëm me magnitudë 5.8, që tronditi Shqipërinë pasditen e së shtunës Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli, ka reaguar pas tërmetit të fuqishëm me magnitudë 5.8, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved