ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 13:43

Video/ Cmimi “Pushkash”, ja goli më i bukur i sezonit

Video/ Cmimi “Pushkash”, ja goli më i bukur i sezonit
Në mbrëmjen gala të organizuar nga FIFA, është dhënë dhe cmimi për golin më të bukur të sezonit e meritoi Daniel Zsori, hungarezi i Debrecenit, që fitoi çmimin me emrin kushtuar patriotit të tij dhe një prej yjeve më të ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 20:59
Në mbrëmjen gala të organizuar nga FIFA, është dhënë dhe cmimi për golin më të bukur të sezonit e meritoi Daniel Zsori, hungarezi i Debrecenit, që fitoi çmimin me emrin kushtuar patriotit të tij dhe një prej yjeve më të ...

Zyrtare: Klopp shpallet trajneri më i mirë nga FIFA
Jurgen Klopp është shpallur trajneri më i mirë i vitit nga FIFA. Trajneri gjerman ishte në listë të ngushtë me Maurichio Pochettinon dhe Pep Guardiolan, mirëpo arriti ta fitonte çmimin ‘The Best’. Klopp në sezonin e ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 20:58
Jurgen Klopp është shpallur trajneri më i mirë i vitit nga FIFA. Trajneri gjerman ishte në listë të ngushtë me Maurichio Pochettinon dhe Pep Guardiolan, mirëpo arriti ta fitonte çmimin ‘The Best’. Klopp në sezonin e ...

Messi apo Van Dijk – De Jong tregon se kush e meriton çmimin e më të mirit nga FIFA
Sonte do të mësohet emri i lojtarit më të mirë të vitit, ndryshe i njohur me emrin ‘The Best’ nga FIFA. Tashmë është gjithçka gati që ceremonia të zhvillohet në Milano, derisa lojtarë, ish-lojtarë dhe trajnerë janë ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 20:38
Sonte do të mësohet emri i lojtarit më të mirë të vitit, ndryshe i njohur me emrin ‘The Best’ nga FIFA. Tashmë është gjithçka gati që ceremonia të zhvillohet në Milano, derisa lojtarë, ish-lojtarë dhe trajnerë janë ...

Ronaldo nuk do të jetë prezent në ceremoninë e çmimit ‘The Best’ nga FIFA
Cristiano Ronaldo nuk do të jetë prezent në ndarjen e çmimi ‘The Best’ nga FIFA. Tashmë trajner, lojtarë e ish-lojtarë, kanë arritur në Teatro alla Scala të Milanos, aty ku do të mbahet ceremonia. Mbrëmja më e madhe në ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 20:22
Cristiano Ronaldo nuk do të jetë prezent në ndarjen e çmimi ‘The Best’ nga FIFA. Tashmë trajner, lojtarë e ish-lojtarë, kanë arritur në Teatro alla Scala të Milanos, aty ku do të mbahet ceremonia. Mbrëmja më e madhe në ...

18 vjeçari mposht Messin dhe fiton çmimin ‘Puskas’
Marca ka zbuluar formacionin e vitit që do të mësohet pas pak në ceremoninë e FIFA-s në Milano. Katër lojtarë do të jenë të Real Madridit, dy të Barcelonës, dy të Juventusit, dy të Liverpoolit dhe Kylian Mbappe. Më ...
GazetaBlic | 23-Sep-2019 21:02
Marca ka zbuluar formacionin e vitit që do të mësohet pas pak në ceremoninë e FIFA-s në Milano. Katër lojtarë do të jenë të Real Madridit, dy të Barcelonës, dy të Juventusit, dy të Liverpoolit dhe Kylian Mbappe. Më ...

Mungesa në “Best FIFA Football Award 2019”, kandidati kryesor zgjedh të mos marrë pjesë
Ceremonia e organizuar nga FIFA, “Best FIFA Football Award 2019”, për çmimet më të mira është gati të nisë. Milano pret evenimentin e rëndësishëm, ndërsa tifozë të ndryshëm presin që të fitojë një prej idhujve të tyre. ...
ABCNews | 23-Sep-2019 20:35
Ceremonia e organizuar nga FIFA, “Best FIFA Football Award 2019”, për çmimet më të mira është gati të nisë. Milano pret evenimentin e rëndësishëm, ndërsa tifozë të ndryshëm presin që të fitojë një prej idhujve të tyre. ...

Zyrtare: Klopp shpallet trajneri më i mirë i vitit 2019
Cristiano Ronaldo nuk do të jetë sonte në Milano, në ceremoninë e FIFA-s për më të mirët për vitin 2019. Sipas Edu Aguirre te El Chiringuito, CR7 s’do të jetë i pranishëm ani pse është i nominuar për çmimin e lojtarit ...
GazetaBlic | 23-Sep-2019 21:00
Cristiano Ronaldo nuk do të jetë sonte në Milano, në ceremoninë e FIFA-s për më të mirët për vitin 2019. Sipas Edu Aguirre te El Chiringuito, CR7 s’do të jetë i pranishëm ani pse është i nominuar për çmimin e lojtarit ...

Jurgen Klopp, ‘Trajneri i Vitit’ nga FIFA
Klopp është shpallur trajneri më i mirë për vitin 2019 Triumfi në Ligën e Kampionëve dhe Superkupën e Evropës, ka bërë që Jurgen Klopp të pranojë nga FIFA çmimin ‘Trajneri i Vitit’, raporton Gazeta Express. Për ta ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 21:00
Klopp është shpallur trajneri më i mirë për vitin 2019 Triumfi në Ligën e Kampionëve dhe Superkupën e Evropës, ka bërë që Jurgen Klopp të pranojë nga FIFA çmimin ‘Trajneri i Vitit’, raporton Gazeta Express. Për ta ...

Çmimi Puskas i FIFA-s, Messi humb betejën e parë Messi nuk ka arritur të fitojë çmimit për Golin më të mirë për vitin 2019. Atë e ka fituar Daniel Zsori për golin e shënuar në Hungari në mes të Debrecen FC v Ferencvaros TC...
Messi nuk ka arritur të fitojë çmimit për Golin më të mirë për vitin 2019. Atë e ka fituar Daniel Zsori për golin e shënuar në Hungari në mes të Debrecen FC v Ferencvaros TC (Liga e Parë e Hungarisë, 16 shkurt 2019). ...
Kosova Sot | 23-Sep-2019 20:59
Messi nuk ka arritur të fitojë çmimit për Golin më të mirë për vitin 2019. Atë e ka fituar Daniel Zsori për golin e shënuar në Hungari në mes të Debrecen FC v Ferencvaros TC (Liga e Parë e Hungarisë, 16 shkurt 2019). ...

Çmimet e FIFA-s “the Best”, CR7 nuk merr pjesë në ceremoni
Në mbrëmjen e sotme, Cristiano Ronaldo do të mungojë në “La Scala” të Milanos, për ceremoninë e eventit të organizuar nga FIFA, “The Best 2019”. Sulmuesi i Juventusit lajmëroi se ai do të qëndronte në Torino, për të ...
Politiko | 23-Sep-2019 20:58
Në mbrëmjen e sotme, Cristiano Ronaldo do të mungojë në “La Scala” të Milanos, për ceremoninë e eventit të organizuar nga FIFA, “The Best 2019”. Sulmuesi i Juventusit lajmëroi se ai do të qëndronte në Torino, për të ...

‘The Best FIFA Football Awards’: Klopp është trajneri më i mirë
Pas çmimit për golin më të mirë, ishte radha për të zgjedhur trajnerin më të mirë të sezonit 2018/19, raporton . Treshja finale e kësaj gare ishin Pep Guardiola, Jurgen Klopp dhe Mauricio Pochettino, të tre nga ...
Lajminet | 23-Sep-2019 20:56
Pas çmimit për golin më të mirë, ishte radha për të zgjedhur trajnerin më të mirë të sezonit 2018/19, raporton . Treshja finale e kësaj gare ishin Pep Guardiola, Jurgen Klopp dhe Mauricio Pochettino, të tre nga ...

Kush do ta fitoj çmimin e futbollistit më të mirë në botë? Tregon Mourinho
Shtëpia më e madhe e futbollit botëror FIFA sonte do të shpall fituesin e çmimit ‘The Best’. Tre futbollistët finalistë janë në garë për ta fituar këtë çmim të madh janë Lionel Messi, Virgil Van Dijk dhe Cristiano ...
Indeks Online | 23-Sep-2019 20:56
Shtëpia më e madhe e futbollit botëror FIFA sonte do të shpall fituesin e çmimit ‘The Best’. Tre futbollistët finalistë janë në garë për ta fituar këtë çmim të madh janë Lionel Messi, Virgil Van Dijk dhe Cristiano ...

Zbulohet formacioni më i mirë për vitin 2019
Marca ka zbuluar formacionin e vitit që do të mësohet pas pak në ceremoninë e FIFA-s në Milano. Katër lojtarë do të jenë të Real Madridit, dy të Barcelonës, dy të Juventusit, dy të Liverpoolit dhe Kylian Mbappe, ...
Gazeta Observer | 23-Sep-2019 20:53
Marca ka zbuluar formacionin e vitit që do të mësohet pas pak në ceremoninë e FIFA-s në Milano. Katër lojtarë do të jenë të Real Madridit, dy të Barcelonës, dy të Juventusit, dy të Liverpoolit dhe Kylian Mbappe, ...

Çmimi Puskas i FIFA-s, Messi humb betejën e parë
Messi nuk ka arritur të fitojë çmimit për Golin më të mirë për vitin 2019. Atë e ka fituar Daniel Zsori për golin e shënuar në Hungari në mes të Debrecen FC v Ferencvaros TC (Liga e Parë e Hungarisë, 16 shkurt 2019). ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 20:53
Messi nuk ka arritur të fitojë çmimit për Golin më të mirë për vitin 2019. Atë e ka fituar Daniel Zsori për golin e shënuar në Hungari në mes të Debrecen FC v Ferencvaros TC (Liga e Parë e Hungarisë, 16 shkurt 2019). ...

‘The Best FIFA Football Awards’: Çmimi për golin më të bukur i takon Daniel Zsori
Qyteti i Milanos është nikoqir i ceremonisë së madhe të ‘The Best FIFA Football Awards’, ku janë mbledhur yjet më të mëdhenj të futbollit, raporton . Çmimi i parë është ndarë për golin më të bukur të shënuar, që njihet ...
Lajminet | 23-Sep-2019 20:51
Qyteti i Milanos është nikoqir i ceremonisë së madhe të ‘The Best FIFA Football Awards’, ku janë mbledhur yjet më të mëdhenj të futbollit, raporton . Çmimi i parë është ndarë për golin më të bukur të shënuar, që njihet ...

Dyshja simpatike që po e drejton ceremoninë e FIFA-s
Shtëpia më e madhe e futbollit botëror FIFA sonte do të shpall fituesin e çmimit The Best. Kjo ngjarje e madhe e futbollit botëror ka nisur nga ora 20:30 me kohën tonë lokale dhe po mbahet në Milano, shkruan Zëri.info. ...
Zeri | 23-Sep-2019 20:47
Shtëpia më e madhe e futbollit botëror FIFA sonte do të shpall fituesin e çmimit The Best. Kjo ngjarje e madhe e futbollit botëror ka nisur nga ora 20:30 me kohën tonë lokale dhe po mbahet në Milano, shkruan Zëri.info. ...

Messi dhe van Dijk arrinë në Milan, mungon Ronaldo
Sonte do të mbahet ceremonia për zgjedhjen e futbollistit më të mirë në botë nga FIFA, që do të zhvillohet në qytetin italian Milan. Në garë të ngushtë janë tre futbollistë, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi dhe Virgil ...
Indeks Online | 23-Sep-2019 20:47
Sonte do të mbahet ceremonia për zgjedhjen e futbollistit më të mirë në botë nga FIFA, që do të zhvillohet në qytetin italian Milan. Në garë të ngushtë janë tre futbollistë, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi dhe Virgil ...

Messi merr fëmijët dhe gruan në ceremoninë “The best”
Në qytetin e Milanos sot janë mbledhur yjet më të mëdhenjë të futbollit. Kylian Mbappe, Lionel Messi, Virgil van Dijk, Luka Modric etj. Sonte do të ndahet çmimi i futbollistit më të mirë në botë nga FIFA apo siç quhet ...
Indeks Online | 23-Sep-2019 20:47
Në qytetin e Milanos sot janë mbledhur yjet më të mëdhenjë të futbollit. Kylian Mbappe, Lionel Messi, Virgil van Dijk, Luka Modric etj. Sonte do të ndahet çmimi i futbollistit më të mirë në botë nga FIFA apo siç quhet ...

Van Dijk apo Messi? De Jong në vështirësi, por jep një përgjigje
Sonte, në Milano, mbahet ceremonia për ‘FIFA Best Awards’, ku vëmendja kryesore shkon tek çmimi për lojtarin më të mirë të vitit. Në garën e ngushtë janë Virgil Van Dijk, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo, por ky i ...
Lajminet | 23-Sep-2019 20:44
Sonte, në Milano, mbahet ceremonia për ‘FIFA Best Awards’, ku vëmendja kryesore shkon tek çmimi për lojtarin më të mirë të vitit. Në garën e ngushtë janë Virgil Van Dijk, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo, por ky i ...

Eto’o: Messi e meriton çmimin e më të mirit nga FIFA
Samuel Eto’o ka thënë se Lionel Messi duhet të zgjidhet lojtari më i mirë i vitit nga FIFA. Lojtar, ish-lojtarë dhe trajnerë kanë filluar të futen brenda sallës ku do të ndahet çmimi i ‘The Best’ nga shtëpia e futbollit ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 19:54
Samuel Eto’o ka thënë se Lionel Messi duhet të zgjidhet lojtari më i mirë i vitit nga FIFA. Lojtar, ish-lojtarë dhe trajnerë kanë filluar të futen brenda sallës ku do të ndahet çmimi i ‘The Best’ nga shtëpia e futbollit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved