ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 13:53

Zv.drejtori i policisë qetëson njerëzit: Jemi në terren, po mbajmë nën mbikëqyrje elementët kriminalë. Ja sa telefonata për 3 orë

Zv.drejtori i policisë qetëson njerëzit: Jemi në terren, po mbajmë nën mbikëqyrje elementët kriminalë. Ja sa telefonata për 3 orë
Zëvendës Drejtori për Rendin në Policinë e Tiranës, Dhimitraq Ziu qetëson qytetarët e Tiranës të trembur jo vetëm për jetën por edhe pronën e tyre pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditën sot vendin. Në një lidhje ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 22:25
Zëvendës Drejtori për Rendin në Policinë e Tiranës, Dhimitraq Ziu qetëson qytetarët e Tiranës të trembur jo vetëm për jetën por edhe pronën e tyre pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditën sot vendin. Në një lidhje ...

Foto/Balla mbledh Shtabin e Emergjencave në Elbasan: Fatmirësisht nuk ka të lënduar
ELBASAN Kryetari i grupit parlamentar në Partinë Socialsite, Taulant Balla njofton se ka mbledhur Shtabin e Emergjencës të Qarkut Elbasan, pas tërmeteve, të cilat shkaktuan dëme materiale. Ai thekson se deri tani lajmi ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 20:40
ELBASAN Kryetari i grupit parlamentar në Partinë Socialsite, Taulant Balla njofton se ka mbledhur Shtabin e Emergjencës të Qarkut Elbasan, pas tërmeteve, të cilat shkaktuan dëme materiale. Ai thekson se deri tani lajmi ...

Qeveria mbledhje urgjente pas tërmetit
Zv-kryeministri erion Braçe u shpreh për Top Channel se insititucionet shtetërore janë në gatishmëri për ti dhënë ndihmën e parë qyetarëve. “Tërmetet nuk parashikohen dot. Emergjencat janë në gatushmëri për ti ardhur në ...
GazetaTema | 21-Sep-2019 20:15
Zv-kryeministri erion Braçe u shpreh për Top Channel se insititucionet shtetërore janë në gatishmëri për ti dhënë ndihmën e parë qyetarëve. “Tërmetet nuk parashikohen dot. Emergjencat janë në gatushmëri për ti ardhur në ...

Braçe për Top Channel: Qeveria mbledhje urgjente pas tërmetit
Zv-kryeministri erion Braçe u shpreh për Top Channel se insititucionet shtetërore janë në gatishmëri për ti dhënë ndihmën e parë qyetarëve.
Top Channel | 21-Sep-2019 20:01
Zv-kryeministri erion Braçe u shpreh për Top Channel se insititucionet shtetërore janë në gatishmëri për ti dhënë ndihmën e parë qyetarëve.

Lajmi i mirë/ 70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
Për Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona.
Top Channel | 21-Sep-2019 19:43
Për Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona.

Lajmi i mirë/ 70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
ër Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur ...
Lexo | 21-Sep-2019 21:22
ër Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur ...

Mbledhje urgjente e Qeverisë pas tërmeteve në Shqipëri
“Tërmetet nuk parashikohen dot. Emergjencat janë në gatushmëri për ti ardhur në ndihmë qytetarëve. Ministria e Mbrojtjes ka vënë në kontroll të gjithë mjetet për të qenë në gatishmëri për çdo emergjencë”- tha Braçe. ...
Lajminet | 21-Sep-2019 21:21
“Tërmetet nuk parashikohen dot. Emergjencat janë në gatushmëri për ti ardhur në ndihmë qytetarëve. Ministria e Mbrojtjes ka vënë në kontroll të gjithë mjetet për të qenë në gatishmëri për çdo emergjencë”- tha Braçe. ...

Tërmeti/ Ministrja e Shëndetësisë në spitalin e Traumës viziton të lënduarit
TIRANE Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka vizituar nga afër të lënduarit e tërmetit në Spitalin e Traumës.Në një prononcim shkurt për mediat, Manastirliu tha se do të marrë informacion për gjendjen e të ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 18:31
TIRANE Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka vizituar nga afër të lënduarit e tërmetit në Spitalin e Traumës.Në një prononcim shkurt për mediat, Manastirliu tha se do të marrë informacion për gjendjen e të ...

?Tërmetet në Shqipëri, rreth 70 të plagosur jashtë rrezikut për jetën (FOTO)
Raportohet se në Siptalin e Traumës në Tiranë kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar, që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 21:07
Raportohet se në Siptalin e Traumës në Tiranë kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar, që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. ...

70 të lënduarit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetë
Top Channel raporton se nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të lënduarit, 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 21:07
Top Channel raporton se nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të lënduarit, 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë ...

Tërmeti/ 21 raste ermergjence në Durrës, 1 i aksidentuar dërgohet në Tiranë
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit. 21 raste kanë marrë shërbim në urgjencën e Durrësit një ka përfunduar në Qendrën e Traumës në Tiranë. Aktualisht në urgjencë po marrin shërbim 5 ...
Flaka | 21-Sep-2019 20:49
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit. 21 raste kanë marrë shërbim në urgjencën e Durrësit një ka përfunduar në Qendrën e Traumës në Tiranë. Aktualisht në urgjencë po marrin shërbim 5 ...

Tërmeti, 21 raste ermergjence në Durrës, 1 i aksidentuar dërgohet në Tiranë
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit. 21 raste kanë marrë shërbim në urgjencën e Durrësit një ka përfunduar në Qendrën e Traumës në Tiranë. Aktualisht në urgjencë po marrin shërbim 5 ...
Portalb | 21-Sep-2019 20:45
267 telefonata kanë mbërritur në shërbimet e urgjencës pas tërmetit. 21 raste kanë marrë shërbim në urgjencën e Durrësit një ka përfunduar në Qendrën e Traumës në Tiranë. Aktualisht në urgjencë po marrin shërbim 5 ...

70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetë
Top Channel raporton se nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 20:13
Top Channel raporton se nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë ...

70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
Për Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur ...
Flaka | 21-Sep-2019 20:11
Për Top Channel Sokol Bregu raportoi live nga Siptali i Traumës ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur ...

Personat e plagosur nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
as tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. Vetëm një fëmijë......
Zeri | 21-Sep-2019 20:09
as tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. Vetëm një fëmijë......

Policia në gatishmëri për tërmetin
Pas lëkundjeve të tërmetit, të cilat tronditën Shqipërinë, Policia e Shtetit ka njoftuar se është në gatishmëri të plotë. Sipas njoftimit për mediat policia bën me dije se, me urdhër të Drejtorit të Përgjithshëm të ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 18:25
Pas lëkundjeve të tërmetit, të cilat tronditën Shqipërinë, Policia e Shtetit ka njoftuar se është në gatishmëri të plotë. Sipas njoftimit për mediat policia bën me dije se, me urdhër të Drejtorit të Përgjithshëm të ...

Braçe: Qeveria mbledhje urgjente pas tërmetit
Zv-kryeministri Erion Braçe u shpreh për Top Channel se insititucionet shtetërore janë në gatishmëri për ti dhënë ndihmën e parë qyetarëve. “Tërmetet nuk parashikohen dot. Emergjencat janë në gatushmëri për ti ardhur në ...
Flaka | 21-Sep-2019 20:09
Zv-kryeministri Erion Braçe u shpreh për Top Channel se insititucionet shtetërore janë në gatishmëri për ti dhënë ndihmën e parë qyetarëve. “Tërmetet nuk parashikohen dot. Emergjencat janë në gatushmëri për ti ardhur në ...

?Tërmetet në Shqipëri, rreth 70 të plagosur jashtë rrezikut për jetën
Raportohet se në Siptalin e Traumës në Tiranë kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar, që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. ...
Alsat-M | 21-Sep-2019 20:09
Raportohet se në Siptalin e Traumës në Tiranë kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona. Nga 70 të plagosurit 52 janë nga Tirana dhe kryesisht të moshuar, që e kanë pasur të pamundur të lëvizin gjatë lëkundjeve. ...

Tërmeti, Policia: Telefononi në këtë nr. nëse keni nevojë për ndihmë
mapo.al Pas lëkundjeve të tërmetit të rënë pak minuta më parë, Ministria e Brendshme në bazë të raportimeve të para që ka marrë nga Drejtoritë Vendore të Policisë, Shërbimet Zjarrfikëse dhe Prefekturat, njofton se nuk ...
Mapo | 21-Sep-2019 17:55
mapo.al Pas lëkundjeve të tërmetit të rënë pak minuta më parë, Ministria e Brendshme në bazë të raportimeve të para që ka marrë nga Drejtoritë Vendore të Policisë, Shërbimet Zjarrfikëse dhe Prefekturat, njofton se nuk ...

70 të plagosurit nga tërmeti janë jashtë rrezikut për jetën
Top Channel raporton nga Siptali i Traumës, ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona.
Kosova Press | 21-Sep-2019 19:56
Top Channel raporton nga Siptali i Traumës, ku pas tërmetit kanë marrë ndihmën e shpejtë rreth 70 persona.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved