ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:32

Arrestohet shtetasi shqiptar në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit

Arrestohet shtetasi shqiptar në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit
Siç njoftojnë nga MPB, një shtetas i Shqipërisë në orën 7:55 është arrestuar në vendkalimin kufitar ‘Aerporti Ndërkombëtar Shkup”. Zyrtarët policorë e kanë arrestuar 26 vjeçarin nga Republika e Shqipërisë për shkak se ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 11:47
Siç njoftojnë nga MPB, një shtetas i Shqipërisë në orën 7:55 është arrestuar në vendkalimin kufitar ‘Aerporti Ndërkombëtar Shkup”. Zyrtarët policorë e kanë arrestuar 26 vjeçarin nga Republika e Shqipërisë për shkak se ...

Zhduket një vajzë në Prizren
Një vajzë nga fshati Serbicë e Ulët të Prizrenit, ka dal nga shtëpi dhe nuk dihet vendodhja e saj, transmeton "Zëri.info". Rastin në polici e ka raportuar babai i i saj e i cili ka thënë se ka kontaktin me vajzën ka ...
Zeri | 22-Sep-2019 12:58
Një vajzë nga fshati Serbicë e Ulët të Prizrenit, ka dal nga shtëpi dhe nuk dihet vendodhja e saj, transmeton "Zëri.info". Rastin në polici e ka raportuar babai i i saj e i cili ka thënë se ka kontaktin me vajzën ka ...

Zhduket një vajzë në  Prizren
Rastin e ka raportuar në Polici, babai i vajzës, i cili ka thënë se ka kontaktin me vajzën ka humbur me 11 qershor. Sipas Policisë, fillimisht është dyshuar se vajza gjendet në Gjakovë duke bashkëjetuar me një person, ...
Lajminet | 22-Sep-2019 12:53
Rastin e ka raportuar në Polici, babai i vajzës, i cili ka thënë se ka kontaktin me vajzën ka humbur me 11 qershor. Sipas Policisë, fillimisht është dyshuar se vajza gjendet në Gjakovë duke bashkëjetuar me një person, ...

Kosovë, vazhdoi ndërtimin pa leje të shtëpisë, arrestohet e dyshuara
Një e dyshuar është arrestuar dje në Pejë pasi kishte vazhduar ndërtimin e shtëpisë edhe pse më herët ishte ndërprerë puna nga inspektorët komunal për shkak të mos posedimit të lejes së ndërtimit, njofton Klan Kosova. ...
Portalb | 22-Sep-2019 12:21
Një e dyshuar është arrestuar dje në Pejë pasi kishte vazhduar ndërtimin e shtëpisë edhe pse më herët ishte ndërprerë puna nga inspektorët komunal për shkak të mos posedimit të lejes së ndërtimit, njofton Klan Kosova. ...

Katër të arrestuar për sulm ndaj dy personave në Mitrovicë
Policia e Kosovës bën të ditur se ka arrestuar katër persona, tre burra e një grua, të komunitetit serb për sulm ndaj dy burrave të komunitetit serb në Mitrovicë. Rasti ka ndodhur dje, derisa të dyshuarit raportohet se ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 12:05
Policia e Kosovës bën të ditur se ka arrestuar katër persona, tre burra e një grua, të komunitetit serb për sulm ndaj dy burrave të komunitetit serb në Mitrovicë. Rasti ka ndodhur dje, derisa të dyshuarit raportohet se ...

Arrestohet shtetasi shqiptar në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit
Siç njoftojnë nga MPB, një shtetas i Shqipërisë në orën 7:55 është arrestuar në vendkalimin kufitar ‘Aerporti Ndërkombëtar Shkup”. Zyrtarët policorë e kanë arrestuar 26 vjeçarin nga Republika e Shqipërisë për shkak se ...
Arbresh | 22-Sep-2019 12:01
Siç njoftojnë nga MPB, një shtetas i Shqipërisë në orën 7:55 është arrestuar në vendkalimin kufitar ‘Aerporti Ndërkombëtar Shkup”. Zyrtarët policorë e kanë arrestuar 26 vjeçarin nga Republika e Shqipërisë për shkak se ...

Babai raporton zhdukjen e të bijës
Një qytetar nga fshati Serbicë e Ulët të Prizrenit ka raportuar në Polici zhdukjen e vajzës së tij. Sipas ankuesit, vajza ka dalë nga shtëpia më 11 qershor, dhe që nga ajo ditë ka humbur kontaktet me të. Fillimisht ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 11:54
Një qytetar nga fshati Serbicë e Ulët të Prizrenit ka raportuar në Polici zhdukjen e vajzës së tij. Sipas ankuesit, vajza ka dalë nga shtëpia më 11 qershor, dhe që nga ajo ditë ka humbur kontaktet me të. Fillimisht ...

Sulmon një grua dhe një të mitur, arrestohet
Një person është arrestuar në Obiliq, pasi që kishte sulmuar fizikisht fqinjën e tij femër dhe të miturin, duke iu shkaktuar lëndime trupore. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të ...
Alsat-M | 22-Sep-2019 11:54
Një person është arrestuar në Obiliq, pasi që kishte sulmuar fizikisht fqinjën e tij femër dhe të miturin, duke iu shkaktuar lëndime trupore. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të ...

Vazhdoi ndërtimin pa leje të shtëpisë, arrestohet e dyshuara
Policia ka arrestuar një femër në Pejë. Një e dyshuar është arrestuar dje në Pejë pasi kishte vazhduar ndërtimin e shtëpisë edhe pse më herët ishte ndërprerë puna nga inspektorët komunal për shkak të mos posedimit të ...
Arbresh | 22-Sep-2019 11:51
Policia ka arrestuar një femër në Pejë. Një e dyshuar është arrestuar dje në Pejë pasi kishte vazhduar ndërtimin e shtëpisë edhe pse më herët ishte ndërprerë puna nga inspektorët komunal për shkak të mos posedimit të ...

Vazhdoi ndërtimin pa leje të shtëpisë, arrestohet e dyshuara
Një e dyshuar është arrestuar dje në Pejë pasi kishte vazhduar ndërtimin e shtëpisë edhe pse më herët ishte ndërprerë puna nga inspektorët komunal për shkak të mos posedimit të lejes së ndërtimit. “Raportohet se është ...
Lajminet | 22-Sep-2019 11:51
Një e dyshuar është arrestuar dje në Pejë pasi kishte vazhduar ndërtimin e shtëpisë edhe pse më herët ishte ndërprerë puna nga inspektorët komunal për shkak të mos posedimit të lejes së ndërtimit. “Raportohet se është ...

Rrëmbyen një shtetas të Turqisë, arreston dy persona në Prizren
Dy persona nga komuniteti turk janë arrestuar në Prizren. Kjo pasi kishin rrëmbyer dhe kishin mbajtur në një vend të panjohur viktimën mashkull shtetas i Turqisë. Konsullata turke është njoftuar, viktima kishte lëndime ...
InFokusi | 22-Sep-2019 11:49
Dy persona nga komuniteti turk janë arrestuar në Prizren. Kjo pasi kishin rrëmbyer dhe kishin mbajtur në një vend të panjohur viktimën mashkull shtetas i Turqisë. Konsullata turke është njoftuar, viktima kishte lëndime ...

Arrestohen në Pejë një person për ndërtim pa leje të shtëpisë
Në qytetin e Pejës është arrestuar një person i cili po e ndërtonte shtëpinë pa leje. Një e dyshuar është arrestuar dje në Pejë pasi kishte vazhduar ndërtimin e shtëpisë edhe pse më herët ishte ndërprerë puna nga ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 11:43
Në qytetin e Pejës është arrestuar një person i cili po e ndërtonte shtëpinë pa leje. Një e dyshuar është arrestuar dje në Pejë pasi kishte vazhduar ndërtimin e shtëpisë edhe pse më herët ishte ndërprerë puna nga ...

Po ndërtoni shtëpi pa leje? Kujdes, kjo i ndodh një gruaje në Pejë
Në qytetin e Pejës dje është arrestuar një femër pasi që e njëjta kishte vazhduar me ndërtimin e shtëpisë edhe pse më herët i ishte ndërpre puna nga inspektorët komunal për arsye të mungesës së lejes së......
Zeri | 22-Sep-2019 11:43
Në qytetin e Pejës dje është arrestuar një femër pasi që e njëjta kishte vazhduar me ndërtimin e shtëpisë edhe pse më herët i ishte ndërpre puna nga inspektorët komunal për arsye të mungesës së lejes së......

Rrëmbyen një shtetas të Turqisë, arreston dy persona në Prizren
Dy persona nga komuniteti turk janë arrestuar në Prizren, pasi që të njëjtit kishin rrëmbyer dhe kishin mbajtur në një vend të panjohur viktimën mashkull shtetas i Turqisë. Konsullata turke është njoftuar, viktima ...
Alsat-M | 22-Sep-2019 11:43
Dy persona nga komuniteti turk janë arrestuar në Prizren, pasi që të njëjtit kishin rrëmbyer dhe kishin mbajtur në një vend të panjohur viktimën mashkull shtetas i Turqisë. Konsullata turke është njoftuar, viktima ...

Rrëmbehet një shtetas turk në Prizren, arrestohen dy persona
Policia ka arrestuar dy persona në Prizren. Dy persona nga komuniteti turk janë arrestuar në Prizren, pasi që të njëjtit kishin rrëmbyer dhe kishin mbajtur në një vend të panjohur viktimën mashkull shtetas i Turqisë. ...
Medial | 22-Sep-2019 11:36
Policia ka arrestuar dy persona në Prizren. Dy persona nga komuniteti turk janë arrestuar në Prizren, pasi që të njëjtit kishin rrëmbyer dhe kishin mbajtur në një vend të panjohur viktimën mashkull shtetas i Turqisë. ...

Vazhdoi ndërtimin pa leje të shtëpisë, arrestohet e dyshuara
Një e dyshuar është arrestuar dje në Pejë pasi kishte vazhduar ndërtimin e shtëpisë edhe pse më herët ishte ndërprerë puna nga inspektorët komunal për shkak të mos posedimit të lejes së ndërtimit, njofton Klan Kosova. ...
Medial | 22-Sep-2019 11:33
Një e dyshuar është arrestuar dje në Pejë pasi kishte vazhduar ndërtimin e shtëpisë edhe pse më herët ishte ndërprerë puna nga inspektorët komunal për shkak të mos posedimit të lejes së ndërtimit, njofton Klan Kosova. ...

Obiliq, arrestohet pasi sulmoi fqinjët
Një i dyshuar është arrestuar dje në rrugën “Hasan Prishtina” në Obiliq pasi kishte sulmuar fizikisht fqinjët e tij, një grua dhe një të mitur. Ai atyre iu shkaktoi dëme trupore, njofton Policia e Kosovës Nga policia ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 11:33
Një i dyshuar është arrestuar dje në rrugën “Hasan Prishtina” në Obiliq pasi kishte sulmuar fizikisht fqinjët e tij, një grua dhe një të mitur. Ai atyre iu shkaktoi dëme trupore, njofton Policia e Kosovës Nga policia ...

Rrëmbehet një shtetas turk në Prizren, arrestohen dy persona
Policia ka arrestuar dy persona në Prizren. Dy persona nga komuniteti turk janë arrestuar në Prizren, pasi që të njëjtit kishin rrëmbyer dhe kishin mbajtur në një vend të panjohur viktimën mashkull shtetas i Turqisë. ...
Arbresh | 22-Sep-2019 11:31
Policia ka arrestuar dy persona në Prizren. Dy persona nga komuniteti turk janë arrestuar në Prizren, pasi që të njëjtit kishin rrëmbyer dhe kishin mbajtur në një vend të panjohur viktimën mashkull shtetas i Turqisë. ...

Vazhdoi ndërtimin pa leje të shtëpisë, arrestohet e dyshuara
Një e dyshuar është arrestuar dje në Pejë pasi kishte vazhduar ndërtimin e shtëpisë edhe pse më herët ishte ndërprerë puna nga inspektorët komunal për shkak të mos posedimit të lejes së ndërtimit, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 11:31
Një e dyshuar është arrestuar dje në Pejë pasi kishte vazhduar ndërtimin e shtëpisë edhe pse më herët ishte ndërprerë puna nga inspektorët komunal për shkak të mos posedimit të lejes së ndërtimit, njofton Klan Kosova. ...

Vidhen 2000 dinar në një objekt fetar
Në fshatin Rudar të Zvecanit në një objekt fetar janë vjedhur 2000 dinar para të gatshme, transmeton “Zëri.info”. Sipas policisë për këtë rast është njoftuar prokurori publik si dhe rasti shkon në procedurë të......
Zeri | 22-Sep-2019 11:31
Në fshatin Rudar të Zvecanit në një objekt fetar janë vjedhur 2000 dinar para të gatshme, transmeton “Zëri.info”. Sipas policisë për këtë rast është njoftuar prokurori publik si dhe rasti shkon në procedurë të......

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved