ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 17:54

Thaçi: Fehmi e Xhevë Lladrovci, shembull të përkushtimit për liri

Thaçi: Fehmi e Xhevë Lladrovci, shembull të përkushtimit për liri
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se para 21 viteve ranë heroikisht në ballë të betejës, komandanti Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortja e tij, Xhevë Krasniqi – Lladrovci, duke dhënë shembullin më suprem të ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 14:31
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se para 21 viteve ranë heroikisht në ballë të betejës, komandanti Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortja e tij, Xhevë Krasniqi – Lladrovci, duke dhënë shembullin më suprem të ...

Veseli: Fehmiu e Xheva përfaqësojnë figurat tipike të luftëtarëve të lirisë
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në përvjetorin e rënies së heronjëve Fehmi e Xhevë Lladrovci, ka thënë se janë dy figura të mëdha të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që përfaqësojnë figurat tipike ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 14:16
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në përvjetorin e rënies së heronjëve Fehmi e Xhevë Lladrovci, ka thënë se janë dy figura të mëdha të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që përfaqësojnë figurat tipike ...

Veseli: Fehmiu e Xheva përfaqësojnë figurat tipike të luftëtarëve të lirisë
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në përvjetorin e rënies së heronjëve Fehmi e Xhevë Lladrovci, ka thënë se janë dy figura të mëdha të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që përfaqësojnë figurat tipike ...
InFokusi | 22-Sep-2019 16:12
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në përvjetorin e rënies së heronjëve Fehmi e Xhevë Lladrovci, ka thënë se janë dy figura të mëdha të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që përfaqësojnë figurat tipike ...

Kështu i kujton Hashim Thaçi dëshmorët Fehmi e Xhevë Lladrovci
Në 21 vjetorin e rënies së tyre, Fehmi e Xhevë Lladrovci janë kujtuar edhe nga Presidenti, Hashim Thaçi. Thaçi në një shkrim të tij ka thënë se dy dëshmorët ranë heroikisht, duke dhënë shembullin më suprem të ...
InFokusi | 22-Sep-2019 14:43
Në 21 vjetorin e rënies së tyre, Fehmi e Xhevë Lladrovci janë kujtuar edhe nga Presidenti, Hashim Thaçi. Thaçi në një shkrim të tij ka thënë se dy dëshmorët ranë heroikisht, duke dhënë shembullin më suprem të ...

Thaçi: Fehmi e Xhevë Lladrovci, shembull të përkushtimit për liri
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se para 21 viteve ranë heroikisht në ballë të betejës, komandanti Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortja e tij, Xhevë Krasniqi - Lladrovci, duke dhënë shembullin më suprem të ...
Kosova Press | 22-Sep-2019 14:19
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se para 21 viteve ranë heroikisht në ballë të betejës, komandanti Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortja e tij, Xhevë Krasniqi - Lladrovci, duke dhënë shembullin më suprem të ...

Thaçi thotë se Xhevë e Fehmi Lladrovci dhanë shembullin suprem të përkushtimit për liri
Ai ka thënë se ata ranë duke dhënë shembullin më suprem të përkushtimit për liri dhe çlirim të Kosovës. “Para 21 viteve ranë heroikisht në ballë të betejës Komandanti Fehmi Lladrovci dhe bashkëluftëtarja e tij Xhevë ...
Lajminet | 22-Sep-2019 14:19
Ai ka thënë se ata ranë duke dhënë shembullin më suprem të përkushtimit për liri dhe çlirim të Kosovës. “Para 21 viteve ranë heroikisht në ballë të betejës Komandanti Fehmi Lladrovci dhe bashkëluftëtarja e tij Xhevë ...

Thaçi thotë se Xhevë e Fehmi Lladrovci dhanë shembullin suprem të përkushtimit për liri
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Xhevë dhe Fehmi Lladrovcin në 21 vjetorin e rënies së tyre heroike. Ai ka thënë se ata ranë duke dhënë shembullin më suprem të përkushtimit për liri dhe çlirim të......
Zeri | 22-Sep-2019 14:01
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Xhevë dhe Fehmi Lladrovcin në 21 vjetorin e rënies së tyre heroike. Ai ka thënë se ata ranë duke dhënë shembullin më suprem të përkushtimit për liri dhe çlirim të......

Thaçi thotë se Xhevë e Fehmi Lladrovci dhanë shembullin suprem të përkushtimit për liri
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Xhevë dhe Fehmi Lladrovcin në 21 vjetorin e rënies së tyre heroike. Ai ka thënë se ata ranë duke dhënë shembullin më suprem të përkushtimit për liri dhe çlirim të Kosovës. ...
Arbresh | 22-Sep-2019 13:57
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Xhevë dhe Fehmi Lladrovcin në 21 vjetorin e rënies së tyre heroike. Ai ka thënë se ata ranë duke dhënë shembullin më suprem të përkushtimit për liri dhe çlirim të Kosovës. ...

Veseli: Fehmiu e Xheva përfaqësojnë figurat tipike të luftëtarëve të lirisë
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në përvjetorin e rënies së heronjve Fehmi e Xhevë Lladrovci, ka thënë se janë dy figura të mëdha të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që......
Zeri | 22-Sep-2019 13:57
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në përvjetorin e rënies së heronjve Fehmi e Xhevë Lladrovci, ka thënë se janë dy figura të mëdha të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që......

Thaçi: Xhevë e Fehmi Lladrovci dhanë shembullin më suprem të përkushtimit për liri
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Xhevë dhe Fehmi Lladrovcin në 21 vjetorin e rëniës së tyre heroike, njofton Klan Kosova. Ai ka thënë se ata ranë duke dhënë shembullin më suprem të përkushtimit për liri ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 13:42
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Xhevë dhe Fehmi Lladrovcin në 21 vjetorin e rëniës së tyre heroike, njofton Klan Kosova. Ai ka thënë se ata ranë duke dhënë shembullin më suprem të përkushtimit për liri ...

Veseli: Fehmiu e Xheva përfaqësojnë figurat tipike të luftëtarëve të lirisë
Veseli ka thënë se bashkëluftëtarëve dhe popullit tonë, këto dy personalitete i japin gjithmonë shumë krenari. Postimi i plotë në Facebook: Bashkë me Fehmiun dhe Xhevën, para 21 vjetësh, trimërisht në fushën e nderit ra ...
Lajminet | 22-Sep-2019 13:36
Veseli ka thënë se bashkëluftëtarëve dhe popullit tonë, këto dy personalitete i japin gjithmonë shumë krenari. Postimi i plotë në Facebook: Bashkë me Fehmiun dhe Xhevën, para 21 vjetësh, trimërisht në fushën e nderit ra ...

Veseli: Fehmiu, Xheva dhe Fatimja janë frymëzim dhe motiv për ne
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka përkujtuar heroizmin e Fehmiut dhe Xhevë Lladrovcit me anë të një statusi të postuar në llogarinë e tij në Facebook. Aty ai po ashtu e përmendi edhe rënien heroike të Fatime Hetemit, ...
Medial | 22-Sep-2019 13:32
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka përkujtuar heroizmin e Fehmiut dhe Xhevë Lladrovcit me anë të një statusi të postuar në llogarinë e tij në Facebook. Aty ai po ashtu e përmendi edhe rënien heroike të Fatime Hetemit, ...

Limaj kujton Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies
Limaj ka shkruar në Facebook, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit shumëvjeçar për liri e pavarësi. Postimi i Limajt: Në 21-vjetorin e rënies kujtojmë me pietet një nga komandantët më ...
Lajminet | 22-Sep-2019 13:32
Limaj ka shkruar në Facebook, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit shumëvjeçar për liri e pavarësi. Postimi i Limajt: Në 21-vjetorin e rënies kujtojmë me pietet një nga komandantët më ...

Veseli: Fehmiu, Xheva dhe Fatimja janë frymëzim dhe motiv për ne
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka përkujtuar heroizmin e Fehmiut dhe Xhevë Lladrovcit me anë të një statusi të postuar në llogarinë e tij në Facebook. Aty ai po ashtu e përmendi edhe rënien heroike të Fatime Hetemit, ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 13:30
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka përkujtuar heroizmin e Fehmiut dhe Xhevë Lladrovcit me anë të një statusi të postuar në llogarinë e tij në Facebook. Aty ai po ashtu e përmendi edhe rënien heroike të Fatime Hetemit, ...

Veseli: Fehmiu e Xheva përfaqësojnë figurat tipike të luftëtarëve të lirisë
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në përvjetorin e rënies së heronjëve Fehmi e Xhevë Lladrovci, ka thënë se janë dy figura të mëdha të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që përfaqësojnë figurat tipike ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 13:24
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në përvjetorin e rënies së heronjëve Fehmi e Xhevë Lladrovci, ka thënë se janë dy figura të mëdha të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që përfaqësojnë figurat tipike ...

Veseli: Fehmiu e Xheva përfaqësojnë figurat tipike të luftëtarëve të lirisë
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në përvjetorin e rënies së heronjëve Fehmi e Xhevë Lladrovci, ka thënë se janë dy figura të mëdha të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që përfaqësojnë figurat tipike ...
Kosova Press | 22-Sep-2019 13:21
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në përvjetorin e rënies së heronjëve Fehmi e Xhevë Lladrovci, ka thënë se janë dy figura të mëdha të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që përfaqësojnë figurat tipike ...

Limaj kujton Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në Facebook, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...
Zeri | 22-Sep-2019 12:45
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në Facebook, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...

Limaj: Fehmi e Xhevë Lladrovci janë shembulli më i mirë i sakrificës
Fatmir Limaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, në 21 vjetorin e rënies kujtojnë komandantin e UÇK-sa, Fehmi Lladrovcin me bashkëshorten e tij, Xhevë Lladrovcin. “Në 21-vjetorin e rënies kujtojmë ...
Medial | 22-Sep-2019 12:18
Fatmir Limaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, në 21 vjetorin e rënies kujtojnë komandantin e UÇK-sa, Fehmi Lladrovcin me bashkëshorten e tij, Xhevë Lladrovcin. “Në 21-vjetorin e rënies kujtojmë ...

Limaj: Fehmi e Xhevë Lladrovci janë shembulli më i mirë i sakrificës
Fatmir Limaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, në 21 vjetorin e rënies kujtojnë komandantin e UÇK-sa, Fehmi Lladrovcin me bashkëshorten e tij, Xhevë Lladrovcin. “Në 21-vjetorin e rënies kujtojmë ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 12:16
Fatmir Limaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, në 21 vjetorin e rënies kujtojnë komandantin e UÇK-sa, Fehmi Lladrovcin me bashkëshorten e tij, Xhevë Lladrovcin. “Në 21-vjetorin e rënies kujtojmë ...

Limaj kujton Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në ‘Facebook’, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...
Albportali | 22-Sep-2019 12:03
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në ‘Facebook’, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved