ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 12:48

Veseli: Fehmiu e Xheva përfaqësojnë figurat tipike të luftëtarëve të lirisë

Veseli: Fehmiu e Xheva përfaqësojnë figurat tipike të luftëtarëve të lirisë
Veseli ka thënë se bashkëluftëtarëve dhe popullit tonë, këto dy personalitete i japin gjithmonë shumë krenari. Postimi i plotë në Facebook: Bashkë me Fehmiun dhe Xhevën, para 21 vjetësh, trimërisht në fushën e nderit ra ...
Lajminet | 22-Sep-2019 13:36
Veseli ka thënë se bashkëluftëtarëve dhe popullit tonë, këto dy personalitete i japin gjithmonë shumë krenari. Postimi i plotë në Facebook: Bashkë me Fehmiun dhe Xhevën, para 21 vjetësh, trimërisht në fushën e nderit ra ...

Veseli: Fehmiu, Xheva dhe Fatimja janë frymëzim dhe motiv për ne
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka përkujtuar heroizmin e Fehmiut dhe Xhevë Lladrovcit me anë të një statusi të postuar në llogarinë e tij në Facebook. Aty ai po ashtu e përmendi edhe rënien heroike të Fatime Hetemit, ...
Medial | 22-Sep-2019 13:32
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka përkujtuar heroizmin e Fehmiut dhe Xhevë Lladrovcit me anë të një statusi të postuar në llogarinë e tij në Facebook. Aty ai po ashtu e përmendi edhe rënien heroike të Fatime Hetemit, ...

Limaj kujton Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies
Limaj ka shkruar në Facebook, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit shumëvjeçar për liri e pavarësi. Postimi i Limajt: Në 21-vjetorin e rënies kujtojmë me pietet një nga komandantët më ...
Lajminet | 22-Sep-2019 13:32
Limaj ka shkruar në Facebook, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit shumëvjeçar për liri e pavarësi. Postimi i Limajt: Në 21-vjetorin e rënies kujtojmë me pietet një nga komandantët më ...

Veseli: Fehmiu, Xheva dhe Fatimja janë frymëzim dhe motiv për ne
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka përkujtuar heroizmin e Fehmiut dhe Xhevë Lladrovcit me anë të një statusi të postuar në llogarinë e tij në Facebook. Aty ai po ashtu e përmendi edhe rënien heroike të Fatime Hetemit, ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 13:30
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka përkujtuar heroizmin e Fehmiut dhe Xhevë Lladrovcit me anë të një statusi të postuar në llogarinë e tij në Facebook. Aty ai po ashtu e përmendi edhe rënien heroike të Fatime Hetemit, ...

Veseli: Fehmiu e Xheva përfaqësojnë figurat tipike të luftëtarëve të lirisë
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në përvjetorin e rënies së heronjëve Fehmi e Xhevë Lladrovci, ka thënë se janë dy figura të mëdha të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që përfaqësojnë figurat tipike ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 13:24
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në përvjetorin e rënies së heronjëve Fehmi e Xhevë Lladrovci, ka thënë se janë dy figura të mëdha të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që përfaqësojnë figurat tipike ...

Veseli: Fehmiu e Xheva përfaqësojnë figurat tipike të luftëtarëve të lirisë
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në përvjetorin e rënies së heronjëve Fehmi e Xhevë Lladrovci, ka thënë se janë dy figura të mëdha të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që përfaqësojnë figurat tipike ...
Kosova Press | 22-Sep-2019 13:21
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në përvjetorin e rënies së heronjëve Fehmi e Xhevë Lladrovci, ka thënë se janë dy figura të mëdha të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që përfaqësojnë figurat tipike ...

Limaj kujton Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në Facebook, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...
Zeri | 22-Sep-2019 12:45
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në Facebook, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...

Limaj: Fehmi e Xhevë Lladrovci janë shembulli më i mirë i sakrificës
Fatmir Limaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, në 21 vjetorin e rënies kujtojnë komandantin e UÇK-sa, Fehmi Lladrovcin me bashkëshorten e tij, Xhevë Lladrovcin. “Në 21-vjetorin e rënies kujtojmë ...
Medial | 22-Sep-2019 12:18
Fatmir Limaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, në 21 vjetorin e rënies kujtojnë komandantin e UÇK-sa, Fehmi Lladrovcin me bashkëshorten e tij, Xhevë Lladrovcin. “Në 21-vjetorin e rënies kujtojmë ...

Limaj: Fehmi e Xhevë Lladrovci janë shembulli më i mirë i sakrificës
Fatmir Limaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, në 21 vjetorin e rënies kujtojnë komandantin e UÇK-sa, Fehmi Lladrovcin me bashkëshorten e tij, Xhevë Lladrovcin. “Në 21-vjetorin e rënies kujtojmë ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 12:16
Fatmir Limaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, në 21 vjetorin e rënies kujtojnë komandantin e UÇK-sa, Fehmi Lladrovcin me bashkëshorten e tij, Xhevë Lladrovcin. “Në 21-vjetorin e rënies kujtojmë ...

Limaj kujton Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në ‘Facebook’, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...
Albportali | 22-Sep-2019 12:03
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në ‘Facebook’, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...

Limaj kujton Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në ‘Facebook’, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 11:57
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në ‘Facebook’, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...

Haradinaj: Xhevë e Fehmi Lladrovci, të lindur për luftë
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, duke kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin, ka thënë se ata do të jenë gjithmonë udhërrëfyesit tonë në rrugën për ndërtimin e shtetit. Në 21-vjetorin e rënies së Fehmi e Xhevë ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 10:38
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, duke kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin, ka thënë se ata do të jenë gjithmonë udhërrëfyesit tonë në rrugën për ndërtimin e shtetit. Në 21-vjetorin e rënies së Fehmi e Xhevë ...

Limaj kujton Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në ‘Facebook’, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...
Medial | 22-Sep-2019 11:49
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në ‘Facebook’, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...

Limaj kujton Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në ‘Facebook’, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...
Arbresh | 22-Sep-2019 11:38
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në ‘Facebook’, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...

Haradinaj: Xhevë e Fehmi Lladrovci iu bënë krah i fortë lëvizjes për liri e pavarësi
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka kujtuar Xhevë e Fehmi Lladrovcin, në 21 vjetorin e rënies së tyre heroikea. Ai tha se ata do të jenë gjithmonë udhërrëfyesit tonë në rrugën për ndërtimin e shtetit. “Të ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 11:36
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka kujtuar Xhevë e Fehmi Lladrovcin, në 21 vjetorin e rënies së tyre heroikea. Ai tha se ata do të jenë gjithmonë udhërrëfyesit tonë në rrugën për ndërtimin e shtetit. “Të ...

Limaj kujton Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në ‘Facebook’, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 11:36
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies. Limaj ka shkruar në ‘Facebook’, se Fehmi e Xhevë Ladrovci janë shembulli i sakrificës dhe përkushtimit ...

Limaj kujton Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies.
Kosova Press | 22-Sep-2019 11:29
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies.

Haradinaj: Xhevë e Fehmi Lladrovci iu bënë krah i fortë lëvizjes për liri e pavarësi
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka kujtuar Xhevë e Fehmi Lladrovcin, në 21 vjetorin e rënies së tyre heroikea. Ai tha se ata do të jenë gjithmonë udhërrëfyesit tonë në rrugën për ndërtimin e shtetit. “Të ...
InFokusi | 22-Sep-2019 11:01
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka kujtuar Xhevë e Fehmi Lladrovcin, në 21 vjetorin e rënies së tyre heroikea. Ai tha se ata do të jenë gjithmonë udhërrëfyesit tonë në rrugën për ndërtimin e shtetit. “Të ...

Haradinaj: Xhevë e Fehmi Lladrovci iu bënë krah i fortë lëvizjes për liri e pavarësi
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka kujtuar Xhevë e Fehmi Lladrovcin, në 21 vjetorin e rënies së tyre heroikea. Ai tha se ata do të jenë gjithmonë udhërrëfyesit tonë në rrugën për ndërtimin e......
Zeri | 22-Sep-2019 10:41
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka kujtuar Xhevë e Fehmi Lladrovcin, në 21 vjetorin e rënies së tyre heroikea. Ai tha se ata do të jenë gjithmonë udhërrëfyesit tonë në rrugën për ndërtimin e......

Sot 21 vjet ranë në altarin e lirisë Fehmi e Xhevë Lladrovci
Sot janë bërë 21 vjet nga rënia heroike e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortes së tij, Xhevë Krasniqi-Lladrovci. Çifti Fehmi e Xhevë Lladrovci humbën jetën në një betejë ...
PortaliOnline | 22-Sep-2019 10:38
Sot janë bërë 21 vjet nga rënia heroike e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortes së tij, Xhevë Krasniqi-Lladrovci. Çifti Fehmi e Xhevë Lladrovci humbën jetën në një betejë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved