ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 19:26

Një afrikan për mbrojtjen e Milanit, Totenham monitoron talentin

Një afrikan për mbrojtjen e Milanit, Totenham monitoron talentin
Atmosfera në ekipin e Milanit është e rëndë pas humbjes në derbin përballë Interit. Humbja në futboll pranohet, por paraqitja e djemve të Giampaolos ishte e turpshme. Gjithsesi, kalendari nuk pret dhe të mërkurën Milani ...
ABCNews | 22-Sep-2019 11:57
Atmosfera në ekipin e Milanit është e rëndë pas humbjes në derbin përballë Interit. Humbja në futboll pranohet, por paraqitja e djemve të Giampaolos ishte e turpshme. Gjithsesi, kalendari nuk pret dhe të mërkurën Milani ...

Conte: Slavia na dha derbin! Brozovic-Lukaku? Ata më zemërojnë
Antonio Conte doli me kokën lart nga derbi i Milanos. Pas ndeshjes ai foli për DAZN dhe përgëzoi lojtarët e tij. “Është derbi dhe ndeshje të tilla janë gjithmonë speciale. Nuk është kurrë e lehtë të fitosh. Djemtë kanë ...
ABCNews | 22-Sep-2019 09:57
Antonio Conte doli me kokën lart nga derbi i Milanos. Pas ndeshjes ai foli për DAZN dhe përgëzoi lojtarët e tij. “Është derbi dhe ndeshje të tilla janë gjithmonë speciale. Nuk është kurrë e lehtë të fitosh. Djemtë kanë ...

Giampaolo: Interi ka më shumë përvojë, Milani tregoi papjekuri
Marco Giampaolo mendon se dallimi i vetëm ndërmjet Interit dhe Milanit ishte përvoja që kanë Nerazzurrët dhe kjo ndikoi në triumfin e tyre. Rossonerët pësuan me rezultat 2-0 në San Siro në derbin ndaj rivalit lokal të ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 23:57
Marco Giampaolo mendon se dallimi i vetëm ndërmjet Interit dhe Milanit ishte përvoja që kanë Nerazzurrët dhe kjo ndikoi në triumfin e tyre. Rossonerët pësuan me rezultat 2-0 në San Siro në derbin ndaj rivalit lokal të ...

Giampaolo: Interi ka diçka më tepër, ju tregoj defektin tonë!
Milani u thye në derbi nga Interi dhe trajneri Marco Giampaolo ka kritikat e tij për kuqezinjtë. Ajo çfarë nuk i ka pëlqyer teknikut italian është fakti që ekipi i tij nuk tregoi unitet pas pësimit të golit. Gjithsesi ...
ABCNews | 22-Sep-2019 09:02
Milani u thye në derbi nga Interi dhe trajneri Marco Giampaolo ka kritikat e tij për kuqezinjtë. Ajo çfarë nuk i ka pëlqyer teknikut italian është fakti që ekipi i tij nuk tregoi unitet pas pësimit të golit. Gjithsesi ...

Conte: Jam me fat që kam lojtarë shumë të mirë dhe të disiplinuar
Antonio Conte pret shumë më tepër nga Romelu Lukaku dhe Lautaro Martinez në vazhdën e sezonit, ndërsa është shprehur i kënaqur me qasjen e Interit në këtë fillimsezoni. Nerazzurrët dominuan në Derby della Madonnina duke ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 23:49
Antonio Conte pret shumë më tepër nga Romelu Lukaku dhe Lautaro Martinez në vazhdën e sezonit, ndërsa është shprehur i kënaqur me qasjen e Interit në këtë fillimsezoni. Nerazzurrët dominuan në Derby della Madonnina duke ...

Trajneri i Milanit: Përvoja ishte arsyeja e vetme që na mposhti Interi
Trajneri i Milanit, Marco Giampaolo, ka këmbëngulur se dallimi i vetëm mes Interit dhe skuadrës së tij ishte përvoja në derbin della Madonnina të shtunën mbrëma, i cili i takoi zikaltërve. Milani u mposht 2:0 nga rivali ...
Lexo | 22-Sep-2019 14:35
Trajneri i Milanit, Marco Giampaolo, ka këmbëngulur se dallimi i vetëm mes Interit dhe skuadrës së tij ishte përvoja në derbin della Madonnina të shtunën mbrëma, i cili i takoi zikaltërve. Milani u mposht 2:0 nga rivali ...

Modelja shqiptare Rike Roçi zbukuron “San Siron” në derbin Milan – Inter
Milani u mposht dje në mbrëmje në derbi duke lënë një shije të hidhur te tifozët kuq e zi që nuk fitojnë një ndeshje zyrtare ndaj Zikaltërve prej viti 2016. Por dje në tribunën e San Siros ishte e pranishme dhe tifozja ...
Zeri | 22-Sep-2019 13:51
Milani u mposht dje në mbrëmje në derbi duke lënë një shije të hidhur te tifozët kuq e zi që nuk fitojnë një ndeshje zyrtare ndaj Zikaltërve prej viti 2016. Por dje në tribunën e San Siros ishte e pranishme dhe tifozja ...

Tri ndeshjet e radhës së Milanit, jetike për Giampaolon
Sipas asaj që është raportuar nga Tuttosport , ditët e Marco Giampaolo në krye të AC Milan mund të numërohen. Pas humbjes 2-0 në duart e Interit në derbin e Milanos mbrëmë, ekziston një shqetësim mes kryesisë ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 13:19
Sipas asaj që është raportuar nga Tuttosport , ditët e Marco Giampaolo në krye të AC Milan mund të numërohen. Pas humbjes 2-0 në duart e Interit në derbin e Milanos mbrëmë, ekziston një shqetësim mes kryesisë ...

Conte synon titullin e Serie A
Interi mbizotëroi 2-0 në derbin e Milanit kundër AC Milan mbrëmë. Trajneri i Nerazzurri, Antonio Conte foli për PPSportsTV pas ndeshjes. “Unë mendoj se kemi bërë një paraqitje të shkëlqyer nga të gjitha pikëpamjet: ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 12:56
Interi mbizotëroi 2-0 në derbin e Milanit kundër AC Milan mbrëmë. Trajneri i Nerazzurri, Antonio Conte foli për PPSportsTV pas ndeshjes. “Unë mendoj se kemi bërë një paraqitje të shkëlqyer nga të gjitha pikëpamjet: ...

Prishtina publikon çmimin e biletave, “Skifterat” paralajmërojnë udhëtimin drejt kryeqytetit
Milani u mposht nga Interi në derbin “Della Madoninna” numër 224, për të mbetur kështu pa fitore në derbin e qytetit gati katër vite, kuptohet në kampionat. Tifozët Rossonerë ishin goxha të zëshëm në tribuna, por fat i ...
GazetaBlic | 22-Sep-2019 12:43
Milani u mposht nga Interi në derbin “Della Madoninna” numër 224, për të mbetur kështu pa fitore në derbin e qytetit gati katër vite, kuptohet në kampionat. Tifozët Rossonerë ishin goxha të zëshëm në tribuna, por fat i ...

D’Ambrosio: Inter e dëshiroi fitoren më shumë sesa Milan
Inter ka mposhtur Milanin me rezultatin 0:2, në një ndeshje që u dominua krejtësisht nga skuadra ‘Zi kaltër’. D’Ambrosio beson se ishte dëshira më e madhe e Inter ajo që bëri diferencën në derbin e madh të Milanos. ...
Lajminet | 22-Sep-2019 12:38
Inter ka mposhtur Milanin me rezultatin 0:2, në një ndeshje që u dominua krejtësisht nga skuadra ‘Zi kaltër’. D’Ambrosio beson se ishte dëshira më e madhe e Inter ajo që bëri diferencën në derbin e madh të Milanos. ...

Lukaku: Një fitore speciale, kisha nevojë për një trajner si Conte
Romelu Lukaku shënoi golin e dytë për Interin në takimin derbi kundër Milanit, duke hipotekuar kështu fitoren e zikaltërve. Pas ndeshjes, sulmuesi belg foli për faqen zyrtare të klubit, ku u shpreh: “Jam shumë i lumtur, ...
ABCNews | 21-Sep-2019 23:51
Romelu Lukaku shënoi golin e dytë për Interin në takimin derbi kundër Milanit, duke hipotekuar kështu fitoren e zikaltërve. Pas ndeshjes, sulmuesi belg foli për faqen zyrtare të klubit, ku u shpreh: “Jam shumë i lumtur, ...

Atdhe Nuhiu, sulmuesi i dytë më i mirë në shekullin 21 për skuadrën e Sheffield Wednesday
Plot 3 vite 7 muaj dhe 21 ditë kishte Milani pa fituar në një derbi me Interin në Serie A, por për të shijuar këtë duhet të presë sërish, pasi në derbin numër 170, Inter ka dalë sërish fitues me rezultatin e pastër 0-2. ...
GazetaBlic | 22-Sep-2019 11:47
Plot 3 vite 7 muaj dhe 21 ditë kishte Milani pa fituar në një derbi me Interin në Serie A, por për të shijuar këtë duhet të presë sërish, pasi në derbin numër 170, Inter ka dalë sërish fitues me rezultatin e pastër 0-2. ...

Biglia: Kanë lindur dyshime mbi Milan
Mesfushor i Milan, Biglia, ka bërë të ditur se dyshimet mbi skuadrën kanë nisur qysh në xhiron e parë, pas humbjes minimale ndaj Udinese. Mbrëmë ‘Rosoneri’ janë mposhtur me rezultatin 0:2 nga rivalët lokal, Inter, duke ...
Lajminet | 22-Sep-2019 11:03
Mesfushor i Milan, Biglia, ka bërë të ditur se dyshimet mbi skuadrën kanë nisur qysh në xhiron e parë, pas humbjes minimale ndaj Udinese. Mbrëmë ‘Rosoneri’ janë mposhtur me rezultatin 0:2 nga rivalët lokal, Inter, duke ...

(FOTO) Spektakël dritash dhe koregorafish në shkallët e “San Siros
Dritë në “San Siro” me 365 prozhektorë led, që ishin instaluar pas një pune 39-ditore dhe që u përdorën për herë të parë për derbin e sotme, dhuruan një spektakël të vërtetë para se të fillonte sfida mes Milanit dhe ...
Shenja | 22-Sep-2019 10:52
Dritë në “San Siro” me 365 prozhektorë led, që ishin instaluar pas një pune 39-ditore dhe që u përdorën për herë të parë për derbin e sotme, dhuruan një spektakël të vërtetë para se të fillonte sfida mes Milanit dhe ...

Plot 3 vite e 7 muaj , Milani nuk di për fitore !
Plot 3 vite 7 muaj dhe 21 ditë kishte Milani pa fituar në një derbi me Interin në Serie A, por për të shijuar këtë duhet të presë sërish, pasi në derbin numër 170, Inter ka dalë sërish fitues me rezultatin e pastër 0-2. ...
Alsat-M | 22-Sep-2019 10:26
Plot 3 vite 7 muaj dhe 21 ditë kishte Milani pa fituar në një derbi me Interin në Serie A, por për të shijuar këtë duhet të presë sërish, pasi në derbin numër 170, Inter ka dalë sërish fitues me rezultatin e pastër 0-2. ...

Milani zhgënjen sërish në derbi, Inter bën me krahë zikaltërit dhe ruan kreun e ‘Seria A’
Milano do të vijojë të jetë sërish ziklatër. Inter, skuadra e drejtuar nga Antonio Conte, ka mposhtur me shifrat e pastra 0-2 Milanin në derbin e Madoninës, duke vijuar diktatin ndaj rivalëve të qytetit. Në San Siro-n e ...
Lexo | 22-Sep-2019 10:07
Milano do të vijojë të jetë sërish ziklatër. Inter, skuadra e drejtuar nga Antonio Conte, ka mposhtur me shifrat e pastra 0-2 Milanin në derbin e Madoninës, duke vijuar diktatin ndaj rivalëve të qytetit. Në San Siro-n e ...

Trajneri i Milanit: Përvoja ishte arsyeja e vetme që na mposhti Interi
Trajneri i Milanit, Marco Giampaolo, ka këmbëngulur se dallimi i vetëm mes Interit dhe skuadrës së tij ishte përvoja në derbin della Madonnina të shtunën mbrëma, i cili i takoi zikaltërve. Milani u mposht 2:0 nga rivali ...
InFokusi | 22-Sep-2019 10:06
Trajneri i Milanit, Marco Giampaolo, ka këmbëngulur se dallimi i vetëm mes Interit dhe skuadrës së tij ishte përvoja në derbin della Madonnina të shtunën mbrëma, i cili i takoi zikaltërve. Milani u mposht 2:0 nga rivali ...

Conte i lumtur me paraqitjen e Inter ndaj Milan: Fitore e merituar
Trajneri i Inter, Conte, ka përgëzuar lojtarët e tij për paraqitjen fantastike në ndeshjen kundër rivalëve lokal, Milan. Inter regjistroi fitore me rezultatin 0:2, duke dominuar ndeshjen thuajse në secilin aspekt dhe ...
Lajminet | 22-Sep-2019 09:49
Trajneri i Inter, Conte, ka përgëzuar lojtarët e tij për paraqitjen fantastike në ndeshjen kundër rivalëve lokal, Milan. Inter regjistroi fitore me rezultatin 0:2, duke dominuar ndeshjen thuajse në secilin aspekt dhe ...

Trajneri i Milanit: Interi ka më shumë përvojë se ne
Milan u mposht pastër nga Interi 0:2 në San Siro, me Nerazurët duke vazhduar formën e mirë në krye të tabelës. Pas ndeshjes, Marco Giampaolo, trajneri i Milanit tha se përvoja e Interit ishte ajo çfarë na mposhti në ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 09:41
Milan u mposht pastër nga Interi 0:2 në San Siro, me Nerazurët duke vazhduar formën e mirë në krye të tabelës. Pas ndeshjes, Marco Giampaolo, trajneri i Milanit tha se përvoja e Interit ishte ajo çfarë na mposhti në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved