ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 18:00

Tërmetet, ja shtetet që i erdhën në ndihmë Shqipërisë

Tërmetet, ja shtetet që i erdhën në ndihmë Shqipërisë
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin tonë, ...
Top Channel | 22-Sep-2019 14:40
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin tonë, ...

Shtetet që i erdhën në ndihmë Shqipërisë pas tërmetit
Ish-komisioneri i Zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Eurodeputeti u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 14:50
Ish-komisioneri i Zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Eurodeputeti u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin ...

Tërmeti në Shqipëri/ Reagon Hahn: BE-ja të aktivizojë ndihmën civile për Shqipërinë…
Tërmeti i rëndë që ra në Shqipëri në orën 16:05 të ditës së djeshme, 21 shtator, ka sjellë edhe reagimin e komisionerit të Zgjerimit, Johannes Hahn. Me një mesazh në Twitter, Hahn shprehet se ndihet i trishtuar. Hahn ka ...
Standard | 22-Sep-2019 15:41
Tërmeti i rëndë që ra në Shqipëri në orën 16:05 të ditës së djeshme, 21 shtator, ka sjellë edhe reagimin e komisionerit të Zgjerimit, Johannes Hahn. Me një mesazh në Twitter, Hahn shprehet se ndihet i trishtuar. Hahn ka ...

Tërmetet, ja shtetet që i erdhën në ndihmë Shqipërisë
Ish-komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Eurodeputeti u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin ...
AlbInfo | 22-Sep-2019 15:41
Ish-komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Eurodeputeti u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin ...

Tërmetet që tmerruan vendin, këto janë shtetet që i erdhën menjëherë në ndihmë Shqipërisë
Postuar: 22/09/2019 - 15:31 Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme ...
Sot.Al | 22-Sep-2019 15:32
Postuar: 22/09/2019 - 15:31 Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme ...

Tërmetet, ja shtetet që i erdhën në ndihmë Shqipërisë
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin tonë, ...
Zeri | 22-Sep-2019 15:06
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin tonë, ...

105 të lënduar pas tërmeteve në Shqipëri, tre me lëndime serioze
Nga tërmetet që prekën Shqipërinë mbetën edhe shumë persona të plagosur. Në total janë trajtuar 105 qytetarë me fraktura dhe dëmtime për shkak të tërmetit. Aktualisht tek spitali i Traumës janë 7 persona nën mbikëqyrje ...
Gazeta Observer | 22-Sep-2019 15:01
Nga tërmetet që prekën Shqipërinë mbetën edhe shumë persona të plagosur. Në total janë trajtuar 105 qytetarë me fraktura dhe dëmtime për shkak të tërmetit. Aktualisht tek spitali i Traumës janë 7 persona nën mbikëqyrje ...

Tre të lënduar rëndë nga tërmetet në Shqipëri
Tre persona janë në gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e goditjeve nga tërmetet që përfshinë Shqipërinë, që nga dita e djeshme. Mediet shqiptare, raportojnë se aktualisht tek spitali i Traumës në Tiranë janë 7 ...
EkonomiaOnline | 22-Sep-2019 14:50
Tre persona janë në gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e goditjeve nga tërmetet që përfshinë Shqipërinë, që nga dita e djeshme. Mediet shqiptare, raportojnë se aktualisht tek spitali i Traumës në Tiranë janë 7 ...

Tërmetet, ja shtetet që i erdhën në ndihmë Shqipërisë
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Eurodeputeti u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 14:50
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Eurodeputeti u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin ...

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...
Gazeta Observer | 22-Sep-2019 14:50
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...

Tërmetet Hahn: I shqetësuar dhe trishtuar, u lënduan mbi 100 njerëz
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë, shoqëruar me një sërë lëkundjes të tjera të forta, të cilat vijojnë akoma. Përmes ...
Alsat-M | 22-Sep-2019 14:48
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë, shoqëruar me një sërë lëkundjes të tjera të forta, të cilat vijojnë akoma. Përmes ...

Hahn: BE, ndihmë Shqipërisë për pasojat e tërmetit
Johannes Hahn, tashme vetëm një eurodeputet, është ndër ata që ka reaguar në lidhje me tërmetin tronditës në Shqipëri. Në pak rreshta në Tëitter, ish-deri dje Komisioneri për Zgjerim, shkruan se ndihma e BE-së për ...
Tesheshi | 22-Sep-2019 14:20
Johannes Hahn, tashme vetëm një eurodeputet, është ndër ata që ka reaguar në lidhje me tërmetin tronditës në Shqipëri. Në pak rreshta në Tëitter, ish-deri dje Komisioneri për Zgjerim, shkruan se ndihma e BE-së për ...

Tre të lënduar rëndë nga tërmetet në Shqipëri
Tre persona janë në gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e goditjeve nga tërmetet që përfshinë Shqipërinë, që nga dita e djeshme. Mediet shqiptare, raportojnë se aktualisht tek spitali i Traumës në Tiranë......
Zeri | 22-Sep-2019 14:16
Tre persona janë në gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e goditjeve nga tërmetet që përfshinë Shqipërinë, që nga dita e djeshme. Mediet shqiptare, raportojnë se aktualisht tek spitali i Traumës në Tiranë......

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...
InFokusi | 22-Sep-2019 14:13
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...

Tërmetet në Shqipëri, BE: Ofruam ndihmë menjëherë
mapo.al Komisioneri i zgjerimit të BE Johannes Hahn ka reaguar për situatën e tërmeteve në Shqipëri. Hahn shprehet i trishtuar dhe i shqetësuar për lëkundjet e vazhdueshme të tërmetit në vend, teksa deklaron se BE ofron ...
Mapo | 22-Sep-2019 12:33
mapo.al Komisioneri i zgjerimit të BE Johannes Hahn ka reaguar për situatën e tërmeteve në Shqipëri. Hahn shprehet i trishtuar dhe i shqetësuar për lëkundjet e vazhdueshme të tërmetit në vend, teksa deklaron se BE ofron ...

Tërmetet në Shqipëri, reagoi Johanes Han
Eurokomisari Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisari për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...
Portalb | 22-Sep-2019 14:02
Eurokomisari Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisari për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...

Tre të lënduar rëndë nga tërmetet në Shqipëri
Tre persona janë në gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e goditjeve nga tërmetet që përfshinë Shqipërinë, që nga dita e djeshme. Mediet shqiptare, raportojnë se aktualisht tek spitali i Traumës në Tiranë janë 7 ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 13:44
Tre persona janë në gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e goditjeve nga tërmetet që përfshinë Shqipërinë, që nga dita e djeshme. Mediet shqiptare, raportojnë se aktualisht tek spitali i Traumës në Tiranë janë 7 ...

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj
Në një postim në Twitter, Hahn shkruan se Evropa vë në gatishmëri emergjencat civile të saj, për të kaluar sa më shpejt situatën e rëndë. “I trishtuar dhe i shqetësuar që mësova për serinë e tërmeteve shkatërruese në ...
Lajminet | 22-Sep-2019 13:32
Në një postim në Twitter, Hahn shkruan se Evropa vë në gatishmëri emergjencat civile të saj, për të kaluar sa më shpejt situatën e rëndë. “I trishtuar dhe i shqetësuar që mësova për serinë e tërmeteve shkatërruese në ...

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj
Komisioneri për Zgjerimin e BE-së, Johannes Hahn, ka shprehur solidarizim me situatën në Shqipëri, pas rënies së tërmeteve. Në një postim në Twitter, Hahn shkruan se Evropa vë në gatishmëri emergjencat civile të saj, ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 13:30
Komisioneri për Zgjerimin e BE-së, Johannes Hahn, ka shprehur solidarizim me situatën në Shqipëri, pas rënies së tërmeteve. Në një postim në Twitter, Hahn shkruan se Evropa vë në gatishmëri emergjencat civile të saj, ...

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 13:26
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved