ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 12:38

Tërmetet, ja shtetet që i erdhën në ndihmë Shqipërisë

Tërmetet, ja shtetet që i erdhën në ndihmë Shqipërisë
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin tonë, ...
Top Channel | 22-Sep-2019 14:40
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin tonë, ...

Shtetet që i erdhën në ndihmë Shqipërisë pas tërmetit
Ish-komisioneri i Zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Eurodeputeti u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 14:50
Ish-komisioneri i Zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Eurodeputeti u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin ...

Tërmetet që tmerruan vendin, këto janë shtetet që i erdhën menjëherë në ndihmë Shqipërisë
Postuar: 22/09/2019 - 15:31 Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme ...
Sot.Al | 22-Sep-2019 15:32
Postuar: 22/09/2019 - 15:31 Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme ...

Tërmetet, ja shtetet që i erdhën në ndihmë Shqipërisë
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin tonë, ...
Zeri | 22-Sep-2019 15:06
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin tonë, ...

105 të lënduar pas tërmeteve në Shqipëri, tre me lëndime serioze
Nga tërmetet që prekën Shqipërinë mbetën edhe shumë persona të plagosur. Në total janë trajtuar 105 qytetarë me fraktura dhe dëmtime për shkak të tërmetit. Aktualisht tek spitali i Traumës janë 7 persona nën mbikëqyrje ...
Gazeta Observer | 22-Sep-2019 15:01
Nga tërmetet që prekën Shqipërinë mbetën edhe shumë persona të plagosur. Në total janë trajtuar 105 qytetarë me fraktura dhe dëmtime për shkak të tërmetit. Aktualisht tek spitali i Traumës janë 7 persona nën mbikëqyrje ...

Tërmetet, ja shtetet që i erdhën në ndihmë Shqipërisë
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Eurodeputeti u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 14:50
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Eurodeputeti u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin ...

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...
Gazeta Observer | 22-Sep-2019 14:50
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...

Tërmetet Hahn: I shqetësuar dhe trishtuar, u lënduan mbi 100 njerëz
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë, shoqëruar me një sërë lëkundjes të tjera të forta, të cilat vijojnë akoma. Përmes ...
Alsat-M | 22-Sep-2019 14:48
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë, shoqëruar me një sërë lëkundjes të tjera të forta, të cilat vijojnë akoma. Përmes ...

Hahn: BE, ndihmë Shqipërisë për pasojat e tërmetit
Johannes Hahn, tashme vetëm një eurodeputet, është ndër ata që ka reaguar në lidhje me tërmetin tronditës në Shqipëri. Në pak rreshta në Tëitter, ish-deri dje Komisioneri për Zgjerim, shkruan se ndihma e BE-së për ...
Tesheshi | 22-Sep-2019 14:20
Johannes Hahn, tashme vetëm një eurodeputet, është ndër ata që ka reaguar në lidhje me tërmetin tronditës në Shqipëri. Në pak rreshta në Tëitter, ish-deri dje Komisioneri për Zgjerim, shkruan se ndihma e BE-së për ...

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...
InFokusi | 22-Sep-2019 14:13
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...

Tërmetet në Shqipëri, reagoi Johanes Han
Eurokomisari Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisari për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...
Portalb | 22-Sep-2019 14:02
Eurokomisari Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisari për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...

Tërmetet në Shqipëri, BE: Ofruam ndihmë menjëherë
mapo.al Komisioneri i zgjerimit të BE Johannes Hahn ka reaguar për situatën e tërmeteve në Shqipëri. Hahn shprehet i trishtuar dhe i shqetësuar për lëkundjet e vazhdueshme të tërmetit në vend, teksa deklaron se BE ofron ...
Mapo | 22-Sep-2019 12:33
mapo.al Komisioneri i zgjerimit të BE Johannes Hahn ka reaguar për situatën e tërmeteve në Shqipëri. Hahn shprehet i trishtuar dhe i shqetësuar për lëkundjet e vazhdueshme të tërmetit në vend, teksa deklaron se BE ofron ...

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj
Në një postim në Twitter, Hahn shkruan se Evropa vë në gatishmëri emergjencat civile të saj, për të kaluar sa më shpejt situatën e rëndë. “I trishtuar dhe i shqetësuar që mësova për serinë e tërmeteve shkatërruese në ...
Lajminet | 22-Sep-2019 13:32
Në një postim në Twitter, Hahn shkruan se Evropa vë në gatishmëri emergjencat civile të saj, për të kaluar sa më shpejt situatën e rëndë. “I trishtuar dhe i shqetësuar që mësova për serinë e tërmeteve shkatërruese në ...

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj
Komisioneri për Zgjerimin e BE-së, Johannes Hahn, ka shprehur solidarizim me situatën në Shqipëri, pas rënies së tërmeteve. Në një postim në Twitter, Hahn shkruan se Evropa vë në gatishmëri emergjencat civile të saj, ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 13:30
Komisioneri për Zgjerimin e BE-së, Johannes Hahn, ka shprehur solidarizim me situatën në Shqipëri, pas rënies së tërmeteve. Në një postim në Twitter, Hahn shkruan se Evropa vë në gatishmëri emergjencat civile të saj, ...

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 13:26
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...

Tërmeti në Shqipëri, reagon Hahn: BE aktivizoi mbrojtjen civile
Tërmeti i rëndë që ra në Shqipëri në orën 16:05 të ditës së djeshme, 21 shtator, ka sjellë edhe reagimin e komisionerit të Zgjerimit, Johannes Hahn. Me një mesazh në Twitter, Hahn shprehet se ndihet i trishtuar. Hahn ka ...
Lajmi i Fundit | 22-Sep-2019 13:19
Tërmeti i rëndë që ra në Shqipëri në orën 16:05 të ditës së djeshme, 21 shtator, ka sjellë edhe reagimin e komisionerit të Zgjerimit, Johannes Hahn. Me një mesazh në Twitter, Hahn shprehet se ndihet i trishtuar. Hahn ka ...

Hahn për tërmetin në Shqipëri: Jam i trishtuar
Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, ka reaguar lidhur me situatën e krijuar në Shqipëri pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballësh, shoqëruar me një sërë lëkundjesh të tjera të forta të ...
Shenja | 22-Sep-2019 13:15
Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, ka reaguar lidhur me situatën e krijuar në Shqipëri pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballësh, shoqëruar me një sërë lëkundjesh të tjera të forta të ...

Komisioneri Hahn, shprehet i shqetësuar për tërmetet: BE ofron ndihmë
Për tërmetet që kanë tronditur dje dhe sot vendin tonë ka reaguar edhe komisioneri, Johannes Hahn. Hahn shprehet i shqetësuar për tërmetet në Shqipëri. Ai thotë se Bashkimi Evropian i ofroi menjëherë ndihmë vendit tonë. ...
Dritare | 22-Sep-2019 13:09
Për tërmetet që kanë tronditur dje dhe sot vendin tonë ka reaguar edhe komisioneri, Johannes Hahn. Hahn shprehet i shqetësuar për tërmetet në Shqipëri. Ai thotë se Bashkimi Evropian i ofroi menjëherë ndihmë vendit tonë. ...

Komisioneri Hahn reagon për tërmetet: I shqetësuar për lëndimin e njerëzve
Komisioneri, Johannes Hahn ka reaguar në lidhje me tërmetet që kanë goditur Shqipërinë që prej pasdites e të shtunës. Në një postim në Twitter, Hahn shprehet i shqetësuar dhe i trishtuar nga lëkundjet shkatërrimtare të ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 12:30
Komisioneri, Johannes Hahn ka reaguar në lidhje me tërmetet që kanë goditur Shqipërinë që prej pasdites e të shtunës. Në një postim në Twitter, Hahn shprehet i shqetësuar dhe i trishtuar nga lëkundjet shkatërrimtare të ...

Pas tërmeteve, Europa solidarizohet me Shqipërinë
Komisioneri i zgjerimit të BE Johannes Hahn ka reaguar për situatën e tërmeteve në Shqpëri. Hahn shprehet i trishtuar dhe i shqetësuar për lëkundjet e vazhdueshme të tërmetit në vend. teksa deklaron se BE ofron ndihmë ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 12:56
Komisioneri i zgjerimit të BE Johannes Hahn ka reaguar për situatën e tërmeteve në Shqpëri. Hahn shprehet i trishtuar dhe i shqetësuar për lëkundjet e vazhdueshme të tërmetit në vend. teksa deklaron se BE ofron ndihmë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved