ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 14:01

Suarez: Humbje shqetësuese – ne jemi Barca, duhet ta fitojmë çdo ndeshje

Suarez: Humbje shqetësuese – ne jemi Barca, duhet ta fitojmë çdo ndeshje
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka dhënë opinionet e tij lidhur me humbjen befasuese nga Granada të shtunën mbrëma. Katalunasit pranuan dy gola në udhëtimin që shumëkush e konsideronte të lehtë për Blaugranët, ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 00:11
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka dhënë opinionet e tij lidhur me humbjen befasuese nga Granada të shtunën mbrëma. Katalunasit pranuan dy gola në udhëtimin që shumëkush e konsideronte të lehtë për Blaugranët, ...

Notat e lojtarëve: Granada 2-0 Barcelona, vlerësim i ulët për katalunasit
Granada e ka nënshtruar Barcelonën në ndeshjen e javës së pestë në kampionatin spanjoll. Vendasit patën paraqitje më të mirë, prandaj nota mesatare e tyre (6.92) është më e mirë se ajo e katalunasve (6.10). Lojtar i ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 23:37
Granada e ka nënshtruar Barcelonën në ndeshjen e javës së pestë në kampionatin spanjoll. Vendasit patën paraqitje më të mirë, prandaj nota mesatare e tyre (6.92) është më e mirë se ajo e katalunasve (6.10). Lojtar i ...

Suarez: Humbje shqetësuese – ne jemi Barca, duhet ta fitojmë çdo ndeshje
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka dhënë opinionet e tij lidhur me humbjen befasuese nga Granada të shtunën mbrëma. Katalunasit pranuan dy gola në udhëtimin që shumëkush e konsideronte të lehtë për Blaugranët, ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 00:59
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka dhënë opinionet e tij lidhur me humbjen befasuese nga Granada të shtunën mbrëma. Katalunasit pranuan dy gola në udhëtimin që shumëkush e konsideronte të lehtë për Blaugranët, ...

Notat e lojtarëve: Granada 2-0 Barcelona, vlerësim i ulët për katalunasit
Granada e ka nënshtruar Barcelonën në ndeshjen e javës së pestë në kampionatin spanjoll. Vendasit patën paraqitje më të mirë, prandaj nota mesatare e tyre (6.92) është më e mirë se ajo e katalunasve (6.10). Lojtar i ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 00:59
Granada e ka nënshtruar Barcelonën në ndeshjen e javës së pestë në kampionatin spanjoll. Vendasit patën paraqitje më të mirë, prandaj nota mesatare e tyre (6.92) është më e mirë se ajo e katalunasve (6.10). Lojtar i ...

Suarez: E kemi një vit të vështirë para vetes Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, e komentoi disfatën tronditëse të katalonasve me rezultat 2:0 kundër Granadas, duke thënë se kjo humbje është shqetësuese. Barcelona është ende...
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, e komentoi disfatën tronditëse të katalonasve me rezultat 2:0 kundër Granadas, duke thënë se kjo humbje është shqetësuese. Barcelona është ende në kërkim të fitores së parë në ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 00:03
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, e komentoi disfatën tronditëse të katalonasve me rezultat 2:0 kundër Granadas, duke thënë se kjo humbje është shqetësuese. Barcelona është ende në kërkim të fitores së parë në ...

VIDEO | Gafa nga Firpo e Vidal, Barcelona turpërohet nga Granada
Rezultatet surprizë sot në La Liga nuk kanë munguar. Pas barazimit të Atletico në shtëpi 0-0 kundër Celta Vigo, ka qenë radha e Barcelonës për të befasuar. Katalanasit janë mposhtur pastër 2-0 në transfertë përballë ...
ABCNews | 21-Sep-2019 23:13
Rezultatet surprizë sot në La Liga nuk kanë munguar. Pas barazimit të Atletico në shtëpi 0-0 kundër Celta Vigo, ka qenë radha e Barcelonës për të befasuar. Katalanasit janë mposhtur pastër 2-0 në transfertë përballë ...

Suarez: E kemi një vit të vështirë para vetes
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, e komentoi disfatën tronditëse të katalonasve me rezultat 2:0 kundër Granadas, duke thënë se kjo humbje është shqetësuese. Barcelona është ende në kërkim të fitores së parë në ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 23:57
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, e komentoi disfatën tronditëse të katalonasve me rezultat 2:0 kundër Granadas, duke thënë se kjo humbje është shqetësuese. Barcelona është ende në kërkim të fitores së parë në ...

Granada “turpëron” Barçën dhe merr kreun e La Ligas
Transfertat janë shndërruar në një makth për Barcelonën e këtij sezoni, që në 4 ndeshje larg “Camp Nou”-t mes kampionatit dhe Championsit, nuk ka arritur të fitojë ende, duke regjistruar dy barazime dhe dy humbje, më të ...
Shenja | 21-Sep-2019 23:54
Transfertat janë shndërruar në një makth për Barcelonën e këtij sezoni, që në 4 ndeshje larg “Camp Nou”-t mes kampionatit dhe Championsit, nuk ka arritur të fitojë ende, duke regjistruar dy barazime dhe dy humbje, më të ...

Këto janë fjalët e Antonio Contes pas fitores në derbin “Della Madonnina”
Granada ka mposhtur Barcelonën me rezultat të pastër 2-0, për t’u ngritur kështu në krye të renditjes tabelare në Serie A. Azeez në minutën e 2' e Vadillo nga penalltia në të 65’tën, mjaftuan që skuadra nga Estadio ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 23:53
Granada ka mposhtur Barcelonën me rezultat të pastër 2-0, për t’u ngritur kështu në krye të renditjes tabelare në Serie A. Azeez në minutën e 2' e Vadillo nga penalltia në të 65’tën, mjaftuan që skuadra nga Estadio ...

Notat e futbollistëve: Granada – Barcelona
Granada ka mposhtur Barcelonën me rezultat të pastër 2-0, për t’u ngritur kështu në krye të renditjes tabelare në Serie A. Azeez në minutën e 2' e Vadillo nga penalltia në të 65’tën, mjaftuan që skuadra nga Estadio ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 23:27
Granada ka mposhtur Barcelonën me rezultat të pastër 2-0, për t’u ngritur kështu në krye të renditjes tabelare në Serie A. Azeez në minutën e 2' e Vadillo nga penalltia në të 65’tën, mjaftuan që skuadra nga Estadio ...

Çfarë po ndodh me Barcelonën? 5 ndeshje, dy disfata!!! (VIDEO)
Barcelona sonte ka pësuar edhe disfatën e dytë në 5 javët e para të sezonit të ri në La Liga, duke bërë që shumica prej nesh të parashtrojmë pyetjen, çfarë po ndodh me Barcelonën? Skuadra “katalunase” sonte u mund në ...
InfoSport.mk | 21-Sep-2019 23:21
Barcelona sonte ka pësuar edhe disfatën e dytë në 5 javët e para të sezonit të ri në La Liga, duke bërë që shumica prej nesh të parashtrojmë pyetjen, çfarë po ndodh me Barcelonën? Skuadra “katalunase” sonte u mund në ...

Granada e mposht Barcelonën dhe e merr kreun e La Ligës Barcelona pësoi disfatë me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Granadas, që u zhvillua sot në stadiumin “Nuevo Los Carmenes”, në kuadër të xhiros së pestë të sezonit të ri...
Barcelona pësoi disfatë me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Granadas, që u zhvillua sot në stadiumin “Nuevo Los Carmenes”, në kuadër të xhiros së pestë të sezonit të ri të La Ligës. Barcelona është ende në kërkim të ...
Kosova Sot | 21-Sep-2019 23:05
Barcelona pësoi disfatë me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Granadas, që u zhvillua sot në stadiumin “Nuevo Los Carmenes”, në kuadër të xhiros së pestë të sezonit të ri të La Ligës. Barcelona është ende në kërkim të ...

Granada nënshtron Barcën dhe është lider i La Ligas
Granada e ka regjistruar fitoren e tretë sezonale duke e mposhtur Barcelonën (2-0) në ndeshjen e javës së pestë të kampionatit spanjoll që u zhvillua në Estadio Nuevo Los Carmenes. Rezultati u zhbllokua që në minutën e ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 22:55
Granada e ka regjistruar fitoren e tretë sezonale duke e mposhtur Barcelonën (2-0) në ndeshjen e javës së pestë të kampionatit spanjoll që u zhvillua në Estadio Nuevo Los Carmenes. Rezultati u zhbllokua që në minutën e ...

Granada shokon Barcelonën, i shkakton humbjen e dytë në La Liga
‘Katalanasit’ kësaj here janë mposhtur 2-0 në udhëtim te Granada. Për vendasit gjithçka nisi mirë, me Ramon Azeez (2’) i cili kaloi në avantazh skuadrën e tij. 45 minutëshi i parë nuk solli asgjë e për më tepër asnjë ...
Lajminet | 21-Sep-2019 23:03
‘Katalanasit’ kësaj here janë mposhtur 2-0 në udhëtim te Granada. Për vendasit gjithçka nisi mirë, me Ramon Azeez (2’) i cili kaloi në avantazh skuadrën e tij. 45 minutëshi i parë nuk solli asgjë e për më tepër asnjë ...

Dy fytyrat e Barcelonës: Jofunksionale si mysafire, ‘vdekjeprurëse’ në shtëpi
Në ndeshjen hapëse të ligës kundër Athletic Bilbaos, Ernesto Valverde vendosi Carles Alena, Frenkie de Jong dhe Sergi Roberto në mesfushë dhe ‘Blaugranët’ dukeshin të shkëputur gjatë gjithë ndeshjes, deri në golin ...
Lajminet | 21-Sep-2019 23:03
Në ndeshjen hapëse të ligës kundër Athletic Bilbaos, Ernesto Valverde vendosi Carles Alena, Frenkie de Jong dhe Sergi Roberto në mesfushë dhe ‘Blaugranët’ dukeshin të shkëputur gjatë gjithë ndeshjes, deri në golin ...

Barcelona për turp, mundet edhe nga Granada në transfertë
Barcelona vijon momentin e vështirë në La Liga, duke pësuar një humbje shokuese 0-2 në transfertën ndaj Granada-s. Vendasit e nisën mjaft mirë ndeshjen duke kaluar në avantazh që në minutën e dytë me Ramon Azeez. Në ...
Flaka | 21-Sep-2019 23:03
Barcelona vijon momentin e vështirë në La Liga, duke pësuar një humbje shokuese 0-2 në transfertën ndaj Granada-s. Vendasit e nisën mjaft mirë ndeshjen duke kaluar në avantazh që në minutën e dytë me Ramon Azeez. Në ...

Granada shokon Barcelonën, i shkakton humbjen e dytë në La Liga
Barcelona vazhdon të vuajë në ndeshjet si mysafir. ‘Katalanasit’ kësaj here janë mposhtur 2-0 në udhëtim te Granada. Për vendasit gjithçka nisi mirë, me Ramon Azeez (2’) i cili kaloi në avantazh skuadrën e tij. 45......
Zeri | 21-Sep-2019 23:01
Barcelona vazhdon të vuajë në ndeshjet si mysafir. ‘Katalanasit’ kësaj here janë mposhtur 2-0 në udhëtim te Granada. Për vendasit gjithçka nisi mirë, me Ramon Azeez (2’) i cili kaloi në avantazh skuadrën e tij. 45......

Barcelona pëson humbje nga Granada me rezultat 2-0
Katalunasit janë befasuar nga Granda të cilët i shënuan dy gola për t’i siguruar kështu tri pikë dhe Barçës ja kanë shkaktuar edhe një disfatë. Ishte vetëm minuta e dytë e ndeshjes kur vendasit arritën të shënonin ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 22:59
Katalunasit janë befasuar nga Granda të cilët i shënuan dy gola për t’i siguruar kështu tri pikë dhe Barçës ja kanë shkaktuar edhe një disfatë. Ishte vetëm minuta e dytë e ndeshjes kur vendasit arritën të shënonin ...

Granada nënshtron Barcën dhe është lider i La Ligas
Granada e ka regjistruar fitoren e tretë sezonale duke e mposhtur Barcelonën (2-0) në ndeshjen e javës së pestë të kampionatit spanjoll që u zhvillua në Estadio Nuevo Los Carmenes. Rezultati u zhbllokua që në minutën e ...
E Dua Sportin | 21-Sep-2019 22:59
Granada e ka regjistruar fitoren e tretë sezonale duke e mposhtur Barcelonën (2-0) në ndeshjen e javës së pestë të kampionatit spanjoll që u zhvillua në Estadio Nuevo Los Carmenes. Rezultati u zhbllokua që në minutën e ...

Barcelona pëson disfatë kundër Granadas
Barcelona pësoi disfatë me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Granadas, që u zhvillua sot në stadiumin “Nuevo Los Carmenes”, në kuadër të xhiros së pestë të sezonit të ri të La Ligës. Barcelona është ende në kërkim të ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 22:57
Barcelona pësoi disfatë me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Granadas, që u zhvillua sot në stadiumin “Nuevo Los Carmenes”, në kuadër të xhiros së pestë të sezonit të ri të La Ligës. Barcelona është ende në kërkim të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved