ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 17:44

Foto/ Fillon puna për ngritjen e 6 kampeve në Tiranë, ja pamjet

Foto/ Fillon puna për ngritjen e 6 kampeve në Tiranë, ja pamjet
Ka filluar puna për ngritjen e 6 kampeve në Tiranë për familjet e dëmtuara bëjnë me dije burime për Top Channel.
Top Channel | 21-Sep-2019 22:59
Ka filluar puna për ngritjen e 6 kampeve në Tiranë për familjet e dëmtuara bëjnë me dije burime për Top Channel.

Emergjencat Civile thirrje të fortë qytetarëve: Mos qëndroni në shtëpi sonte
Tërmetet që tronditën Shqipërinë, ka bërë që Emergjencat Civile të dalin me një deklaratë të fortë. Emergjencat apelojnë që banorët me shtëpi të dëmtuara të mos qëndrojnë atje sonte dhe të shmangin sa më shumë filmimet ...
Telegraf | 21-Sep-2019 20:44
Tërmetet që tronditën Shqipërinë, ka bërë që Emergjencat Civile të dalin me një deklaratë të fortë. Emergjencat apelojnë që banorët me shtëpi të dëmtuara të mos qëndrojnë atje sonte dhe të shmangin sa më shumë filmimet ...

Si në kohë lufte: Gjashtë kampe ngriten në Tiranë pas tërmeteve
Kështu bëjnë me dije burime për Top Channel. Masat u morën pas një mbledhjeje urgjente që Emergjencat Civile kishin pas tërmetit 7.5 ballësh që ra sot në orën 16:00. Fotografitë e mëposhtme tregojnë punën që po bëhet ...
Lajminet | 21-Sep-2019 23:39
Kështu bëjnë me dije burime për Top Channel. Masat u morën pas një mbledhjeje urgjente që Emergjencat Civile kishin pas tërmetit 7.5 ballësh që ra sot në orën 16:00. Fotografitë e mëposhtme tregojnë punën që po bëhet ...

Pas tërmeteve fillon puna për ngritjen e 6 kampeve në Tiranë
Ka filluar puna për ngritjen e 6 kampeve në Tiranë për familjet e dëmtuara bëjnë me dije burime për Top Channel. Masat u morën pas një mbledhjeje urgjente që Emergjencat Civile kishin pas tërmetit 7.5 ballë që ra në ...
Zeri | 21-Sep-2019 23:13
Ka filluar puna për ngritjen e 6 kampeve në Tiranë për familjet e dëmtuara bëjnë me dije burime për Top Channel. Masat u morën pas një mbledhjeje urgjente që Emergjencat Civile kishin pas tërmetit 7.5 ballë që ra në ...

Pas tërmetit, fillon puna për ngritjen e gjashtë kampeve në Tiranë
Ka filluar puna për ngritjen e gjashtë kampeve në Tiranë për familjet e dëmtuara. Kështu bëjnë me dije burime për Top Channel. Masat u morën pas një mbledhjeje urgjente që Emergjencat Civile kishin pas tërmetit 7.5 ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 23:09
Ka filluar puna për ngritjen e gjashtë kampeve në Tiranë për familjet e dëmtuara. Kështu bëjnë me dije burime për Top Channel. Masat u morën pas një mbledhjeje urgjente që Emergjencat Civile kishin pas tërmetit 7.5 ...

Emergjencat Civile: Mos qëndroni në shtëpi sonte
Sonte do të ngrihen 6 kampe në Tiranë për familjet e dëmtuara bëjnë me dije burime nga shtabi i Emergjencës Prefektura Tiranë. Masat u morën pas një mbledhjeje urgjente që Emergjencat Civile kishin pas tërmetit 7.5 ...
Lajminet | 21-Sep-2019 21:21
Sonte do të ngrihen 6 kampe në Tiranë për familjet e dëmtuara bëjnë me dije burime nga shtabi i Emergjencës Prefektura Tiranë. Masat u morën pas një mbledhjeje urgjente që Emergjencat Civile kishin pas tërmetit 7.5 ...

Emergjencave Civile: Mos qëndroni në shtëpi sonte
Emergjencat Civile apelojnë që banorët me shtëpi të dëmtuara të mos qëndrojnë atje sonte dhe të shmangin sa më shumë filmimet që mund t’u rrezikojnë jetën. Sonte do të ngrihen 6 kampe në Tiranë për familjet e dëmtuara ...
Flaka | 21-Sep-2019 20:59
Emergjencat Civile apelojnë që banorët me shtëpi të dëmtuara të mos qëndrojnë atje sonte dhe të shmangin sa më shumë filmimet që mund t’u rrezikojnë jetën. Sonte do të ngrihen 6 kampe në Tiranë për familjet e dëmtuara ...

Rama: Tahiri, çështje e drejtësisë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama tha sot se Saimir Tahiri është një çështje e Drejtësisë. Rama thotë se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është personale. Përgjegjësia e forcës politike dhe Qeverisë është ...
Flaka | 21-Sep-2019 19:33
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama tha sot se Saimir Tahiri është një çështje e Drejtësisë. Rama thotë se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është personale. Përgjegjësia e forcës politike dhe Qeverisë është ...

Rama: Të gjithë përgjegjësinë për Tahirin, e ka Saimiri!
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka reaguar për herë të parë për dënimin nga gjykata të ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Në një intervistë për Top Channel, Rama shprehet se, kjo është një çështje e drejtësisë. ...
Dritare | 21-Sep-2019 16:19
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka reaguar për herë të parë për dënimin nga gjykata të ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Në një intervistë për Top Channel, Rama shprehet se, kjo është një çështje e drejtësisë. ...

Rama, i ftohtë ndaj Tahirit: procesi vazhdon…
Kryeministri Rama ka shmangur komentet rreth çështjes “Tahiri”, një dënimi të diskutueshëm ndaj tij, duke u mjaftuar të thotë se ajo është çështje e drejtësisë. “Kjo është një çështje e drejtësisë dhe unë s’kam asgjë ...
Tesheshi | 21-Sep-2019 16:19
Kryeministri Rama ka shmangur komentet rreth çështjes “Tahiri”, një dënimi të diskutueshëm ndaj tij, duke u mjaftuar të thotë se ajo është çështje e drejtësisë. “Kjo është një çështje e drejtësisë dhe unë s’kam asgjë ...

Rama: Tahiri, çështje e drejtësisë – Në raport me ligjin përgjegjësia është personale
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama tha sot se Saimir Tahiri është një çështje e Drejtësisë. I pyetur nga Top Channel, Rama thotë se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është personale. Përgjegjësia e......
Zeri | 21-Sep-2019 16:07
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama tha sot se Saimir Tahiri është një çështje e Drejtësisë. I pyetur nga Top Channel, Rama thotë se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është personale. Përgjegjësia e......

Rama: Tahiri çështje e drejtësisë, në raport me ligjin përgjegjësia është personale
Përgjegjësia e forcës politike dhe Qeverisë është mënyra se si reagon ndaj cilitdo që ka problem me ligjin. Në këtë aspekt thotë Rama jemi një shembull i pakonkurrueshëm në historinë e këtyre 30 viteve. Ish Ministri i ...
Lajminet | 21-Sep-2019 16:07
Përgjegjësia e forcës politike dhe Qeverisë është mënyra se si reagon ndaj cilitdo që ka problem me ligjin. Në këtë aspekt thotë Rama jemi një shembull i pakonkurrueshëm në historinë e këtyre 30 viteve. Ish Ministri i ...

Rama për hetimin ndaj Tahirit: Qeveria ime për t’u marrë shembull, përgjegjësia personale
Kryeministri Edi Rama nuk komenton vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda për ish ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Ai thotë se përgjegjësia është personale, porse qeveria e tij duhet të merret shembull për mënyrën ...
Politiko | 21-Sep-2019 15:50
Kryeministri Edi Rama nuk komenton vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda për ish ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Ai thotë se përgjegjësia është personale, porse qeveria e tij duhet të merret shembull për mënyrën ...

Reagon për herë të parë kryeministri Rama: Tahiri, çështje e drejtësisë!
Kryeministri Rama tha sot se Saimir Tahiri është një çështje e Drejtësisë. I pyetur nga Top Channel, Rama thotë se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është personale. Përgjegjësia e forcës politike dhe ...
Lajmi i Fundit | 21-Sep-2019 15:43
Kryeministri Rama tha sot se Saimir Tahiri është një çështje e Drejtësisë. I pyetur nga Top Channel, Rama thotë se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është personale. Përgjegjësia e forcës politike dhe ...

Rama: Tahiri, çështje e drejtësisë
Kryeministri Rama tha sot se vendimi për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri është çështje e Drejtësisë. I pyetur nga gazetari Muhamet Veliu, Rama theksoi se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është ...
Lexo | 21-Sep-2019 15:41
Kryeministri Rama tha sot se vendimi për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri është çështje e Drejtësisë. I pyetur nga gazetari Muhamet Veliu, Rama theksoi se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është ...

Rama: Tahiri, çështje e drejtësisë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama tha sot se Saimir Tahiri është një çështje e Drejtësisë. Rama thotë se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është personale.
Kosova Press | 21-Sep-2019 15:40
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama tha sot se Saimir Tahiri është një çështje e Drejtësisë. Rama thotë se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është personale.

Dënimi i Tahirit, flet për herë të parë Edi Rama: Shembull i pakonkurrueshëm në historinë e këtyre 30 viteve
Kryeministri Rama tha sot se Saimir Tahiri është një çështje e Drejtësisë. I pyetur nga Top Channel, Rama thotë se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është personale. Përgjegjësia e forcës politike dhe ...
GazetaTema | 21-Sep-2019 15:14
Kryeministri Rama tha sot se Saimir Tahiri është një çështje e Drejtësisë. I pyetur nga Top Channel, Rama thotë se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është personale. Përgjegjësia e forcës politike dhe ...

Rama thyen heshtjen dhe flet për herë të parë për dënimin e Tahirit: Përgjegjësia është…
Për Edi Ramën ish ministri Tahiri ishte vlerësuar si “ministri kampion”. Dy ditë pasi Gjykata e gjeti fajtor për shpërdorim detyre, kryeministri Edi Rama thyen heshtjen. Në një intervistë për Top Channel, kryeministri ...
Telegraf | 21-Sep-2019 15:27
Për Edi Ramën ish ministri Tahiri ishte vlerësuar si “ministri kampion”. Dy ditë pasi Gjykata e gjeti fajtor për shpërdorim detyre, kryeministri Edi Rama thyen heshtjen. Në një intervistë për Top Channel, kryeministri ...

Rama: Tahiri, çështje e drejtësisë, në raport me ligjin përgjegjësia është personale
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama tha sot se Saimir Tahiri është një çështje e Drejtësisë. I pyetur nga Top Channel, Rama thotë se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është personale. Përgjegjësia e forcës ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 15:36
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama tha sot se Saimir Tahiri është një çështje e Drejtësisë. I pyetur nga Top Channel, Rama thotë se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është personale. Përgjegjësia e forcës ...

Rama: Tahiri, çështje e drejtësisë, në raport me ligjin përgjegjësia është personale
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama tha sot se Saimir Tahiri është një çështje e Drejtësisë. I pyetur nga Top Channel, Rama thotë se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është personale. Përgjegjësia e forcës ...
EkonomiaOnline | 21-Sep-2019 15:36
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama tha sot se Saimir Tahiri është një çështje e Drejtësisë. I pyetur nga Top Channel, Rama thotë se çdo përgjegjësi në raport me ligjin e kujtdo është personale. Përgjegjësia e forcës ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved