ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 19:45

Rama te spitali i Traumës: Nuk do të lëmë asnjë mbrapa, qytetarët të bëjnë me dije problemet

Rama te spitali i Traumës: Nuk do të lëmë asnjë mbrapa, qytetarët të bëjnë me dije problemet
Kryeministri Edi Rama ishte në spitalin e Traumës ku vizitoi të lënduarit nga tërmeti.
Top Channel | 22-Sep-2019 13:24
Kryeministri Edi Rama ishte në spitalin e Traumës ku vizitoi të lënduarit nga tërmeti.

Rama viziton të lënduarit nga tërmeti te “Trauma”: Çdo dëmtim do verifikohet, e mira s’ka fund, por…
Kryeministri Edi Rama ka vizituar këtë mesditë, para nisjes drejt qytetit të Durrësit, personat e lënduar nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë, që ndodhen ende te Spitali i Traumës, në Tiranë. Duke folur për media jashtë ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 13:20
Kryeministri Edi Rama ka vizituar këtë mesditë, para nisjes drejt qytetit të Durrësit, personat e lënduar nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë, që ndodhen ende te Spitali i Traumës, në Tiranë. Duke folur për media jashtë ...

Rama viziton të lënduarit te spitali i Traumës: Çdo godinë do verifikohet dhe do t’i jepet zgjidhje, nuk do të lëmë asnjë mbrapa
Kryeministri Edi Rama ishte në spitalin e Traumës ku vizitoi të lënduarit nga tërmeti. “Të gjithë janë gjendur në krye të detyrës dje, ky është një moment falenderimi. Nuk ka pasur goditje fatale, plagët nuk kanë qenë ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 13:36
Kryeministri Edi Rama ishte në spitalin e Traumës ku vizitoi të lënduarit nga tërmeti. “Të gjithë janë gjendur në krye të detyrës dje, ky është një moment falenderimi. Nuk ka pasur goditje fatale, plagët nuk kanë qenë ...

Rama viziton personat e lënduar nga tërmeti: Kujdesi ka qenë maksimal
Kryeministri Edi Rama ka vizituar mesditën e kësaj të diele personat e landuar nga tërmeti 5.8 ballë që goditi vendin pasditen e të shtunës. Nga Spitali I Traumës, duke folur për mediat, kreu I qeverisë deklaroi se ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 13:42
Kryeministri Edi Rama ka vizituar mesditën e kësaj të diele personat e landuar nga tërmeti 5.8 ballë që goditi vendin pasditen e të shtunës. Nga Spitali I Traumës, duke folur për mediat, kreu I qeverisë deklaroi se ...

Rama viziton të lënduarit nga tërmeti: Çdo dëmtim do të verifikohet
Më pas, Rama ka vizituar të lënduarit që po marrin mjekim në spitalin e traumës, duke i siguruar se çdo dëmtim do të verifikohet. Ndërsa në Qendrën Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, kreu i qeverisë u njoh me masat që ...
ABCNews | 22-Sep-2019 15:11
Më pas, Rama ka vizituar të lënduarit që po marrin mjekim në spitalin e traumës, duke i siguruar se çdo dëmtim do të verifikohet. Ndërsa në Qendrën Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, kreu i qeverisë u njoh me masat që ...

Tërmetet/ Të dhënat nga MSH: 105 të lënduar morën shërbim mjekësore, 10 qytetarë ndodhen ende në spital
Ministria e Shëndetësisë ka dhënë informacion të ri lidhur me qytetarët e lënduar nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë i shkallës Rihter. Ministria thekson se 10 qytetarë ndodhen në observim mjekësorë, ndërsa pjesa tjetër ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 09:32
Ministria e Shëndetësisë ka dhënë informacion të ri lidhur me qytetarët e lënduar nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë i shkallës Rihter. Ministria thekson se 10 qytetarë ndodhen në observim mjekësorë, ndërsa pjesa tjetër ...

Rama te Trauma, po nga se janë lënduar me dhjetra njerëz?
Kryeminsitri Rama vizitoi disa prej të lënduarve në Spitalin e Traumës, ku thuhet se numri i tyre ka shkuar në 150. Shefi i qeverisë falenderoi stafin mjekësor e përçoi mesazhin se situata është nën kontroll. “Të gjithë ...
Tesheshi | 22-Sep-2019 16:19
Kryeminsitri Rama vizitoi disa prej të lënduarve në Spitalin e Traumës, ku thuhet se numri i tyre ka shkuar në 150. Shefi i qeverisë falenderoi stafin mjekësor e përçoi mesazhin se situata është nën kontroll. “Të gjithë ...

Montohen çadrat brenda stadiumit në Durrës
Në Durrës ka nisur puna për montimin e çadrave pas tërmeteve. Një çift i moshuarish është ndër të parët që po akomodohet. Ndërkohë tërmetet që tronditën Shqipërinë përveç dëmeve materiale, lanë edhe shumë persona të ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 15:06
Në Durrës ka nisur puna për montimin e çadrave pas tërmeteve. Një çift i moshuarish është ndër të parët që po akomodohet. Ndërkohë tërmetet që tronditën Shqipërinë përveç dëmeve materiale, lanë edhe shumë persona të ...

Rama viziton në spital të lënduarit: E mira s’ka fund, çdo gjë do verifikohet
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka vizituar pasditen e kësaj të diele, të lënduarit nga tërmetet që goditën Shqipërinë një ditë më parë. Nga Spitali i Traumës, Rama tha se, gjithçka është përballuar mirë nga të gjithë. ...
Dritare | 22-Sep-2019 14:43
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka vizituar pasditen e kësaj të diele, të lënduarit nga tërmetet që goditën Shqipërinë një ditë më parë. Nga Spitali i Traumës, Rama tha se, gjithçka është përballuar mirë nga të gjithë. ...

Tërmetet/ MSh: 105 qytetarë të lënduar, 10 në observim mjekësor
Ministria e Shendetesise njofton se vijon gatishmeria e ekipeve mjekesore me spitalin e Traumes, ne QSUT dhe ne spitalin e Durresit. Ne keto spitale, sipas ministrise, kane marre sherbim mjekesor 105 qytetare te lenduar ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 09:47
Ministria e Shendetesise njofton se vijon gatishmeria e ekipeve mjekesore me spitalin e Traumes, ne QSUT dhe ne spitalin e Durresit. Ne keto spitale, sipas ministrise, kane marre sherbim mjekesor 105 qytetare te lenduar ...

Tërmetet/ Të dhënat e fundit nga MSH: 105 të lënduar morën shërbim mjekësore, 10 qytetarë ndodhen ende në spital
Ministria e Shëndetësisë ka dhënë informacion të ri lidhur me qytetarët e lënduar nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë i shkallës Rihter. Ministria thekson se 10 qytetarë ndodhen në observim mjekësorë, ndërsa pjesa tjetër ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 09:18
Ministria e Shëndetësisë ka dhënë informacion të ri lidhur me qytetarët e lënduar nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë i shkallës Rihter. Ministria thekson se 10 qytetarë ndodhen në observim mjekësorë, ndërsa pjesa tjetër ...

Montohen çadrat brenda stadiumit në Durrës
Një çift i moshuarish është ndër të parët që po akomodohet. Ndërkohë tërmetet që tronditën Shqipërinë përveç dëmeve materiale, lanë edhe shumë persona të plagosur. Në total në vend janë trajtuar 105 qytetarë me fraktura ...
Lajminet | 22-Sep-2019 14:31
Një çift i moshuarish është ndër të parët që po akomodohet. Ndërkohë tërmetet që tronditën Shqipërinë përveç dëmeve materiale, lanë edhe shumë persona të plagosur. Në total në vend janë trajtuar 105 qytetarë me fraktura ...

“Jetëgjati, jetëshkurtër nuk bëhet”, Rama viziton të lënduarit nga tërmeti
Kryeministri Edi Rama vizitoi në spitalin e Traumës disa nga qytetarët që u lënduan si pasojë e tërmetit që tronditi dje Tiranën dhe Durrësin. “Populli thotë jetëgjati jetëshkurtër nuk bëhet. Këto gjëra nuk i kemi në ...
Gazeta Dita | 22-Sep-2019 14:19
Kryeministri Edi Rama vizitoi në spitalin e Traumës disa nga qytetarët që u lënduan si pasojë e tërmetit që tronditi dje Tiranën dhe Durrësin. “Populli thotë jetëgjati jetëshkurtër nuk bëhet. Këto gjëra nuk i kemi në ...

Bilanci i tërmetit/ MSH: 105 të lënduar, 10 qytetarë ende në spital
mapo.al Ministria e Shëndetësisë ka dhënë informacion të ri lidhur me qytetarët e lënduar nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë i shkallës Rihter. Ministria thekson se 10 qytetarë ndodhen në observim mjekësorë, ndërsa pjesa ...
Mapo | 22-Sep-2019 09:20
mapo.al Ministria e Shëndetësisë ka dhënë informacion të ri lidhur me qytetarët e lënduar nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë i shkallës Rihter. Ministria thekson se 10 qytetarë ndodhen në observim mjekësorë, ndërsa pjesa ...

Rama te spitali i Traumës: Nuk do të lëmë asnjë mbrapa, qytetarët të bëjnë me dije problemet
“Të gjithë janë gjendur në krye të detyrës dje, ky është një moment falenderimi. Nuk ka pasur goditje fatale, plagët nuk kanë qenë ekstreme, kishte kujdes maksimal. Gjithçka është përballuar më së miri nga të gjithë. ...
Lajminet | 22-Sep-2019 14:19
“Të gjithë janë gjendur në krye të detyrës dje, ky është një moment falenderimi. Nuk ka pasur goditje fatale, plagët nuk kanë qenë ekstreme, kishte kujdes maksimal. Gjithçka është përballuar më së miri nga të gjithë. ...

105 të plagosur nga tërmetet në Shqipëri, tre në gjendje serioze
Tërmetet që tronditën vendin përveç dëmeve materiale, lanë edhe shumë persona të plagosur. Në total në vend janë trajtuar 105 qytetarë me fraktura dhe dëmtime për shkak të tërmetit. Aktualisht tek spitali i Traumës janë ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 12:03
Tërmetet që tronditën vendin përveç dëmeve materiale, lanë edhe shumë persona të plagosur. Në total në vend janë trajtuar 105 qytetarë me fraktura dhe dëmtime për shkak të tërmetit. Aktualisht tek spitali i Traumës janë ...

‘Jetëgjati, jetëshkurtër nuk bëhet’/ Rama batuta në spital: Gratë durojnë burrat gjithë jetën, jo më tërmetin
Kryeministri Edi Rama vizitoi në spitalin e Traumës disa nga qytetarët që u lënduan si pasojë e tërmetit që tronditi dje Tiranën dhe Durrësin. “ Populli thotë jetëgjati jetëshkurtër nuk bëhet. Këto gjëra nuk i kemi në ...
Lexo | 22-Sep-2019 14:17
Kryeministri Edi Rama vizitoi në spitalin e Traumës disa nga qytetarët që u lënduan si pasojë e tërmetit që tronditi dje Tiranën dhe Durrësin. “ Populli thotë jetëgjati jetëshkurtër nuk bëhet. Këto gjëra nuk i kemi në ...

Rama te spitali i Traumës: Nuk do të lëmë asnjë mbrapa, qytetarët të bëjnë me dije problemet
Kryeministri Edi Rama ishte në spitalin e Traumës ku vizitoi të lënduarit nga tërmeti. “Të gjithë janë gjendur në krye të detyrës dje, ky është një moment falenderimi. Nuk ka pasur goditje fatale, plagët nuk kanë qenë ...
Lexo | 22-Sep-2019 14:11
Kryeministri Edi Rama ishte në spitalin e Traumës ku vizitoi të lënduarit nga tërmeti. “Të gjithë janë gjendur në krye të detyrës dje, ky është një moment falenderimi. Nuk ka pasur goditje fatale, plagët nuk kanë qenë ...

Rama viziton personat e lënduar nga tërmeti: Kujdesi ka qenë maksimal
Kryeministri Edi Rama ka vizituar mesditën e kësaj të diele personat e landuar nga tërmeti 5.8 ballë që goditi vendin pasditen e të shtunës. Nga Spitali i Traumës, duke folur për mediat, kreu i qeverisë deklaroi se ...
Shenja | 22-Sep-2019 14:05
Kryeministri Edi Rama ka vizituar mesditën e kësaj të diele personat e landuar nga tërmeti 5.8 ballë që goditi vendin pasditen e të shtunës. Nga Spitali i Traumës, duke folur për mediat, kreu i qeverisë deklaroi se ...

Rama te spitali i Traumës: Nuk do të lëmë asnjë mbrapa, qytetarët të bëjnë me dije problemet
Kryeministri Edi Rama ishte në spitalin e Traumës ku vizitoi të lënduarit nga tërmeti. “Të gjithë janë gjendur në krye të detyrës dje, ky është një moment falenderimi. Nuk ka pasur goditje fatale, plagët nuk kanë......
Zeri | 22-Sep-2019 13:54
Kryeministri Edi Rama ishte në spitalin e Traumës ku vizitoi të lënduarit nga tërmeti. “Të gjithë janë gjendur në krye të detyrës dje, ky është një moment falenderimi. Nuk ka pasur goditje fatale, plagët nuk kanë......

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved