ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 05:59

Tërmetet, Rama mbledh qeverinë: Do të jemi me kapacitet të plotë

Tërmetet, Rama mbledh qeverinë: Do të jemi me kapacitet të plotë
Kryministri Rama mblodhi mbrëmjen e djeshme qeverinë, pas tërmeteve të fuqishëm që tronditën vendn ditën e sotme. Kryeminsitri Rama tha se situata ishte e jashtëzakonshme, ndërsa shtoi se do të punohet me intensitet dhe ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 09:14
Kryministri Rama mblodhi mbrëmjen e djeshme qeverinë, pas tërmeteve të fuqishëm që tronditën vendn ditën e sotme. Kryeminsitri Rama tha se situata ishte e jashtëzakonshme, ndërsa shtoi se do të punohet me intensitet dhe ...

Mbledhja urgjente e qeverisë/ Rama: Jemi në gatishmëri me kapacitet të plotë
Ka nisur mbledhja urgjente e qeverisë shqiptare e cila u bë pas tërmetit të rënë. Kryeministri Edi Rama u kthye nga Gjermania sapo ndodhi ngjarja.
Top Channel | 22-Sep-2019 00:29
Ka nisur mbledhja urgjente e qeverisë shqiptare e cila u bë pas tërmetit të rënë. Kryeministri Edi Rama u kthye nga Gjermania sapo ndodhi ngjarja.

Tërmetet/ Edi Rama mbledh qeverinë dhe merr situatën në dorë, përgëzon mjekët
TIRANË Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot vendin. Shefi i qeverisë përgëzoi ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 00:02
TIRANË Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot vendin. Shefi i qeverisë përgëzoi ...

Rama mbledh kryetarët e bashkive dhe deputetët
Tiranë, 22 shtator 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pritet të mbledhë sot kryetarët e bashkive dhe deputetët. Mbledhja e tyre e menjëhershme vjen pas tërmetit 5.8 ballë, që tronditi vendin pasditen e djeshme ...
Illyriapress | 22-Sep-2019 09:57
Tiranë, 22 shtator 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pritet të mbledhë sot kryetarët e bashkive dhe deputetët. Mbledhja e tyre e menjëhershme vjen pas tërmetit 5.8 ballë, që tronditi vendin pasditen e djeshme ...

Tirana pas tërmetit (Foto)
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka vendosur që nëpërmjet fotografive të tregoi gjendjen pas tërmetit në Shqipëri.
Kosova Press | 22-Sep-2019 09:37
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka vendosur që nëpërmjet fotografive të tregoi gjendjen pas tërmetit në Shqipëri.

Tërmetet, Rama mbledh qeverinë: Do të jemi me kapacitet të plotë
Kryministri Rama mblodhi mbrëmjen e djeshme qeverinë, pas tërmeteve të fuqishëm që tronditën vendn ditën e sotme. Kryeminsitri Rama tha se situata ishte e jashtëzakonshme, ndërsa shtoi se do të punohet me intensitet dhe ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 09:28
Kryministri Rama mblodhi mbrëmjen e djeshme qeverinë, pas tërmeteve të fuqishëm që tronditën vendn ditën e sotme. Kryeminsitri Rama tha se situata ishte e jashtëzakonshme, ndërsa shtoi se do të punohet me intensitet dhe ...

Tërmeti i fuqishëm në vend/ Rama mbledh me urgjencë ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët në 11:00
Pas mbledhjes së qeverisë gjatë mesnatës së djeshme , kryeministri Edi Rama mbledh sot grupin parlamentar të Partisë Socialiste, bashkë me ministrat dhe krerët e bashkive në orën 11:00. Në mbledhjen e zhvilluar mbrëmjen ...
Lexo | 22-Sep-2019 08:58
Pas mbledhjes së qeverisë gjatë mesnatës së djeshme , kryeministri Edi Rama mbledh sot grupin parlamentar të Partisë Socialiste, bashkë me ministrat dhe krerët e bashkive në orën 11:00. Në mbledhjen e zhvilluar mbrëmjen ...

Pas qeverisë, Rama ngre më këmbë dhe deputetët, mbledh nesër grupin parlamentar
TIRANË Pas qeverisë kryeministri Edi Rama ngre më këmbë edhe deputetët socialistë për shkak të tërmeteve. Kreu i qeverisë ka thirrur një mbledhje emergjente të grupit parlamentar socialist paraditen e nesërme. Gazetari ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 22:04
TIRANË Pas qeverisë kryeministri Edi Rama ngre më këmbë edhe deputetët socialistë për shkak të tërmeteve. Kreu i qeverisë ka thirrur një mbledhje emergjente të grupit parlamentar socialist paraditen e nesërme. Gazetari ...

Rama: Jemi në gatishmëri me kapacitet të plotë
Ka nisur mbledhja urgjente e qeverisë shqiptare e cila u bë pas tërmetit të rënë. Kryeministri Edi Rama u kthye nga Gjermania sapo ndodhi ngjarja. “Një mirënjohje e thellë për bluzat e bardha për punën e bërë. Edhe pse ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 08:53
Ka nisur mbledhja urgjente e qeverisë shqiptare e cila u bë pas tërmetit të rënë. Kryeministri Edi Rama u kthye nga Gjermania sapo ndodhi ngjarja. “Një mirënjohje e thellë për bluzat e bardha për punën e bërë. Edhe pse ...

Rama: Jemi në gatishmëri me kapacitet të plotë
Ka nisur mbledhja urgjente e qeverisë shqiptare e cila u bë pas tërmetit të rënë. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u kthye nga Gjermania sapo ndodhi ngjarja.
Kosova Press | 22-Sep-2019 08:37
Ka nisur mbledhja urgjente e qeverisë shqiptare e cila u bë pas tërmetit të rënë. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u kthye nga Gjermania sapo ndodhi ngjarja.

Tërmetet shkundin vendin, Rama mbledh krerët e bashkive dhe deputetët
Kryeministri Edi Rama pritet të mbledhë në orën 11:00 krerët e bashkive dhe deputetët. Mbledhja e tyre e menjëhershme vjen pas tërmetit 5.8 ballë, që tronditi vendin pasditen e djeshme dhe që pasoi me dhjetëra ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 08:33
Kryeministri Edi Rama pritet të mbledhë në orën 11:00 krerët e bashkive dhe deputetët. Mbledhja e tyre e menjëhershme vjen pas tërmetit 5.8 ballë, që tronditi vendin pasditen e djeshme dhe që pasoi me dhjetëra ...

Tërmeti që shkundi Shqipërinë/ Rama mbledh me urgjencë ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët
Postuar: 22/09/2019 - 08:15 Pas mbledhjes së qeverisë gjatë mesnatës së djeshme , kryeministri Edi Rama mbledh sot grupin parlamentar të Partisë Socialiste, bashkë me ministrat dhe krerët e bashkive në orën 11:00. Në ...
Sot.Al | 22-Sep-2019 08:17
Postuar: 22/09/2019 - 08:15 Pas mbledhjes së qeverisë gjatë mesnatës së djeshme , kryeministri Edi Rama mbledh sot grupin parlamentar të Partisë Socialiste, bashkë me ministrat dhe krerët e bashkive në orën 11:00. Në ...

Tërmetet/ Edi Rama mbledh qeverinë dhe merr situatën në dorë, përgëzon mjekët
Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot vendin. Shefi i qeverisë përgëzoi punën e ...
Lexo | 22-Sep-2019 00:40
Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot vendin. Shefi i qeverisë përgëzoi punën e ...

Tërmetet/ Edi Rama mbledh qeverinë dhe merr situatën në dorë, përgëzon mjekët
TIRANË Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot vendin. “E bëjmë këtë mbledhje të ...
Medial | 22-Sep-2019 00:03
TIRANË Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot vendin. “E bëjmë këtë mbledhje të ...

Pas qeverisë, Rama mbledh nesër grupin parlamentar
Ndërsa në mesnatë pritet të mblidhet qeveria, për shkak të tërmeteve, mësohet se nesër kryeministri Edi Rama do të mbledhë edhe grupin parlamentar të Partisë Socialiste. Mbledhja do të zhvillohet nesër rreth orës 11:00 ...
Dritare | 21-Sep-2019 23:55
Ndërsa në mesnatë pritet të mblidhet qeveria, për shkak të tërmeteve, mësohet se nesër kryeministri Edi Rama do të mbledhë edhe grupin parlamentar të Partisë Socialiste. Mbledhja do të zhvillohet nesër rreth orës 11:00 ...

Pas tërmeteve në Shqipëri, Rama mbledh me urgjencë qeverinë
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi Shqipërinë, kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë rreth mesnatës. Një gjë e tillë konfirmohet nga burime pranë ekzekutivit. “Mbledhja do ...
Gazeta Observer | 21-Sep-2019 22:47
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi Shqipërinë, kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë rreth mesnatës. Një gjë e tillë konfirmohet nga burime pranë ekzekutivit. “Mbledhja do ...

Kryeministri Rama mbledhje urgjente qeverie në mesnatë
Kryeministri Edi Rama menjëherë pas kthimit nga vizita zyrtare në Frankfurt, do të mbledhe qeverinë për të bërë bilancin dhe menaxhuar situatën pas termetit të kësaj të shtune. Informacionet bëjnë me dije se mbledhja e ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 21:02
Kryeministri Edi Rama menjëherë pas kthimit nga vizita zyrtare në Frankfurt, do të mbledhe qeverinë për të bërë bilancin dhe menaxhuar situatën pas termetit të kësaj të shtune. Informacionet bëjnë me dije se mbledhja e ...

Tërmetet/ Rama do të mbledhë qeverinë, në mesnatë
Pas tërmeteve të fuqishme që lëkundën vendin tonë, kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet në Frankfurd, do të mbedhë qeverinë në mesantë, sapo të kthehet. “Mbledhja do të zhvillohet në mesnatë, sapo kryeministri të ...
Dritare | 21-Sep-2019 21:59
Pas tërmeteve të fuqishme që lëkundën vendin tonë, kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet në Frankfurd, do të mbedhë qeverinë në mesantë, sapo të kthehet. “Mbledhja do të zhvillohet në mesnatë, sapo kryeministri të ...

Kryeministri Rama mbledhje urgjente qeverie në mesnatë
Kryeministri Edi Rama menjëherë pas kthimit nga vizita zyrtare në Frankfurt, do të mbledhe qeverinë për të bërë bilancin dhe menaxhuar situatën pas termetit të kësaj të shtune. Informacionet bëjnë me dije se mbledhja e ...
Shenja | 21-Sep-2019 21:27
Kryeministri Edi Rama menjëherë pas kthimit nga vizita zyrtare në Frankfurt, do të mbledhe qeverinë për të bërë bilancin dhe menaxhuar situatën pas termetit të kësaj të shtune. Informacionet bëjnë me dije se mbledhja e ...

Tërmeti 5.8 ballë, Rama mbledh me urgjencë qeverinë në mesnatë
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi vendin, kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë rret mesnatës. Një gjë e tillë konfirmohet nga burime pranë ekzekutivit. “Mbledhja do të ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 21:07
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi vendin, kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë rret mesnatës. Një gjë e tillë konfirmohet nga burime pranë ekzekutivit. “Mbledhja do të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved