ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:02

Pas Prefektëve, Rama urdhër deputetëve, ministrave e kryebashkiakëve: Të gjithë, kontribut për të prekurit!

Pas Prefektëve, Rama urdhër deputetëve, ministrave e kryebashkiakëve: Të gjithë, kontribut për të prekurit!
Menjëherë pasi iu ndau detyrat Prefektëve dhe Forcave të Armatosura, të cilat i nisi të gjithë drejt qytetit të Durrësit, duke i urdhëruar të zhvillojnë takime dhe komunikime me të gjithë qytetarët e prekur nga ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 11:52
Menjëherë pasi iu ndau detyrat Prefektëve dhe Forcave të Armatosura, të cilat i nisi të gjithë drejt qytetit të Durrësit, duke i urdhëruar të zhvillojnë takime dhe komunikime me të gjithë qytetarët e prekur nga ...

Rama mbledh ministrat dhe deputetët e PS: Evidenti i dëmeve të bëhët me kujdes, fokusohuni te pikat kritike
Kryeministri Rama u kërkoi ministrave dhe deputetëve të grupit socialist që të shkojnë pranë familjeve të prekura nga tërmeti dhe të evidentojnë me kujdes dëmeve e shkaktuara. “Duhet të funksionojmë si rrjet i integruar ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 11:33
Kryeministri Rama u kërkoi ministrave dhe deputetëve të grupit socialist që të shkojnë pranë familjeve të prekura nga tërmeti dhe të evidentojnë me kujdes dëmeve e shkaktuara. “Duhet të funksionojmë si rrjet i integruar ...

Rama apel bashkive: Të kontribuojmë sado pak për të prekurit nga tërmetet
Pas mbledhjes me ministrat, prefektët dhe Forcat e Armatosura, kryeministri i vendit, Edi Rama ka mbledhur Grupin Parlamentar. Gjatë mbledhjes, Rama u ka bërë thirrje deputetëve që të angazhohen për sigurinë e ...
Dritare | 22-Sep-2019 13:09
Pas mbledhjes me ministrat, prefektët dhe Forcat e Armatosura, kryeministri i vendit, Edi Rama ka mbledhur Grupin Parlamentar. Gjatë mbledhjes, Rama u ka bërë thirrje deputetëve që të angazhohen për sigurinë e ...

Rama deputetëve: Të gjithë të kontribuojmë për të prekurit nga tërmeti
Në mbledhjen e grupit parlamentar, të dielën paradite, kreu i ekzekutivit caktoi mbrëmjen e së dielës për identifikimin e rasteve të që do të verifikohen më tej. Gjithashtu, theksoi se do të nisë mbledhja e kontributeve ...
RTSH | 22-Sep-2019 12:30
Në mbledhjen e grupit parlamentar, të dielën paradite, kreu i ekzekutivit caktoi mbrëmjen e së dielës për identifikimin e rasteve të që do të verifikohen më tej. Gjithashtu, theksoi se do të nisë mbledhja e kontributeve ...

MASAT/ Qeveria mblidhet për tërmetin, Rama: një betejë që duhet fituar, në veprim dhe psikologët
Qeveria u mblodh sërish për tërmetin, duke zgjedhur të stacionohet te Ministria e Mbrojtjes, nga ku kryeministri Rama ftoi për ndihmë dhe psikologët, të cilët sipas tij duhet t’u vijnë në ndihmë ta panikuarve në masë, ...
Tesheshi | 22-Sep-2019 12:18
Qeveria u mblodh sërish për tërmetin, duke zgjedhur të stacionohet te Ministria e Mbrojtjes, nga ku kryeministri Rama ftoi për ndihmë dhe psikologët, të cilët sipas tij duhet t’u vijnë në ndihmë ta panikuarve në masë, ...

Rama mbledh grupin parlamentar të PS për situatën pas tërmeteve
ryeministri Edi Rama mblodhi grupin parlamentar të Partisë Socialiste për të analizuar situatë pas tërmeteve. Kryeministri se të gjithë deputetët, ministrat dhe kryebashkiakët do të ndahen në të gjitha zonat e prekura ...
RTSH | 22-Sep-2019 12:10
ryeministri Edi Rama mblodhi grupin parlamentar të Partisë Socialiste për të analizuar situatë pas tërmeteve. Kryeministri se të gjithë deputetët, ministrat dhe kryebashkiakët do të ndahen në të gjitha zonat e prekura ...

Pas Prefektëve, Rama urdhër deputetëve, ministrave e kryebashkiakëve: Të gjithë, kontribut për të prekurit!
Menjëherë pasi iu ndau detyrat Prefektëve dhe Forcave të Armatosura, të cilat i nisi të gjithë drejt qytetit të Durrësit, duke i urdhëruar të zhvillojnë takime dhe komunikime me të gjithë qytetarët e prekur nga ...
Medial | 22-Sep-2019 12:03
Menjëherë pasi iu ndau detyrat Prefektëve dhe Forcave të Armatosura, të cilat i nisi të gjithë drejt qytetit të Durrësit, duke i urdhëruar të zhvillojnë takime dhe komunikime me të gjithë qytetarët e prekur nga ...

Pas Prefektëve, Rama urdhër deputetëve, ministrave e kryebashkiakëve: Të gjithë, kontribut për të prekurit!
Menjëherë pasi iu ndau detyrat Prefektëve dhe Forcave të Armatosura, të cilat i nisi të gjithë drejt qytetit të Durrësit, duke i urdhëruar të zhvillojnë takime dhe komunikime me të gjithë qytetarët e prekur nga ...
Lajmi i Fundit | 22-Sep-2019 12:01
Menjëherë pasi iu ndau detyrat Prefektëve dhe Forcave të Armatosura, të cilat i nisi të gjithë drejt qytetit të Durrësit, duke i urdhëruar të zhvillojnë takime dhe komunikime me të gjithë qytetarët e prekur nga ...

Rama urdhër funksionarëve: Të gjithë, sa më afër të të prekurve nga tërmeti
Menjëherë pasi iu ndau detyrat Prefektëve dhe Forcave të Armatosura, të cilat i nisi të gjithë drejt qytetit të Durrësit, duke i urdhëruar të zhvillojnë takime dhe komunikime me të gjithë qytetarët e prekur nga ...
Alsat-M | 22-Sep-2019 11:59
Menjëherë pasi iu ndau detyrat Prefektëve dhe Forcave të Armatosura, të cilat i nisi të gjithë drejt qytetit të Durrësit, duke i urdhëruar të zhvillojnë takime dhe komunikime me të gjithë qytetarët e prekur nga ...

Tërmetet/ Lleshaj: Shtëpitë e pushimit në Ministrinë e Brendshme vihen në shërbim të qytetarëve
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, tha gjatë mbledhjes me Prefektët e qarqeve se janë vënë në shërbim të qytetarëve të prekur nga tërmetet edhe shtëpitë e pushimit në ministrinë që ai drejton. Ndër të tjera, ministri ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 11:01
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, tha gjatë mbledhjes me Prefektët e qarqeve se janë vënë në shërbim të qytetarëve të prekur nga tërmetet edhe shtëpitë e pushimit në ministrinë që ai drejton. Ndër të tjera, ministri ...

Rama: Fokusi sot është në Durrës, të kontaktohet çdo familje e prekur nga tërmeti
Kryeministri Edi Rama mëngjesin e së dielës zhvilloi një takim me drejtues të Ministrisë së Mbrojtjes, Ministrisë së Brendshme, Emergjencës Civile, Rezervës së Shtetit dhe të gjithë prefektët e vendit. Loading...
TetovaSot | 22-Sep-2019 11:59
Kryeministri Edi Rama mëngjesin e së dielës zhvilloi një takim me drejtues të Ministrisë së Mbrojtjes, Ministrisë së Brendshme, Emergjencës Civile, Rezervës së Shtetit dhe të gjithë prefektët e vendit. Loading...

Dëmet, Rama: Jemi përgatitur për skenarin me të shtrenjtë, fond solidariteti nga bashkitë
Kryeministri Edi Rama u shpreh se Ministria e Financave është përgatitur për skenarin më të shtrenjtë për dëmshpërblimet, por kërkoi nga të gjitha bashkitë që të japin kontributin e tyre për banesat e dëmtuara, ashtu ...
Lexo | 22-Sep-2019 11:52
Kryeministri Edi Rama u shpreh se Ministria e Financave është përgatitur për skenarin më të shtrenjtë për dëmshpërblimet, por kërkoi nga të gjitha bashkitë që të japin kontributin e tyre për banesat e dëmtuara, ashtu ...

Rama: Fokusi sot është në Durrës, të kontaktohet çdo familje e prekur nga tërmeti
Kryeministri Edi Rama mëngjesin e së dielës zhvilloi një takim me drejtues të Ministrisë së Mbrojtjes, Ministrisë së Brendshme, Emergjencës Civile, Rezervës së Shtetit dhe të gjithë prefektët e vendit. BURIMI: ...
Medial | 22-Sep-2019 11:49
Kryeministri Edi Rama mëngjesin e së dielës zhvilloi një takim me drejtues të Ministrisë së Mbrojtjes, Ministrisë së Brendshme, Emergjencës Civile, Rezervës së Shtetit dhe të gjithë prefektët e vendit. BURIMI: ...

Tërmetet, Ministria e Brendshme hap shtëpitë e pushimit për qytetarët
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, njoftoi gjatë mbledhjes me Prefektët e qarqeve se shtëpitë e pushimit të Ministrisë së Brendshme janë vënë në dispozicion të qytetarëve që u prekën nga tërmetet në vend. Lleshaj ...
Politiko | 22-Sep-2019 11:47
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, njoftoi gjatë mbledhjes me Prefektët e qarqeve se shtëpitë e pushimit të Ministrisë së Brendshme janë vënë në dispozicion të qytetarëve që u prekën nga tërmetet në vend. Lleshaj ...

Rama thirrje prefektëve, ministrave dhe ushtrisë: Fokusi në Durrës, kontaktoni sy më sy me njerëzit!
Kryeministri i vendit, Edi Rama pas tërmeteve me magnitudë të lartë që ranë dje dhe sot, ka zhvilluar takim me Forcat e Armatosura dhe prefektët. Kryeministri u bën thirrje ministrave dhe prefektëve që të fokusohen te ...
Dritare | 22-Sep-2019 11:47
Kryeministri i vendit, Edi Rama pas tërmeteve me magnitudë të lartë që ranë dje dhe sot, ka zhvilluar takim me Forcat e Armatosura dhe prefektët. Kryeministri u bën thirrje ministrave dhe prefektëve që të fokusohen te ...

Tërmetet/ Lleshaj: Shtëpitë e pushimit në Ministrinë e Brendshme, në dispozicion të qytetarëve
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka mbledhur ministra, prefektë dhe Forcat e Armatosura, që të angazhohen për sigurinë e qytetarëve, të cilët janë të frikësuar nga tërmetet. Gjatë mbledhjes, ministri i Brendshëm, Sandër ...
Dritare | 22-Sep-2019 11:47
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka mbledhur ministra, prefektë dhe Forcat e Armatosura, që të angazhohen për sigurinë e qytetarëve, të cilët janë të frikësuar nga tërmetet. Gjatë mbledhjes, ministri i Brendshëm, Sandër ...

Tërmeti/ Rama urdhër ministrave dhe deputetëve: Tani shpërndahuni! Shkoni në Durrës
Kryeministri Rama u kërkoi ministrave dhe deputetëve të grupit socialist që të shkojnë pranë familjeve të prekura nga tërmeti. “Duhet të funksionojmë si rrjet i integruar duke u fokusuar te Tirana dhe Durrësi. Është ...
Lexo | 22-Sep-2019 11:41
Kryeministri Rama u kërkoi ministrave dhe deputetëve të grupit socialist që të shkojnë pranë familjeve të prekura nga tërmeti. “Duhet të funksionojmë si rrjet i integruar duke u fokusuar te Tirana dhe Durrësi. Është ...

Rama: Hapni stadiumin e Durrësit, çdo shtëpi e dëmtuar duhet kontrolluar
Kryeministri Edi Rama ka zhvendosur të gjithë prefektët, Forcat e Armatosura, deputetët dhe ministrat, në Durrës, aty ku pasojat e tërmeteve ishin më të mëdha. “Stadiumi i Durrësit sot duhet të jetë në dispozicion”, ...
Albportali | 22-Sep-2019 11:38
Kryeministri Edi Rama ka zhvendosur të gjithë prefektët, Forcat e Armatosura, deputetët dhe ministrat, në Durrës, aty ku pasojat e tërmeteve ishin më të mëdha. “Stadiumi i Durrësit sot duhet të jetë në dispozicion”, ...

Tërmetet/ Rama: Hapni stadiumin e Durrësit, çdo shtëpi e dëmtuar duhet kontrolluar
Kryeministri Edi Rama ka zhvendosur të gjithë prefektët, Forcat e Armatosura, deputetët dhe ministrat, në Durrës, aty ku pasojat e tërmeteve ishin më të mëdha.
Top Channel | 22-Sep-2019 10:51
Kryeministri Edi Rama ka zhvendosur të gjithë prefektët, Forcat e Armatosura, deputetët dhe ministrat, në Durrës, aty ku pasojat e tërmeteve ishin më të mëdha.

Rama: Hapni stadiumin e Durrësit, çdo shtëpi e dëmtuar duhet kontrolluar
Kryeministri Edi Rama ka zhvendosur të gjithë prefektët, Forcat e Armatosura, deputetët dhe ministrat, në Durrës, aty ku pasojat e tërmeteve ishin më të mëdha. “Stadiumi i Durrësit sot duhet të jetë në dispozicion”, ...
EkonomiaOnline | 22-Sep-2019 11:36
Kryeministri Edi Rama ka zhvendosur të gjithë prefektët, Forcat e Armatosura, deputetët dhe ministrat, në Durrës, aty ku pasojat e tërmeteve ishin më të mëdha. “Stadiumi i Durrësit sot duhet të jetë në dispozicion”, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved