ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 12:27

Pacolli nga Nju- Jorku: Në këtë kohë interesi i Kosovës është mbi të gjitha

Pacolli nga Nju- Jorku: Në këtë kohë interesi i Kosovës është mbi të gjitha
Mnistri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se ka arritur në Nju-Jork. Ai ka thënë se gjatë ditëve në vazhdim do të zhvillojë “takime të rëndësishme me krerë shtetesh dhe ministra të punëve të jashtme për ...
Medial | 22-Sep-2019 00:35
Mnistri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se ka arritur në Nju-Jork. Ai ka thënë se gjatë ditëve në vazhdim do të zhvillojë “takime të rëndësishme me krerë shtetesh dhe ministra të punëve të jashtme për ...

?Pacolli merr pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të KB-së
Ministri i Jashtëm në largim, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka arritur në Nju Jork, për të marrë pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se interesi i Kosovës ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 23:07
Ministri i Jashtëm në largim, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka arritur në Nju Jork, për të marrë pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se interesi i Kosovës ...

Pacolli nga Nju- Jorku: Në këtë kohë interesi i Kosovës është mbi të gjitha
Mnistri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se ka arritur në Nju-Jork. Ai ka thënë se gjatë ditëve në vazhdim do të zhvillojë “takime të rëndësishme me krerë shtetesh dhe ministra të punëve të jashtme për ...
Arbresh | 22-Sep-2019 00:31
Mnistri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se ka arritur në Nju-Jork. Ai ka thënë se gjatë ditëve në vazhdim do të zhvillojë “takime të rëndësishme me krerë shtetesh dhe ministra të punëve të jashtme për ...

Pacolli arrin në SHBA: Në këtë kohë interesi i Kosovës është mbi të gjitha
Përmes një postimi në Facebook, Pacolli ka thënë se ditëve të ardhshme do të zhvillojë takime të rëndësishme me krerë shtetërorë, shkruan . Sipas tij, krejt çka është e rëndësishme tani është interesi i Kosovës, që ...
Lajminet | 21-Sep-2019 23:49
Përmes një postimi në Facebook, Pacolli ka thënë se ditëve të ardhshme do të zhvillojë takime të rëndësishme me krerë shtetërorë, shkruan . Sipas tij, krejt çka është e rëndësishme tani është interesi i Kosovës, që ...

?Pacolli në New York, merr pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të KB-së
Ministri i Jashtëm në largim, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka arritur në Nju Jork, për të marrë pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të KB-së. Postimi i Pacollit në Facebook: Sapo arrita në New York për të marrë pjesë në ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 23:33
Ministri i Jashtëm në largim, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka arritur në Nju Jork, për të marrë pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të KB-së. Postimi i Pacollit në Facebook: Sapo arrita në New York për të marrë pjesë në ...

Pacolli merr pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të KB-së
Ministri i Jashtëm në largim, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka arritur në Nju Jork, për të marrë pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se interesi i Kosovës ...
Gazeta Observer | 21-Sep-2019 23:33
Ministri i Jashtëm në largim, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka arritur në Nju Jork, për të marrë pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se interesi i Kosovës ...

Pacolli mbërrin në New York: Në këtë kohë interesi i Kosovës është mbi të gjitha
Ministri në detyrë i Jashtëm, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka arritur në New York. Ai ka thënë se gjatë ditëve në vazhdim do të zhvilloj takime me krerë shtetesh dhe ministra të punëve të jashtme për të fuqizuar......
Zeri | 21-Sep-2019 23:29
Ministri në detyrë i Jashtëm, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka arritur në New York. Ai ka thënë se gjatë ditëve në vazhdim do të zhvilloj takime me krerë shtetesh dhe ministra të punëve të jashtme për të fuqizuar......

Pacolli zbret në Nju-Jork: Në këtë kohë interesi i Kosovës është mbi të gjitha
Ministri në largim i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se ka arritur në Nju-Jork. Ai ka thënë se gjatë ditëve në vazhdim do të zhvillojë “takime të rëndësishme me krerë shtetesh dhe ministra të ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 23:29
Ministri në largim i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se ka arritur në Nju-Jork. Ai ka thënë se gjatë ditëve në vazhdim do të zhvillojë “takime të rëndësishme me krerë shtetesh dhe ministra të ...

“Sot Perëndia ishte me ne”, edhe Pacolli reagon për tërmetet në Shqipëri
“Me të mbërritur në Nju Jork mora lajmin tronditës për tërmetin e sotëm në Shqipëri. Një ndjenjë e pakëndshme. Nga zemra u uroj të lënduarëve shërim të shpejtë”, ka shkruar ai në Facebook. “Shqipëria ka mbështetjen tonë ...
Lajminet | 21-Sep-2019 23:03
“Me të mbërritur në Nju Jork mora lajmin tronditës për tërmetin e sotëm në Shqipëri. Një ndjenjë e pakëndshme. Nga zemra u uroj të lënduarëve shërim të shpejtë”, ka shkruar ai në Facebook. “Shqipëria ka mbështetjen tonë ...

?Pacolli merr pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të KB-së
Ministri i Jashtëm në largim, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka arritur në Nju Jork, për të marrë pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të KB-së. Postimi i Pacollit në Facebook: Sapo arrita në New York për të marrë pjesë në ...
InFokusi | 21-Sep-2019 23:03
Ministri i Jashtëm në largim, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka arritur në Nju Jork, për të marrë pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të KB-së. Postimi i Pacollit në Facebook: Sapo arrita në New York për të marrë pjesë në ...

?Pacolli merr pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të KB-së
Ministri i Jashtëm në largim, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka arritur në Nju Jork, për të marrë pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të KB-së.
Kosova Press | 21-Sep-2019 22:51
Ministri i Jashtëm në largim, Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka arritur në Nju Jork, për të marrë pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të KB-së.

Pacolli: “Shqipëria ka mbështetjen tonë të plotë, në çdo aspekt”
Gjatë ditës së shtunë, disa tërmete me radhë goditën Shqipërinë. Tërmeti prej 5.8 ballësh po konsiderohet më i madhi në 30 vitet e fundit, shkruan gazeta inFokus. Megjithatë, fatmirësisht dëme në njerëz nuk pati, por ...
InFokusi | 21-Sep-2019 22:29
Gjatë ditës së shtunë, disa tërmete me radhë goditën Shqipërinë. Tërmeti prej 5.8 ballësh po konsiderohet më i madhi në 30 vitet e fundit, shkruan gazeta inFokus. Megjithatë, fatmirësisht dëme në njerëz nuk pati, por ...

Pacolli për tërmetin në Shqipëri: Sot Perëndia ishte me ne
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, nga New York u ka uruar shërim të shpejtë të gjithë të lënduarve pas tërmetit në Shqipëri. “Me të mbërritur në Nju Jork mora lajmin tronditës për tërmetin e sotëm në Shqipëri. Një ...
Medial | 21-Sep-2019 22:17
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, nga New York u ka uruar shërim të shpejtë të gjithë të lënduarve pas tërmetit në Shqipëri. “Me të mbërritur në Nju Jork mora lajmin tronditës për tërmetin e sotëm në Shqipëri. Një ...

Pacolli për tërmetin në Shqipëri: Sot Perëndia ishte me ne
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, nga New York u ka uruar shërim të shpejtë të gjithë të lënduarve pas tërmetit në Shqipëri. “Me të mbërritur në Nju Jork mora lajmin tronditës për tërmetin e sotëm në Shqipëri. Një ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 22:09
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, nga New York u ka uruar shërim të shpejtë të gjithë të lënduarve pas tërmetit në Shqipëri. “Me të mbërritur në Nju Jork mora lajmin tronditës për tërmetin e sotëm në Shqipëri. Një ...

Pacolli: Shqipëria ka mbështetjen tonë të plotë në çdo aspekt
Ministri i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli ka shprehur solidaritet të plotë me qytetarët e Shqipërisë të prekur nga tërmetet e sotme. Pacolli ka shkruar në faqen e tij Facebook se, Nga zemra u uroj të lënduarëve ...
Arbresh | 21-Sep-2019 22:03
Ministri i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli ka shprehur solidaritet të plotë me qytetarët e Shqipërisë të prekur nga tërmetet e sotme. Pacolli ka shkruar në faqen e tij Facebook se, Nga zemra u uroj të lënduarëve ...

?Pacolli: Shqipëria ka mbështetjen tonë të plotë
Ministri i Jashtëm në largim, Behgjet Pacolli, duke u dëshiruar shërim të shpejt të lënduarve nga tërmeti në Shqipëri, ka theksuar se “sot Perëndia ishte me ne”.
Kosova Press | 21-Sep-2019 21:57
Ministri i Jashtëm në largim, Behgjet Pacolli, duke u dëshiruar shërim të shpejt të lënduarve nga tërmeti në Shqipëri, ka theksuar se “sot Perëndia ishte me ne”.

Zoran Zaev takon për herë të parë kryeministrin e Greqisë, Mitsotakis
Në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të Komeve të Bashkuara në Nju Jork, të martën, më 24 shtator është paraparë takim mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit Kyriakos Mitsotakis. Siç njoftojnë nga AIM, Ky ...
Albportali | 21-Sep-2019 20:15
Në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të Komeve të Bashkuara në Nju Jork, të martën, më 24 shtator është paraparë takim mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit Kyriakos Mitsotakis. Siç njoftojnë nga AIM, Ky ...

Të martën takim Zaev-Micotakis në Nju-Jork
Në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të KB-së në Nju-Jork, të martën, më 24 shtator, është paraparë takim i Zoran Zaevit me Kirjakos Micotakisin, sipas burimeve greke, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina. Ky ...
Shenja | 21-Sep-2019 20:10
Në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të KB-së në Nju-Jork, të martën, më 24 shtator, është paraparë takim i Zoran Zaevit me Kirjakos Micotakisin, sipas burimeve greke, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina. Ky ...

Të martën takim Zaev-Micotakis në Nju-Jork
Athinë, 21 shtator – Në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të KB-së në Nju-Jork, të martën, më 24 shtator, është paraparë takim i Zoran Zaevit me Kirjakos Micotakisin, sipas burimeve greke. Ky do të jetë takim i parë ...
Koha.mk | 21-Sep-2019 17:19
Athinë, 21 shtator – Në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të KB-së në Nju-Jork, të martën, më 24 shtator, është paraparë takim i Zoran Zaevit me Kirjakos Micotakisin, sipas burimeve greke. Ky do të jetë takim i parë ...

Zaev të martën takohet me kryeministrin grek Mitsotakis
Siç njoftojnë nga AIM, në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të Komeve të Bashkuara në Nju Jork, të martën, më 24 shtator është paraparë takim mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit Kyriakos Mitsotakis. Ky ...
Republika | 21-Sep-2019 17:07
Siç njoftojnë nga AIM, në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të Komeve të Bashkuara në Nju Jork, të martën, më 24 shtator është paraparë takim mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit Kyriakos Mitsotakis. Ky ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved