ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 05:03

Mot me vranësira, por temperaturat sot do arrijnë deri 30ºC

Mot me vranësira, por temperaturat sot do arrijnë deri 30ºC
mapo.al Dita e sotme do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat do të jenë deri të dendura në pjesën e dytë të ditës. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, era do të jetë nga kuadrati i Jugut me ...
Mapo | 22-Sep-2019 08:45
mapo.al Dita e sotme do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat do të jenë deri të dendura në pjesën e dytë të ditës. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, era do të jetë nga kuadrati i Jugut me ...

Moti e diel, 22 Shtator 2019!
E diel, 22 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Mbetemi edhe nesër në ndikimin e vlerave të larta barike ku kthjellimet dhe vranësirat e shpeshta mbizoterojne në të gjithe territorin e vendit, më të ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 09:21
E diel, 22 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Mbetemi edhe nesër në ndikimin e vlerave të larta barike ku kthjellimet dhe vranësirat e shpeshta mbizoterojne në të gjithe territorin e vendit, më të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë kryesish me diell dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 deri nëntë gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 18 deri 26 gradë celsius. Në Shkup moti ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 09:10
Moti sot do të jetë kryesish me diell dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 deri nëntë gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 18 deri 26 gradë celsius. Në Shkup moti ...

Edhe sot mot me diell, nga e hëna shi
Mot i qëndrushëm pritet që të mbizotrojë mbi vendin tonë edhe sot (e dielë). Ndërkohë që nga e hëna reshjet e shiut do të rikthehen në vendin tonë. Sipas Prishtina Weather, nga dita e hënë, një turbullirë nga Atlantiku ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 07:55
Mot i qëndrushëm pritet që të mbizotrojë mbi vendin tonë edhe sot (e dielë). Ndërkohë që nga e hëna reshjet e shiut do të rikthehen në vendin tonë. Sipas Prishtina Weather, nga dita e hënë, një turbullirë nga Atlantiku ...

Keni bërë plane për fundjavën? Ja si do të jetë moti. Nga e mërkura…
Keni bërë plane për fundjavën dhe doni të dini se si është moti? Sipas Meteoalb fundjava do të karakterizohet nga moti i kthjellet dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin. Përsa i përket javës tjetër, sërish ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 08:01
Keni bërë plane për fundjavën dhe doni të dini se si është moti? Sipas Meteoalb fundjava do të karakterizohet nga moti i kthjellet dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin. Përsa i përket javës tjetër, sërish ...

Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta.
Top Channel | 21-Sep-2019 07:29
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta.

Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut
Ditët e para të muajit të ri do të jenë pranverore shikuar nga temperaturat ndërsa moti do të jetë stabil dhe i thatë duke mos përfshirë këtu ditën e shtunë kur do të ketë këtu kushte për reshje lokale të shiut dhe borë ...
Telegrafi | 28-Feb-2019 20:55
Ditët e para të muajit të ri do të jenë pranverore shikuar nga temperaturat ndërsa moti do të jetë stabil dhe i thatë duke mos përfshirë këtu ditën e shtunë kur do të ketë këtu kushte për reshje lokale të shiut dhe borë ...

Moti sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.
Kosova Press | 22-Sep-2019 10:00
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Shijoni edhe sot motin e mirë, nga nesër mbizotrojnë këto temperatura
Diëve të nxehta sic duket po iu vjen fundi. Në vend tashmë do ketë reshje të shiut. Mot më i qëndrushëm pritet që të mbizotrojë sot (e dielë). Ndërkohë që nga e hëna reshjet e shiut do të rikthehen në vendin tonë. Nga ...
InFokusi | 22-Sep-2019 09:41
Diëve të nxehta sic duket po iu vjen fundi. Në vend tashmë do ketë reshje të shiut. Mot më i qëndrushëm pritet që të mbizotrojë sot (e dielë). Ndërkohë që nga e hëna reshjet e shiut do të rikthehen në vendin tonë. Nga ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë kryesish me diell dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 deri nëntë gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 18 deri 26 gradë celsius. Në Shkup moti ...
Arbresh | 22-Sep-2019 09:30
Moti sot do të jetë kryesish me diell dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 deri nëntë gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 18 deri 26 gradë celsius. Në Shkup moti ...

Moti e diel, 22 Shtator 2019!
E diel, 22 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Mbetemi edhe nesër në ndikimin e vlerave të larta barike ku kthjellimet dhe vranësirat e shpeshta mbizoterojne në të gjithe territorin e vendit, më të ...
Medial | 22-Sep-2019 09:23
E diel, 22 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Mbetemi edhe nesër në ndikimin e vlerave të larta barike ku kthjellimet dhe vranësirat e shpeshta mbizoterojne në të gjithe territorin e vendit, më të ...

Moti sot me diell, temperatura deri ne 25 gradë
Moti sot në mbarë vendin do të jetë kryesisht me diell dhe me temperatura të ulëta. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 gradë celsius deri nëntë gradë celsius kurse temperatura gjatë ditës do të lëvizë nga 18 ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 09:23
Moti sot në mbarë vendin do të jetë kryesisht me diell dhe me temperatura të ulëta. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 gradë celsius deri nëntë gradë celsius kurse temperatura gjatë ditës do të lëvizë nga 18 ...

Parashikimi i motit
Moti në vend sot do të jetë kryesisht me diell dhe me temperatura të ulëta. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 gradë celsius deri nëntë gradë celsius kurse temperatura gjatë ditës do të lëvizë nga 18 deri 25 ...
Shenja | 22-Sep-2019 09:21
Moti në vend sot do të jetë kryesisht me diell dhe me temperatura të ulëta. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 gradë celsius deri nëntë gradë celsius kurse temperatura gjatë ditës do të lëvizë nga 18 deri 25 ...

Moti sot me diell, temperatura deri në 25 gradë
Sot moti parashikohet të jetë kryesisht me diell i ngrohtë. Temperatura maksimale do të jetë nga 19 në 25 gradë celsius. Do të fryjë era e dobët. Edhe në Shkup, moti do të jetë me diell dhe temperatura deri në 23 gradë. ...
Alsat-M | 04-Apr-2018 09:58
Sot moti parashikohet të jetë kryesisht me diell i ngrohtë. Temperatura maksimale do të jetë nga 19 në 25 gradë celsius. Do të fryjë era e dobët. Edhe në Shkup, moti do të jetë me diell dhe temperatura deri në 23 gradë. ...

Ky është moti për sot
Në Kosovë sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të jenë tipike vjeshtore, ato do të lëvizin ndërmjet 2-3gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 09:04
Në Kosovë sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të jenë tipike vjeshtore, ato do të lëvizin ndërmjet 2-3gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet ...

Gjatë fundjavës moti do të jetë stabil
Moti në Maqedoni të Veriut do të jetë kryesisht me diell dhe me temperatura të ulëta. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 gradë celsius deri nëntë gradë celsius kurse temperatura gjatë ditës do të lëvizë nga ...
Flaka | 22-Sep-2019 08:57
Moti në Maqedoni të Veriut do të jetë kryesisht me diell dhe me temperatura të ulëta. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 gradë celsius deri nëntë gradë celsius kurse temperatura gjatë ditës do të lëvizë nga ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti në Maqedoni të Veriut do të jetë kryesisht me diell dhe me temperatura të ulëta. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 gradë celsius deri nëntë gradë celsius kurse temperatura gjatë ditës do të lëvizë nga ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 09:11
Moti në Maqedoni të Veriut do të jetë kryesisht me diell dhe me temperatura të ulëta. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 gradë celsius deri nëntë gradë celsius kurse temperatura gjatë ditës do të lëvizë nga ...

Ndryshon moti, këto janë temperaturat për sot
Një front i ftohtë do të kalojë mbi vendin tonë që nga dita e sotme, duke sjellë masa të ftohta ajrore nga veriu i kontinentit, që do të rezultojnë me mot më të ftohtë edhe gjatë ditëve tjera të javës. Sot priten ...
Arbresh | 26-Mar-2019 07:56
Një front i ftohtë do të kalojë mbi vendin tonë që nga dita e sotme, duke sjellë masa të ftohta ajrore nga veriu i kontinentit, që do të rezultojnë me mot më të ftohtë edhe gjatë ditëve tjera të javës. Sot priten ...

Parashikimi i motit, nga nesër fillojnë reshjet e shiut
Diëve të nxehta sic duket po iu vjen fundi. Në vend tashmë do ketë reshje të shiut. Mot më i qëndrushëm pritet që të mbizotrojë sot (e dielë). Ndërkohë që nga e hëna reshjet e shiut do të rikthehen në vendin tonë. Nga ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 08:51
Diëve të nxehta sic duket po iu vjen fundi. Në vend tashmë do ketë reshje të shiut. Mot më i qëndrushëm pritet që të mbizotrojë sot (e dielë). Ndërkohë që nga e hëna reshjet e shiut do të rikthehen në vendin tonë. Nga ...

Shijojini edhe sot temperaturat, nga kjo ditë nisin reshjet e shiut
Diëve të nxehta sic duket po iu vjen fundi. Në vend tashmë do ketë reshje të shiut. Mot më i qëndrushëm pritet që të mbizotrojë sot (e dielë). Ndërkohë që nga e hëna reshjet e shiut do të rikthehen në vendin......
Zeri | 22-Sep-2019 08:05
Diëve të nxehta sic duket po iu vjen fundi. Në vend tashmë do ketë reshje të shiut. Mot më i qëndrushëm pritet që të mbizotrojë sot (e dielë). Ndërkohë që nga e hëna reshjet e shiut do të rikthehen në vendin......

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved