ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:32

Lëkunden pozitat e Valverde, ja ç’po ndodh te Barcelona

Lëkunden pozitat e Valverde, ja ç’po ndodh te Barcelona
Situata te Barcelona është e nderë, sidomos pas humbjes së fundit të pësuar në transfertë me skuadrën e Granada. Trajneri Ernesto Valverde ka marrë përgjegjësitë mbi humbjen, por kjo nuk e bën atë më popullor përballë ...
ABCNews | 22-Sep-2019 13:01
Situata te Barcelona është e nderë, sidomos pas humbjes së fundit të pësuar në transfertë me skuadrën e Granada. Trajneri Ernesto Valverde ka marrë përgjegjësitë mbi humbjen, por kjo nuk e bën atë më popullor përballë ...

“Kjo Barcelonë po vuan jashtë, unë përgjegjësi kryesor”
Barcelona ka dhuruar një tjetër paraqitje të shëmtuar në kampionat. Kampionët e Spanjës u mposhtën 2-0 në transfertë përballë Granadës dhe pas javës së pestë renditën në vendin e shtatë me po kaq pikë. Ernesto Valverde ...
ABCNews | 22-Sep-2019 11:27
Barcelona ka dhuruar një tjetër paraqitje të shëmtuar në kampionat. Kampionët e Spanjës u mposhtën 2-0 në transfertë përballë Granadës dhe pas javës së pestë renditën në vendin e shtatë me po kaq pikë. Ernesto Valverde ...

Lojtarët e Barcelonës e humbin besimin në trajnerin Ernesto Valverde
Një pjesë e lojtarëve të Barcelonës ka nisur ta humbë besimin në trajnerin e tyre, Ernesto Valverde, pas fillimit tejet zhgënjyes në sezonin e ri, sipas burimeve të ESPN-së. Humbja tronditëse 2:0 kundër Granadës të ...
InFokusi | 22-Sep-2019 13:24
Një pjesë e lojtarëve të Barcelonës ka nisur ta humbë besimin në trajnerin e tyre, Ernesto Valverde, pas fillimit tejet zhgënjyes në sezonin e ri, sipas burimeve të ESPN-së. Humbja tronditëse 2:0 kundër Granadës të ...

Lojtarët e Barcelonës e humbin besimin në trajnerin Ernesto Valverde
Një pjesë e lojtarëve të Barcelonës ka nisur ta humbë besimin në trajnerin e tyre, Ernesto Valverde, pas fillimit tejet zhgënjyes në sezonin e ri, sipas burimeve të ESPN-së. Humbja tronditëse 2:0 kundër Granadës të ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 12:40
Një pjesë e lojtarëve të Barcelonës ka nisur ta humbë besimin në trajnerin e tyre, Ernesto Valverde, pas fillimit tejet zhgënjyes në sezonin e ri, sipas burimeve të ESPN-së. Humbja tronditëse 2:0 kundër Granadës të ...

Gjysma e lojtarëve kanë humbur besimin te Valverde, ky është qëndrimi i presidentit të klubit
Humbja ndaj Granadës po del të jetë fatale për trajnerin, Ernesto Valverde. Ekipi i Barcelonës dhuroi një shfaqje të një niveli jashtëzakonisht të dobët duke humbur me rezultat të pastër 2:0 dhe duke regjistruar vetëm ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 12:36
Humbja ndaj Granadës po del të jetë fatale për trajnerin, Ernesto Valverde. Ekipi i Barcelonës dhuroi një shfaqje të një niveli jashtëzakonisht të dobët duke humbur me rezultat të pastër 2:0 dhe duke regjistruar vetëm ...

Bartomeu ka gati vendimin për Valverde?
Barcelona është mposhtur mbrëmë me rezultatin 2:0 nga Granada, për të regjistruar një nga startet më të dobëta në 25 vitet e fundit. Pas kësaj humbje, presioni mbi trajnerin është rritur jashtëzakonisht shumë dhe gjitha ...
Lajminet | 22-Sep-2019 12:16
Barcelona është mposhtur mbrëmë me rezultatin 2:0 nga Granada, për të regjistruar një nga startet më të dobëta në 25 vitet e fundit. Pas kësaj humbje, presioni mbi trajnerin është rritur jashtëzakonisht shumë dhe gjitha ...

Valverde ndez sinjalin: Përgjegjës për këtë jam unë
Barcelona dështoi përsëri të fitojë në transfertë, pasi ditën e djeshme është mundur nga Granada me rezultatin 2:0. Ernesto Valverde e konsideron një katastrofë rezultatin e kësaj ndeshjeje dhe ngre alarmin për ecurinë ...
Zeri | 22-Sep-2019 11:54
Barcelona dështoi përsëri të fitojë në transfertë, pasi ditën e djeshme është mundur nga Granada me rezultatin 2:0. Ernesto Valverde e konsideron një katastrofë rezultatin e kësaj ndeshjeje dhe ngre alarmin për ecurinë ...

Valverde pritet të shkarkohet, Barcelona po kërkon trajner të ri
Barcelona humbi mbrëmë ndaj Granadës me rezultatin 2-0, ndërsa nuk pati ndonjë paraqitje të mirë as në ndeshjen kundër Dortmundit. Ekipi katalanas ka humbur shkëlqimin e dikurshëm dhe trajneri Ernest Valverde po ...
Lexo | 22-Sep-2019 11:04
Barcelona humbi mbrëmë ndaj Granadës me rezultatin 2-0, ndërsa nuk pati ndonjë paraqitje të mirë as në ndeshjen kundër Dortmundit. Ekipi katalanas ka humbur shkëlqimin e dikurshëm dhe trajneri Ernest Valverde po ...

Këto janë përballjet e sotme në Ligën e Parë, derbi në Pejë
Barcelona humbi mbrëmë ndaj Granadës me rezultatin 2-0, ndërsa nuk pati ndonjë paraqitje të mirë as në ndeshjen kundër Dortmundit. Ekipi katalanas ka humbur shkëlqimin e dikurshëm dhe trajneri Ernest Valverde po ...
GazetaBlic | 22-Sep-2019 10:53
Barcelona humbi mbrëmë ndaj Granadës me rezultatin 2-0, ndërsa nuk pati ndonjë paraqitje të mirë as në ndeshjen kundër Dortmundit. Ekipi katalanas ka humbur shkëlqimin e dikurshëm dhe trajneri Ernest Valverde po ...

Befasi, Granada mund Barcelonën dhe kryeson La Liga
Nuk kanë fund çuditë në futbollin spanjoll në këtë vit, ku ekipet tradicionale që dominonin si Barcelona, Real Madrid dhe Atletiko Madrid, po regjistrojnë rezultate të çuditshme njëri pas tjetrit. Sot, ka ardhur ai i ...
Alsat-M | 22-Sep-2019 10:36
Nuk kanë fund çuditë në futbollin spanjoll në këtë vit, ku ekipet tradicionale që dominonin si Barcelona, Real Madrid dhe Atletiko Madrid, po regjistrojnë rezultate të çuditshme njëri pas tjetrit. Sot, ka ardhur ai i ...

10:07 Valverde e pranon fajin: Unë jam përgjegjës për formën e dobët të Barcelonës Ernesto Valverde e ka pranuar se faji për...
Ernesto Valverde e ka pranuar se faji për formën e dobët të Barcelonës bie mbi supet e tij, pas humbjes tronditëse 2:0 kundër Granadës të shtunën, e cila veçse e konfirmon fillimin më të keq të gjigantit katalonas në ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 10:11
Ernesto Valverde e ka pranuar se faji për formën e dobët të Barcelonës bie mbi supet e tij, pas humbjes tronditëse 2:0 kundër Granadës të shtunën, e cila veçse e konfirmon fillimin më të keq të gjigantit katalonas në ...

A është koha që Valverde të largohet ?
Më 29 maj 2017, Valverde zëvendësoi Luis Enriquen si menaxheri i ri i Barcelonës. Magjia e tij filloi me humbje pasi rivalët Real Madrid fituan të dy ndeshjet e Superkupës së Spanjës në fillim të sezonit. Sidoqoftë, ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 09:58
Më 29 maj 2017, Valverde zëvendësoi Luis Enriquen si menaxheri i ri i Barcelonës. Magjia e tij filloi me humbje pasi rivalët Real Madrid fituan të dy ndeshjet e Superkupës së Spanjës në fillim të sezonit. Sidoqoftë, ...

Valverde e pranon fajin: Unë jam përgjegjës për formën e dobët të Barcelonës
Ernesto Valverde e ka pranuar se faji për formën e dobët të Barcelonës bie mbi supet e tij, pas humbjes tronditëse 2:0 kundër Granadës të shtunën, e cila veçse e konfirmon fillimin më të keq të gjigantit katalonas në ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 09:57
Ernesto Valverde e ka pranuar se faji për formën e dobët të Barcelonës bie mbi supet e tij, pas humbjes tronditëse 2:0 kundër Granadës të shtunën, e cila veçse e konfirmon fillimin më të keq të gjigantit katalonas në ...

Suarez: Humbje shqetësuese – ne jemi Barca, duhet ta fitojmë çdo ndeshje
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka dhënë opinionet e tij lidhur me humbjen befasuese nga Granada të shtunën mbrëma. Katalunasit pranuan dy gola në udhëtimin që shumëkush e konsideronte të lehtë për Blaugranët, ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 00:11
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka dhënë opinionet e tij lidhur me humbjen befasuese nga Granada të shtunën mbrëma. Katalunasit pranuan dy gola në udhëtimin që shumëkush e konsideronte të lehtë për Blaugranët, ...

Barcelona në kërkim të një trajneri të ri, Valverde pritet të shkarkohet
Barcelona humbi mbrëmë ndaj Granadës me rezultatin 2-0, ndërsa nuk pati ndonjë paraqitje të mirë as në ndeshjen kundër Dortmundit.
Kosova Press | 22-Sep-2019 09:51
Barcelona humbi mbrëmë ndaj Granadës me rezultatin 2-0, ndërsa nuk pati ndonjë paraqitje të mirë as në ndeshjen kundër Dortmundit.

Barcelona po e përjeton fillimin më të keq në ligë në 25 vjetët e fundit
Vetëm shtatë pikë nga pesë ndeshje, ky është fillimi më i keq që Barcelona e ka përjetuar në 25 vjetët e fundit. Që prej kur liga nisi t’i shpërblejë ekipet me nga tri pikë për një fitore, Barcelona nuk ka pasur kaq pak ...
InFokusi | 22-Sep-2019 09:23
Vetëm shtatë pikë nga pesë ndeshje, ky është fillimi më i keq që Barcelona e ka përjetuar në 25 vjetët e fundit. Që prej kur liga nisi t’i shpërblejë ekipet me nga tri pikë për një fitore, Barcelona nuk ka pasur kaq pak ...

Barcelona po e përjeton fillimin më të keq në ligë në 25 vjetët e fundit Vetëm shtatë pikë nga pesë ndeshje, ky është fillimi më i keq që Barcelona e ka përjetuar në 25 vjetët e fundit. Që prej kur liga nisi t’i shpërblejë ekipet me nga tri...
Vetëm shtatë pikë nga pesë ndeshje, ky është fillimi më i keq që Barcelona e ka përjetuar në 25 vjetët e fundit. Që prej kur liga nisi t’i shpërblejë ekipet me nga tri pikë për një fitore, Barcelona nuk ka pasur kaq pak ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 09:04
Vetëm shtatë pikë nga pesë ndeshje, ky është fillimi më i keq që Barcelona e ka përjetuar në 25 vjetët e fundit. Që prej kur liga nisi t’i shpërblejë ekipet me nga tri pikë për një fitore, Barcelona nuk ka pasur kaq pak ...

Valverde merr përgjegjësi për startin e dobët të Barcelonës
Barcelona është mposhtur mbrëmë me rezultatin 2:0 në udhëtim tek Granada, për të shënuar kështu startin më të dobët në 25 vitet e fundit. Katalanët numërojnë vetëm shtatë pikë në pesë ndeshjet e para, si dhe kanë pësuar ...
Lajminet | 22-Sep-2019 09:02
Barcelona është mposhtur mbrëmë me rezultatin 2:0 në udhëtim tek Granada, për të shënuar kështu startin më të dobët në 25 vitet e fundit. Katalanët numërojnë vetëm shtatë pikë në pesë ndeshjet e para, si dhe kanë pësuar ...

Barcelona po e përjeton fillimin më të keq në ligë në 25 vjetët e fundit
Vetëm shtatë pikë nga pesë ndeshje, ky është fillimi më i keq që Barcelona e ka përjetuar në 25 vjetët e fundit. Që prej kur liga nisi t’i shpërblejë ekipet me nga tri pikë për një fitore, Barcelona nuk ka pasur kaq pak ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 08:55
Vetëm shtatë pikë nga pesë ndeshje, ky është fillimi më i keq që Barcelona e ka përjetuar në 25 vjetët e fundit. Që prej kur liga nisi t’i shpërblejë ekipet me nga tri pikë për një fitore, Barcelona nuk ka pasur kaq pak ...

Suarez i shqetësuar me situatën tek Barca: Duhe t’i shikojmë shumë aspekte
Barca ka regjistruar startin më të dobët të sezonit në 25 vitet e fundit, duke grumbulluar vetëm shtatë pikë në pesë ndeshjet hapëse. Mbrëmë kampionët e La Liga janë mposhtur me rezultatin 2:0 nga Granada, për të ...
Lajminet | 22-Sep-2019 08:33
Barca ka regjistruar startin më të dobët të sezonit në 25 vitet e fundit, duke grumbulluar vetëm shtatë pikë në pesë ndeshjet hapëse. Mbrëmë kampionët e La Liga janë mposhtur me rezultatin 2:0 nga Granada, për të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved