ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 13:19

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj
Në një postim në Twitter, Hahn shkruan se Evropa vë në gatishmëri emergjencat civile të saj, për të kaluar sa më shpejt situatën e rëndë. “I trishtuar dhe i shqetësuar që mësova për serinë e tërmeteve shkatërruese në ...
Lajminet | 22-Sep-2019 13:32
Në një postim në Twitter, Hahn shkruan se Evropa vë në gatishmëri emergjencat civile të saj, për të kaluar sa më shpejt situatën e rëndë. “I trishtuar dhe i shqetësuar që mësova për serinë e tërmeteve shkatërruese në ...

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj
Komisioneri për Zgjerimin e BE-së, Johannes Hahn, ka shprehur solidarizim me situatën në Shqipëri, pas rënies së tërmeteve. Në një postim në Twitter, Hahn shkruan se Evropa vë në gatishmëri emergjencat civile të saj, ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 13:30
Komisioneri për Zgjerimin e BE-së, Johannes Hahn, ka shprehur solidarizim me situatën në Shqipëri, pas rënies së tërmeteve. Në një postim në Twitter, Hahn shkruan se Evropa vë në gatishmëri emergjencat civile të saj, ...

Tërmetet në Shqipëri, BE: Ofruam ndihmë menjëherë
mapo.al Komisioneri i zgjerimit të BE Johannes Hahn ka reaguar për situatën e tërmeteve në Shqipëri. Hahn shprehet i trishtuar dhe i shqetësuar për lëkundjet e vazhdueshme të tërmetit në vend, teksa deklaron se BE ofron ...
Mapo | 22-Sep-2019 12:33
mapo.al Komisioneri i zgjerimit të BE Johannes Hahn ka reaguar për situatën e tërmeteve në Shqipëri. Hahn shprehet i trishtuar dhe i shqetësuar për lëkundjet e vazhdueshme të tërmetit në vend, teksa deklaron se BE ofron ...

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 13:26
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...

Tërmeti në Shqipëri, reagon Hahn: BE aktivizoi mbrojtjen civile
Tërmeti i rëndë që ra në Shqipëri në orën 16:05 të ditës së djeshme, 21 shtator, ka sjellë edhe reagimin e komisionerit të Zgjerimit, Johannes Hahn. Me një mesazh në Twitter, Hahn shprehet se ndihet i trishtuar. Hahn ka ...
Lajmi i Fundit | 22-Sep-2019 13:19
Tërmeti i rëndë që ra në Shqipëri në orën 16:05 të ditës së djeshme, 21 shtator, ka sjellë edhe reagimin e komisionerit të Zgjerimit, Johannes Hahn. Me një mesazh në Twitter, Hahn shprehet se ndihet i trishtuar. Hahn ka ...

Hahn për tërmetin në Shqipëri: Jam i trishtuar
Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, ka reaguar lidhur me situatën e krijuar në Shqipëri pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballësh, shoqëruar me një sërë lëkundjesh të tjera të forta të ...
Shenja | 22-Sep-2019 13:15
Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, ka reaguar lidhur me situatën e krijuar në Shqipëri pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballësh, shoqëruar me një sërë lëkundjesh të tjera të forta të ...

Komisioneri Hahn, shprehet i shqetësuar për tërmetet: BE ofron ndihmë
Për tërmetet që kanë tronditur dje dhe sot vendin tonë ka reaguar edhe komisioneri, Johannes Hahn. Hahn shprehet i shqetësuar për tërmetet në Shqipëri. Ai thotë se Bashkimi Evropian i ofroi menjëherë ndihmë vendit tonë. ...
Dritare | 22-Sep-2019 13:09
Për tërmetet që kanë tronditur dje dhe sot vendin tonë ka reaguar edhe komisioneri, Johannes Hahn. Hahn shprehet i shqetësuar për tërmetet në Shqipëri. Ai thotë se Bashkimi Evropian i ofroi menjëherë ndihmë vendit tonë. ...

Pas tërmeteve, Europa solidarizohet me Shqipërinë
Komisioneri i zgjerimit të BE Johannes Hahn ka reaguar për situatën e tërmeteve në Shqpëri. Hahn shprehet i trishtuar dhe i shqetësuar për lëkundjet e vazhdueshme të tërmetit në vend. teksa deklaron se BE ofron ndihmë ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 12:56
Komisioneri i zgjerimit të BE Johannes Hahn ka reaguar për situatën e tërmeteve në Shqpëri. Hahn shprehet i trishtuar dhe i shqetësuar për lëkundjet e vazhdueshme të tërmetit në vend. teksa deklaron se BE ofron ndihmë ...

Komisioneri Hahn reagon për tërmetet: I shqetësuar për lëndimin e njerëzve
Komisioneri, Johannes Hahn ka reaguar në lidhje me tërmetet që kanë goditur Shqipërinë që prej pasdites e të shtunës. Në një postim në Twitter, Hahn shprehet i shqetësuar dhe i trishtuar nga lëkundjet shkatërrimtare të ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 12:30
Komisioneri, Johannes Hahn ka reaguar në lidhje me tërmetet që kanë goditur Shqipërinë që prej pasdites e të shtunës. Në një postim në Twitter, Hahn shprehet i shqetësuar dhe i trishtuar nga lëkundjet shkatërrimtare të ...

Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj
Komisioneri për Zgjerimin e BE-së, Johannes Hahn shpreh solidarizim me situatën në Shqipëri, pas rënies së tërmeteve. Në një postim në Twitter, Hahn shkruan se Evropa vë në gatishmëri emergjencat civile të saj, për të ...
EkonomiaOnline | 22-Sep-2019 12:56
Komisioneri për Zgjerimin e BE-së, Johannes Hahn shpreh solidarizim me situatën në Shqipëri, pas rënies së tërmeteve. Në një postim në Twitter, Hahn shkruan se Evropa vë në gatishmëri emergjencat civile të saj, për të ...

Shqipeëri, Hahn: I trishtuar dhe i shqetësuar, BE ofroi menjëherë ndihmë
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...
Arbresh | 22-Sep-2019 12:51
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Komisioneri për Zgjerim, Hahn, shkruan se është i ...

Tërmeti në Shqipëri, reagon Hahn: BE të aktivizojë mbrojtjen civile
Tërmeti i rëndë që ra në Shqipëri në orën 16:05 të ditës së djeshme, 21 shtator, ka sjellë edhe reagimin e komisionerit të Zgjerimit, Johannes Hahn. Me një mesazh në Twitter, Hahn shprehet se ndihet i trishtuar. Hahn ka ...
Lajmi i Fundit | 22-Sep-2019 12:49
Tërmeti i rëndë që ra në Shqipëri në orën 16:05 të ditës së djeshme, 21 shtator, ka sjellë edhe reagimin e komisionerit të Zgjerimit, Johannes Hahn. Me një mesazh në Twitter, Hahn shprehet se ndihet i trishtuar. Hahn ka ...

Tërmetet, Hahn: BE ofron ndihma të menjëhershme për Shqipërinë
Komisioneri për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Johannes Hahn, reagon lidhur me tërmetet që goditën Shqipërinë. Me anë të një postimi në Twitter, ai ofron ndihmat e BE për përballimin e situatës. “I trishtuar dhe i ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 12:43
Komisioneri për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Johannes Hahn, reagon lidhur me tërmetet që goditën Shqipërinë. Me anë të një postimi në Twitter, ai ofron ndihmat e BE për përballimin e situatës. “I trishtuar dhe i ...

Tërmetet/ Hahn: I trishtuar dhe i shqetësuar. BE ofroi menjëherë ndihmë
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë.
Top Channel | 22-Sep-2019 12:18
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë.

Hahn reagon për tërmetin në Shqipëri: I shqetësuar dhe i trishtuar, BE ofron ndihmë
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë, shoqëruar me një sërë lëkundjes të tjera të forta, të cilat vijojnë akoma. Përmes ...
Medial | 22-Sep-2019 12:36
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë, shoqëruar me një sërë lëkundjes të tjera të forta, të cilat vijojnë akoma. Përmes ...

Komisioneri Hahn reagon për tërmetet: I shqetësuar për lëndimin e njerëzve
Komisioneri, Johannes Hahn ka reaguar në lidhje me tërmetet që kanë goditur Shqipërinë që prej pasdites e të shtunës. Në një postim në Twitter, Hahn shprehet i shqetësuar dhe i trishtuar nga lëkundjet shkatërrimtare të ...
Medial | 22-Sep-2019 12:33
Komisioneri, Johannes Hahn ka reaguar në lidhje me tërmetet që kanë goditur Shqipërinë që prej pasdites e të shtunës. Në një postim në Twitter, Hahn shprehet i shqetësuar dhe i trishtuar nga lëkundjet shkatërrimtare të ...

Hahn për tërmetet: I shqetësuar dhe trishtuar, BE ofron menjëherë ndihmë
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë, shoqëruar me një sërë lëkundjes të tjera të forta, të cilat vijojnë akoma. Përmes ...
Lapsi | 22-Sep-2019 12:27
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë, shoqëruar me një sërë lëkundjes të tjera të forta, të cilat vijojnë akoma. Përmes ...

Hahn reagon për tërmetin në Shqipëri: I shqetësuar dhe i trishtuar, BE ofron ndihmë
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë, shoqëruar me një sërë lëkundjes të tjera të forta, të cilat vijojnë akoma. Përmes ...
RTSH | 22-Sep-2019 12:33
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e rëndë të krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm 5.8 ballë, shoqëruar me një sërë lëkundjes të tjera të forta, të cilat vijojnë akoma. Përmes ...

Tërmeti i fuqishëm, reagon Johannes Hahn: I shqetësuar për lëndimet e njerëzve dhe shkatërrimet
Komisioneri për Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn deklaron se ndihet i shqetësuar dhe i trishtuar nga lëkundjet shkatërrimtare të tërmeteve që prekën Shqipërinë. “I trishtuar dhe i shqetësuar të mësoja për lëkundjet ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 12:16
Komisioneri për Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn deklaron se ndihet i shqetësuar dhe i trishtuar nga lëkundjet shkatërrimtare të tërmeteve që prekën Shqipërinë. “I trishtuar dhe i shqetësuar të mësoja për lëkundjet ...

Tërmetet, Hahn: I shqetësuar dhe i trishtuar, BE ofron ndihmë
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm me magnitudë 5.8 ballë dhe intensitet 7 (Tiranë) deri 8 ballë (Durrës), shoqëruar me një sërë ...
Gazeta Dita | 22-Sep-2019 12:27
Eurodeputeti Johannes Hahn ka reaguar lidhur me situatën e krijuar në Shqipëri, pas goditjes nga tërmeti i fuqishëm me magnitudë 5.8 ballë dhe intensitet 7 (Tiranë) deri 8 ballë (Durrës), shoqëruar me një sërë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved