ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 13:30

Tërmet apokaliptik, sizmiologu grek: Ja pse e përgënjeshtrova paralajmërimin e Ilir Metës, do vij në Tiranë

Tërmet apokaliptik, sizmiologu grek: Ja pse e përgënjeshtrova paralajmërimin e Ilir Metës, do vij në Tiranë
Sizmologu grek, Akis Tselentis, në intervistën me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, foli për tërmetin e fuqishëm 5.8 ballë, që goditi dje vendin, duke u ndalur edhe te paralajmërimet që i kishte transmetuar ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 14:20
Sizmologu grek, Akis Tselentis, në intervistën me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, foli për tërmetin e fuqishëm 5.8 ballë, që goditi dje vendin, duke u ndalur edhe te paralajmërimet që i kishte transmetuar ...

Tërmeti/Sizmiologu: Ndryshova deklaratën pas paralajmërimit të Metës
mapo.al Sizmologu grek, Akis Tselentis, në intervistë për T.Ch. foli për tërmetin e fuqishëm 5.8 ballë, që goditi dje vendin tonë, duke u ndalur edhe te paralajmërimet që i kishte transmetuar presidentit Ilir Meta më ...
Mapo | 22-Sep-2019 14:38
mapo.al Sizmologu grek, Akis Tselentis, në intervistë për T.Ch. foli për tërmetin e fuqishëm 5.8 ballë, që goditi dje vendin tonë, duke u ndalur edhe te paralajmërimet që i kishte transmetuar presidentit Ilir Meta më ...

Rreziku i tërmeteve, paralajmëron sërish sizmologu grek: Dëmet e një më të vogli mund të jenë shkatërrues
Sizmiologu grek, Akis Tselentis thotë se duhet pasur kujdes dhe se situata e tanishme nuk ishte një surprizë për të . Si një prej sizmologëve më me eksperiencë në Greqi si e gjykoni veprimtarinë sizmike të djeshme në ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 13:19
Sizmiologu grek, Akis Tselentis thotë se duhet pasur kujdes dhe se situata e tanishme nuk ishte një surprizë për të . Si një prej sizmologëve më me eksperiencë në Greqi si e gjykoni veprimtarinë sizmike të djeshme në ...

‘Endri Fuga, je për burg!’, gazetari akuza kryeministrisë: Rrezikuat jetën e shqiptarëve për qëllime elektorale
Gazetari Habjon Hasani ka reaguar mes një postimi në Facebook, pas deklaratave të sizmiologut grek Akis Tselentis, i cili tha sot për Top Channel se ju desh të përgënjeshtronte atë informacion që i raportoi ...
Politiko | 22-Sep-2019 16:24
Gazetari Habjon Hasani ka reaguar mes një postimi në Facebook, pas deklaratave të sizmiologut grek Akis Tselentis, i cili tha sot për Top Channel se ju desh të përgënjeshtronte atë informacion që i raportoi ...

Reagim epik nga gazetari: Akt shumë i rëndë, Fuga je për burg…
Gazetari Habjon Hasani ne nje status ne Facebook ka reaguar pas deklarates se Sizmologut grek Akis Tselentis. Në fakt dokumenti i presidentit Ilir Meta ishte sekret. Ishte kryeministria e drejtuar nga Edi Rama që e ...
Standard | 22-Sep-2019 15:41
Gazetari Habjon Hasani ne nje status ne Facebook ka reaguar pas deklarates se Sizmologut grek Akis Tselentis. Në fakt dokumenti i presidentit Ilir Meta ishte sekret. Ishte kryeministria e drejtuar nga Edi Rama që e ...

Tërmetet, sizmiologu grek: Ja pse e përgënjeshtrova paralajmërimin e Ilir Metës, do vij në Tiranë
Sizmologu grek, Akis Tselentis, në intervistën me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, foli për tërmetin e fuqishëm 5.8 ballë, që goditi dje vendin, duke u ndalur edhe te paralajmërimet që i kishte transmetuar ...
Lajmi i Fundit | 22-Sep-2019 14:43
Sizmologu grek, Akis Tselentis, në intervistën me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, foli për tërmetin e fuqishëm 5.8 ballë, që goditi dje vendin, duke u ndalur edhe te paralajmërimet që i kishte transmetuar ...

Paralajmërimi i sizmiologut grek: Kujdes tërmetet e tjera, mund të jenë shkatërrues
Në një intervistë për Top Channel, sizmiologu grek Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme nga tërmeti tha se duhet pasur kujdes në vazhdim dhe se kjo situatë nuk ...
Lapsi | 22-Sep-2019 13:14
Në një intervistë për Top Channel, sizmiologu grek Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme nga tërmeti tha se duhet pasur kujdes në vazhdim dhe se kjo situatë nuk ...

Sizmiologu grek: Do ketë lëkundje të tjera dhe duhet kujdes
Gazetari i Top Channel Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë se duhet pasur ...
Telegraf | 22-Sep-2019 12:56
Gazetari i Top Channel Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë se duhet pasur ...

Tërmet apokaliptik, sizmiologu grek: Ja pse e përgënjeshtrova paralajmërimin e Ilir Metës, do vij në Tiranë
Sizmologu grek, Akis Tselentis, në intervistën me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, foli për tërmetin e fuqishëm 5.8 ballë, që goditi dje vendin, duke u ndalur edhe te paralajmërimet që i kishte transmetuar ...
Medial | 22-Sep-2019 14:34
Sizmologu grek, Akis Tselentis, në intervistën me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, foli për tërmetin e fuqishëm 5.8 ballë, që goditi dje vendin, duke u ndalur edhe te paralajmërimet që i kishte transmetuar ...

Flet sizmiologu që parashikoi tërmetin e fuqishëm: Ja si do të jetë situata në vazhdim
Pas situatës së vështirë në të cilën ndodhet Shqipëria, “Top Channel” ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili e ka parashikuar tërmetin që javë më parë. Tselentis thotë se duhet pasur ...
Lajmi i Fundit | 22-Sep-2019 14:13
Pas situatës së vështirë në të cilën ndodhet Shqipëria, “Top Channel” ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili e ka parashikuar tërmetin që javë më parë. Tselentis thotë se duhet pasur ...

‘Nuk ishte surprizë’/ Sizmiologu i famshëm grek zbulon a do ketë tërmete të tjerë: Kujdes i veçantë në orët në vijim! ?
Postuar: 22/09/2019 - 13:51 Gazetari i Top Channel Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmiologun Akis Tselentis. Tselentis është shprehur mes të tjerash se duhet pasur kujdes dhe se situata e tanishme nuk ...
Sot.Al | 22-Sep-2019 13:54
Postuar: 22/09/2019 - 13:51 Gazetari i Top Channel Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmiologun Akis Tselentis. Tselentis është shprehur mes të tjerash se duhet pasur kujdes dhe se situata e tanishme nuk ...

Paralajmëron sizmiologu grek: Kujdes tërmetet e tjera, dëmet e një më të vogli mund të jenë shkatërrues
Gazetari i Top Channel Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë se duhet pasur ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 12:36
Gazetari i Top Channel Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë se duhet pasur ...

Sizmologu Tselentis për Presidentin Meta: Jo të gjitha i thuhen publikut
Sizmologu grek Akis Tselentis në intervistën me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku foli edhe për paralajmërimet që i kishte transmetuar presidentit Ilir Meta më herët. Tselentis shpjegoi deklaratat e presidentit ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 13:01
Sizmologu grek Akis Tselentis në intervistën me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku foli edhe për paralajmërimet që i kishte transmetuar presidentit Ilir Meta më herët. Tselentis shpjegoi deklaratat e presidentit ...

Sizmologu grek: Do vij në Tiranë t’ju tregoj si të mbroheni
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel , Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...
Portalb | 22-Sep-2019 13:30
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel , Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...

Paralajmërimi për tërmetet/ Tselentis për Metën: Jo të gjitha i thuhen publikut
Sizmologu grek Akis Tselentis në intervistën me gazetarin e Top Channel Aleksandër Marku foli edhe për paralajmërimet që i kishte transmetuar presidentit Ilir Meta më herët.
Top Channel | 22-Sep-2019 12:33
Sizmologu grek Akis Tselentis në intervistën me gazetarin e Top Channel Aleksandër Marku foli edhe për paralajmërimet që i kishte transmetuar presidentit Ilir Meta më herët.

Sizmologu grek për Top Channel: Do vij në Tiranë t’iu tregoj si të mbroheni
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...
Top Channel | 22-Sep-2019 12:24
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...

Sizmiologu grek: Do ketë lëkundje të tjera dhe duhet kujdes
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 13:14
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...

Sizmologu grek: Dëmet e një tërmeti të vogël mund të jenë shkatërruese, kujdes në orët vijuese
Top Channel ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë për Top Channel se duhet pasur kujdes dhe se ...
Dritare | 22-Sep-2019 13:09
Top Channel ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë për Top Channel se duhet pasur kujdes dhe se ...

“Do vij në Tiranë t’iu tregoj si të mbroheni nga tërmetet”
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...
Lexo | 22-Sep-2019 13:02
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...

Sizmologu grek: Do vij në Tiranë t’iu tregoj si të mbroheni
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 13:01
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved